Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kondicioner

Të gjitha Individ Kompanitë
29/01/2018
shiten kondicioner 9 BTU dhe 12 BTU
shiten dy kondicionere te perdorur ne gjendje shume te mire ** 9 BTU SHITET PER 15,000 LEKE BASHKE ME MONTIM DHE 1 VIT GARANCI** **12 BTU SHITET PER 18,000 LEKE BASHKE ME MONTIM DHE 1 VIT GARANCI** **tel:0689023980**
Tiranë falas
Kondicioner Rubenos 24 20/11/2014
Kondicioner Rubenos 24
Kondicioner Rubenos 24 45.000 Lek I Diskutueshem
Durrës falas
14/11/2014
Kondicioner 42000 BDU
Okazion Shes kondicioner te perdorur ne gjendje shume te mire, me kapacitet 42 000 BDU, mbulon nje siperfaqe deri ne 100 m2. I pershtatshem per lokale(bare e restorante) si dhe ambiente te medha. Shitet per arsye mbyllje lokali. Per te komunikuar telefononi : Cel 0690696529713
Tiranë falas
Shiten 4 Kondicionere 06/10/2014
Shiten 4 Kondicionere
Shiten 4 kondicionere Ideaklima te pershtatshem per lokale,supermarkete apo ambjente te tjera.Kondicioneret jane ne gjedje shume te mire pune thuajse te paperdorur ,pasi ata jane perdore vetem 2 muaj dhe shiten per mbyllje aktiviteti.Cmimi eshte 3400 euro.i diskutushem Nr kontatkti 0696940959
Lezhë falas