Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kompiutera

Të gjitha Individ Kompanitë
30/08/2020
Shes Pc Gaming
⤵️
100.00 Euro €
30/08/2020
Shes Pc Gaming
⤵️
100.00 Euro €
Shitet Ps4 +1 Leve dhe 3 Lojra 02/07/2020
Shitet Ps4 +1 Leve dhe 3 Lojra
shitet Ps4 gjendja e shkelqyer 10 /10 ka 1 leve dhe 3 lojra
Tiranë 290000.00 Lek
02/07/2020
Shitet Ps4 ne kuti + 1 Leve dhe 2 LOJRA
shitet Ps4 ne kuti gjendja e shkelqyer 10 /10 ka 1 leve dhe 2 lojra
Tiranë 320.00 Lek
Shitet Ps4 ne kuti +1 Leve dhe 2 Lojra 02/07/2020
Shitet Ps4 ne kuti +1 Leve dhe 2 Lojra
shitet Ps4 ne kuti gjendja e shkelqyer 10 /10 me 1 leve dhe 2 lojra
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Shitet njesi desktop HP 06/09/2019
Shitet njesi desktop HP
Shitet njesi desktop sipas pershkrimit vijues: HP Compaq 8000 Elite Convertible Minitower PC CPU Intel(R) Core(TM) 2 Duo E8400 @ 3.00 GHZ RAM 4GB GPU NVIDIA GeForce GT 610 2GB HDD 250 GB Monitor HP Compaq LA1951G LCD 19 inches OS Windows 10 Pro 64-bit Gjendja e kompjuterit eshte perfekte. Shume i pe...
Tiranë 220.00 Euro €
29/08/2019
OKAZION!!! SHITET WORKSTATION 239 EURO
Fujitsu Celsius H Series Procesor Intel Core TM i7 - 2620M CPU @ 2.7GHz RAM 8GB HDD 1TB 15.6' display NVIDIA Quadro 1000M Përdorur vetëm 2 vjet me programe inxhinierike dhe arkitekture. AutoCAD, REVIT, Civil 3D, SAP 2000 (fully licenced). Çmimi i diskutueshëm!!!
Tiranë 239.00 Euro €
OKAZION!!! Shitet WORKSTATION 259 EURO. 17/08/2019
OKAZION!!! Shitet WORKSTATION 259 EURO.
Fujitsu Celsius H Series Procesor Intel Core TM i7 - 2620M CPU @ 2.7GHz RAM 8GB HDD 1TB 15.6' display NVIDIA Quadro 1000M Përdorur vetëm 2 vjet me programe inxhinierike dhe arkitekture. AutoCAD, REVIT, Civil 3D, SAP 2000 (fully licenced). Çmimi i diskutueshëm!!!
Tiranë 259.00 Euro €
Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook 18/03/2019
Huawei MateBook x Pro i7-512GB 13 inch Notebook
- Marke: Huawei - Prodhuesi: Huawei - Madhesia e ekranit: 13.9 " - Procesor: Intel Core i7-8550U - Lloji i Faktorit te Formes: Drita e holle (Ultrabook) Kapaciteti i ruajtjes: 512GB - Lloji i drejtuesit: Solid State Drive (SSD) - Memoria RAM: 16GB - Karta grafike: nVIDIA MX150 - Shpejtesia e pr...
Durrës falas
shitet monitor LG flatron 13/04/2018
shitet monitor LG flatron
shitet monitor LG flatron W1943SS,ne gjendje perfekte cilesi hd ekrani dhe mjaft praktik per perdorim personal shpi ose zyre,esht copa e fundit
Durrës falas
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA 26/02/2018
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I DUAN te SHPEJT DHE URGJENTE MASTER MARABOUT ATTAGLAFA Une jam i gatshem per te zgjidhur te gjitha problemet tuaja : Semundje Te Renda, - Kthim te shpejte te dashurise me personin e dashur, - Nese dashuria juaj ju kane lene (si nje qen prapa tij master) - Te kene forcen sexelle normale, - Pe...
Manastir falas
Apple Macbook Pro 13inch retine W / Touch Bar 10/11/2017
Apple Macbook Pro 13inch retine W / Touch Bar
Nese jeni ne treg per nje Retine te Larte te Fundit 13 inc - kjo eshte ajo! Ky eshte nje nga kompjuterat me te mire atje. Ka nje procesor epike 3.3ghz i7. Apple ka maxed out cdo aspekt te ketij kompjuteri, me nje procesor te fuqishem 3,3Ghz Core i7, 16GB memorie dhe nje 512GB Solid State Drive upgra...
Tiranë falas
Shes laptop HP (HP 510) 22/09/2017
Shes laptop HP (HP 510)
Shes laptop HP (HP 510 ) me keto parametra: Monitor: 15 inch Procesor: Intel Celeron 1.5 GHz Memorje: 512 GB RAM HDD: 60 GB Ka te instaluar WINDOWS XP, OFFICE 2007 Cmimi: 10000 leke
Fier falas
Shes laptop ASUS (Pro 52 L) 22/09/2017
Shes laptop ASUS (Pro 52 L)
Shes laptop ASUS (Pro 52 L ) me keto parametra: Monitor: 15 inch Procesor: Intel Core Duo 2.00 GHz Memorje: 2.00 GB RAM HDD: 150 GB Ka te instaluar WINDOWS 10, OFFICE 2007 Cmimi: 15000 leke
Fier falas
Laptop Toshiba 19/05/2017
Laptop Toshiba
Procesor : intel core duo Ram : 4 gb Hard disk drive : 500 gb Gjendje shum e mir Shitet per arsye mos perdorimi Kontakt 0699940846
Tiranë falas
12/05/2017
sall play station 3 & 4 6ps + 5 Tv 43pol + kolltuqe ....
sall play station 3 & 4 6ps + 5 Tv 43pol + kolltuqe ....
Tiranë falas
OKAZION, Shiten Kompjutera 28/04/2017
OKAZION, Shiten Kompjutera
Shiten Kompjutera shume pak te perdorur me parametrat e meposhtem: Processor: Intel(R) Core(TM)2 DUO CPU E8400 @3.00GHZ 3.00GHZ RAM: 2.00 GB / 4.00GB System Type: 32-bit Paketa Windows e licencuar. Kompjuterat shiten te kompletuar me ekran, mous, tastiere. Çmimi 4.000 Leke
Tiranë falas
Shiten Kompjutera 28/01/2017
Shiten Kompjutera
Shiten Kompjutera shume pak te perdorur me parametrat e meposhtem: Processor: Intel(R) Core(TM)2 DUO CPU E8400 @3.00GHZ 3.00GHZ RAM: 2.00 GB / 4.00GB System Type: 32-bit Paketa Windows e licencuar. Kompjuterat shiten te kompletuar me ekran, mous, tastiere. Çmimi i diskutueshem
Tiranë falas
Gigabyte GeForce GTX 650 per Shitje 01/12/2016
Gigabyte GeForce GTX 650 per Shitje
Lista e plote e Parametrave mund te shihet ketu: http://www.game-debate.com/hardware/index.php?gid=1425&graphics=GeForce%20GTX%20650%20Gigabyte%20OC%202GB%20Edition Performanca me lojra te ndryshme: http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gtx-650/performance Karta Grafike eshte perd...
Tiranë falas
Shes nje Notebook Acer Aspire One ne gjendje te Shkelqyer! 15/10/2016
Shes nje Notebook Acer Aspire One ne gjendje te Shkelqyer!
Shes nje Notebook Acer Aspire One ne gjendje te Shkelqyer! Keto jane permasat: Motherboard: Acer AO532h Procesori: Intel Atom N450 @ 1.66GHz Pineview-N 45nm Technology Ram: 2Gb Sistemi: Windows 7 Ultimate 32 bit I licensuar nga Microsoft Hard Disku: 250 Gb Cmimi: 150 mij leke i diskutueshem Cel: 069...
Tiranë falas
15/09/2016
Shes 3 monitore PC ne gjendje shume te mire
Shes 3 monitore ne gjendje shume te mire,marke LG 15" marke Samsung 17" dhe marke Siemens Fujitsu 17" 3.000 lek secila
Kavajë falas
13/08/2016
Tiranë falas
02/07/2016
shitje PS4
shes PS4 6 muaj i perdorur ne shtepi personal me 2 dorreza cmimi arsyshm 350 mij lek i diskutushem e shes sepse largohem per te jetuar pergjithnje ne USA me dokumenta te rregullta kam afat deri fund gushtit
Berat falas
13/06/2016
shitje Ps4
disponoj nje Ps4 te perdorur 5 muaj ne shtepi nga femijet e bmij me 4 dorreza 2 disce ,,1 need for speed,,, 1 call of deuty //e shes per arsye se largohem ne BOSTON USA andej nuk punon sepse ka sistem 120 volt largohem ne gushte dua ta shes para se te largohem cmimi 550 mij te vjetra i diskutushem k...
Berat falas