Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Mobilim e paisje lokalesh

Të gjitha Individ Kompanitë
23/01/2018
Shiten Tavolina dhe Stola Pub/Lokale Nate
Shes 48 stola dhe 40 tavolina per Pub/Lokale nate. Tavolinat dhe stolat jane ne gjendje shume te mire, Kane mekanizem per ti ulur, per ti bere te Pershtatshme edhe per bar kafe. Cmimi i diskutueshem.
Tiranë falas
18/06/2017
Shes pupa per bare ,restorante
**Shes 18 pupa per bare, restorante ne gjendje shume te mire me cmim 3000 lek copa.**
Tiranë falas
Frigorifer per Akullore 31/03/2017
Frigorifer per Akullore
marka "Crystal", 5 muaj i perdorur, 6 vasketa, brenda garancise, ne gjendje te shkelqyer, gjatesi 90cm, 75.000 Leke
Tiranë falas
shiten makina dru 22/12/2016
shiten makina dru
shiten makina dru
Tiranë falas
27/06/2016
paisje zgare
Shes paisje lokali zgare.Si zgare me qymyr dhe me dy hell pjekje,me kape asper... me filtra e pershtashme per restorant,,friteze tek.,elektromotore 350v.me dalje 30 +tubat asperimit, rafte inoxi 100 x70.suprina inoxi 100 x 30 cm 2 cop. Fig.banak me tre porta. Fig.freskues vitrin.tavulina druri te pe...
Tiranë falas
27/06/2016
Shes paisje zgare e lokali me te gjitha paisjet.
Shes paisjet e zgares si zgare me hell. Figorifer pune banak.figo..freskues..rafte inoxe.tavulina druri 8 komplete +2 tavulina druri me bazamente metalike. Tend dielli 6 metra me 2 gjeresia. Lule natyrale 18 cop me vaso. Te gjitha keto jane totalisht te reja.Te interesuarit te kontaktojne ne numri e...
Tiranë falas
Dyer 90 euro OKAZION 26/04/2016
Dyer 90 euro OKAZION
Ofrojm dyer te brendeshme me shumic dhe pakice duke filluar nga 90 Euro,dyert jan te nje cilesie te larte me kasa harkore te kompletuara me fashatura per me teper kontaktoni ne Nr.069 27 90 736
Elbasan falas
10/03/2016
shitet ekspres kafe
Shes ekspres kafe 3 grupesh me 2 mullinj i ri 100.000 lek te reja i padiskutueshem. Nr kontakti 0682044900
Tiranë falas
19/02/2016
Ekspres kafe per bar kafe
Shesim Ekspres kafe e markes Brazilia me dy grupe ne gjendje te mire pune i bere servis . Cmimi 50000 leke.
Tiranë falas
19/02/2016
Ekspres kafe
Shesim Ekspres kafe i markes Brazilia me dy grupe ne gjendje te mire pune i bere servis gati per pune,nje fazor. Cmimi 50000 leke.
Tiranë falas
19/02/2016
Ekspres kafe
Shesim Ekspres kafe i markes Brazilia me dy grupe ne gjendje te mire pune i bere servis gati per pune,nje fazor. Cmimi 50000 leke.
Tiranë falas
19/02/2016
Ekspres kafe
Shesim Ekspres kafe i markes Brazilia me dy grupe ne gjendje te mire pune i bere servis gati per pune,nje fazor. Cmimi 50000 leke.
Tiranë falas
Tenda dielli 06/01/2016
Tenda dielli
Shitet Tenda dielli,ne gjendje shume te mire edhe funksionale. Tenda eshte me profile hekuri qe mbulon nje siperfaqe prej Gjatesi 10m,Gjeresi 13m,Lartesi qe varion nga 4m deri ne 2.5m. Tenda eshte e pozicionuar ne kend te pjerret.
Tiranë falas
05/01/2016
Banak frigoriferik
SHITET BANAK BARI, poshte frigorifer inoks, me 5 kapak, lart lavapjate me dy gropa, pjesa nga jasht e mobiluar me dru, gjatesia 4m.
Tiranë falas
OKAZION, MBYLLJE AKTIVITETI 21/12/2015
OKAZION, MBYLLJE AKTIVITETI
shiten paisje per bar/lokal, 4 komplete tavolinash me thurje dhe xham 2 cadra me logon Birra Peja Lule dhe Vazo te perpunuara,me allci dhe dru TV 42 P Firgorifer ngrires
Fier falas
shiten arredimet e nje dyqani suplemtentesh ne tirane 22/09/2015
shiten arredimet e nje dyqani suplemtentesh ne tirane
shiten arredimet e ketij dyqani te gjitha duke perfshire raftet 2 tavolina 2 komedina dhe 2 vitrinina perfshire dhe tabela e madhe ne fund te fotos . te gjitha jane ne gjendje mjaft te mire dhe shume cilesore jane ne gjendje shum te mire dhe o shiten per arsye te mbylljes se biznesit jan blere sh he...
Tiranë falas
14/06/2015
shiten te gjitha paisjet e nje lokali
shitet te gjith arredimi i nje lokali , komplete kolltuqesh banak frigorifer drita etj etj
Tiranë falas
04/03/2015
Shitet aspirator LOKALI tip SIVAR. 89/392 CE. Blere 35.000 lek dhe shitet 25.000 lek
Shitet aspirator LOKALI tip SIVAR. 89/392 CE. Shitet per aresye mbyllje aktiviteti. Adresa: Kinostudio. Cmimi i shitjes nga 35.000 lek te reja qe eshte blere, ne, 25000 Leke I padiskutueshem. Cel. 0673900808
Tiranë falas
Tavolina dhe Karrige me QIRA 17/01/2015
Tavolina dhe Karrige me QIRA
Ofrojme paisje per dasma fejesa ,e cdo tip evenimenti qe mund te keni,organizoni eventin tuaj falas, kurseni kohe lek dhe energji
Tiranë falas
07/01/2015
shitje
Shiten paisjet e nje lokali ne skele ; Tavolina me 4 karrige te nje cilesie te lare 300 euro seti Banak profesional 3m + 1.30m banak pasticerie bashke me kundrabankun me rafte shitet 4000 euro Produktor akulli profesional 500 euro
Vlorë falas
23/12/2014
Shiten paisje lokali
Shiten paisje lokali:Tavolina+karrike hekuri me baze mermeri per ambjent te jashtem 6 komplete, tavolina+karrike per ambjent te brendshem 3 komplete, frigorifer kollone, banak druri, peshore, mixser pasticerie,rafte minibari Cmimi 500000 Leke i diskutuehem
Tiranë falas
Makineri express 17/12/2014
Makineri express
Shitet makineri express marka DIADEMA italiane,me nje gryke monofaz.1 vit i perdorur.cmimi 50000 lek te reja.
Vlorë falas
05/12/2014
shitet hell per lokal
Shitet helli i nje fast food ne gjendje shume te mire. 350 euro
Tiranë falas
04/06/2014
Shiten pajisje lokali
Shiten pajisjet e nje lokali vetem 2 muaj te perdorura, kompjuter+program te instaluar + printer termik 40000 mije leke. Komplet tavolina (10 tavolina + 40 karrige) 65000 leke, zgare me qymyr + motorr +10m tuba 250 me cmim 100000 leke, banak 6m + lavapjate me cmim 35000 mije leke, gjithashtu shiten ...
Tiranë falas