Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Makineri

Të gjitha Individ Kompanitë
SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️ 09/07/2019
SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️
SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️ Plug i pershtatshem per traktor mbi 60 KF. Gjeresia e punes eshte 3x35 cm. Shasia ne forme katrori 10 cm dhe shume rezistente. Prodhim Italian.
Tiranë 2300.00 Euro €
04/12/2018
Te gjitha qytetet falas
Makineri per perpunim Druri 05/08/2018
Makineri per perpunim Druri
Makineri per perpunim druri me prejardhje nga Zvicerra ne gjendje shum te mire Shiten te gjitha
Decani falas
16/03/2018
kerkoj nje vajz per takime intime w 44547008 me kontaktoni ne whacapp vajza
kerkoj nje vajz per takime intime vajza nese jeni te interesuar me kontaktoni ne whacap 044547008
Skenderaj falas
Makita 18-Volt Kit LXT Lithium-Ion Cordless Combo (15-Tool) Bateri 3,0 Ah 10/11/2017
Makita 18-Volt Kit LXT Lithium-Ion Cordless Combo (15-Tool) Bateri 3,0 Ah
Kit Makita 18-Volt LXT Lithium-Ion Cordless 15-cope Combo Kit eshte i fundit per pro-perdorues i cili kerkon nje game te plote te zgjidhjeve me te mira ne klase LAN. XT1500 eshte kompleti me i madh i Makita me 15 mjete lazer-liti per shpime, ngarje, fiksim, prerje, bluarje dhe me shume. Makita XT150...
Tiranë falas
Shesim Makinwri te Perdorta Per Dyer dhe Dritare p... 19/10/2017
Shesim Makinwri te Perdorta Per Dyer dhe Dritare p...
Shesim Makinwri te Perdorta Per Dyer dhe Dritare pvc dhe alumin jemi ne kosove dhe na kontaktoni ne vibere
Tiranë falas
Makineri per Dyer Dhe Dritare Pvc Alumin 26/09/2017
Makineri per Dyer Dhe Dritare Pvc Alumin
Shesim Makineri per Dyer dhe Dritare Nga Pvc dhe Alumini Makineri te Perdorta Prodhues Gjermane, Elumatec, Urban, Wegoma, Aluma etjera ne gjindemi ne Kosove ne Qytetin e Fushe kosoves kontaktoni ne Telefon vibere. +37744120110
Tiranë falas
03/08/2017
Furre Buke .OKAZION.shitet
**OKAZION** Shitet furre buke per bisnes me te gjitha Paisjet per te punuar pervec brumatrices. Furra esht pak e perdorur.Ka banak,tavat E bukes,sharra per te prer buken.tavolinen E pergatitjes.etj.Gjithcka per vetem 5 mije euro.Me kontaktoni mbas ores 17:00 .Faleminderit.
Tiranë falas
16/05/2017
kamion i madh tre akse man
kemi ne shitje kamion te madh 3 aks cmimi i favorshemme leverdi telefono numrin 0682546881 besoj se do meremi vesh per pazarin
Berat falas
11/04/2017
Sex oral
Jam djale 19 vjec i virgjer. Doja nje djal sa per sex ora ti bej vetem gojore. Te interesuarit te kontaktojme ne whatsapp. 0699900992
Tiranë falas
14/03/2017
Fors mondeo ne shitje
Shes Ford mondeo me portabagazh 1998 .letra te paguara deri ne korrik 2017. Çmimi 2000000 (dy miljon te vjetra)
Elbasan falas
MAKINERI PER LIDHJEN E PATATINAVE NE VARG 02/03/2017
MAKINERI PER LIDHJEN E PATATINAVE NE VARG
SHITET MAKINERI PER LIDHJEN E PATATINAVE NE VARG, me kapacitet 60 cope ne minute bashke me kompresor. Çmimi: 1.200 Euro
Tiranë falas
10/02/2017
bej masazh per femra dhe cifte
pershendetje jam mashkull 30 vjeqar nga prishtina bej masazh per ferma masazh relaksuse masazh erotike deri ne arritjen e orgazmes knaqsi maksimale . sekreti 100% kam eksperienc shum te madhe jam i pashem dhe i paster ju mirpres knaqsi maksimale sekreti i garantuar shkruni dhe binduni vlen edhe per ...
Prishtine falas
29/11/2016
Oferte Makine kokoshkash
Shes makina kokoshkash (popcorn) per vetem 20.000 lek te reja . Ne gjendje shume te mire pune . Mund ta sjellim ne shtepine tende
Durrës falas
25/06/2016
Shitet Fabrik vaji ulliri
Fabrik vaji ulliri pieralisi gjendje perfekte 5-6 kv ora
Tiranë falas
13/06/2016
Depozita inoksi
Shiten depozita inoksi me kapacitet 25000 litra secila Te pershtatshe per uje,vaj,qumesht
Tiranë falas
13/06/2016
Depozita inoksi
Shiten 4 depozita inoksi ushqimor Te vlefshme per cdo aktivitet. Cdo depozite ka kapacitet 20 ton
Tiranë falas
31/05/2016
Shitet linje e kompletuar makinash qepese industriale, ne Elbasan.
Shitet linje e kompletuar makinash qepese industriale, ne Elbasan. Te gjitha makinerite jane ne kushte perfekte teknike dhe jane aktualisht ne gjendje pune. Specifikat jane si me poshte: Nr. Pershkrimi i makinerive Marka E re/ E perdorur Vlera per njesi Gjendje 1 Makine lineare Brother Si e re 400 E...
Elbasan falas
03/03/2016
Makineri druri
Makinerit jan per prerje druri dhe jan si te reja
Kavajë falas
Makineri Per Distancier 24/03/2015
Makineri Per Distancier
Makineri per Distancier Per Armatura Cemento.Makineria Shitet per Arsye Emigrimi,Makineria esht italiane dhe ben distancier me gjatesi te ndryshme....
Shkodër falas
Makineri Per Distancier 24/03/2015
Makineri Per Distancier
Makineri per Distancier Per Armatura Cemento.Makineria Shitet per Arsye Emigrimi,Makineria esht italiane dhe ben distancier me gjatesi te ndryshme....
Gjilan falas
Makineri Per Distancier 24/03/2015
Makineri Per Distancier
Makineri per Distancier Per Armatura Cemento.Makineria Shitet per Arsye Emigrimi,Makineria esht italiane dhe ben distancier me gjatesi te ndryshme....
Tuzi falas
Durres,OKAZION shes saldatice profesionale ne gjendje te mir pune .STAR TURBO ITALIANE. 60.000 Leke 06/03/2015
Durres,OKAZION shes saldatice profesionale ne gjendje te mir pune .STAR TURBO ITALIANE. 60.000 Leke
KAZION rast i vecant shes saldatrice profesionale ne gjendje te mir pune. shitet per arsye mosperdorimi.cmimi(60.000 mije lek te reja) i diskutueshem. marka STAR TURBO ME FUQI 230-400V. ITALIANE. per kontaktime ne numrat: Cel. : 0682270104 cel: 0696599893
Durrës falas
Makineri Distancier 22/02/2015
Makineri Distancier
Makineri per Distancier Per Armatura Cemento.Makineria Shitet per Arsye Emigrimi,Makineria esht italiane dhe ben distancier me gjatesi te ndryshme.Makineria esht e sapo ardhur nga Italia.Cmimi 19000EUR
Gjilan falas