Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune,Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
26/08/2008
kerkoj pune ne prishtine
kerkoje te punesohem ne prishtine jam 26 vjec kam kryer studimet per matematik.punoj si arketare
Prishtine falas
25/08/2008
Kerkoj pune Manxhere restoranti
Kerkoj pune manaxhere restoranti. Kam punuar per 5 vjet manazhere restoranti ne amerike dhe kam qene e suksesshme.Disponoj edhe license for food manager Kontrolloj gradet e ushqimeve ne frigorifer,ne gatim dhe manaxhoj shume mire punet ne restorant. Jam kerkuese tek punetoret dhe i trajnoj dhe ata s...
Tiranë falas
25/08/2008
kerkoj pune si psikologe
Jam e interesuar te punesohem si psikologe ose si punonjese sociale,kam eksperience dhe si asistente zyre . Per cdo informacion me kontaktoni ne 0693248802
Shkodër falas
25/08/2008
kerkoj pune inxhinier ndertimi
jam nje inxhinier qe kerkon nje pune me orar te plote. kam mbaruar fakultetin me rezultate shume te larta ne profilin konstruktor. njoh mire programet SAP , ETABS , AUTOCAD , ARMCAD. kam punuar rreth 2 vjet part time ose full time ne projektim, dhe rreth 6 muaj zbatim (supervizion). preferoj pune ne...
Tiranë falas
24/08/2008
kerkoj pune
Jam diplomuar per Gjuhe- Letersi. Jam e gatshme te punoj sepse puna eshte e rendesishme per mua ne menyre emergjente. Kam shume kohe qe kerkoj pune, ka ndonje te interesuar te punesoje nje vajze te re e cila ka shume nevoja ekonomike dhe eshte e gatshme te punoje me orar te zgjatur??
Tiranë falas
24/08/2008
Tiranë falas
23/08/2008
Kerkoj pune
Kerkoj te punesohem part-time ne pozicione shitese mobilerie,recepsioniste llogaritare financa 5 ose alfa.
Tiranë falas
23/08/2008
operatore kompjutarash
koerkohet nje vajze te punoje ne nje qender interneti si operatore kompjutrash dhe ne kancelari, me orar te plote.
Tiranë falas
22/08/2008
Kerkohet operatore per qender interneti
Ofrohet vend pune per operatore Interneti me kohe te plote. Puna eshte me dy turne, paradite nga ora 8.00 - 15.00 dhe mbasdite nga ora 15.00 - 21.30. Kerkohet punonjese Femer. Te kete aftesi komunikimi dhe te kete njohurite baze te Kompjuterit. Ambjent shume i pershtatshem pune. Telefon: 2222030/ 26...
Tiranë falas
22/08/2008
Ofroj pune manaxher shitje
Ofroj pune per manaxher shitje ne nje kompani me aktivitet tregtim artikuj ushqimore.Te interesuarit te dergojne CV ne adresen: [email protected] kushtet e punes jane te diskutueshme
Tiranë falas
21/08/2008
OKAZION Shes Mesime Video - WebDesign & Graphic Design-Multimedia per 4 euro mesimi
Shes nje koleksion per WebDesign GraphicDesign ne programet perkatese. Programe per te krijuar Website Adobe Dreamweaver Cs3 4 euro Adobe Flash CS3 Professional 4 euro Adobe Fireworks CS3 4 euro Programe Design Adobe Photoshop CS3 4 euro Adobe Illustrator CS3 4 euro Adobe Indesign CS3 4 euro Program...
Tiranë falas
20/08/2008
kerkoj pune
kerkoj pune ne fushen e bujqesise pasi kam mbaruar fakultetin e bujqesise ne degen agrobiznes tel:06929619408
Tiranë falas
19/08/2008
Axhente Marketingu
Njoftim per pune Kerkohen 4-5 vajza, te jene ne vazhdim te studimeve te larta, preferohet dega Marketing apo Finance, por dhe deget e tjera nuk bejne perjashtim, per te punuar per nje kompani te huaj me qellim prezantimin e produkteve te kozmetikes. Duhet te jene te shkatheta, te komunikueshme, flek...
Tiranë falas
ECLIPSE COSMETICS 19/08/2008
ECLIPSE COSMETICS
Kompania "ECLIPSE COSMETICS" kerkon te punesoje menaxhere, mundesisht femer dhe preferohet nen moshen 35 vjec. Te kete mbaruar Fakultetin Ekonomik (mundesisht profili: Menaxhim/Marketing) dhe te kete kualifikime profesionale (kompjuter, gjuhe te huaja, etj.). Te kete eksperience pune - Te ...
Tiranë falas
18/08/2008
Organizoj kurse te gjuhes gjermane...
Organizoj kurse te gjuhes gjermane, kryesisht per femije te moshave te ndryshme. per grupe 4 deri 5 veta ofrohet cmim favorizues. cel 0692338665
Tiranë falas
17/08/2008
Inxhinier Nafte
kerkoje nje pune qe ti pershtatet zanatit time mbaroje shkollen per inxh nafte dhe kame deshire te punoje ne tr kam njohuri shume te mira te kompiuterit di gjuhe Anglisht & Italishte jame shume i dhene pase punes dhe kerkoje te beje gjithmon me te miren. FALEMINDERIT
Tiranë falas
14/08/2008
mesuese private per ciklin e ulet
Jam nje zonje 39 vjece dhe jam e diplomuar per mesuese. jam e interesuar te mesoj femije nga mosha 6-11 vjec. mesimi mund te behet ku te deshironi ju. (edhe ne shtepine time). Zoteroj shume mire kompjuterin dhe gjuhet e huaja : anglisht, italisht. Ju faleminderit.
Tiranë falas
14/08/2008
Kurse Kompjteri
Ofroj kurse kompjuteri individuale ose ne qendra qe ofrojne kete sherbim. Zoteroj shume mire Windows xp, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Access, MS Outlook etj. Kam eksperience pune ne kete drejtim. Kam arsim te larte ne fushen e ekonomise, Administrim biznesi.
Tiranë falas
13/08/2008
Kerkoj pune
Kam mbaruar per Sociologji,me mesatare te larte (9.2),kam qene pjese e trajnimeve dhe eksperiencave te ndryshme pune.Kerkoj te punesohem ne perputhje me formimin tim profesional ose te perafert.Perme teper detaje kontaktoni:[email protected],ose 0693450408
Tiranë falas
13/08/2008
OFROHET VEND PUNE PER FINANCA 5 DHE KONTABILITET ALPHA
Ofrohet vend pune per mesimdhenien e KONTABILITET ALPHA dhe FINANCA 5. Kandidatet duhet te kene eksperience pune te kene mbaruar arsimin perkates te shkolles se larte Ekonomik ose te disponojne ndonje certifikate te kursit te KONTABILITETI ose te FINANCA 5. Ju mirepresim cdo dite prane zyres sone pe...
Tiranë falas
13/08/2008
OFROHET VEND PUNE PER AUTOCAD 2D 3D DHE ARCHICAD
Ofrohet vend pune per mesimdhenien e AUTOCAD 2D, 3D dhe ARKIKAD. Kandidatet duhet te kene eksperience pune te kene mbaruar arsimin perkates ose te disponojne ndonje certifikate te kursit te AUTOKADIT. Ju mirepresim cdo dite prane zyres sone per dorezimin e CV-ve. Ofrojme kushte te mira pune dhe ambi...
Tiranë falas
13/08/2008
KERKOHEN BODYGUARD
Ofrohen vende pune si Security Guard si dhe njekohesisht per mesimdhenie ne kete profil. Personat e interesuar eshte e pelqyeshme te kene arsimin dhe eksperience pune. Mund te paraqiteni cdo dite prane zyres infopoint per te dorezuar CV -ne tuaj. Ju mirepresim ne adresen tone: Rruga Durresit perball...
Tiranë falas
13/08/2008
KERKEHET PUNONJES PER MESIMDHENIEN E PARUKERI ESTETIKE
Ofrohet vend pune per mesimdhenien ne artin e bukur PARUKERI DHE ESTETIKE Kandidatet duhet te kene eksperience pune te kene mbaruar arsimin perkates ose te disponojne ndonje certifikate te kursit te parukerise dhe estetikes. Ju mirepresim cdo dite prane zyres sone per dorezimin e CV-ve. Ofrojme kush...
Tiranë falas
13/08/2008
KERKEHET PUNONJES PER MESIMDHENIEN E KUZHINES
Ofrohet vend pune per mesimdhenien ne artin e KUZHINES ne profilin e pasticerise . Kandidatet duhet te kene eksperience pune ose te disponojne ndonje certifikate te kursit te pasticerise. Ju mirepresim cdo dite prane zyres sone per dorezimin e CV-ve. Ofrojme kushte te mira pune dhe ambient komod per...
Tiranë falas