Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kafshe shtepiake

Të gjitha Individ Kompanitë
Puppy frengjisht Bulldog 30/01/2018
Puppy frengjisht Bulldog
Ne kemi nje pjelle mahnitese te bulldogeve chunky frengjisht qe tani jane gati per te gjetur atje pergjithmone shtepite. Puppies jane rritur ne nje shtepi te dashur familjare. Ata jane mire te socializuar dhe perdoren per te gjitha zhurmat shtepiake. Ata jane te kontrolluar shendetin, flead dhe worm...
Tiranë falas
MINI SPITZ 21/01/2018
MINI SPITZ
Shitet Mini Spitz femer, 100 % race e paster. E lindur me 24 nentor 2017. Shume lozonjare e urte dhe e bindur. Shitet bashke me enen e ushqimit, kocken prej gome dhe nje litar ( gjoksore). Cmimi 10000 lek te reja. Cmimi i diskutueshem.
Tiranë falas
18/12/2017
Tiranë falas
Dy gra te bukura Chow chow puppies ne dispozicion per adoptim. 18/12/2017
Dy gra te bukura Chow chow puppies ne dispozicion per adoptim.
Nje mashkull dhe nje femer me te gjitha dokumentet shendetesore deri tani. te interesuarit mund te kontaktojne per me shume detaje dhe fotografi.
Ulqin falas
Shiten 200 dele. 14/11/2017
Shiten 200 dele.
Shiten 200 dele vendi me 10.000 Leke/secila dhe 10 desh me 12.000 Leke/secili. Delet pjeshin ne dhjetor. Per me shume informacion kontaktoni ne: 0693588992
Tepelenë falas
20/07/2017
Tiranë falas
haski ne shitje 18/06/2017
haski ne shitje
Shes qen haski race e paster mosha 8muaj gjinia mashkull per me shum info 0672443486
Korçë falas
Majmuni i foshnjes se djalit dhe vajzes 11/06/2017
Majmuni i foshnjes se djalit dhe vajzes
Keto majmune jane te adhurueshem Trianed ne shtepine tone te familjes Shume miqesore dhe socializuar me njerezit Ata jane te gjalle me femije dhe plot argetim Shume inteligjent dhe te bejne kafshet shtepiake te medha familjare, Vaksinuar dhe ne shendet te mire Ejani me certifikaten shendetesore, lod...
Tiranë falas
Bulldog bukur anglisht ne dispozicion per shtepite e lire 01/06/2017
Bulldog bukur anglisht ne dispozicion per shtepite e lire
Ne kemi per shitje te bukur, te forte, bulldog puppies angleze per shitje. Ata jane rritur me femije, shume te zgjuar si bulldogs duhet te jene, te gjalle, te mire me kafshet shtepiake te tjera, te perdorura per zhurmat ne shtepi, te kontrolluara, te vaksinuara deri me sot, te mikro-chipped. Vetem p...
Tiranë falas
Puppy Chihuahua lloji ne dispozicion 26/05/2017
Puppy Chihuahua lloji ne dispozicion
Puppy Chihuahua lloji ne dispozicion type Chihuahua puppy paster race femra dhe Luff Shorthair mashkull, Chip elektronik .Puce, vaksinuar, worming, pasaporta, mikrocip, me certifikaten e mire Santer nga vet, e ngritur ne kontakt me macet, qente dhe femijet, ata jane tashme shume te gjalle dhe Shtaze...
Prishtine falas
13/05/2017
Shitje Bagtish
shese bagti krysisht dhi 180 krer
Berat falas
Kelysh pitbull 130 euro 6 ditsh 10/04/2017
Kelysh pitbull 130 euro 6 ditsh
Shitet Kelysh pitbull i paster 6 ditsh,per arsye se nuk e mbaj dot ne apartament. kontaktoni ne viber ose W.app
Tiranë falas
Shitet kelysh Pitbull i Paster 130 eruo 10/04/2017
Shitet kelysh Pitbull i Paster 130 eruo
Shitet kelysh Pitbull i paster 130Euro, 6 ditesh, per arsyes sepse nuk e rrisim dot ne apartament. Kontakt ne Viber
Tiranë falas
Shitet kelysh Pitbull i Paster 10/04/2017
Shitet kelysh Pitbull i Paster
Shitet Kelysh Pitbull I paster, 6 ditesh , eshte larg vellezerve dhe mamit, Ne pamundesi per ta rritur ne apartament, Me kontaktoni vetem ne Viber
Tiranë falas
Shitet qeni 08/03/2017
Shitet qeni
Eshte qen 2 muajsh, rrace e madhe, gjinia femer.
Librazhd falas
Qen Pastor Belg / Belgian Pastor/ Malinois 02/02/2017
Qen Pastor Belg / Belgian Pastor/ Malinois
Shes qen Pastor Belg/ belgian pastor Malinois Rraca e paster .me pashaporte edhe vaksina Mosha 4 muajshe
Tiranë falas
08/01/2017
Kerkoj Husky siberian kelysh
Kerkoj Husky Siberian kelysh
Tiranë falas
Kerkohet kelysh 25/12/2016
Kerkohet kelysh
Jam e interesuar per nje kelysh pomeranian... Kush ka te me kontaktoje..
Tiranë falas
pitt bull kone per Krishtlindje tuaj 13/12/2016
pitt bull kone per Krishtlindje tuaj
Ky dem grope eshte i ri dhe ne shendet te shkelqyer. merr se bashku me puppies tjera, si dhe kafshet e tjera. kjo kone do te largohet me pakete qenush, shendetin kontrolluar dhe te vaksinuar, veshur dhe pleshtat te trajtuara deri me sot. Ai nuk eshte cokollate e paster cdo flecks tjera te ngjyres pe...
Tiranë falas
Dy Faqja bukur Raised Kittens Birman per miratim. 05/10/2016
Dy Faqja bukur Raised Kittens Birman per miratim.
Une kam kittens 12 jave te vjetra (2 meshkujt 1 mashkull) qe kane nevoje per te dashur pergjithmone shtepite! Ato jane wormed dhe duke pasur parasysh kontrollin plesht dhe eshte dhene kotele cat food thate. Ata jane te gjithe duke perdorur kutine e mbeturinave. Ata jane shume te paster dhe te shende...
falas
Kittens Oriental Looking For shtepine e Re 05/10/2016
Kittens Oriental Looking For shtepine e Re
Une kam dy vajza te bukura orientale dhe nje mashkull ne kerkim per shtepi te reja te dashura, keto kittens do te kerkoni per shtepite shtepie vetem, une nuk do te preferojne te shesin per pronaret qe i lene macet e tyre jashte. Ata me te vertete qe ka personalitete te bukura, si mami dhe babi mund ...
Tiranë falas
Папагалот плодна јајца за продажба 20/08/2016
Папагалот плодна јајца за продажба
Купи плодна папагалот јајца сега се на вашиот здрав папагал бебиња дома Сите наши јајца се собрани од здрави птици во нашата папагал фарма 100% тестирани плодна и е пÐ...
Shkup falas
mberritjes ri veze pjellore papagall ne dispozicion per shitje 19/08/2016
mberritjes ri veze pjellore papagall ne dispozicion per shitje
Ne kemi mberritjes ri veze pjellore papagall ne dispozicion per shitje te gjitha vezet jane mbledhur nga shpendet te shendetshme, testuar dhe provuar 100% pjellore, Vezet jane te gatshem per te lindur per papagall bebe na kontaktoni per me shume informacion
Tiranë falas
Chihuahua kelyshe 13/08/2016
Chihuahua kelyshe
chihuahua shendetshme kelyshe tani i gatshem per nje shtepi te re. Ata jane te trajnuar mire dhe i mbyllur per kafshet e tjera ne vend. Ato jane gjithashtu shume te sjellshem dhe do te krijoje nje shoqeri te mire per femijet tuaj
Shkodër falas