Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Lidhje,Takime

Të gjitha Individ Kompanitë
Me pagese
23/03/2019
Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze
Pershendetje Kerkoj nje mashkull per lidhje serioze, paraqitja dhe mosha skane rendesi, i kompesoj une me rinine dhe bukurine time. Deshiroj nje lidhje ku te dy te jemi te lumtur dhe te plotesojme njeri tjetrin Nga ana ime jam e gatshme per cdo gje qe partneri te ndihet i lumtur. Kush e ndjen veten ...
Tiranë falas
Me pagese
15/04/2019
Kerkoj lidhje serioze
Jam Ardiani 58 vjec nga Tr i divorcuar,serioz,familjar dhe i pergjegjshem ne familje,pune e kudo ne jete,me arsim te larte me kulture, ne gjendje te mire ekonomike,punoj ne nje ist shteteror e me nje biznes te mirfillte privat,pa vese ,tip sportiv e praktik,me shendet te mire e me paraqitje normale....
Tiranë Kontrolloni me shitësin
18/01/2017
pr femrat e shendosha
Pr femrat e shendosha qe e ndiejne veten inferiore, ofroj shoqeri, sex t mire
Durrës falas
18/01/2017
Kerkoj nje vajz per nje Nat per qef per nje Nat te zjarrt do ju ngelet kujtim
Kerkoj nje vajz te moshes 18 Deri 27 vjece vetem nga ahkodra une jam 27 vjec ju lutm mos merrni pa nr se nuk pergjigjem nr viber WhatsApp 0696811217 flm per mirkuptimin
Shkodër falas
18/01/2017
Kerkoj femer per martese
Jam Akademik i nivelit te larte shkencor ne pozite udheheqese, me fizionomi atletike. Qendroj me standardin jetesor me lukrativ ne Evrope. Kerkoj nje Femer per lidhje serioze (martese) te kulturuar dhe modeste nga mosha 32-36 vjeqare. Ju lutem te me shkruajn vetem kerkesat serioze. Email: [email protected]
Tiranë falas
18/01/2017
Kerkoj Femer per Shoqri
Pershendetje jam nje Djal 45 vite Jetoj dhe veproj Ne CH Udhtoj shpesh per shqipri dhe Kosov Kam deshir me pas ndonje Femer qe me shoqron kur te jam ne pushime te interesurat net me shkruajn ne Emeil
Tiranë falas
18/01/2017
Kerkoj nje vajz per nje Nat per qef
Kerkoj nje vajz per qef per nje Nat te zjarrt kontaktoni mos heziton por jo pa numer nuk pergjigjem 0696811217 vetem nga shkodra mosha 18 27
Shkodër falas
18/01/2017
Kerkoj
Kerkoj nje gay pasiv per lidhje deri me 32 vjec. Jam gay aktiv per lidhje Email: [email protected] Dite te mbare
Tiranë falas
18/01/2017
Kerkoj nje vajz per nje Nat per qef
Kerkoj femra per qef dhe per nje Nat te zjarrt nha mosha 18 Deri 27 femrat te jen nga shkodra mos kontaktoni pa nr nuk pergkigje. 0696811217
Shkodër falas
18/01/2017
Kerkoj nje vajz per nje Nat per qef
Kerkoj nje vajz per qef per nje Nat tr zjarrt 0696811217 mos kontakto pa numer nuk pergjigjem vajzat te jen nga shkodra jo rrethet tjera
Shkodër falas
18/01/2017
Lidhje serioze
Kerkoj lidhje serioze me nje femer deri 45 vjeq . Jam 51 vjeq. Flm
Podujeva (Besiana) falas
Sex per femra 18-55 vjeq dhe qifte serioze - STOP mashtruesve 17/01/2017
Sex per femra 18-55 vjeq dhe qifte serioze - STOP mashtruesve
Sex per femra 18-55 vjeq. Ju lutem te me kontaktojn vetem te interesuarat. Po ashtu edhe sex per qifte, kom pervoj. Ju lutem mashtrues jo. Nese jeni te interesuar lene numrin e telefonit dhe dergone nje foto.
Prishtine falas
Kerkoj aktiv vec per seks mbi 25 vj 17/01/2017
Kerkoj aktiv vec per seks mbi 25 vj
Jam pasiv 22 vj ...me plq te vishem si femer..vesh tanga geta stutjena minifund etj ...dua tme trajtojn si femer ...jam i paster ngado...per me shum mesazh ne kete adres email [email protected] ose ne facebook
Tiranë falas
17/01/2017
kerkoj mami
Mamit e etura Te kontaktojn NE modul. I paster sekret besnik
Tiranë falas
17/01/2017
Per vajza dhe mami te vetmuara
Prsh. Kerkoj te njihem me vajza dhe mami te cdo lloj moshe qe ndihen te vetmuara dhe kan nevoje per dike per te kaluar momente sa me te bukura. Une jam 25 vjec, simpatik dhe teper secret.Me kontaktoni ne nr 069 344 2597 . Dhe thjesht per shoqeri nese keni deshire .ciao
Durrës falas
17/01/2017
lidhje
kerkoji ndonje mami per lidhje afatgjate per te kaluar caste te bukura dhe 100%100 sekrete te jene ne tr ose dr une qe po shkruaj jam nje djale 24 vjec nuk do ju zhgenjeji cel
Tiranë falas
17/01/2017
Dua djem qe qihem jam 16 vjeq dhe kerkoj djem nga ...
Dua djem qe qihem jam 16 vjeq dhe kerkoj djem nga mosha 18 deri 60 Vjeq Per sex sekret
Ferizaj falas
17/01/2017
100EUR 1 ore , vjz e interesuara te shkruajne , cmimi edhe rritet, varet nga ju
Kerkoj vjz per seks me leke, cmimi edhe mund te rritet , varet nga ajo cfare beni dhe sa doni ju
Fier falas
17/01/2017
kerkoj femer per pune dhe sex intime do e ndihmoj me pare
lajmrohu ne viber +38649422979 nese je femer e mire dhe sexi te pres ne viber per bised
Tiranë falas
17/01/2017
kerkoj djem vetem per aventura seksuale,jam 31 vjece..pres telefonate jo sms
Djema mos i bini numrit te telefonit tek njoftimi qe thote (kerkoj djem vetem per aventura seksuale,jam 31 vjece..pres telefonate jo sms) lajmerimi eshte i rreme, nuk perfitoni asgje pervec se shqetesoni nje familje
Korçë falas
17/01/2017
Zhigolo per kenaqesine e cdo femre e te cdo moshe
Ofroj kenaqesi te mrekullueshme per cdo femer Nuk do zhgenjeheni ju premtoj Me contaktoni ne email [email protected] Ju mirepres Nxitoni
Tiranë falas
17/01/2017
kerkoj goc
Kerkoj nje goc per qellime serioze deri 22 vjece te jet nga jugu goc normale e per lodhje serioze tme doj e ta dua per te krijuar nje familje te mbrekullushme ju pres ne imail pgj [email protected]
Tiranë falas
17/01/2017
kerkoj seks me $
kerkoj femra per seks me $ kontak ne modul
Tiranë falas
17/01/2017
Kerkoj femer ska rendsi mosha paguj mir
Jam nji djal kerkoj femer per knaqsi qefi paguhet shkruni ju pres Sod neser jam prishtine pushim prej gjermanis
Prishtine falas
17/01/2017
35 vjec tirane
Jam nje zoteri nga tirana 35 vjec interesohem per nje lidhje sekrete me ndonje zonje ose zonjushe jo me shume se 30 vjece te jete nga tirana e dua lidhje me ndjenje te sinqerta dhe te perhershme te jete korrekte dhe serioze kush eshte e interesuar te me tel ne nr 0696858589
Tiranë falas
16/01/2017
vetem per vajza
jam 21 vjec kerkoj nje vajze ne kembim te lekeve te me kontaktojne nepermjet modulit 🖒
Tiranë falas