Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje,Takime

Të gjitha Individ Kompanitë
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
23/04/2019
kerkoj
Femra të dashura jam 42 vjeçar nga Prishtina , jam i hapur për çdo femër të çdo moshe apo statusi që është në kërkim të një mashkulli serioz dhe të aftë për të përmbushur të gjitha nevojat dhe dëshirat sociale dhe seksuale
Prishtine Kontrolloni me shitësin
23/04/2019
0698429998
Jam nje djale 30 vjec banoj ne tirane jam i interesuar te njoh nje vajze
Tiranë Kontrolloni me shitësin
23/04/2019
pershendetje
dua t shkembej foto me ndonje burre te madh n moshe, mbase dhe takim, me kontaktoni
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Deni
Persh ja Deni jetoj ne barcelon jam 1 muaj ne shqipri per pushime ka ndenje mami ose teze per qef 0698997143
Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Hey
Hey jam kriss momentalisht jetoj ne tr dhe jam e interesuar tnjihem me ndonje vajz ose zonje nese eshte kurioze kam pasur eksperienca jasht por kam deshir tnjoh ketu tinteresuarat tkontaktojn ose nr tel
Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Djale intelektual per nje cift pasiv sekret nga tirana
Quhem genti 28 vj nga tirana intelektual po kerkoj nje cift pasiv qe deshirojne te kenaqin nje mashkull ne sekret te plote jam serioz dhe sekreti eshte shume i rendesishem lidhje vetem per takime me mirekuptim. e theksoj vetem per ciftet qe deshirojne te bejne pasivin shume sekret dhe qe deshirojne ...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Kerkoj vajze per te formuar cift sekret
Jam nje djale 40 vjecar nga Elbasani me banim në Itali...kërkoj të njoh një vajzë lezbike e të fshehtë për të formuar një çift me fshehtësi për familjet tona të cilat kërkojnë nuse për djalin e dhender per vajzen...nese dhe ti ke një problem si une me familjen e do të fshehesh jetën tënde private me...
Elbasan Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Kerkoj djal ne Elbasan
Jam nje 40 vjecar i lezetshem nga Elbasani...kerkoj djem te lezetshem e te rinj per momente qejfi sabashku...me shkruani...ju pres rrusha
Elbasan Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Kerkoj Lidhje sekrete
Kerkoj lidhje sekrete me nje vajze, zonjushe ose zonje. ofroj mbeshtetjen ekonomike qe te bej nje jetes me te mire. kontaktoni ne email [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Babi i ri aktiv per nje djale te ma marri vetem ne goje me fantazi takim secret
Jam nga tr i martuar shume sekret po kerkoj nje djale te embel per takime sekret shume te fshehta vetem te ma marri ne goje me dergoni mesazh ne [email protected] pastaj shkembejme nr
Tiranë Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
mospublikoninretetjereve
O popull injorant pse perfshini te tjeret ne lajmerimet tuaja perverse. nqs keni inat me dike dilni perball jo duke i prishur imazhin duke nxjerr numrat e telefonit me emaile idiote dhe kjo fawa qe nuk verifikon kurrgja
Kontrolloni me shitësin
per te gjitha mamat dhe vajzat nga elbasani 22/04/2019
per te gjitha mamat dhe vajzat nga elbasani
per te gjitha mamat dhe vajzat nga elbasani qe duan te kalojne momente te bukura.te kontaktojne ne kte nr 0695139624
Elbasan Kontrolloni me shitësin
22/04/2019
Pass
Jam akt dua nje pas mosha 45+
Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Njohje per shoqeri
Pershendetje oj Shqiperi, Jam nje cun 26 vjec, bjond, i gjate, slim, princ sykalter, simpatik te Zoti mo xP, me X6 te zeze, kam edhe 1 tren privat per linjen Laprake-Kopshti Zoologjik. Whatever, se dola nga tema; qellimi im i thjeshte dhe egoist eshte te rrisim shoqerine e mire me te cilet ja vlen t...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Ofroj kenaqesi ne te gjitha femrat 18+ (cfaredolloj moshe) kundrejt pagese.
Pershendetje jam mashkull 20vjec 1.94m i gjate sportiv i pashem, ofroj kenaqesi per te gjitha femrat 18+ kundrejt nje pagese te caktuar nqs doni te kaloni eksperienca te paharrueshme te garantuara nga une me kontaktoni ne email: [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
kerkoj nje vajze per lidhje serioze
prsh jam eraldi nga elb 22vj jam i interesuar per njohje shoqerore me nje vajze nga elb "18-20vj" 00355698352310
Elbasan Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Takim tr xvajzat
Pershendetje Dua te njofe nje vajze nga tr per momente te bukura cdo gje sekrete kam makine private etj Ju pres flm
Tiranë Kontrolloni me shitësin
21/04/2019
Me pelqen shum seksi cmendur te bejm mbrekullia ne seks
Jam nje djal 29 vjec dhe per qef me u kenaq me femra me ber mbrekullira ne krevat
Mitrovice falas
21/04/2019
Kerkoj nje vajz per shoqeri
Jam nje djal nga tirana 21 vjec dhe kerkoj nje vajz deri ne moshen 25 vjece per shoqeri nuk kam shum kohe te lir sepse kam 3 biznese qe i punoj. Do doja te kaloja momente te ndryshme me te.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
20/04/2019
Kerkoj femer per seks
Mosha ska rendesi, gjithashtu leket nuk jan problem. Me kontaktoni ne modul ose e-mail: [email protected]
Shkodër Kontrolloni me shitësin
20/04/2019
Më shum se një shok për ty...
Kërkoj një vajzë (të martuar) që i mungon shoqëria e një partneri të vërtet por sekret. Për ty që di të mbash lidhje sekrete dhe je e bukur simpatike :) kontakt vetëm me email fillimisht.
Shkodër Kontrolloni me shitësin
20/04/2019
Kerkoj nje zonjush
Pershendetje, kerkoj nje Femer per lidhje serioze Jeton ne Gjermani Jam 44vj deshira ime esht qe te takoj nje zonj vetem per qellime serioze Ajo te Jet prej.koshes 33deri 40vj Ju mirpres
Kontrolloni me shitësin
20/04/2019
Jam full pasiv.
Hii, jam full pasiv 21 vjec. Jam i gjat, i pashem dhe trup te rregullt. Kerkoj aktiva serioz me vend.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
20/04/2019
Per lidhje
Jam je zoteri 46 vjec jetoj ne USA ,jam I ve ,dhe dua te lidhem me ndonje zonje per qellime martesore kush eshte e interesuar te me shkruaj ne [email protected]
Pogradec Kontrolloni me shitësin