Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune,Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
29/04/2008
HORIZON SH.P.K
HORIZON SH.P.K KERKON TE PUNESOJE FULL -TIME NJE UNIX SYSTEM INXHINIER.
Tiranë falas
27/04/2008
Kerkoj Pune
Kerkoj pune si Menaxher. Kam studiuar ne Angli per kete fushe. Perdor mire Programin office. Me eksperience pune jashte shtetit ne kete fush. Ju lutem mos ngateroni Agentin e shitjes....me profesionin manaxher. Faleminderit. Mund te kontaktoni ne [email protected] 0692715192
Tiranë falas
27/04/2008
kerkoj te punesoem ne nje repart ushtarak
kerkoj te punesoem ne nje repart ushtarak
Tiranë falas
25/04/2008
jam ekonomiste
Jam ekonomiste me experience pune ne kete fushe ,ne firma private dhe instituc shteterore .Kerkoj te punesohem me kohe te plote dhe me page te konsiderueshme ,ose me kohe te pjeseshme dhe page konform llojit dhe peshes specifike te bisnesit ne te cilin punesohem.kontaktoni per me teper ne adresen e ...
Tiranë falas
25/04/2008
mr
Pershendetje kerkoj pune,jetoj ne Prishtin jam apsulvent i shkencave natyrore ,njohe mire gjuhen angleze,posedoj patent shofer dhe jam shume i pergjegjeshm ne pune jam 29 vjecar i sa po kthyre nga Anglija,numri ime i tel. eshte 044-794975 ose nepermes e-mailit,[email protected] do te jam mirn...
Prishtine falas
24/04/2008
Ekonomiste / Sekretare asistente
Kompania konsulente inxhinierike AF-INFRATRANSPROJECT sh.p.k ([URL]http://www.af-itp.com[/URL]) kerkon te punesoj nje Ekonomiste Sekretare/asistente. Kandidatja duhet te kete: - Te pakten 2 vjet eksperience pune - Te zoteroj shume mire anglisht dhe italisht - Te njoh dhe te perdori programet "A...
Tiranë falas
23/04/2008
Canadian Employment, Immigration & Student Services
http://www.passportal.net/ http://www.globalstudents.com/ http://www.immigration.ca.tp/
Tiranë falas
22/04/2008
Agjent Shitjesh
Kompania Albamedia Sh.p.k. kerkon nje punonjes. Pozicioni-Agjent Shitjesh Jane te preferuar kandidat me experience pune te diplomuar, ne fushen e marketingut,te shitjeve,te kene aftesi bindese dhe te jene te komunikueshem. Njohuri te programeve kompjuterike exel.world etj., njohuri fillestare ne ang...
Tiranë falas
22/04/2008
kerkoj kamariere
kerkohet nje vajze deri 30 vjec per te punuar si kamariere ne nje kafe kompjutera.paga e kenaqshme dhe e diskutueshme.orari punes 16. me 21 te darkes.ose 4 me 9 me sakte.kush eshte e interesuar te tel ne kete numer.0682661903,[URL]http://dydrsesjyyf[/URL]
Tiranë falas
21/04/2008
kerkese pune part time
jam ekonomist, diplomuar per menaxhim biznesi, kam ekpserience pune ne sektorin ekonomik si ne kompanite private dhe ato publike. zoteroj shume mire p.c. me programet microsoft office, 3 gjuhe te huaja, dhe eksperience profesionale. kerkoj te punesohem part time prane shoqerive apo kompanive te ndry...
Tiranë falas