Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Instrumenta muzikore

Të gjitha Individ Kompanitë
Pioneer DDJ-SX3 Controller = $550USD, Pioneer DDJ-1000 Controller = $550, Pioneer XDJ-RX2 = $850 22/08/2019
Pioneer DDJ-SX3 Controller = $550USD, Pioneer DDJ-1000 Controller = $550, Pioneer XDJ-RX2 = $850
Pioneer DDJ-SX3 Controller = $550USD, Pioneer DDJ-1000 Controller = $550, Pioneer XDJ-RX2 = $850, Whatsapp Chat : +27837724253 We are a Supplier of DJ Equipment . We have store in United Kingdom and South Africa. We do delivery to most countries in the world through DHL, FEDEX and UPS courier servic...
Angli 550.00 Euro €
Korg Pa3x 61 sintetizues EUR800 16/08/2018
Korg Pa3x 61 sintetizues EUR800
i ri Korg Pa3x 61 sintetizues me 1 vit garanci, Skype: [email protected]
Tiranë falas
18/04/2018
Shkodër falas
Yamaha Motif XF8 88-Key Balanced Hammer Action Workstation 12/03/2018
Yamaha Motif XF8 88-Key Balanced Hammer Action Workstation
Yamaha Motif XF8 88-Key Balanced Hammer Action Workstation Only interested buyer should contact us @ E-mail: [email protected] Skype: abdulrahman.nafsal2
Tiranë falas
Behringer X32 Yamaha Soundcraft PreSonus Midas Allen & Heath dhe te tjere 12/01/2018
Behringer X32 Yamaha Soundcraft PreSonus Midas Allen & Heath dhe te tjere
Behringer X32 Yamaha Soundcraft PreSonus Midas Allen & Heath dhe te tjere Ne shesim me cmime me shumice miksera te ndryshme digjitale, si Behringer, Presonus, Soundcraft, Yamaha, Allen & Heath, Roland dhe te tjere. Ne bejme dergesa ne mbare boten. zyrat tona jane te vendosura vetem ne Mbrete...
Tiranë falas
kart zeri Tascam us-2x2 03/10/2017
kart zeri Tascam us-2x2
Tascam us-2x2 shitet 4000 leke
Tiranë falas
2x Pioneer CDJ-2000NXS2 + 1x DJM-900NXS2 mixer === 2900 EUR 15/08/2017
2x Pioneer CDJ-2000NXS2 + 1x DJM-900NXS2 mixer === 2900 EUR
Ne jemi nje Furnizues i pajisjeve DJ te vendosura ne Mbreterine e Bashkuar dhe Afriken e Jugut. Ne bejme shperndarjen ne shumicen e vendeve te botes nepermjet sherbimeve te nderlidhjes DHL, FEDEX dhe UPS. Ne ofrojme falas ne te gjitha vendet evropiane. Te gjitha pajisjet DJ jane te reja, origjinale,...
Tiranë falas
Pioneer DDJ SX2 - EUR480 / Pioneer XDJ RX - EUR700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == EUR1000 15/08/2017
Pioneer DDJ SX2 - EUR480 / Pioneer XDJ RX - EUR700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == EUR1000
Ne jemi nje Furnizues i pajisjeve DJ te vendosura ne Mbreterine e Bashkuar dhe Afriken e Jugut. Ne bejme shperndarjen ne shumicen e vendeve te botes nepermjet sherbimeve te nderlidhjes DHL, FEDEX dhe UPS. Ne ofrojme falas ne te gjitha vendet evropiane. Te gjitha pajisjet DJ jane te reja, origjinale,...
Tiranë falas
Violine e paperdorur, 4/4. 02/08/2017
Violine e paperdorur, 4/4.
Shitet violone e paperdorur, ne kuti, me tela rezerve, 4/4. 99 EUR, i diskutueshem.
Tiranë falas
02/08/2017
Violine e paperdorur, 4/4.
Shitet violine e paperdorur, ne kuti, 4/4, me tela rezerve. 99 EUR, i diskutueshem.
Tiranë falas
03/06/2017
kerkoj femer serjoze vet jam serjoze
Jom femer serioze edhe du ta gjej nje femer sserioze ato qe jan te interesuar per lidhje diqka serioze me kontaktoni Per mes mudulit ju mir pres vetem gocat cunat vetem lodhi kot
Ferizaj falas
dj american audio 09/12/2016
dj american audio
shes pajisje dj i markes american audio.perbehet nga mixer control plus dy cd playerat e vet bashk me valixhen origjinale.ne gjendje perfekte per ta punu neper evente si dasma fejesa apo ditelindje etj.
Durrës falas
22/05/2016
Kurse piano
Ofrojme kurse piano,solfezh per te gjitha moshat me metoda specifike europiane,gjithashtu ofroj dhe kurse per teori-praktik harmoni te interesuarit te kontakt ne mobile0674228365
Tiranë falas
26/12/2015
Itali falas
mini pjano zimmermann 17/11/2015
mini pjano zimmermann
shitet mini pjano zimmermann prodhim gjerman shum pak i perdorur cmimi 1 miljon e 800
Tiranë falas
03/11/2015
Tiranë falas
Firzarmonik candus 5 weltmeister 26/06/2015
Firzarmonik candus 5 weltmeister
Shitet candus 5 weltmeister 120 base ne gjendje te mir pune gjysem cassot gjermane shitet per arsye mosperdorimi 40.000 lek te reja i diskutueshem te kontakt ne cel:0674228365
Tiranë falas
Kitare Akustike masa 4/4 e perdorur 08/02/2015
Kitare Akustike masa 4/4 e perdorur
**Kitara eshte ne gjendje te mire...Akustike model trupi classic.** Ka vetem 2 te goditura si ne foto te cilat nuk ndikojne ne cilesine e tingullit . Ai qe do at marri do ta kete sebashku me 1 set telash dhe celsash te pahapur.
Berat falas
29/01/2015
Boksa Proel
Shiten 4 Boksa Porel 2 Suba 400 Wat Per Kok. 2 Satelita Nga 350 Wat Per Kok. Te Perdor Dhe Ne Gjendje Shum Te Shkelqyshme. Kush esht i interesuar Te kontaktoje ne Facebook! www.facebook.com/D.jGjaci
Durrës falas
05/01/2015
Shes Kitare Fender
Shes Kitare Fender Shes kitare fender stratocaster vintage series modeli Eric Clapton, 60000 Leke I diskutueshem. Kontaktoni: 0693081349. cmimi: 60.000 Leke - I diskutueshem
Tiranë falas
Amplifikator MAC MAH 03/11/2014
Amplifikator MAC MAH
Prodhim amerikan. Zerim stadioni apo me gjere. I perdorur vetem nje here
Dardana falas
shitet organo yamaha 27/05/2014
shitet organo yamaha
shitet organo Yamaha Psr-190. e blere ne gr. e mirembajtur , me kambalecin dhe lexhion. cmimi 100euro..cel 0674122992
Tiranë falas
16/05/2014
Arranger korg Pa 80
Shes arranger workstation Korg Pa 80 ,cmimi 800 eur.
Te gjitha qytetet falas
07/05/2014
Tiranë falas