Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje,Takime

Të gjitha Individ Kompanitë
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë
15/04/2021
Ofroj seks per 100 euro
Pershendetje jam nje mami nga tr ofroj seks ne kembim te pageses. 1 ore 100euro kush do tme kontaktoje ne whatsapp ne ne: +447898921722
Tiranë
15/04/2021
Dua zonja
JAM 54 VJEC BEQAR RITUR NE TIRAN DUA ZONJA NE TIRAN QE JAN TE DIVORCUARA POR QE JAN NGA RETHET DHE JETOJN NE TIRAN SEKRET PA JU PRISHUR PUNE OSE ZONJA TE MOSHAVE TE NDRYSHME QE DUAN KENAQSI 0693175992 WATSAP VIBER KUR TE DONI BENI SMS ZILE DERI NATEN VON OSE KAN HMBUR ZONJAT OSE KAN FRIK TE BEJN SMS...
Tiranë
15/04/2021
Kerkoj
Interesohem per cifte te moshave te ndryshme
Vlorë
kerkoj femer ose cift per takime 15/04/2021
kerkoj femer ose cift per takime
Prsh jam nje djal dhe kerkoj ndonje femer per takim ose cift te ri deri 25 vjnormalisht qe kundrejt pageses.Takim ne cdo qytet .Kontakt vtm whats up+355694660578 .Stop gey mashtrusit dhe nr privat
Tiranë
15/04/2021
Per ditelindje
Cila femer ka ditelindje me 6 maj sikur une mund të krijojm shoqeri sekrete mosha 40-60 vetem nga Ks, jam Burr simpatik dhe sekret nga diaspora 53 vj
15/04/2021
DUA FEMRA
JAM 53 VJEC BEQAR RITUR NE TIRA DUA FEMRA NE TE GJITHA RETHET DHE TE DIVORCUARA TE JENE DHE TE MARTUARA SEKRET DO JEMI BASHK MOSHA NUK KA RENDSI SEKRET PER KENAQSI O693175992 WATSAP VIBER NATE VONE DREK KUR TE DONI JU BENI SMD NE CELUAR OK
Tiranë
14/04/2021
Kerkoj
Kerkoj nje zonje simpatike
femra te shendoshura 14/04/2021
femra te shendoshura
Pershendetje cila deshiron te dale nga rutina e saj seksuale edhe deshiron te eksplorojme sebashku edhe te shkembejme eksepriencat tona ne seks per nje seks te fuqishem edhe qe veesin per tjua thithur lengjet e () me kontaktoni ne whatsapp ose viber ‪+49 171 1521717‬
14/04/2021
Dua nje vajz per seks. 100 euro. WhTsapp 0676474756
Dua nje vajz per seks. 100 euro. WhTsapp 0676474756
Tiranë
SI TE BAHESH DHE TI NJE DJALE QE FEMRAT TE TE VIJNE PAS ? 14/04/2021
SI TE BAHESH DHE TI NJE DJALE QE FEMRAT TE TE VIJNE PAS ?
Si te behesh dhe ti nje djale qe femrat te te vijne pas? Deshiron te jesh i suksesshem por ato nuk ta varin? Shefi yt ben namin por ti thjesht e shikon? Behu dhe ti nje bishe e vertete me Titan Xhel, sepse femrat i admirojne meshkujt qe i kenaqin ne shtrat, meshkujt qe perdorin Titan Xhel dhe behen ...
Prishtine
14/04/2021
Ndoje mamic te vetmuar per sex 0676255103
Mamica te vetmuara per sex0676255103
Durrës
Kerkoj nje vajze per seriozisht 14/04/2021
Kerkoj nje vajze per seriozisht
Pershendetje si jeni...jam nje djal 22 vjec jetoj ne tiran dhe kerkoj nje goc per lidhje .0685277303
14/04/2021
DUA FEMRA
JAM 54 VJEC RITUR NE TIRAN BEQAR DUA FEMRA NE TIRAN MOSHA NUK KA RENDESI PER MUA DHE TE BEJM SEKS TE MIR BASHKE DHE TJU EKSITOJ NE KULM SA DHE JU DO KENAQENI 0693175992 WATSAP VIBER ZILE SMS NGA DREKA DERI NE DARK VONE JU PRES POSTOJENI
Tiranë
14/04/2021
DUA FEMRA
DUA FEMRA NE TIRAN PER KENAQSI QE I DASHURI I KA LENE DHE BASHKORTI PO ASHTU MOSHA 29 VJEC DERI 56 VJEC SEKRET DO JEMI DHE DO KALOJM MIR BASHK DHE NGA RETHET DUA FEMRA QE DUAN SEKS NE CELUAR BENI SMS NE WATSAP VIBER SMS KUR TE DONI NE DREK MENGJES DERI NE DARK VONE 0693175992 HAPUR KENI CELULARIN NU...
Tiranë
14/04/2021
Dua zonja
JAM 54 VJEC BEQAR RITUR NE TIRAN DUA ZONJA NE TIRAN QE JU KA VDEKUR BURI TE NDARA TE MARTURA QE KA LEN DASHURI PER KENAQSI MOSHA NUK KA RENDSI SEKRET DO JEMI DO KALOJM MIR BASHKE 0693175992 BENI SMS NE WATSAP VIBER KUR TE DONI JU PA PROBLEM DHE NGA RETHET DUA ZONJA PER KENAQASI HAPUR KENI CELULARIN ...
Tiranë
14/04/2021
ZONJA TIRAN
JAM 54 VJEC RITUR NE TIRAN DUA FEMRA NE TIRAN 27 VJEC DERI 48 VJEC PER KENAQSI DHE FEMRA QE DASHURI I KA LENE DHE DUAN KENAQSI SEKRET DHE BURA PASIV QE NUK I KENAQIN ZONJAT E TYRE JAM GATI TI KENAQ UNE VETEM ZONJAT BENI SMS 0693175992 WATSAP VIBER NGA DREKA DERI NE DARK DARK VONE PA PROBLEM E KAM TE...
Tiranë
te thith lengjet e () 14/04/2021
te thith lengjet e ()
Pershendetje cila deshiron te dale nga rutina e saj seksuale edhe deshiron te eksplorojme sebashku edhe te shkembejme eksepriencat tona ne seks per nje seks te fuqishem edhe qe veesin per tjua thithur lengjet e () me kontaktoni ne whatsapp ose viber ‪+49 171 1521717‬ insta: erjon__ffm
14/04/2021
ZONJA TIRAN
Jam 53 vjec beqar ritur ne tiran simpatik dua femra te moshave te ndryshme ne tiran qe duan kenaqsi dhe ne qofte se i dashuri juaj nuk ja plotson ate kenaqasi ju jap une dhe ne rethe qe duan seks ne celular beni sms ne viber watsap 0693175992 zile sms nga dreka deri ne dark vone e keni te hapur celu...
Tiranë
14/04/2021
lidhje serioze
jam mili 45 vjeq nga prishtina . kerkoj grua per lidhje serioze martesore nga kosova shqiperia maqedonia . Nuk kam femij . kontakt viber whatsap +383 44 411 642 ose email [email protected]
Prishtine
14/04/2021
ZONJA TIRAN
JAM 53 VJEC BEQAR RITUR NE TIRAN DUA FEMRA NE TIRAN MOSHA NUK KA RENDESI SEKRET DHE KENAQSI 0693175992 WATSAP VIBER KU TE DONI BENI SMS ZILE SI TJA DOJ ZEMRA NGA DDREKA DERI VONE DARK OK POSTOJENI
Tiranë
14/04/2021
DUA ZONJA NE TIRAN
JAM 54 VJEC BEQAR RITUR NE TIRAN DUA ZONJA NE TIRAN TE MARTURA OSE TE DIVORCUARA PER KENAQSI QE JU KA MUNGUAR NGA BASHKORTI TYRE MOSHA NUK KA RENDESI 0693175992 WATSAP VIBER SMS KUR TE DONI JU NE MENGJES DERI NE DARK VONE OSE ZILE DASHURIA ESHTE BUKUR DHE SEKRET DO JEMI BASHKE JAM TIP QET MODERN DHE...
Tiranë
14/04/2021
Zonja
Jam 54 vjec beqar ritur ne tiran dua femra ne tiran mosha te reja 30 vjec deri 55 vjec te jene te fejura te ndara te martura qe nuk ndjejn kenaqasi vetem femrat jo cifte ose nga rethet qe duan seks ne celular beni sms 0693175992 nga mengjesi deri ne dark vone do ju kenaq ne seks dhe sekret jam ne vi...
Tiranë
13/04/2021
11111
Pershndetje jam nga kosova gjindem ne tirane dua ta takoj nje femer per sex te me lamrohet waca apo viber 00383 43 923 553 e paguaj super do jet e knaqur
Tiranë
13/04/2021
Per mamat dhe vajzat qe duan nje takom sekert
Te kontaktojn vetem mamat dhe vajzat qe duan nje takim 100% sekret 069 72 37 737
Durrës