Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune,Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
23/11/2019
kerkoj dado per ne zvicer nga shqiperia apo maqedonija nga mosha 22 deri 40
dado[ babysiter]\te jete e shkolluar me principe morale mbikqyrjen e 3 gocave nga 6 9 13 vjeqare punet e banese ushqimin dhe hekurosje rrobav etj paga 500 deri 600 frang ch lajmerohuni tirane shkup pra pres serioze dhe dalum shifemi bisedojm per kritere symesy oktel ,0038344208302 viber ,,,
500.00 Euro €
12/11/2019
Kerkojme modele per acid hialuronik
Kerkojme modele per fillera. 10 personat e pare qe vijne jane falas ndersa personat e tjere paguajne vetem materialin. Personat e interesuar mund te na kontaktojne per me shume informacion.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
11/11/2019
Kerkohet stef Pune plazh durres
Bar pasticeri eldion 2 kerkon te punesoje menaxhere F te pergjithshme 2 banakjere dhe 2 kamarjere me turne paga e kenaqshme mosha 20 deri 45 vjec 0695826780
Durrës Kontrolloni me shitësin
10/11/2019
Dado dhe kujdestare per femi
Kerkoj dado per dy femijet ne zvicer dhe kujdestare per punt e shtepis te filloj menjeher banimi tek ne paga 600 fr plus bileta te lajmrohen ne +41764881750 ne viber ose whatsapp
Zvicer 600.00 Euro €
07/11/2019
Kerkoj kujdestare per ne Zvicer
Kerkoj te punesoj dado ne zvicer per 3 muaj dhe me mundesi rikthimi 3 muaj disa here. Data e fillimit te punes eshte 1 dhjetori. Dadoja do te banoj ne shtepi me ne me dhome dhe banjo me vete. Ushqimi dhe biletat e avionit pagohen nga ne. Detyrat: - perkujdesje per nje femije 1 vjec gjate gjithe dite...
1000.00 Dollar US$
07/11/2019
Djemtë dhe vajzat që flasin gjermanisht
Kërkoj djem dhe vajza mosha 20-40 vjeç që të dinë të flasin gjuhën gjermane (1500). Gjithashtu dhe funksionet bazë të PC. Do punojnë menaxher shitje në tregun gjerman por me kompjuter dhe e-mail. Rroga varion nga 700-1200 €. Kontak nr tel 0693530938 ose mail [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
07/11/2019
Djem dhe vajza që dinë gjuhën gjermane
Kërkoj djem dhe vajza mosha 20-40 vjeç që të dinë të flasin gjuhën gjermane (1500). Gjithashtu dhe funksionet bazë të PC. Do punojnë menaxher shitje në tregun gjerman por me kompjuter dhe e-mail. Rroga varion nga 700-1200 €. Kontak nr tel 0693530938 ose mail [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
29/10/2019
Shofer Personal
Shofer_Personal ☆☆☆☆
Durrës 400.00 Euro €
28/10/2019
Kerkoj nje sekretare ,
Kerkoj nje sekretare , mosha deri ne 40 vjec , per zyre juridike orari 9 me 18 , me nje ore pushim dreke. edhe pa eksperience ,
Tiranë 25.00 Lek
27/10/2019
Kerkoj pune,Oferte pune! MAQEDONI
Pershendetje, jam nje vajze 17 vjecare vi nga Maqedonia, kerkoj pune, si kujdesje te femijut sepse kam pervoje, ose kujdesje te shtepise , pastrim i shtepise.
Shkup 200.00 Euro €
Kerkoj Pun 23/10/2019
Kerkoj Pun
Përshëndetje, jam nga Fshati Hotël dhe Kërkoj Punë Si Kamarier ose Diçka tjetër
Kumanove 200.00 Euro €
23/10/2019
Jam pa leternjoftim mund te punoj si fotografe 15 vjeçare
Përshëndetje, jam vajzë dhe jam vetëm 15 vjeç ende nuk kam letërnjoftim por duhet të punoj, mund të punoj si fotografe mirë por për shkak se jam në shkollë jam e lirë të punoj prej orës 14:00 deri sa është orari i mbarimit të punës... Do të isha e lumtur sikur dikush të më kërkonte.. Nëse ka ndonjë ...
Tetove Kontrolloni me shitësin
23/10/2019
kerkoj pune servis
jam 21 vjec nga shqiperia kam eksperience ne pune servis luzern tashme dua te punoj ne zurich kontakt whatsapp +355694883050
Zvicer Kontrolloni me shitësin
23/10/2019
KERKOJ PUNE
Jam 28 vjec Jetoj Durres Kerkoj pune Shofer zoteroj kategorin B te interesuarit te kontaktojne ne 0692256812
Durrës Kontrolloni me shitësin
22/10/2019
kerkoj kujdestare per femij
Pershendetje me vyn urgjentisht nje dado per femij ajo duhet te jet 35-50 vjet Detajet i bisedojm me telefon me dadon
Kontrolloni me shitësin
20/10/2019
Kërkoj punë
Jm nga vlora edhe kërkoj pune
Vlorë 30000.00 Lek
17/10/2019
Kerkohet vajze promocion
Pershendetje kerkohen dy vajza per promocion, mundesisht shoqe page e kenaqshme. Per me shume te kontakojne
400.00 Euro €
17/10/2019
Babysitter,dado
Nese deshiron dikush babysitter Te me kontaktoni ne numrin me poshte! 0697296232
Elbasan falas
16/10/2019
Babysitter,Dado
Deshiroj te kujdesem per femije Nese deshironi me kontaktoni ne numrin 0692670029
Elbasan falas
15/10/2019
Kerkoj kujdestare
Pershendetje jem familje serioze e po kerkoj ni femen serioze per dy qunat te mij se mi kshyrin sa jemi ne ne orar punes jam interessuar per ni femne se munet me ardh gjdo 3 muj per fmit e mij nese jeni te interessuar me kontaktoni ne kez nummer Nese je interessuar per pun si kujdestare me kontaktoo...
Lezhë 500.00 Euro €
Detektiv Privat 11/10/2019
Detektiv Privat
Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë shërbime profesionale në kohë dhe diskrete të hetimit privat. Ekipi ynë i profesionistëve të trajnuar përbëhet nga hetues dhe studiues të aftë me përvojë. Ne ofrojmë teknikat dhe taktikat më moderne të industrisë së hetimit privat. info: kosovodetect...
Prishtine 1.00 Euro €
11/10/2019
Kerkoj te punesohem
Pershendetje! Kerkoj te punesohem si sistemues ne supermarkete apo hipermarkete, pasiqe kam dhe nje eksperience 3 vjecare. Mundesisht ne Kosove, por qe t'me garantohet strehimi. Qyteti s'ka rendesi, mjafton te me ofrohet nje pune stabile. Sidoqofte, nese e shihni te arsyeshme, mund t'me telefononi n...
Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Pune Kamionist.nist 10/10/2019
Kerkoj Pune Kamionist.nist
Kerkoj pune shofer Zotroj te gjitha kategorite e patentave+ ADR.28 VJET eksperience 10 boter e fundit Internacional. Flas Nederland e Italisht mire dhe Frrngjisht e Anglisht mjaftueshem. 00355682000644 Faleminderit
Kontrolloni me shitësin
08/10/2019
Kerkojm 2 Kujdestare
Kerkojm 2 Kujdestare qe do te ndrohen gjdo 2-3 muj nga Shqiperia ose Maqedonia. ( 38-55 vjet) Jemi nje familje me nje djal 18 muj. Na jemi ne pun ka 10 ne dit do me thon kemi nevoj per nje kujdestare qe jo vetem rrin me djal deri sa te kthehem po me gjith zemer e kqyr dhe e mson qysh te kishin msu t...
500.00 Euro €