Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune,Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
21/09/2019
Kerkohet sanitare me eksperience ne hoteleri
Kerkohet sanitare me eksperience ne hoteleri Rroge + kushte te mira pune Te interesuarat te kontaktojne ne 0682066377
Tiranë 30000.00 Lek
19/09/2019
kerkojm kujdestare/babysitter/dado
Pershendetje Kerkojm nje Dado per 2 femije prej fillim te Nentorit 2019. Personi i preferuar te jet prej moshes 40-60 vjeq, te ket experienc me femije, te di te gatuaj. Ne raste nevoje nuk heziton donje pun shtes sipas mundesis. per me shum ju mirpres te me kontaktoni ne emil [email protected]
Zvicer Kontrolloni me shitësin
агенти за продажба 19/09/2019
агенти за продажба
KEQI GRUP SHPK е водечка италијанска компанија во производи за подобрување на домот, барајќи искусни агенти за продажба за сите македонски градови. Фиксна плата 200 евра + 8% на продажба. Заинтересираните можат да контактираат со нас на: +35544521992 - +00355692040901
Tetove 200.00 Euro €
18/09/2019
****Tirane, ofroj vend pune TELEMARKETING ne gjuhen GREKE
TELEMARKETING Flet nje nga gjuhet e huaja: - Italisht - Anglisht - Gjermanisht - Greqisht Nese pergjigjja eshte PO, atehere ne po te kerkojme TY!!! Ne jemi nje kompani e konsoliduar ne boten e Telemarketing-ut, gjithmone ne kerkim te njerezve me deshire per t�u rritur profesionalisht dhe ekonomikish...
400.00 Euro €
10/09/2019
kerkohet dado urgjent
prsh kerkojm dado per djalin 1.5vjet ne luzern paga 600chf rruga akomodimi nga ne dado ka dhomen e vet numer kontakti whatsapp viber +41798850019
600.00 Euro €
10/09/2019
kerkohet dado luzern
prsh jemi nje familje prej 3 anetaresh ne luzern na vyn nji dado per djalin 1.5 vjet i ka nisja sa me shprejt ne 14-15 shtator esht afati fundit paga 600chf eeuga akomodimi ne shtepine ton ..dhome personale per dadon . numer kontakti whatsapp /viber +41798850019
Kontrolloni me shitësin
10/09/2019
Kerkoj Kamarier
Kerkoj kamrier me eksperience pune. Paga e kenaqeshme + siguracione. Vetem turni i pare. Mosha 20-25 vjec. Cel: 0692755654
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09/09/2019
Kerkohet recepsionist hoteli
Kerkohet recepsionist per Emerald Hotel. Turni i II 14:00 - 22:00 . Preferohet me eksperience ne kete profil. Njohuri te mira te gjuhes angleze dhe italiane jane kusht i domosdoshem. Nr kontakti: 0689026483 [email protected]
Tiranë 30.00 Lek
07/09/2019
Inxhinieria e Naftës /// Inxhinier Kimik // ENGINEERI MAKANIK PAKACSIRS N KANADA
Inxhinieria e Naftës /// Inxhinier Kimik // ENGINEERI MAKANIK PAKACSIRS N KANADA Korporata azean ("Bazean") është një kompani private e kapitalit të shtuar nga teknologjia që përdor të dhëna dhe analiza për të udhëhequr vendime të rëndësishme investimesh në sektorin e energjisë. Ne përfitojmë nga te...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
konkursi i recepsionistit në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada
/ konkursi i recepsionistit në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada Ne jemi në kërkim të një punonjësi të zyrës për t'u bashkuar me ekipin tonë! Ky është një pozicion i nivelit të hyrjes. Ju do të informoni menaxherin tonë të zyrës drejtpërdrejt dhe do të ndihmoni me detyra të ndryshme administrative për ...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
asistent, mekanik në Kanada
asistent, mekanik në Kanada Paga 26.37 dollarë në orë Kushtet e punës Afati ose kontrata (përfundimi: nul) Me kohë të plotë Data e fillimit sa më shpejt të jetë e mundur Vende të lira pune 1 konkurs Punoj jo. 572332 Font font pune Dërgoni CV-në tuaj në email ...... [email protected]
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
koordinator i marketingut në Kanada
koordinator i marketingut në Kanada Paga 55,000.00 dollarë në vit Kushtet e përhershme të punësimit Me kohë të plotë Data e fillimit sa më shpejt të jetë e mundur Vende të lira pune 1 konkurs Agjensia e vendosjes Punoj jo. 570335 Font font pune Dërgoni CV-në tuaj në email ...... [email protected]
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
arkitekt
arkitekt Hariri Pontarini Architects (HPA) po e zgjeron ekipin e saj. Si një firmë arkitekture me shërbim të plotë të përkushtuar për prodhimin e një pune të qëndrueshme me vlera publike dhe vlera të qëndrueshme kulturore, HPA ka krijuar një reputacion në ndërtimin e marrëdhënieve të forta me klient...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
Përkthyes dhe Përkthyes në SHBA
JETA DHE PUNA N KANADA TRANSLATORI
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
Nëpunësi i kontabilitetit II në Kanada
Nëpunësi i kontabilitetit II në Kanada Departamenti i Financave ofron udhëheqje financiare, këshilla dhe mbështetje për Korporatën dhe ndihmon me dorëzimin e planit strategjik të Bordit përmes tre degëve: Shërbimet e kontabilitetit dhe të ardhurave, Financat dhe investimet e korporatave dhe blerjet....
Kontrolloni me shitësin
06/09/2019
Babysitter
Kerkohet dado per nje bebe 8muajshe.orari e hene- e premte 7:30-17:00 Mosha 45-55 vjec,e dashur, e pergjegjshme dhe e sinqerte ne mardheniet e punes .Perben avantazh puna e meparshme ne cerdhe /kopesht.Pagesa eshte e negociueshme ne varesi te kushteve te punes dhe angazhimit. Shperndaje
Tiranë 25.00 Lek
06/09/2019
Punët e OIl dhe Rafinerisë së Gazit
Punët e OIl dhe Rafinerisë së Gazit Specialistët e Fushës së Gazit, Inc është një kompani e pavarur e shërbimit të gazit me zyra të vendosura në New York dhe Pennsylvania. Marrëdhëniet shembullore të klientit nxisin rritjen dhe prosperitetin tonë. GFS është e përkushtuar të punojë me siguri, të ketë...
Kontrolloni me shitësin
05/09/2019
Punë nafte dhe gazi jashtë vendit
Punë nafte dhe gazi jashtë vendit Industritë e naftës dhe gazit po ndryshojnë, dhe ne po ndihmojmë Konsumatorët të parashikojnë ndryshimin. Bashkohu me një ekip që po punon së bashku me industrinë për të ofruar risi afatgjatë në disa prej tyre projektet më të rëndësishme dhe interesante në botë. Ne ...
Kontrolloni me shitësin
Durres, ofroj vend pune Teknik Terreni. 04/09/2019
Durres, ofroj vend pune Teknik Terreni.
Bleta sh.p.k kërkon të punësojë Teknik Terreni me orar të plotë. Aplikuesi duhet të ketë cilësitë e mëposhtme : Të jetë fleksibël në punën në grup. Eksperienca të mëparshme në këtë pozicion pune përbëjnë avantazh. Të ketë leje drejtimi (kategoria B). Të interesuarit mund të kontaktojnë në: Nr cel 1 ...
Durrës Kontrolloni me shitësin
03/09/2019
Rekrutimi masiv në Shtetet e Bashkuara
Rekrutimi masiv në Shtetet e Bashkuara Kompania jonë e ndërtimit të banimit aktualisht është në një projekt ndërtimi në Kanada, SHBA. SHBA, Afrika dhe Italia dhe aktualisht kanë nevojë për punëtorë ndërtimi për të adresuar disa projekte të ardhshme. Ne ofrojmë trajnim arsimor dhe të sigurt në punë, ...
Kontrolloni me shitësin
oferta pune hoteliere 03/09/2019
oferta pune hoteliere
Manuali i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshiron të reklamojë përmes këtij Mediumi që ne po kërkojmë që stafi i ri të plotësojë disa nga pozicionet e tij të lira. Ne jemi duke punësuar urgjentisht punëtorë të rinj që do të funksionojnë në degën tonë të re këtu në New York, ndërmarrja ka nevojë për puno...
Prishtine 4500.00 Euro €
01/09/2019
Ausbildung ne Gjermani ne Infermeri(Altenpflege).Shkollim Profesional ne Gjermani
Te interesuar per Ausbildung ne Gjermani,ne Altenpflege(infermeri)mjafton vetem Gjimnazi edhe njohuri gjuhesore ne Gjuhen Gjermane.Vendondhja ne Köln,Gjermani. per me Shum kontakt ju lutem ne WhatsApp:004915756268200.
Kontrolloni me shitësin
30/08/2019
Kerkojm dado urgjent
Pershendetje kerkojm dado urgjent ne i kemi dy vajza binjake te moshes 2 vjet e gjys .fillimi i punes esht menjehere . Dado duhet te ket eksperinc me femijet te jete e paster e sinqert e te ket durim me femijet higjenike e moralshme dhe ti doje femijet .Ju lutem ato qe nuk jon kujdes per femijet mos...
Gjermani 700.00 Euro €
30/08/2019
PROJEKTET E NDRTIMIT Në Kanada dhe Sh.B.A.
PROJEKTET E NDRTIMIT Në Kanada dhe Sh.B.A. Ekipi i Punës në Ndërtim dhe ekipi i nevojshëm. Wick Buildings ka një histori të pasur mbi 65 vjet në industrinë e Post Frame dhe një reputacion për cilësi dhe integritet. Ky është shansi juaj për t'u bashkuar me Team Wick! Ne po i shtojmë ekipit tonë të nd...
Kontrolloni me shitësin