Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune,Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
28/06/2008
Menaxher-Agjent Shitjesh
EuroPool , kerkon punonjes; Pozicioni Menaxher-Agjent Shitjesh Kandidatet duhet te kene experience pune. Njohuri te mira ne fushen e marketingut, te shitjeve, te kene aftesi bindese, deshire per te punuar ne grup dhe te jene te komunikueshem . Te zoterojne gjuhen Angleze mbi mesataren. Njohuri te mi...
Tiranë falas
27/06/2008
Asistent Marketingu me prespektive rritje ne detyre
Kerkojme: Asistent Marketingu me prespektive rritje ne detyre Pershkrimi I punes dhe cilesite: - Te kete experience ne shitje ose ne marketing. - Te jete person I motivuar, me energji dhe punetor. - Te jete I afte per te punuar me nje skuader energjike. - Te jete I mire orientuar. - Te jete I afte p...
Tiranë falas
27/06/2008
Menaxher te Marredhenieve me te Trete dhe me Shtetin
Pershkrimi i punes dhe cilesite: 1. Te kete eksperience pune ne marredhenie me institucionet: bashki, komuna, hipoteka, Komisioni i Kthimit dhe Kompensimit te Pronave Rajonal dhe Kombetar, KESH, Komisariate Policie, Gjykata dhe Institucione te tjera Shteterore. 2. Te kete shkolle te larte, mundesish...
Tiranë falas
27/06/2008
INXHINIER ZBATIMI
Pershkrimi I punes dhe cilesite: 1. Te njohe shume mire projektin (arkitekturen dhe konstruksionin) 2. Te kete njohuri te mjaftueshme ne projektet hidraulike dhe elektrike dhe te ndjeke zbatimin e tyre 3. Te kete pervoje ne mbajtjen e dokumentacionit tekniko-ekonomik 4. Te zgjidhe ne menyre individu...
Tiranë falas
27/06/2008
kerkoj pune
Deshiroj te punesohem si asistente, sekretare, apo ne pozicione te ngjashme.
Tiranë falas
23/06/2008
Kerkoj Mesuese te gjuhes Italiane
Kerkoj te punesoj njje mesuese te gjuhes italiane sa me shpejt qe te jete e mundur. per kurse verore. Jemi nje qendre kursesh, Horizont 06, me vendodhjen ne Kombinat, Tirane. Te interesuarat te me kontaktojne ne emailn e meposhtem.
Tiranë falas
22/06/2008
kerkoj pune
Jam EDMOND VEIZI nga Tirana i datelindjes 8 dhjetor 1980 dhe kerkoj nje vend pune si magazinier apo dicka te ngjashme.Di ta perdor shume mire kompjuterin dhe programet baze te tij sic jane (word,excel,outloock dhe power point) Ju lutem nese interesoheni per mua te me kontaktoni ne kete numer cel:068...
Tiranë falas
20/06/2008
kerkoj pune
Jam inxhiniere ndertimi.sapo kam mbaruar shkollen.njoh programet AUTOCAD dhe SAP. Jam strukturiste.[URL]http://kerkoj pune[/URL]
Tiranë falas
19/06/2008
Tirane.kerkoj vend pune part-time.3D,arkitekture etj.
Quhem Qirjako Kosova,profesioni im eshte Ikonograf.Kam pasion modelimin e trupave ne 3D. Kerkoj pune si perpunues 3D prane kujtdo qe interesohet per kete sherbim. Preferoj ne fushen e arkitektures. Perdor programet: 3DS Max 8 modelim/renderim SketchUp Pro 6 modelim/renderim Rhinoceros 3.0 SR2 modeli...
Tiranë falas
ofrojme Kurse profesionale 19/06/2008
ofrojme Kurse profesionale
ofrojme kurse profesionale :kompjuteri, gjuhet e huaja, sherbime te tjera si fletpalosje kartvizita ftesa perkthime etj.
Tiranë falas
17/06/2008
Shitese
Ofrohet vend pune si shitese ne rrjetet prestigjioze te dyqaneve me aksesore modern femerore dhe mashkullore, ne Tirane. Te interesuarat te dergojne CV-ne ne [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit 00355692021181. Jeni te mirepritur!
Tiranë falas
Parukier/e 16/06/2008
Parukier/e
Salloni I bukurise"Demore" kerkon te punesoje Titulli: Parukier/e Kanditaure e sukseshme do te jete ajo qe ploteson keto kritere: 1.Te jete i komunikueshem dhe i organizuar 2.Te kete njohuri te produkteve dhe sherbimeve. 3.Kandidati ideal duhet te jete I kualifikuar dhe me experience te plote ne te ...
Tiranë falas
15/06/2008
Ofrojme pune.......
Stafi i lajmerime.com kerkon vajza dhe djem per ti punesuar prane kompanise tone, per tu marre me marketing dhe promocion.. Gjithashtu mirepresim edhe vullnetare te cilet kohen e tyre te lire duan tja perkushtojne lajmerime.com. Per informacione na kontaktoni me e-mail nepermjet modulit.
Tiranë falas
12/06/2008
Kerkojme urgjentisht nje person qe te na ndihmoje ...
Kerkojme urgjentisht nje person qe te na ndihmoje ne gjetjen e nje locali ne qender te tiranes per hapjen e nje bari. Ne qoftese arrijme synimin tone, ofrojme pune fikse ne bar sipas deshires, rroge shume e mire.
Tiranë falas
12/06/2008
Kerkoj te punesoj nje ekonomiste per nje firme pri...
Kerkoj te punesoj nje ekonomiste per nje firme private me pajsije mjekesore. - Personi duhet te dije mire marrdheniet me bankat dhe detyrimet me shtetin. - Personi duhet te jete me moshe mbi 30 vjec deri 45 vjec dhe te kete eksperience ne sektorin privat. - Paga eshte e larte dhe e siguruar. - Duhet...
Tiranë falas
11/06/2008
Printec Albania Kerkon te punesoje Software Developer
Printec Albania, dege e kompanise Printec Group, nje nga kompanite lider ne fushen e teknologjise dhe informacionin kerkon te punesoj nje person ne pozicionin "Software Developer". Aktiviteti yne perfshin zgjidhjet hardware & software ne fushen transaksioneve financiare si ATM ,POS , E...
Tiranë falas
11/06/2008
Specialist kompjuteri
-------------------------------------------------------------------------------- Pershendetje. Divitech Computers kerkon specialist kompjuteri te kene njohuri ne hardware dhe software.Marrim ne konsiderate eksperiencen dhe deshiren per te punuar ne grup.Kerkohet orar i plote dhe mundesi per te punua...
Tiranë falas
11/06/2008
INXHINIER ZBATIMI
Kerkojme : INXHINIER ZBATIMI Pershkrimi I punes dhe cilesite: 1. Te njohe shume mire projektin (arkitekturen dhe konstruksionin) 2. te kete njohuri te mjaftueshme ne projektet hidraulike dhe elektrike dhe te ndjeke zbatimin e tyre 3. te kete njohuri te mjaftueshme gjeodezike ( te hartoje nje plan pi...
Tiranë falas
10/06/2008
perkthyes/interpret i gjuhes angleze
ofroj sherbime perkthimi nga anglishtja ne shqip dhe anasjelltas
Lushnjë falas
10/06/2008
Kerkoj ekonomiste ose menaxhere zyre
Kerkohet nje ekonomiste per menaxhim zyre dhe mbajtje aktiviteti ekonomik. Shoqeria ka nje aktivitet te gjere ne fushen e pajisjeve elektronike prej shume vitesh. Paga eshte e mire dhe sigurimet e menjehershme.
Tiranë falas
10/06/2008
Kerkoj inxhiniere ndertimi
Firma "Kevin Construksion" kerkon te punesoje nje inxhiniere (femer) ndertimi qe te kete eksperience pune disa vjecare ne fushen e preventivimit dhe te kostos se ndertimit. Vendi i punes do jete ne zyre (kushte sh.te mira) Paga e kenaqshme. Tel 247 771
Tiranë falas
10/06/2008
Asistent Marketingu me prespektive rritje ne detyre
Pershkrimi I punes dhe cilesite: - Te kete experience ne shitje ose ne marketing. - Te jete person I motivuar, me energji dhe punetor. - Te jete I afte per te punuar me nje skuader energjike. - Te jete I mire orientuar. - Te jete I afte per te marre dhe per te dhene drejtime. - Te kete njohuri shume...
Tiranë falas
06/06/2008
CONAD SHQIPERIA
Hap Magizine CASH & CARRY ne Tirane KERKON TE PUNESOJ Pergjegjes Dep. i Blerjeve - Dep. i Shitjeve - Dep. i Logjistikes Punonjes Administrate ne Dep. e Blerjeve - Informatikes - Ekonomise - Sekretarise - Shitjeve Punetor Magazinier - Karrelist Kurikulum vitae duhet te permbajne: Te dhena persona...
Tiranë falas
06/06/2008
CONAD SHQIPERIA
Conad Shqiperia Apre magazzino CASH & CARRY a Tirana ASSUME Responsabili Commerciali - Vendite - Logistica Impiegati commerciali - informatici - amministrativi - di segreteria - Venditori Operai magazzinieri - carrellisti Il curriculum vitae dovranno essere compilatI con: dati anagrafici - recap...
Tiranë falas