Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Programe & software

Të gjitha Individ Kompanitë
Programe per menaxhim Bar&Farmaci,Market,Butik,ExChange,Hotele 01/02/2018
Programe per menaxhim Bar&Farmaci,Market,Butik,ExChange,Hotele
**Super Oferte $$ MASTERPOS $$ Program Menaxhimi per aktivitetin tuaj. Aksesohet nga Celulari,I thjeshte,Inovativ. Program+ Kompjuter+Lexues Barcode (Falas) = 266 EURO Ofrohet Suport Falas 3 muaj. http://master.al Cel. : 0692130000**
Tiranë falas
16/11/2016
Kerkoj programues wordpress te kete punuar me buddypress
Kerkoj nje programues wordpress te jete familjar me pluginin buddypress per nje site social media. Me teper detaje ne skype ose ne takim.
Durrës falas
Shes disqe formatimi ( 7000 Leke copa per cdo windows ) 20/07/2015
Shes disqe formatimi ( 7000 Leke copa per cdo windows )
**Nuk keni pse te paguani 10.000 Leke ne servis per te formatuar kompjuterin apo laptopin tuaj ..! Tani ju mund ta blini ate disk per vetem 7.000 Leke dhe ta formatoni vete ...! :) Faleminderit**
Tiranë falas
14/04/2015
usb igll sped
Shes usb spid igll per internet emer kudo me vete usb me i,ternet ere eeshes 300milek mkontaktoni ne imail [email protected]
Tiranë falas
24/01/2015
oferte
Shpenzon me te shumten e kohes ne internet? Pse mos te perdoresh kete faqe qe dhe une perdor dhe te fitosh para shume shpejt, e di se me te shumtat e rasteve jane genjshtra, harxho 2 sekonda per kete, un kam fituar 300 dollare per nje jave. Esht shume e thjeshte, shtyp kete linkun ne vijim, dhe hap ...
Prishtine falas
78 Shites/e dhe 1 menaxher te shitjes per Shqiper 03/01/2015
78 Shites/e dhe 1 menaxher te shitjes per Shqiper
Me qellim te plasimit te platformes - Sistemit Informativ te Shendetesise TolloMed publikon konkurs per: 1 menaxher/e te shitjes per Kosove 1 menaxher/e te shitjes per Shqiperi 1 menaxher/e te shitjes per Maqedoni 1 menaxher/e te shitjes per Mal te Zi dhe, 195 shitesa/e, qe do te performojne ne seci...
Tiranë falas
Kerkojme prezantues/e biznesi 29/12/2014
Kerkojme prezantues/e biznesi
Ne jemi nje kompani e madhe qe operojme nga viti 1999 ne treg, e shtrire ne shume vende te botes si dhe ne 28 shtete te bashkimit europian. Produkti jone eshte nje website me nje pakete te plote. Domain. Host pa limit. e-maile zyrtare pa limit. Trafik i pakufizuar. Suport te perhershem nga kompania....
Tiranë falas
12/12/2014
Programe per gjuhet e huaja
Ofrojme pprograme per mesimin e gjuheve te huaja Anglisht Ferngjisht Italisht dhe gjermanisht me 4 cd per kompjuter . Programi permban 750 ore mesimi ku perfshihen gramatike fonetike plotesim fjalie fjalekryqe pjes audio dhe video etj . programi ka 4 cd dhe kushton 500 lek te reja . tel 0692796426 f...
Durrës falas
12/12/2014
Programe per gjuhet e huaja
Ofrojme pprograme per mesimin e gjuheve te huaja Anglisht Ferngjisht Italisht dhe gjermanisht me 4 cd per kompjuter . Programi permban 750 ore mesimi ku perfshihen gramatike fonetike plotesim fjalie fjalekryqe pjes audio dhe video etj . programi ka 4 cd dhe kushton 500 lek te reja . tel 0692796426 f...
Tiranë falas
www.multi-media.al 03/09/2014
www.multi-media.al
Forum per Dizajn Grafik, Animacion, Telefona, Web Dizajn , ( pra per Teknologji ) Regjistrohuni falas ne ket forum
Gjilan falas
shes diagnostikues Axione 2000 30/07/2014
shes diagnostikues Axione 2000
Per shkak te mbylljes se aktivitetit si elektroauto shes te gjitha veglat e punes,aparat karikimi baterie,dhe nje kompjuter diagnostikues per makinat europiane. eshte i kompletuar me dy valixhe ku bejn pjese kabllot qe lidhen me makinen.shes dhe laptop bashk me diagnostikusin i cili ka programe te n...
Tiranë falas
29/07/2014
Shes kompjutera 2 giga ram dhe 1 giga karta grafike 5 cop mbyllet interneti
shes 5 kompjutera me kart grafike 1 giga dhe ram 2 diga 180.000 mij leke te vjeter copa bashke me pajisjet e internetit tavolinat shitet dhe nje PS4 me 2 doreza dhe 2 disce por mund te shitet dhe me nje dorez
Berat falas
08/01/2012
Lojera PS 3, PS 2, PSP.
DISPONOJ LOJERA PS 2, PS 3 dhe PSP te paluajtura. lojera PS 3--God of war 3-2500---White knight chronicles-2000-Heavenly sword-1500---Ghostbusters-1500---Infamous-1500---Lair-1500---Rachet&Clank-1500---Formula 1-1000---Motorstorm-1000---Resistance:the fall of man-1000---Singstar 1+2+Abba 1000 (j...
Tiranë falas
28/12/2011
Lojera PS 3, PS 2, PSP.
DISPONOJ LOJERA PS 2, PS 3 dhe PSP te paluajtura. lojera PS 3--God of war 3-2500---White knight chronicles-2000-Heavenly sword-1500---Ghostbusters-1500---Infamous-1500---Lair-1500---Rachet&Clank-1500---Formula 1-1000---Motorstorm-1000---Resistance:the fall of man-1000---Singstar 1+2+Abba 1000 (j...
Tiranë falas
20/04/2010
PROGRAME PER MESIMIN E GJUHEVE TE HUAJA
OFROJ PROGRAME PER MESIMIN E GJUHES ANGLEZE ITALIANE GJERMANE DHE FRANCEZE ME 5 CD DUKE PERFSHIRE DHE NJE FJALOR .PROGRAMET JANE PER TRE NIVELE FILLESTAR TE MESEM DHE TE AVANCUAR ME NGA 250 ORE MESIM PER CDO NIVEL ME PJESE AUDIO VIDEO GRAMATIKE FJALEKRYQE ETJ .PROGRAMET JANE SHUME TE KOMPLETUAR DHE ...
Korçë falas
13/02/2010
Programe dhe Software
Disponojme Programe per menaxhim te lehte biznesi.(Çdo lloj Biznesi). Per me shume kontakto ne [email protected] ose nepermjet adreses sone ne internet www.pronalb.com.
Tiranë falas
08/08/2009
Student i fakultetit te inxhinjerise elektrike!
Pershendetje .Jam student I Fakultetit te Inxhinjerise Elektrike, (ne vitin e dyte), jam I interesuar per pune part-time ose full time (gjate sezonit te veres dhe pergjate sezonit shkollor). Kerkoj nje pune serioze dhe ofroj sherbim serioz dhe maksimal. I afte per pune grup me aftesi te mira komunku...
Tiranë falas
25/06/2009
KRIJOJME WEBSITE (FAQE INTERNETI), PROGRAME, SHQIPERI E ITALI
Sherbimet qe ju ofrojme jane: Programim Software Faqe Interneti Webhosting dhe Regjistrime Domain Asistence Informatike Realizim dhe Administrim i Rrjeteve dhe Sistemeve Informatike Ju ofrojme keto sherbime ne Shqiperi dhe Itali Per me shume informacion na kontaktoni ne : E-mail: [email protected]
Tiranë falas
10/05/2009
Nero 7
Shes Program Nero7 me licence pa limit cmimi i arsyeshem te interesuarit tme kontaktojne
Tiranë falas
16/02/2009
Program per zyrat e kembimit valutor
Ofrojme nje program ne MS Access (database) per zyrat e kembimit valutor. Programi ofron: 1- Ruajtjen e te gjitha transaksioneve me klientet 2- Kalkulim automatik te te dhenave te fatures (blerje>>shitje) bazuar mbi nje kurs dinamik te valutave. 3- printim te fatures 4- Raporte sipas periudhes...
Tiranë falas
07/02/2009
Prishtine falas
03/09/2008
Program per baste sportive
shes program per baste sportive shume i pershtatshem dhe i thjeshte per tu perdorur. kontakt +355692954383/+355694075866
Tiranë falas
29/08/2008
Ofroj Software ne gjuhen shqipe
Ofroj programe ne gjuhen shqipe per: -Baste sportive (pika te vogla private qe duan te organizojne vete lojen) -Program per Menaxhim Bar Restorantesh -Program per organizimin e shitjeve -Program per Magazine
Shkodër falas
17/05/2008
EXPERT POS Program per BAR-RESTORANT
EXPERT STUDIO Ju ofron programin e saj EXPERT POS per Barin ose Restorantin tuaj. Nepermjet ketij programi te thjeshte dhe lehtesisht te perdorshem ju perfitoni: 1. SIGURI - nuk do te kete me vjedhje nga ana e kamariereve 2. SHPEJTESI - nuk do te prisni me ore te tera per llogarite e ndryshme 3. SER...
Tiranë falas