Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Makineri

Të gjitha Individ Kompanitë
SHES APARAT FLORIRI SKANER KTS GPA 1000 GJERMAN ME LAPTOP MODEL 2013 18/02/2015
SHES APARAT FLORIRI SKANER KTS GPA 1000 GJERMAN ME LAPTOP MODEL 2013
SHES SKANER PER KERKIM FLORIRI OSE TUNELE, HAPESIRA BOSHE. KY ESHTE NJE PRODHIM GJERMAN DHE NJE NGA PRODHIMET ME TE MIRA QE KJO FIRME PRODHON . SHIKO LINKUN http://www.krbgeoservices.com/ktselectronics/gpa1000.html ESHTE I MIREMBAJTUR DHE DISPONOJ DOKUMENTA TE RREGULLTA BLERJEJE NE GJERMANI . CMIMI ...
Tiranë falas
02/02/2015
Fiat Punto,1.3multijet,nafte,manuale,viti 2004
Fiat Punto,1.3multijet,nafte,manuale,viti 2004,29mije KM te verifikueshem,e sapo ardhur ngaItalia,ne gjendje shume te mire motorrike/xhenerike,kondicioner, Cmimi 3700euro
Tiranë falas
Pastrim Kimik 30/12/2014
Pastrim Kimik
Shiten Materiale pastrimi kimik, ne gjendje shum te mire pune dhe aktualisht jan ne pune. Shitet seko Sail Star Europe 2006 (gjermane), tharese e madhe, tharese e vogel, lavatrice e madhe 17 kg, hekur profesional, rrul per hekurosjen e cercafeve, presese qesesh. Cmimi I arsyeshem . Tel: 0672061977
Tiranë falas
Aparat A/C per makinat 17/12/2014
Aparat A/C per makinat
Shitet aparat gazi A/C per mbushjen e makinave.aparati kryen heqjen e gazit,peshen e saj,vakumin,kontrrollin e presioneve ne linjen e presionit te lart dhe te ulet si dhe mbushjen me gaz.aparati eshte gjysem elektronik ne gjendje shum te mire.cmimi 60000 lek te reja.
Vlorë falas
22/11/2014
SHES MAKINE KIA MODEL RIO
Pershednetje ! Shes nje makine te markes KIA model Rio , Autoveture ne gjendje shume te mire . Prodhim i vitit 2008 dhe me vetem 42500 km perdorim, sedilje lekure dhe ngjyre e zeze. Cmimi 5200 Euro por i negociushem Kush eshte i interesuar te kontaktoje Cel 0672012618 Faleminderit Ylli
Elbasan falas
22/11/2014
SHES MAKINE KIA MODEL RIO
Pershednetje ! Shes nje makine te markes KIA model Rio , Autoveture ne gjendje shume te mire . Prodhim i vitit 2008 dhe me vetem 42500 km perdorim, sedilje lekure dhe ngjyre e zeze. Cmimi 5200 Euro por i negociushem Kush eshte i interesuar te kontaktoje Cel 0672012618 Faleminderit Ylli
Elbasan falas
Konvergjence Gomash 26/10/2014
Konvergjence Gomash
E paperdorur ne Shqiperi e mirembajtur
Pukë falas
Materiale per Pastrim Kimik 26/07/2014
Materiale per Pastrim Kimik
Shiten materialet e nje pastrami kimik I viteve 2006, ne gjendje shum te mire pune, aktualisht ne pune. Cmimi I arsyeshem.
Tiranë falas
31/05/2014
kombaj
shitet kombaaj...kombaja esht ne gjendje te regullt,viti i prodhimit1994,ZMAJ135 ka ngyren e kuce por ma shum info...kontaktoni ne nr 070830360
Gostivar falas
Vacuum Press Machinery 13/04/2014
Vacuum Press Machinery
Na vizitoni tek faqja jone www.fabrika-shpendi.tk PRODHOJM ME KUALITET TE LARTE VAKUM PRESS PER PLASTIFIKIM TE MEDIAPANIT. JU GARANTOJM PER PUNE TE SUKSESHME TE VAKUM PRESAVE. MBI 100 SOSH TE SHITURA ANEMBAN KOSOVES E ME GJERE MIREMBAJTJE 1 VJEQARE. PER ME SHUME INFORMATA NA KONTAKTONI. Ketu mund ta...
Shkup falas
etmen 15/04/2010
etmen
SHES FURRE PER KARROCERI ME GARANCI 2 VIECARE.PER ME SHUM INFORMACIONE KONKTATO NE NR 00393285892498.OSE DERGO 1 MAIL [email protected]
Vlorë falas
05/03/2010
Makin per prodhimin e akulloreve SONORA
shes makinen e akulloreve tipi SONNORA ne gjendje te mire e paperdorur qmimi sipas marrveshjes
Tiranë falas
12/12/2009
Makineri per pridhim qese plastmasi
Shesim nje linje te plote makinerish per prodhimin e qeseve plasmasi. Makinerite jane prodhim italian dhe ne gjendje shume te mire pune. Per informacion te metejshem kontaktoni ne numerin e telefonit 0672263140. Jeni te mirpritur.
Tiranë falas
12/12/2009
Makineri per pridhim qese plastmasi
Shesim nje linje te plote makinerish per prodhimin e qeseve plasmasi. Makinerite jane prodhim italian dhe ne gjendje shume te mire pune. Per informacion te metejshem kontaktoni ne numerin e telefonit 0672263140. Jeni te mirpritur.
Te gjitha qytetet falas
30/10/2009
traktor
shitet traktor 70 kv 4x4 me te gjitha rimorko freze korerese bari makine dengjesh dhe shume te tjera shitet per mbyllje aktiviteti cmimi...13 000 euro nr 039 3207708447
Korçë falas
02/08/2009
kemi gjenerator me fuqi 30w
ka disa dalje me fuqi maksimale 30w, mun de perdoret per likale te medhenje , bare, kalceto etj. kontaktoni : 0672539309[URL]http://[email protected][/URL]
Tiranë falas
17/07/2009
Makineri dhe Mjete
Shesim makina per prodhim te faculetave te letres dhe makina te tjera per produkte te letres.Shih fotot dhe video ne www.merrjep.com
Tetove falas
01/07/2009
Kemi mikser ( perzierse ) per prodhim bojrash per lyerje muresh apo perzierje lengjesh te ndrysheme.
Kemi mikser ( perzierse ) per prodhim bojrash per lyerje muresh apo perzierje lengjesh te ndrysheme. Karakteristikat e perziersit jane si me posht : 1. Ngritja dhe ulja hidraulike me vaj 2. Fuqia e motorrit 18,5 KW 3. Dy kazane nga 500 litra 4. Xhirot me rregullator, shpejtesia minimale dhe maksimal...
Tiranë falas
18/06/2009
Shes makineri Patrimi Kimik dhe Lavanterie
Shes makineri Patrimi Kimik dhe Lavanterie. Kimikatja 15 kg (BOWE prodhim gjerman), Lavatrice 10 kg viti 2008 (prodhim zvicerian), Hekur profesional viti 2008(prodhim italian). Cmimi ne total: 14,000 Euro (i diskutueshem) Jepen dhurate: Kompresor, pompe uji, depozite uji 1.000 litra, lavatrice 5 kg,...
Tiranë falas
14/05/2009
Kamion Cisterne per Transportimin e Pluhurit te Cementit dhe materialeve tjera te ngjajshme
Ofroj ne shitje Kamion Cisterne per Transportimin e Pluhurit te Cementit dhe materialeve tjera te ngjajshme wir verkaufen einen Siloauflieger, Marke Feldbinder, 34 cbm, 1 Kammer liegend Kessel. Erstzulassung 20.02.1992, Tüv 06 / 09, SP 12 / 09 aüßere Kesselprüfung Jan. 2010, innere Kesselprüfun...
Prishtine falas
14/05/2009
Makina per perpunimin automatik te metaleve te dirigjuara me Kompjuter(CNC-Maschinen)
Ofroj ne shitje SCHARMANN SOLON 2 Bearbeitungszentrum - Horizontal / Machining Center - Horizontal Baujahr / Year: 1990 Steuerung / control: SIEMENS 850 M Verfahrwege / travels: X/Y/Z: 1200x1000x870 mm 10-fach Palettenwechsler / 8-fold pallet changer 630x800 mm
Prishtine falas
14/05/2009
Makina per perpunimin automatik te metaleve te dirigjuara me Kompjuter(CNC-Maschinen)
Ofroj ne shitje AXA VHC 2 M Fahrständerfräsmaschine / Travelling Column Milling Machine Baujahr / Year: 1997 Steuerung / Control: HEIDENHAIN TNC 426 CB Verfahrwege / travels: X/Y/Z: 2600x500x1000 mm 30-fach Werkzeugwechsler / 30-fold tool changer SK 40
Prishtine falas
14/05/2009
Makina per perpunimin automatik te metaleve te dirigjuara me Kompjuter(CNC-Maschinen)
Ofroj ne shitje DECKEL FP 3-50 Universal Werkzeugfräsmaschine / Universal Tool Room Milling Machine Baujahr / Year: 1993/94 Steuerung / Control: Dialog 12 Verfahrwege / travels: X/Y/Z: 500x400x400 mm
Prishtine falas
14/05/2009
Makina per perpunimin automatik te metaleve te dirigjuara me Kompjuter(CNC-Maschinen)
Ofroj ne shitje DMG DMU 50 eVo Universal Bearbeitugszentrum / Universal Machining Center Baujahr / Year: 1999 Steuerung / Control: HEIDENHAIN TNC 430 Verfahrwege / travels: X/Y/Z: 500x420x380 mm 5 Achsen / 5 axis
Prishtine falas