Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Veshje per gra & burra

Të gjitha Individ Kompanitë
25/04/2019
Kerkohet shitese butiku
Kerkohet shitese butiku. Me ose pa eksperience. Puna eshte me turne paradite dhe mabsdite. Mosha deri 20-30 vjec. Kontakto nr me poshte 355695310989 Tirane.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
UNIFORMA PUNE 28/03/2018
UNIFORMA PUNE
-Uniforma pune profesionale - Veshje stafi te personalizuara - Artikuj promocional Hoteleri,Bare,Restorante , Fabrika, Spitalore, etj..Tek ne do te gjeni cilesi & uniforma te personalizuara , logime me stampim apo qendisje. Ne vijme kudo qe ju ndodheni. Tel: 069 71 71 717 Email: [email protected]
Tiranë falas
Shes fustan per mbremje/festa 13/07/2017
Shes fustan per mbremje/festa
Shes fustan per mbremje/festa/dasma. eshte masa 16 angleze ose 46 italiane. Fustani eshte iri I paperdorur. Shitet 10,000 leke te reja
Tiranë falas
fustane nuserie 15/05/2017
fustane nuserie
Okazion, per arsyje ekonomike dhe persona kemi keto 3 fustane nuserie ne shitje, jane ne qendje shume te mire, sepse keto fustane jan perdorur vetem nga nje person qe i ka bler diten e dasmes dhe i ka pasur personale dhe jo per ti dhene me qera. nese eshte dikush i interesuar per ti bler mund te bis...
Tiranë falas
07/12/2016
Prizren falas
05/12/2016
KERKOJ FEMER
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER APO CIFT QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
21/09/2016
KERKOJ FEMER TE NXEHTE
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.PER CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
Kepuc Lacoste 16/06/2016
Kepuc Lacoste
Numeracion 40 _ 44.
Tiranë falas
19/05/2016
Tiranë falas
shes fiat croma viti 2006 1.9 naft okazion 21/03/2015
shes fiat croma viti 2006 1.9 naft okazion
shes fiat croma 2006 1.9naft . maina ne gjendje shum shum te mire . me targa e dogane te paguar . cmimi shum i arsyeshem . 0698726453 .
Fier falas
shes fiat croma viti 2006 1.9 naft okazion 21/03/2015
shes fiat croma viti 2006 1.9 naft okazion
shes fiat croma 2006 1.9naft . maina ne gjendje shum shum te mire . me targa e dogane te paguar . cmimi shum i arsyeshem . 0698726453 .
Fier falas
fustane nuse italiane 21/03/2015
fustane nuse italiane
shes fustane nuse italiane me shumic e pakic .0698726453 ose 00393318050433
Fier falas
Shes fustane nuserie 12/01/2015
Shes fustane nuserie
Shes dy fustane nuserie te rinj, ngjyre te bardhe. Masa 36-38. Fustanet kushtojne 80.000 ( Bashke me vello dhe doreza ). Cmimi i diskutueshem. Nr kontakti 069 42 74 307
Tiranë falas
05/10/2014
fustane nuserie
jap me qera 2 fustane nuserie te 2014 te rinj, te bardhe.60000 te dy bashke me vello
Tiranë falas
PRODHIME UNIFORMA 30/11/2009
PRODHIME UNIFORMA
PRODHIME KONFEKSJONE TE NDYSHME SI ME POSHTE: 1.PERPARSE MJEKESH 800 LEK. 2.PERPASE ARSIMI 800 LEK. 3.UNIFORMA KAMARJER PER BAR RESTORAND JELEK,KEMISH,PANTALLONA. 3000 LEK. 4.UNIFORMA GUZHINE KAPELE,XHAKET,PANTALLONA. 2500 LEK. 5.UNIFORMA PER NXENS SHOLLE KEMISH,PULOVER 2200 LEK. 6.VESHJE KARRIKE PE...
Berat falas
20/10/2009
Shitje
Shiten veshjet e nje Butiku,Veshjet jane cilesore dhe te kohes. Cmimet shume te arsyeshme, Malli likujdohet i gjithi. Mund te kontaktoni,cel 0693380022,0694289899.
Tiranë falas
14/04/2009
kerkoj punesim
Kerkoj punesim ne ndonje butik per shitjen e rrobave .Ju faleminderit per mirekuptim
Skenderaj falas
19/02/2009
Oferte,shes fustan nuserie 150 euro
Shes fustan nuserie te bardhe,ardhur nga italia. Fustani eshte perdorur shume pak. Ka material cilesor dhe me shkelqim. Eshte i shoqeruar me nje fustan tjeter rastesh ngjyre roze. te dyja per vetem 150 euro. Cel 0692379959
Tiranë falas
05/01/2009
SHES VESHJE
Shes veshje dimri dhe vere, pak te perdorura, per burra, gra e femije. Kostume, triko, xhupa, pantallona, funde, etj. Cilesore e me cmime te aresyeshme e te diskutueshme. Tel. 04 2375808 Cel. 0692247037 email: [email protected]
Tiranë falas
Kepuce Gucci origjinal nr. 39 24/12/2008
Kepuce Gucci origjinal nr. 39
Model klasik me taka 10 cm. Shume pak te perdorura. Cmimi origjinal: 700 EUR Cmimi aktual: 5000 leke te reja (i diskutueshem).
Tiranë falas
Sandale Sergio Rossi 1500 leke 23/12/2008
Sandale Sergio Rossi 1500 leke
Te perdorura. Cmimi origjinal 400 EUR Taka 10 cm
Tiranë falas
Sandale te reja 1000 leke 23/12/2008
Sandale te reja 1000 leke
Taka 5 cm.
Tiranë falas
Sandale Betsy Johnson-New York 1200 leke 23/12/2008
Sandale Betsy Johnson-New York 1200 leke
Cmimi origjinal rreth 450 $. Nr 39-40 Te perdorura por te mirembajtura. Takat 10 cm te larta
Tiranë falas
23/12/2008
Cante Prada origjinal 500 leke
Messenger bag e perdorur. Per foto dhe cmim origjinal kliko ne linkun e meposhtem: http://www.ampmfashion.com/prmebagvablt.html
Tiranë falas