Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Pjese kembimi

Të gjitha Individ Kompanitë
10/09/2015
Shiten pjese
Shiten pjese per Toyota Carina E viti I prodhimit 1995 gjthashtu goma goma dimerore me gjendje sh te mire nr 14/175 Tel 0693356636
Korçë falas
10/09/2015
Shiten pjese
Shiten pjese per Toyota Carina E viti I prodhimit 1995 gjthashtu goma goma dimerore me gjendje sh te mire nr 14/175 Tel 0693356636
Korçë falas
03/05/2015
We are in Need of Online Copy Paste Workers - interested Can Apply.
Data Posting jobs are Simple Copy Paste work which is More Popular and Successful Leading Home based online jobs in India. This is Most suitable Online Job for all kind of users like Students, Housewives, Job Seekers and Anybody who wants to Earn Good Income on Part time Work. Now We are in need of ...
Tiranë falas
19/04/2015
Pjese kembimi per makina.
Shiten pjese kembimi per makina te tipit ,Mercedes benz ,Ml ,dhe Bmv ,nga viti 2006 -2014 .Si pasqyra ,parakolpe ,prapakolpe ,Amortizatore etj etj ....TE reja dhe te perdorura ....per me teper kontaktoni ne kete nr ...0696323403..
Tiranë falas
Tirane, Shes kova per JCB, fadroma 03/02/2015
Tirane, Shes kova per JCB, fadroma
Shiten kova JCB per fadroma. Sipas fotove bashkangjitur disponojme 3 kova: Kova e pare 80 e madhe _700 euro Kova e dyte 30 mesatare _500 euro Kova e trete 20 e vogel _400 euro Kovat jane te dimensioneve te ndryshme, shiten te 3-ja ose te ndara, sipas interesit. Cmimet me marreveshje. Cel. : 06860307...
Tiranë falas
shitet gjenerator 4.1 kva 31/01/2015
shitet gjenerator 4.1 kva
Shitet gjenerator. Gjeneratori ka fuqine 4.1 kva, benzine. Eshte ne gjendje shume te mire dhe i ri. Cmimi 250 euro.
Tiranë falas
06/01/2015
pompe nafte
shes pompe nafte per ford escord viti 1998 cmimi; 5000lek.
Pogradec falas
27/11/2014
Turbo makine
Shes Turbo per makine Ford Focus vit prodhimi 1999-2000, TDI, 90 kuaj fuqi. Cmimi 18.000 Lek i diskutueshem.
Tiranë falas
17/11/2014
Shitet ford curier 1.3 cc benzine per pjese kembimi.
Shitet per pjese kembimi Ford Curier 1,3 benzine, ngjyre e kuqe, viti 1994. Ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye te mbylljes se aktivitetit. Çmimi : 50000 lek.
Tiranë falas
20/10/2014
Motorino per fshirset e xhamave te pare per GOLF IV
Shese motorinon bashke me krahet levises te fshiresve te xhamave te para per GOLF IV
Vlorë falas
shiten pjese kembimi 17/10/2014
shiten pjese kembimi
shiten disa pjese kembimi per mitsubishi l200 viti prodhimit 2000 shes dy gomat e para per traktor international 64 kuaj fuqi gjithashtu shes amortizatorin e pare per opel astra dhe dy goma pjeset jane te perdorura dhe jane ne gjendje pune te mire Cmim i arsyeshem....
Elbasan falas
24/04/2014
shitje fund shpine
Un jam eni nga durresi jam 17 vjec dhe dua nje lidhje serioze me nje djale te mire dhe me lek
Durrës falas
26/01/2010
Shes Nje Set Kompjuteri (PC)
Shitet nje set pjesesh per Kompiuter (PC) bashkahore,dhe parametra te kenaqshme.Pjeset jane te perdorura pothuajse 30 dite qe nga data e blerjes ne SHBA. Pjeset Dhe Karakteristikat e Tyre: BTC PC: [b]Procesor:[/b]CPU AMD DUAL CORE X2 3800+ [b]Ram: [/b] 1GB DDR2 RAM 667 MHZ [b]BORDI:[/b] MOTHERBOARD ...
Durrës falas
17/06/2009
BLEJ NJE TASTIERE PER ASUS EEE PC 700-900 (MINILAPTOP)
BLEJ NJE TASTIRE PER LAPTOP ASUS EEE PC 700/701 DERI NE 900. KUSH DISPONON NJE TE TILLE OSE KA NDONJE ASUS TE PRSHUR UNE I BLEJ TASTIEREN ME NJE CMIM TE KENAQSHEM.
Tiranë falas
09/12/2008
Buffer
Pershendetje... Dua te blej nje Buffer te jete Max-300 kW dhe te jete pak i perdorur dhe ne gjendje pune cmimi te jete i leverdisshem
Tiranë falas