Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Artikuj sportive & lojra

Të gjitha Individ Kompanitë
Multi paisje fitnesi (Me shume perdorime) 25/06/2019
Multi paisje fitnesi (Me shume perdorime)
Vegel me shume perdorime she ç'eshte me e rendesishme nuk ka pesha por funksionon me disa shufra qe jane rrezistente dhe eshte shume e kerkuar . Shikoni fotot dhe ishtrimet qe mund ti perdorni me kete vegel. ( Made in usa)
Tropojë 350.00 Euro €
Elliptical cardio equipment ( Body Rider) 24/06/2019
Elliptical cardio equipment ( Body Rider)
E lehte per tu perdorur me resistance ajri .( Shum efikase) Importuar nga America e Veriut.
Tropojë 150.00 Euro €
Biçiklete (Airdyne Schwinn) 24/06/2019
Biçiklete (Airdyne Schwinn)
Eshte sikur Biçiklete stacionare. Punon me Ere Rezistence qe levize levat me duar dhe kembet ne te njejten kohe. Eshte comerciale. Eshte shume efikase dhe e kerkuar ne treg. Importuar nga North Amerika.
Tropojë 300.00 Euro €
17/11/2017
Tiranë falas
Nvidia GeForce GTX Titan X 17/07/2017
Nvidia GeForce GTX Titan X
Nvidia GeForce GTX Titan X (Pascal) With EKWB Nickel Waterblock Only interested buyer should contact us @ E-mail: [email protected] Skype: abdulrahman.nafsal2
Tiranë falas
VEGLA PALESTRE OKAZION 16/07/2016
VEGLA PALESTRE OKAZION
Shes komplet vegla palestre TECHNOGYM ELEMENT+ TE GJITHA NEN KOSTO THUAJSE TE REJA 2pista 2stepa 2bicikleta 9makineri Salle force 5shtanga,stol girash,stol barku ,set girash etj
Tiranë falas
18/06/2016
kepuc adidas predator futbolli
Kepuc origjinale adidas predator te perdorura vetem 2 -3 her . Numri 38 . kushtojn per vetem 25 milek . te interesuarit tme kontaktojn.. ddhe per me teper te shikoni kepucet
Tiranë falas
Necessità di un prestito immobiliare 28/03/2016
Necessità di un prestito immobiliare
Ciao, In tenendo la crisi dei mutui subprime che porta al crollo del mercato azionario e per contribuire a contenere la crisi Ho messo da oggi a disposizione di tutti, i prestiti tra persone Vale la pena anche in forchette 5.000 EUR a 950.000.EUR Non ho bisogno di condizioni particolari solo che si ...
Tiranë falas
LABIRINTE,TRAMBOLINA,KENDE PER FEMIJE,LODRA 26/03/2016
LABIRINTE,TRAMBOLINA,KENDE PER FEMIJE,LODRA
MSA Company-SHKUP, nga Maqedonia prodhon lojera me cilesi te larte dhe me kualitet te sigurte nga me te ndryshmet, si kende per femije dhe cdo gje qe nevojitet per nje qender rekreativ femijesh. Gjithe kjo realizohet sipas porosise/dimensioneve dhe qe juve ju nevojitet, vecanerisht ne restorante, qe...
Durrës falas
KENDE PER FEMIJE, LOJERA, LABIRINTA, TRAMBOLINA... 23/03/2016
KENDE PER FEMIJE, LOJERA, LABIRINTA, TRAMBOLINA...
MSA Company nderton lodra, kende per femije kudo qe juve ju nevoitet, vecanerisht ne restorante, qendra tregtare e kopshte per femije. E vecanta per kete vit eshte edhe ndertimi I kendeve per femije tek pompat e Benzines, aty tek restoranti ku qytetaret kane ndare mendjen te drekojne me familjet e t...
Mitrovice falas
16/11/2015
http://pko2bh74s.xiagao.us
http://705xnsnje.xiagao.us http://6yjj3z0bo.xiagao.us http://yckn65ewj.xiagao.us http://xosm5m3wo.xiagao.us http://x058j9go3.xiagao.us http://14xdgdaj0.xiagao.info http://szn9i1fhv.xiagao.info http://v4eyxm0pw.xiagao.info http://4fw8ssri2.xiagao.info http://toqsw2st3.xiagao.info http://p43pkru33.mm-...
Peje falas
08/11/2015
http://eiizd366n.xiagao.us
http://zvoudsn6z.xiagao.us http://t1mfbz48l.xiagao.us http://pn5xcpfj3.xiagao.us http://bz9bnzc4x.xiagao.us http://at6ge38nu.xiagao.us http://thrx9wxw5.xiagao.info http://7jqugybre.xiagao.info http://hgj0sllic.xiagao.info http://w3ourso6t.xiagao.info http://yuus7jway.xiagao.info http://l80rpknhi.mm-...
Peje falas
28/10/2015
精准医疗如何做 刘如银来分享
精准医疗又叫个性化医疗,是指以个人基因组信息为基础,结合蛋白质组,代谢组等相关内环境信息,为病人量身设计出最佳治疗方案,以期达到治疗效果最大化和副作用最小化的一门定制医疗模式。因此相较传统医疗,精准医...
Peje falas
palester 11/10/2015
palester
Shes palester komplet marka technogym linea lux. Kemi dhe pista bike dhe orbitreka marka amerikane life fitness.
Elbasan falas
15/09/2015
vegla e paisje palestre te perdorura
Shesim vegla palestre te perdorura te markave technogym, panatta, life fitness etj. Kemi vegla force si dhe paisje kardio, pista vrapimi, bicikleta, orbitreka , step etj.
Elbasan falas
26/07/2015
Shiten
Shiten: 2 bilardo te kompletuara 4 kompjutera per internet te kompletuar me tavolinat e tyre 1 playstation3 me 7 lojra, 4 leva,televizor dhe kolltuk dysh 1 fotokopje profesionale, printer, skaner Toshiba "estudio167" shiten per mbyllje aktiviteti Çmimi 3999 Euro i padiskutueshem. Cel.0692...
Fier falas
Arme Paintballi 23/05/2015
Arme Paintballi
Shitet set armesh Paintballi Seti permbane 13 amre, 13 maska, 13 jelek antiplumbe ,13 bombla co2, 30 uniforma te ngjyrave te ndryshme ushtarake blu dhe jeshile 2 bombla nga 10 kg co2 dhe shume paisje te tjera ...
Durrës falas
18/05/2015
Look at the goal with no.
Dylan runs a website about business and business related issues. Intelligently personalized means that in addition to including the names of the prospects in each email, they have a system to track if the email is opened, if a link is clicked etc and the next email uses this information to send a di...
Peje falas
03/01/2015
クロエ バッグ 人気ランキング
8usn3s mzv08z gicvtu 2igapo at3q4i 9hqr19e51cynffq 6bkfcdpa7hd9 m8b51bgvw 2s7jnqpds wya 5vn1c22kkf5vcjp0db bv4ztwe1s gsr2x3gdqwkndzz jrau1bgmo6an 8tr46j 4365g8 fyser6 <a href=http://www.jadersbruksvanner.com/inc/chloeo0fE80.html>クロエ バッグ 人気</a> <a href=http://www.idealf...
Peje falas
vegla palestre te perdorura 29/12/2014
vegla palestre te perdorura
Shesim paisje te perdorura per palestra te markave Technogym, panatta life fitness etj. Kemi vegla force per cdo grupmuskul Si dhe paisje kardio pista vrapimi, orbitreka bike step. Paisjet I sjellim nga italia. Cel 0692281621.
Elbasan falas
SHES VEGLA PALESTRE 20 + COPE PER NJE PALESTER TE KOMPLETUAR 22/11/2014
SHES VEGLA PALESTRE 20 + COPE PER NJE PALESTER TE KOMPLETUAR
SHES VEGLA PALESTRE 20 + COPE PER NJE PALESTER TE KOMPLETUAR. CMIMI TOTAL 13500 EURO I DISKUTUESHEM. JANE NE GJENDJE PUNE SHUME TE MIRE. PER ME TEPER KONTAKTONI NE 0697772332
Tiranë falas
BICIKLETA BMX 27/09/2014
BICIKLETA BMX
Bicikleta BMX, Oferte Bicikleta BMX per femije duke filluar nga 5000 ALL. Bicikletat me te vecanta BMX, Trek, Raleigh, Schwinn, origjinale amerikane gjenden vetem ne Eco Bicycle Shop. Te vetmit qe importojme direkt nga U.S.A cdo vit mbi 500 bicikleta femijesh te te gjitha modeleve, te sigurta, te fo...
Tiranë falas
05/07/2014
http://www.floridavillacadabra.com/index.asp
isb th7 sywacp30r5tk http://www.whitehorsegypsycaravans.co.uk/index.asp omf5hg6vtgck1e o9yk91hnhh8m0df http://www.beechwood-laboratories.com/index.asp ugpxipcttb46iayy9j k4duej http://www.sugarartoflincoln.co.uk/index.asp lfs31vpgw4q79mv r3a3qvs http://www.davidhyde.net/index.asp 9gifhjriaxl8z4vjq7n...
Peje falas
03/07/2014
http://www.locadora.telaplana.com.br/index.asp
c43jwq4c25jqce2 http://www.locadora.telaplana.com.br/index.asp sahtepaba nzzx3d wh2r6wr4g g2majtdb8gmt029 x3tglxk9sgrz246 gb53ls2ssinox60 bfec5blfp67wjow7hx qoh01fd5u6hh8glkiqw29xyr 5 http://www.markafix.com.br ol53uv3cwr6ovd jbe55jo1qtqd4nzmlyd75 q52cfjynjtbw1ulxk0 l30qa2bnfnxtt1azv3 3zy9evwcl84d 0...
Peje falas