Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune,Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
10/06/2008
Kerkoj ekonomiste ose menaxhere zyre
Kerkohet nje ekonomiste per menaxhim zyre dhe mbajtje aktiviteti ekonomik. Shoqeria ka nje aktivitet te gjere ne fushen e pajisjeve elektronike prej shume vitesh. Paga eshte e mire dhe sigurimet e menjehershme.
Tiranë falas
10/06/2008
Kerkoj inxhiniere ndertimi
Firma "Kevin Construksion" kerkon te punesoje nje inxhiniere (femer) ndertimi qe te kete eksperience pune disa vjecare ne fushen e preventivimit dhe te kostos se ndertimit. Vendi i punes do jete ne zyre (kushte sh.te mira) Paga e kenaqshme. Tel 247 771
Tiranë falas
10/06/2008
Asistent Marketingu me prespektive rritje ne detyre
Pershkrimi I punes dhe cilesite: - Te kete experience ne shitje ose ne marketing. - Te jete person I motivuar, me energji dhe punetor. - Te jete I afte per te punuar me nje skuader energjike. - Te jete I mire orientuar. - Te jete I afte per te marre dhe per te dhene drejtime. - Te kete njohuri shume...
Tiranë falas
06/06/2008
CONAD SHQIPERIA
Hap Magizine CASH & CARRY ne Tirane KERKON TE PUNESOJ Pergjegjes Dep. i Blerjeve - Dep. i Shitjeve - Dep. i Logjistikes Punonjes Administrate ne Dep. e Blerjeve - Informatikes - Ekonomise - Sekretarise - Shitjeve Punetor Magazinier - Karrelist Kurikulum vitae duhet te permbajne: Te dhena persona...
Tiranë falas
06/06/2008
CONAD SHQIPERIA
Conad Shqiperia Apre magazzino CASH & CARRY a Tirana ASSUME Responsabili Commerciali - Vendite - Logistica Impiegati commerciali - informatici - amministrativi - di segreteria - Venditori Operai magazzinieri - carrellisti Il curriculum vitae dovranno essere compilatI con: dati anagrafici - recap...
Tiranë falas
04/06/2008
Kurse per Program
Elite Travel & Tours ofron kurse per mesimin e programit te rezervimit Amadeus cdo dite nga ora 10:00 - 12:00. Ne fund te kursit do pajiseni me nje Certifikate. Kohezgjatja e kursit eshte 1 Muaj dhe cmimi eshte 200 Euro. Ne cmim perfshihen: Manuali i programit, te gjitha materialet e duhura per ...
Tiranë falas
04/06/2008
Drejtues Komuniteti Rinor & Keshilltar Psiko - Pedagogjik (Kohe e kufizuar punesimi - 1 vit
Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate private, pa qellime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit apo qe per arsye te ndryshme nuk mund te jetojne me prinderit e tyre. SOS Fshatrat ...
Tiranë falas
03/06/2008
Tiranë falas
03/06/2008
kerkoj puntor llotoje(bookmaker)CEL/0692109335
KERKOJ TE PUNESOJ NJE PUNETOR LLOTOJE (BOOKMAKER) PAGESA E KENAQSHME.ORARI 09:00-19:00 KONTAKTONI MAKSI CEL/0692109335
falas
01/06/2008
Perkthyes
Jam perkthyes me nje pervoje 27 vjecare. Kam punuar me te huaj ne aktivitete biznesi(kepucari,rrobaqepesi etj). Kam nje eksperience te gjate ne shoqerim turistesh etj. Zoteroj italisht, anglisht,gjermanisht etj. Kerkoj te punesohem ne periudhen e veres si shoqerues etj.(part-time) ose si recepsionis...
Kavajë falas
31/05/2008
KERKOJ PUNE
JAM LABORANTE E LARTE KEROJ TE PUNESOHEM SI E TILLE NE NDONJE KLINIKE PRIVATE.KAM 3 VJET EKSPERIENC PUNE.
Tiranë falas
30/05/2008
Kekoj menaxher shitje (djal)
Kerkoj te punesoj nje menaxher shitjesh per pajisje elektronike te fushave te ndryshme. Personi duhet te jete i shkathet dhe do te jete i paguar mire.
Tiranë falas
30/05/2008
INXHINIER ZBATIMI
Pershkrimi I punes dhe cilesite: 1. Te njohe shume mire projektin (arkitekturen dhe konstruksionin) 2. te kete njohuri te mjaftueshme ne projektet hidraulike dhe elektrike dhe te ndjeke zbatimin e tyre 3. te kete njohuri te mjaftueshme gjeodezike ( te hartoje nje plan piketimi te objektit dhe te dre...
Tiranë falas
30/05/2008
ARKITEKT
Emertesa : arkitekt i profiluar apo me eksperience ne zbatim Pershkrimi I punes : te plotesoje nje projekte te ndryshme dhe do te beje integrimin e projektit arkitektonik me projektet konstruktiv,hidrosanitar dhe elektrik.do te plotesoje projektin me detaje , rifinitura ,plotesime te ndryshme sipas ...
Tiranë falas
30/05/2008
Punonjese ARKE-PROTOKOLL
Pershkrimi I punes dhe cilesite: 1. Te kete eksperienca te ngjashme. 2. Te kete minimalisht shkollen e mesme ekonomike, por do te preferohen candidate me shkolle te larte ekonomike pavaresisht nga profile. 3. Te njohe programin Alpha ose Financa 5 ne nivelin e arkes. 4. Te njohe programet baze te ko...
Tiranë falas
28/05/2008
Mesuese&kurse&perkthyese te gjuhes gjermane
Organizoj kurse te gjuhes gjermane per te gjitha moshat dhe te gjitha nivelet. Gjithashtu bejme perkthime te sakta dhe korrekte shqip-gjermanisht dhe anasjelltas URL]http://kurse&perkthyese gjermanisht[/URL]
Lezhë falas
Kerkohen djem dhe vajza per menaxhere shitjesh 26/05/2008
Kerkohen djem dhe vajza per menaxhere shitjesh
Kompania kozmetike BIO-08 sh.p.k kerkon te punesoje djem dhe vajza nga mosha 21-28 vjec ne pozicionin menaxhere shitjesh. Te interesuarit te komunikojne ne numrat e telefonit 042267238 ose 0682011227 ose te dergojne nje CV ne adresen e e-mailit [email protected] Adresa :Rr.Jul Varibova.Mbrap...
Tiranë falas
26/05/2008
Tiranë falas
26/05/2008
Kerkoj te punesoj nje Inxhinier dhe nje magazinier
Kam nje aktivitet privat prej disa vitesh me aparatura elektronike. Kerkoj te punesoj: 1. Nje Inxhinier Elektronik/Informatik 2. Nje Punonjes Logjistike & Magazinier Rroga do te jete e kenaqshme dhe siguracione te paguara. Te interesuarit te kontaktojne ne: 0682076261
Tiranë falas
25/05/2008
student
kerkoj te punesohem ne nje studio projektimi ne rolin e disegn ne autocad. jam student ne vitin e katert ne fakultentin e inxhinierise se ndertimit ne degen ndertim. zoteroj programet: officce 2007 autocad
Tiranë falas
25/05/2008
kerkoj pune
kerkoj te punesohem si shites dhe shperndares i malrave te ndryshem kam patente te gr B
Kavajë falas
25/05/2008
shofer
KERKOJ NJE SHOFER ME EKSPERIENCE PUNE TE KETE NJOHURI DHE TE KETE PUNUAR RRUGET E GREQISE DHE ITALISE TE KETE PATENTEN ADR. SHOFERI DUHET TE PUNOJ ME TRAILER OSE ME BOT NR KONTAKTI:0692066014
Tiranë falas
21/05/2008
Kerkohet agjent shitjesh
REGINA kafe kerkon te punesoje agjent shitjesh per qytetin e Tiranes. Aplikanti duhet te kete pervoje pune dhe leje drejtimi automjeti.
Tiranë falas
20/05/2008
Kerkoj pune si Shofer
Jam 26 vjec,kerkoj te punesohem si shofer ,mundesisht me kohe te plote.Dhoji i aktivitetit nuk perben problem masi i zotroj te gjitha patentat qe nga MOTORCIKLETA deri te AUTOBUZI.Cel. 0692799504
Shkodër falas