Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune,Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
07/09/2019
Inxhinieria e Naftës /// Inxhinier Kimik // ENGINEERI MAKANIK PAKACSIRS N KANADA
Inxhinieria e Naftës /// Inxhinier Kimik // ENGINEERI MAKANIK PAKACSIRS N KANADA Korporata azean ("Bazean") është një kompani private e kapitalit të shtuar nga teknologjia që përdor të dhëna dhe analiza për të udhëhequr vendime të rëndësishme investimesh në sektorin e energjisë. Ne përfitojmë nga te...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
konkursi i recepsionistit në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada
/ konkursi i recepsionistit në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada Ne jemi në kërkim të një punonjësi të zyrës për t'u bashkuar me ekipin tonë! Ky është një pozicion i nivelit të hyrjes. Ju do të informoni menaxherin tonë të zyrës drejtpërdrejt dhe do të ndihmoni me detyra të ndryshme administrative për ...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
asistent, mekanik në Kanada
asistent, mekanik në Kanada Paga 26.37 dollarë në orë Kushtet e punës Afati ose kontrata (përfundimi: nul) Me kohë të plotë Data e fillimit sa më shpejt të jetë e mundur Vende të lira pune 1 konkurs Punoj jo. 572332 Font font pune Dërgoni CV-në tuaj në email ...... [email protected]
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
koordinator i marketingut në Kanada
koordinator i marketingut në Kanada Paga 55,000.00 dollarë në vit Kushtet e përhershme të punësimit Me kohë të plotë Data e fillimit sa më shpejt të jetë e mundur Vende të lira pune 1 konkurs Agjensia e vendosjes Punoj jo. 570335 Font font pune Dërgoni CV-në tuaj në email ...... [email protected]
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
arkitekt
arkitekt Hariri Pontarini Architects (HPA) po e zgjeron ekipin e saj. Si një firmë arkitekture me shërbim të plotë të përkushtuar për prodhimin e një pune të qëndrueshme me vlera publike dhe vlera të qëndrueshme kulturore, HPA ka krijuar një reputacion në ndërtimin e marrëdhënieve të forta me klient...
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
Përkthyes dhe Përkthyes në SHBA
JETA DHE PUNA N KANADA TRANSLATORI
Kontrolloni me shitësin
07/09/2019
Nëpunësi i kontabilitetit II në Kanada
Nëpunësi i kontabilitetit II në Kanada Departamenti i Financave ofron udhëheqje financiare, këshilla dhe mbështetje për Korporatën dhe ndihmon me dorëzimin e planit strategjik të Bordit përmes tre degëve: Shërbimet e kontabilitetit dhe të ardhurave, Financat dhe investimet e korporatave dhe blerjet....
Kontrolloni me shitësin
06/09/2019
Babysitter
Kerkohet dado per nje bebe 8muajshe.orari e hene- e premte 7:30-17:00 Mosha 45-55 vjec,e dashur, e pergjegjshme dhe e sinqerte ne mardheniet e punes .Perben avantazh puna e meparshme ne cerdhe /kopesht.Pagesa eshte e negociueshme ne varesi te kushteve te punes dhe angazhimit. Shperndaje
Tiranë 25.00 Lek
06/09/2019
Punët e OIl dhe Rafinerisë së Gazit
Punët e OIl dhe Rafinerisë së Gazit Specialistët e Fushës së Gazit, Inc është një kompani e pavarur e shërbimit të gazit me zyra të vendosura në New York dhe Pennsylvania. Marrëdhëniet shembullore të klientit nxisin rritjen dhe prosperitetin tonë. GFS është e përkushtuar të punojë me siguri, të ketë...
Kontrolloni me shitësin
05/09/2019
Punë nafte dhe gazi jashtë vendit
Punë nafte dhe gazi jashtë vendit Industritë e naftës dhe gazit po ndryshojnë, dhe ne po ndihmojmë Konsumatorët të parashikojnë ndryshimin. Bashkohu me një ekip që po punon së bashku me industrinë për të ofruar risi afatgjatë në disa prej tyre projektet më të rëndësishme dhe interesante në botë. Ne ...
Kontrolloni me shitësin
Durres, ofroj vend pune Teknik Terreni. 04/09/2019
Durres, ofroj vend pune Teknik Terreni.
Bleta sh.p.k kërkon të punësojë Teknik Terreni me orar të plotë. Aplikuesi duhet të ketë cilësitë e mëposhtme : Të jetë fleksibël në punën në grup. Eksperienca të mëparshme në këtë pozicion pune përbëjnë avantazh. Të ketë leje drejtimi (kategoria B). Të interesuarit mund të kontaktojnë në: Nr cel 1 ...
Durrës Kontrolloni me shitësin
03/09/2019
Rekrutimi masiv në Shtetet e Bashkuara
Rekrutimi masiv në Shtetet e Bashkuara Kompania jonë e ndërtimit të banimit aktualisht është në një projekt ndërtimi në Kanada, SHBA. SHBA, Afrika dhe Italia dhe aktualisht kanë nevojë për punëtorë ndërtimi për të adresuar disa projekte të ardhshme. Ne ofrojmë trajnim arsimor dhe të sigurt në punë, ...
Kontrolloni me shitësin
oferta pune hoteliere 03/09/2019
oferta pune hoteliere
Manuali i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshiron të reklamojë përmes këtij Mediumi që ne po kërkojmë që stafi i ri të plotësojë disa nga pozicionet e tij të lira. Ne jemi duke punësuar urgjentisht punëtorë të rinj që do të funksionojnë në degën tonë të re këtu në New York, ndërmarrja ka nevojë për puno...
Prishtine 4500.00 Euro €
01/09/2019
Ausbildung ne Gjermani ne Infermeri(Altenpflege).Shkollim Profesional ne Gjermani
Te interesuar per Ausbildung ne Gjermani,ne Altenpflege(infermeri)mjafton vetem Gjimnazi edhe njohuri gjuhesore ne Gjuhen Gjermane.Vendondhja ne Köln,Gjermani. per me Shum kontakt ju lutem ne WhatsApp:004915756268200.
Kontrolloni me shitësin
30/08/2019
Kerkojm dado urgjent
Pershendetje kerkojm dado urgjent ne i kemi dy vajza binjake te moshes 2 vjet e gjys .fillimi i punes esht menjehere . Dado duhet te ket eksperinc me femijet te jete e paster e sinqert e te ket durim me femijet higjenike e moralshme dhe ti doje femijet .Ju lutem ato qe nuk jon kujdes per femijet mos...
Gjermani 700.00 Euro €
30/08/2019
PROJEKTET E NDRTIMIT Në Kanada dhe Sh.B.A.
PROJEKTET E NDRTIMIT Në Kanada dhe Sh.B.A. Ekipi i Punës në Ndërtim dhe ekipi i nevojshëm. Wick Buildings ka një histori të pasur mbi 65 vjet në industrinë e Post Frame dhe një reputacion për cilësi dhe integritet. Ky është shansi juaj për t'u bashkuar me Team Wick! Ne po i shtojmë ekipit tonë të nd...
Kontrolloni me shitësin
29/08/2019
Kerkojme Pastruese/Sanitare
Central Hotel eshte ne kerkim te nje personi pergjegjes per pastrimin e ambjenteve te brendeshme. Ne ndodhemi ne qender te Tiranes, te ish-kafe Flora. Mos lejoni fjalen "Hotel" t'ju frikesoje: ambjentet jane mjaftueshem te perballueshme per tu mirembajtur ne nje orar tete-oresh. Nese ndiheni te perg...
Tiranë 25000.00 Lek
28/08/2019
KERKOJ TE PUNESOJ NJE FAMILJE PER FERME
Kerkoj nje familje per nje ferme ne kanine te vlores . Ferma permban ,dele,pula dhe kafshe te tjera shtepiake . Nga prodhimet e kesaj ferme kane te drejte te ushqehen. Fjetja sigurahet nga ferma.Uje e drita nuk kane detyrime. Per info.-0692798315
30.00 Lek
Kerkohen Kamariere , Banakiere , Ndihmese Banakiere 27/08/2019
Kerkohen Kamariere , Banakiere , Ndihmese Banakiere
“Nona Plot Me Gjona” Ne Qendren Tregtare Ne Tirane “Toptani” ne Katin e 6 Kerkon “Kamariere , Banakiere Dhe Ndihmese Banakiere. Kushte Te Mira Pune Dhe Pagesa Te mira Kamarieret Duhet Te Kene Njohuri Komunikuese Ne Gjuhen Angleze Nese Vertet Jeni Te Interesuar Kontaktoni Ne Numrin E Telefonit... 069...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
25/08/2019
Kerkoj pune per dr teknik
Kerkoj pune per Drejtus Teknik per polici private ne Tirane ose Durres. Kam license 1,3A, dhe pervoje shume vjecare. Cel 0688798068
Tiranë 300.00 Euro €
25/08/2019
Drejtues teknk SHPSF
Kam license kategoria 1,3A, per Drejtues teknik ne Polici private, dhe pervoje pune. Kush ka nevoje per kete pozicion, ne Tirane, e Durres te flasim. Cel0688798068
Tiranë falas
25/08/2019
Kerkojn staf Pune
Bar pasticeri eldion kerkon te punesoje kamarjere , banakjere dhe manaxhere paga e kenaqshme mosha 25 deri me 45 vjec 0695826780
falas
24/08/2019
kerkoj nje vend pune...
jam nje djal 17 vjecar qe kerkoj pune ne Tirane.Praktikisht mund te bej cdo lojj pune,duke filluar nga kamarier,shperndares broshurash,transportues i sendeve te renda dhe perkthyes ne gjuhen gjermane.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
24/08/2019
kerkojm dado
Pershendetje Kerkojm nje Dado per 2 femije prej Nentorit 2019. Personi i preferuar te jet prej moshes 40-60 vjeq, te ket experienc me femije, te di te gatuaj dhe gjithashtu te mirmbaj shtepin paster. Ne raste nevoje nuk heziton donje pun shtes sipas mundesis. per me shum ju mirpres te me [email protected]
Zvicer Kontrolloni me shitësin