Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune,Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
Agjent shitjesh 14/04/2021
Agjent shitjesh
Nese po kerkon per nje pune part-time ose do te ndertosh nje menyre te dyte te ardhurash, kjo eshte mundesia jote.Fito para pa qene nevoja per kurse shtese dhe kualifikime profesionale. Nese te pelqen te punosh nga shtepia apo kudo qe ndodheni momentalisht ,nese do te punosh kur deshiron ti dhe te j...
Kontrolloni me shitësin
kerkoj pune si kamariere 12/04/2021
kerkoj pune si kamariere
kerkoj pune si kamariere jam 43 vjece me eksperience me kontaktoni ne nr 0696228306 jo me privat ju lutem
Tiranë Kontrolloni me shitësin
08/04/2021
kopshtar
Mirmbajts I kopshtit kam provoj dhe e du kit pun
Mitrovice falas
24/03/2021
Kerkohen AGJENTE MARKETINGU TERRENI dhe GRAFIK DIZAJNER
Kerkohen AGJENTE MARKETINGU TERRENI * moshat 18-40 vjeç * puna me kohe te pjesshme * paga e kenaqshme * pa/me eksperience Kerkohet GRAFIK DIZAJNER Kontaktoni ne wp: 069 345 5169
Tiranë falas
Punoni dhe jetoni jashtë vendit 24/03/2021
Punoni dhe jetoni jashtë vendit
ne kemi nevojë për punëtorët e mëposhtëm në shtëpinë tonë urgjentisht: AU Çift dado kujdestar roje shtëpie shofer infermierja SHEF KUJDES pastrues njeri oborri MEKANIK Shënim para se të kontaktoni: Kjo punë është e vendosur në jashtë vendit dhe aplikanti duhet të ketë një pasaportë të vlefshme dhe t...
Amerike 4200.00 Dollar US$
Agjente e shitjes për patundshmëri 18/03/2021
Agjente e shitjes për patundshmëri
Kërkojmë një Agjente të shitjes për patundshmëri në Prizren Aplikantja duhet ti plotësoj këto kushte: 1. Të ketë përvoje pune në shitje 2. Të jetë kreative dhe komunikuese 3. Të jetë e gatshme të punojë në grup 4. Të jetë e gatshme të punojë në teren 5. Të jetë e gatshme të punojë me orar fleksibil ...
Prizren 300.00 Euro €
26/02/2021
Pizzeri kevin and more
Pizzeri kevin and more kerkon te punesoje staf : Picajol me ekseprience .Kamarier/e . Motorrist . Tirane ( Fresku) Nr contact :0693319737
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09520484658 Mumbai Gigolo Jobs BEST PART TIME INCOME OPPORTUNITY 25/02/2021
09520484658 Mumbai Gigolo Jobs BEST PART TIME INCOME OPPORTUNITY
Gigoloinindia - India No.1 Gigolo Club Mumbai Earn 15k To 25k Per day urgent Requirement of Gigolo For Gigolo Jobs Mumbai Pune, Nasik etc. If you are searching for BEST PART TIME INCOME OPPORTUNITY with Friendship, Love, Enjoyment & Fun with Broadminded Males Females & Couples. We can surely...
Kontrolloni me shitësin
25/02/2021
Call Aaima +91 9520484658, Gigolo Jobs Delhi NCR,Gigolo Service Mumbai - Gigolo Clubs
Call Miss Aaima +91-9520484658 Hello Guys, We have Number 1 Gigolo Club in All Delhi NCR Mumbai. You can earn more than 1 lac/month. If you will join our club. Our club is register my Club gigoloclubs.com We will provide you high socities female whose husband are out Of India and not giving time to ...
Kontrolloni me shitësin
Joining Free - Call Me 09520484658 Available Gigolo Job in Delhi NCR Gurgaon 24/02/2021
Joining Free - Call Me 09520484658 Available Gigolo Job in Delhi NCR Gurgaon
Hello Guys, Are you looking for Gigolo Jobs in Delhi NCR Gurgaon? Gigolo Clubs have high-class gigolo service in Delhi NCR. If you want to choose Gigolo Jobs for in Gurgaon, then you have an high profile clients in this area of entire Gurugram/Gurgaon. Enjoy the finest moment in South Delhi Gigolos ...
Ferizaj Kontrolloni me shitësin
Call 09520484658 Joining Free Male Gigolo jobs in Dwarka Chandni Chowk Delhi 24/02/2021
Call 09520484658 Joining Free Male Gigolo jobs in Dwarka Chandni Chowk Delhi
Would you like to Male Gigolo jobs in Delhi work with the most reputable, busiest and most respected Gigolo Club in Dwarka, Chandni Chowk, Faridabad, South Delhi, Saket, Delhi? Gigolo India offer you a hassle free, extremely safe and fun way to become an Male Gigolo in Delhi NCR. All you need to do ...
Angli 400071.00 Euro €
20/02/2021
Kerkoj pun
Jam nje grua 37 vjec kam 7 femij jetoj ne diber kerkoj nje pun babysitter ne zvicer pagesa sipas marrveshjes te telefonojn vetm familje te interesuar dhe te sjellshme 0688338181
700.00 Euro €
10/02/2021
Kerkoj pune si dado.
Quhem Albana Jam 39 vjece banoje ne kruje Punoje vazhdimisht ne Zvicer dhe kam eksperience si dado Jam shume e qete me femijet dhe bej punes e psigologes dhe flase italisht
Tiranë 700.00 Euro €
08/02/2021
Puntore fasonerie .
Kerkojme punëtore te specializuara per rrobaqepesi (fasoneri). Pagesa shume e kenaqeshme. Adresa: Ish kombinati Josif pashko godina bashllari , Laprake . Numer kontakti: 069 402 5778
250.00 Euro €
06/02/2021
Kerkoj pun shiheni kete dhe me koktatoni ju lutem
Dua nje pun cfar do lloj pune te jet jam e gatshme sepse te rris femijet kush e shikon kete lajmrim te me kontaktoj ne what's me nr 0688338181 ju lutem se kam 7 femij mezi po I mbaj .me buk ju lutem se nje dit do ju shperblej ziti
Kontrolloni me shitësin
OFERTE PUNE . OPERATORE NE AGJENCI IMOBILIARE 21/01/2021
OFERTE PUNE . OPERATORE NE AGJENCI IMOBILIARE
TE INTERESUARIT TE NISIN NJE CV TEK EMAILI JONE [email protected]
Shkodër Kontrolloni me shitësin
15/01/2021
Punësim në Katar për 20 kamerier/e dhe 30 kasiere supermarketi.
Punësim në Katar për 20 kamerier/e dhe 30 kasiere supermarketi. Për të aplikuar, dërgo CV anglisht në email: [email protected] ♦ Kriteret e përzgjedhjes ; ✦ Mosha juaj preferohet të jetë nga 19 deri në 29 vjeç/e, ✦ Duhet të keni nivel të mirë të njohjes së gjuhës angleze, ✦ Të jeni të pakt...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
03/01/2021
100
Pershendetje !Quhem Ema jam e interesuar per punete bari .Jam e besueshme Insta:19vjec____
Kontrolloni me shitësin
29/12/2020
Punesim per femra
Punesim per femra ne Zvicer .Kerkojme femra 18-35 vjece (eskort shoqeruse) ,kush eshte e interesuar, te me kontaktoje me email
Kontrolloni me shitësin
23/11/2020
Kerkoj punojse me eksperience
Hermes shpk 3 ne 1 me filial ne durres dhe dyqane ne tirane kerkon te punesoje nje menaxhere , shitese dhe punojse , per tabachino shop, agjenci imobilare exchange paga e mire dhe sigurime shoqerore ,0695826780
Durrës Kontrolloni me shitësin
21/11/2020
Kerkoj pun saldator
Kerkoj pun Si saldator jetoj ne durres kameksperjen20 vjecare
Durrës Kontrolloni me shitësin
0696006222 FABRIKE PER PRODHIM KEPUCESH 20/11/2020
0696006222 FABRIKE PER PRODHIM KEPUCESH
0696006222 ALBA SHOES GROUP FABRIKE PER PRODHIM KEPUCESH DIKUSH KA HEDHUR NR E KOMPANISE SONE NE KETE FAQE PER QELLIME PERVERSE . AI PERSON DO TE IDENTIFIKOHET DHE SE SHPEJTI DO NDIQET PENALISHT . ME KETE PO MERET AVOKATI I KOMPANISE SONE. JU LUTEMI MOS MERNI NE KETE NR PER QELLIME TE TILLA .. ESHTE...
Vlorë Kontrolloni me shitësin
10/11/2020
Masazhatore personale
Pershendetje. Jam duke kerkuar nje masazhatore personale. Mosha ime 35 vjec mashkull. Te interesuarat te me kontaktojne.
falas
Kerkohet Motorrist per shperndarje picash 07/11/2020
Kerkohet Motorrist per shperndarje picash
Kerkohet motorrist me eksperience pune ne Tirane , ne shperndarje delivery.Te njohi zonat dhe rruget e Tiranes, te jete i komunikueshem dhe i perpikte me oraret dhe rregullat e kompanise. Kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme. Per me shume info kontaktoni ne 0697699293 . Faleminderit
Tiranë Kontrolloni me shitësin