Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Printera

Të gjitha Individ Kompanitë
01/04/2018
haloo
kerkoj nje vajze te me kontaktoj per nje nat ne tiran..ose ne kosov
Zvicer falas
Printer HP ne gjendje te mire 18/09/2016
Printer HP ne gjendje te mire
Printer HP i perdorur ne gjendje shume te mire. I perdorur shume pak. Cmimi 2000 Lek. Per info kontaktoni ne numrin: 0682148373
Durrës falas
08/06/2016
Kavajë falas
Printer HP . BARDHE&Zi 15/09/2015
Printer HP . BARDHE&Zi
Printer HP laserjet bardhe & zi. Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte ne gjendje shume te mire. Qekur ma kane sjell nuk e kam perdor se nuk kam vend. Cmimi 100 euro klikoni ketu per te pare me shume info http://it.specsen.com/printers-and-mfps-hp/hp-laserjet-4200tn/
Durrës falas
sobe gazi 10/09/2015
sobe gazi
Shes sobe gazi. Ne gjendje shume te mire. Cmimi 60 mije lek te vjetra
Durrës falas
Printer HP laserjet bardhe & zi 10/09/2015
Printer HP laserjet bardhe & zi
http://it.specsen.com/printers-and-mfps-hp/hp-laserjet-4200tn/Shitet printer Hp. Laserjet bardhe & zi. Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi 100 euro. Ketu gjeni info me shume :
Durrës falas
05/06/2009
OKAZION PRINTER / FOTOKOPIE/ SKANER
Shiten: 2 printera/fotokopie/skaner : ( toshiba E STUDIO 350 ,A3-A4 BARDH E ZI blere i ri 7000 euro), ( CANON A3-A4 me ngjyra) + 1 ploter A1 ( CANON W6400). Me cilesi printimi apsolute, te pershtateshme per studio grafike , kancelari dhe zyra projektimi. Shiten per arsye mbyllje aktiviteti , shum pa...
Tiranë falas
02/05/2009
shitet ploter a1 hp design jet 800
Shitet ploter a1 hp design jet 800 ne gjendje shume te mire pune te interesuari te kontaktojne ne Nr cel 068 42 45 165
Tiranë falas
08/08/2008
shes Nje printer CANON iP200
Shes nje printer Canon Pixma Me 5 ngjyra ( Te zeze, Te bardhe, Te kuqe, Te Blu, Dhe te Verdhe ) me fishe USB dhe nje porte USB flash Driver Per te Zmadhuar Foto Eshte i ardhur nga gjermania Cmimi i padiskutueshem 250 Euro
Tiranë falas
31/07/2008
shes nje printer
shes nje printer LX ne gjendje shum te mir pune kush te jet i interesuar te kontaktoj ne kte adres emaili [email protected]
Elbasan falas
Printer termik 18/07/2008
Printer termik
Shes printer termik i pershtatshem per berjen e faturave. Marka DELL. I paperdorur, kutia e pahapur. Cmimi 200Euro
Tiranë falas
23/05/2008
PRINTER
SHES NJE PRINTER HP LASER JET L4 BARDH E ZI. ME TONER TE RI I ARDHUR NGA ANGLIA. ESHTE SHUME PAK I PERDORUR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. KESHILLOHET PER ZYRA DHE PRINTIME NE MASE.
Tiranë falas