Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje,Takime

Të gjitha Individ Kompanitë
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/04/2019
TAKIM tirane
Jam 25 vjece Kush esht per takim tirane Te shkruajn Jo kosovar a maqedons Me shkruaj WhatsApp-Viber: +491628569565
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/04/2019
Kerkoj nje Vajze Serioze
Pershendetje jam 24 vjec i fejuar dhe dua tkem njohje me nje vajze qe do tket shoqeri sekrete nuk ka rendsi lidhje ose vtm shoqeri thjesht dua tnjof dike qe do tdali nga kjo monotonia e perditshme tkalojm nje kohe te bukur bashk tkem nje person ku tfls per gjera qe ndoshta sfls me njeri un jetoj ne ...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/04/2019
Pershendetje jam liam nga Bologna italy
Jam liam nga Bologna italy jam 34 vjec 177x72 kg sportiv dhe brun, kerkoj nje femer per lidhje si shoqe chat watssapp po te doni dhe chat erotici. Jetoi ne Bologna prej 20 vitesh dhe skam pasur kurr nje shoqe shqipetare. Jeta private e nderlukuar por ofroj dhe shperblime per shoqeri. Nese jetoni ita...
Kontrolloni me shitësin
18/04/2019
kerkoj mike mundesisht studente
47 vjec, kerkoj mike mundesisht studente. te jete e qeshur e dashur, qe di te kuptoje e te jete reciproke. kerkoj lidhje sekrete, ku un te kem detyrimet e pergjegjsite e mia. preferoj njerezit spiritual, qe shofin pertej biologjise primitive, por kuptojne afeksionin njerzor....jo thjesht shfryrje in...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/04/2019
Lidhje serioze
Pershendetje jam nje djal nga tirona dhe deshiroj te njihem me nje vajz per qellime serioze kush esht e interesuar le tme kontaktoj ne kte nr 0692156221 ☺
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/04/2019
Pershendetje
Neqoftese jeni ne kerkim te nje djali serioz te dashur te sjellshem ,sekret dhe simpatik per te kaluar caste te bukura ju lutem me shkruani ..Skype Djali Mir12345
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/04/2019
Tirane 22
Jam nje djal nga tirana 22vjec i pashem 175cm i gjat jam tip aventurier por dhe shum serioz jam ne kerkim te nje vajze te kalojm caste te bukura bashk cdo gje shum sekrete kush deshiron tme kontaktoj tek nr telefonit 0684989118
Kontrolloni me shitësin
17/04/2019
cift ne tirane 1 muaj
jemi cift bi 32-28 .jetojme jashte ,kete muaj ne tirane,Kerkojme mashkull 30-40 ,te jete ne frome fizikisht dhe i lire oret e vona,te jetoi vetem,openmind dhe intelektual.vetem per ata qe jetojne ne tirane
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/04/2019
Njohje serioze
Pershendetje vajza jam aleks 28 vjeç. Do të dëshiroja të njihja një vajzë për qëllime serioze Jam nga berati do të doja vajza të net nga 22 vjeçe deri në 27 vjeçe
Kontrolloni me shitësin
17/04/2019
Njohje serioze
Pershendetje vajza jam aleks 28 vjeç. Do të dëshiroja të njihja një vajzë për qëllime serioze Jam nga berati do të doja vajza të net nga 22 vjeçe deri në 27 vjeçe
Kontrolloni me shitësin
17/04/2019
lidhje
prsh jam nje person nga tirana serioz i arsimuar mosha 35 vjec beqar 170cm dhe puntore nqs ju intereson me shkruani..jam ketu vetem per lidhje serioze..flm..
Tiranë Kontrolloni me shitësin
17/04/2019
Kerkoj aktiv mashkullor
Jam na vl 28 vjec..shume serioz..kerkoj nje mashkull potent nga vlora..sms [email protected]
Vlorë Kontrolloni me shitësin
17/04/2019
Lidhje
jam Toni 35 vjeç nga Shkodra... Dua te lidhem me nje femer ... do ta ndihmoj ne te gjitha aspektet sms ne 0699918888
Shkodër Kontrolloni me shitësin
16/04/2019
[email protected]
Do doja te njifja dike sekret per te dal ng monotonia. Mosha e tij 30-40.pa impenjime thjesht te kalojm mire. Te jet serioz jo rob qe nuk ka me cfar te merret
Kontrolloni me shitësin
16/04/2019
Te nihemi
Kerkoj nje vajze qe te nihem.Jam 18 vjec jetoj ne Tirane luaj dhe futboll
Tiranë falas
16/04/2019
Lidhje sekrete
Kerkoj nje vajze korrekte e simpatike nen 35 per lidhje sekrete ose serioze. Une jam 43 me nenshtetesi amerikane. E ndihmoj financiarisht plus udhetime ne amerike. [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/04/2019
Per vajzat dhe grate ne angli
Nese jeni te interesuar per takime ne angli me kontaktoni Ne imail
Angli Kontrolloni me shitësin
16/04/2019
Pershendetje
Pershendetje Jam Renato nga Fieri, jam i martuar dha familjar ! Jam 35 vjec, biznesmen ..... kerkoj nje femer nga 25 deri ne 35 vjece mundesisht te jete familjare! Do ta ndimoj nga ekonomia, (te dije te ruaj sekretin) me k. [email protected]
Fier Kontrolloni me shitësin
16/04/2019
Kerkoj pasiv ne Mil
Pershendetje Jam nje djal i pashem mashkullor 35 vi kerkoj nje shok intimo pasiv ne Milano . Jam me pushime . Vetem djem seksi
Itali Kontrolloni me shitësin
15/04/2019
Vetem oral sex
Prsh Jam 26 vjec.Me pelqejne djemte. Bej vetem gojore.nuk ka rendesi mosha . Me pelqejne djemte qe jane bere synet.Me kontaktoni ne modul.
Tiranë falas
15/04/2019
Kerkoj mashkull gay
Pershendetje! Jam nje vajze lezbike. Kerkoj nje mashkull gay per lidhje serioze fallco per opinion. Kush ka interes real edhe e kupton nje gje te tille te me kontaktoje. Email: [email protected]
Kontrolloni me shitësin
15/04/2019
In search of Wonderland
Pershendetje, Une jam 30 vjec nga Tirana me profesion inxhinier. Per momentin jam ne nje faze te jetes time ku cdo njohje e re eshte e mirepritur. Nese edhe ju keni deshire per njohje te reja me kontaktoni. Email:[email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
15/04/2019
Vajze per njohje
Pershendetje, Jam nga Tirana, 30vjec. Kerkoj nje vajze per njohje per tja kaluar bukur.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin