Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kafshe shtepiake

Të gjitha Individ Kompanitë
Wire Fox Terrier 25/07/2019
Wire Fox Terrier
Country, Registry:Serbia Breed : Wire Fox Terrier Sex : Female and Male Born: 02.07.2019 For Sale Wirehaired fox terrier puppies phenomenal breeding , professional nourished Father : Astor 2PRM , 3CAC, 1CACIB( Danfox Fernando , Kevin VDSchonen Berger , Dominator Fekete Domino , Agria True Love , Cas...
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin
ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim 13/07/2019
ckc ka regjistruar puppy yorki për adoptim
Kopsht i adhurueshëm 11 javë i pastër yorkie race 1 mashkull dhe femër sable color Shumë i dashur, i mirë socializuar dhe fëmijë miqësor. Shots dhe deworming deri në datën. Gati për një shtëpi të dashur. Nëna banon në shtëpinë tonë dhe babai është mik i yni. Të dy prindërit janë shumë të zgjuar dhe ...
Tiranë 150.00 Euro €
Kittens kanadeze Sphynx stuko 11/06/2019
Kittens kanadeze Sphynx stuko
kittens bukur Sphynx lindur më 21.03.2019. Të vegjlit janë të pastërta, rriten me dashuri në shtëpinë tonë dhe janë të çrregullt në kohën e dorëzimit, të shqyrtuar nga një veteriner dhe të vaksinuar me një certifikatë vaksinimi. Prej tani mund të vizitoni një të vogël dhe ta rezervoni atë për një de...
Prishtine 250.00 Euro €
Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër 11/06/2019
Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër
Një Zuckerschnuten vërtetë i vogël, 6 muaj dhe një i ri 14 muaj (tashmë është i aftë për mbarështim dhe PL 0/0 ekzaminuar, merle free testuar, carrier hollim, rreth 2kg) janë në kërkim për dozë të re <3 Të dy prindërit janë të aftë për mbarështim dhe PL 0/0. Minj të vegjël janë anëtarë të plotë t...
Kukës 300.00 Euro €
Të dashur dashamirë të Bengalit! 11/06/2019
Të dashur dashamirë të Bengalit!
Ne kemi përsëri adorable kittens të mëdha të pastërta Bengal për dashuri: dy kotele dhe dy tomcats !!! Kittens kanë lindur më 03.03.19 dhe janë në dispozicion tani. Gjithkush ka një model të mrekullueshëm që po bëhet gjithnjë e më e bukur ditë pas dite. Ju keni qenë vaksinuar për herë të dytë, i shq...
Tiranë 250.00 Euro €
Puppers Pomeranian mirë të trajnuar 11/06/2019
Puppers Pomeranian mirë të trajnuar
Puppers pomeranez mirë të trajnuar mirë në kërkim në shtëpi të reja. Janë 12 javë të vjetra, të vaksinuara, të përditësuara në të shtëna me temperament të mirë. Kontaktoni për më shumë detaje që kanë të bëjnë me miratimin.
Prishtine 225.00 Euro €
Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë 20/05/2019
Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë
Shiten Blete në Koshere deri ne 50 copë ( 50 koshere ) te gatshme per kullosje . Ne qytetin e Pejes - Nr kontaktus : 044-264-270 / 049-264-270 Viber / Whatssapp : +38649264270
Peje Kontrolloni me shitësin
Puppies angleze Bulldog në dispozicion 18/05/2019
Puppies angleze Bulldog në dispozicion
Ata janë meshkuj dhe femra. Ata dorëzohen çdo kohë që dëshironi. Puppies janë të gjithë të vaksinuar, dewormed dhe microchipped, pas ndarjes, nën mbikëqyrjen e veterinerëve tanë. Puppies tona janë tamed mirë dhe do të bëjë një shok të mirë në shtëpinë tuaj.
Gramsh 300.00 Euro €
Dy pups bukur Labrador për adoptim! 27/04/2019
Dy pups bukur Labrador për adoptim!
Unë po i ofroj këto këlyshët e mi Dy Labrador. Ata janë dhurata të mëdha për këdo që i do qentë dhe gjithashtu ata janë të shkëlqyeshëm me fëmijët. Unë me të vërtetë do t'i duam ata që të gjejnë një shtëpi të madhe në mënyrë që ata të mund të jenë me njerëz që i duan ata dhe do të kujdesen për to. A...
Tiranë falas
Puppies franceze Bulldog 27/04/2019
Puppies franceze Bulldog
Puppies franceze Bulldog për adoptim. Ato janë të regjistruara plotësisht me dokumentet e AKC këtu, brezi i 5 gjeneratave, vaksinimi i parë i kryer, i mbushur plotësisht deri më sot, 4 javë sigurimi falas. Temperamenti i bukur dhe shenjat e mrekullueshme dhe ngjyra. Socializuar me fëmijët. Pëlqen ko...
Kavajë falas
Kopshtet adhuruese të bariut gjerman 27/04/2019
Kopshtet adhuruese të bariut gjerman
Ne kemi dy puppies bukur dhe cute puppies gjermane për të dhënë për çdo shtëpi të dashur dhe të kujdesshëm. Ata janë të gjithë të regjistruar akc dhe vet të kontrolluara dhe të vijë me garanci shëndetësore një vjeçare dhe janë të personalitetit të mirë. dashuri për të luajtur me fëmijët dhe kafshët ...
Tiranë falas
Kostume Jack Russell Terrier puppies për adoptim 27/04/2019
Kostume Jack Russell Terrier puppies për adoptim
Tre cilësorë të Jack Russell Terrier në dispozicion për adoptim. Këto puppies do të vijnë së bashku me të gjitha dokumentet e tyre të regjistrimit, duke përfshirë garancinë e tyre shëndetësore, të dhënat e vaksinimit, të shtëna aktuale dhe një certifikatë 1 vit garanci heath. Pra, nëse interesohet t...
Tiranë falas
Shpëtimtari Mbreti Charles Spaniel Puppies 27/04/2019
Shpëtimtari Mbreti Charles Spaniel Puppies
Kungull i mrekullueshëm Mbreti Charles Spaniel puppies në dispozicion. Këta pups të vegjël janë kaq të adhurueshëm. Ata janë grabitësit më të mirë përreth. Ata janë shumë të dashur dhe të dashur, dhe duhet të jenë qenjtë më të ëmbël ndonjëherë. Ata janë kaq të gjallë dhe kanë zhurmën më të vogël. At...
Tiranë falas
Kittens Birman për çdo shtëpi të mirë 27/04/2019
Kittens Birman për çdo shtëpi të mirë
Kam kittens 12 javë të vjetra Birman (1 mashkull 1 femër) që kanë nevojë për shtëpi të dashur përgjithmonë! Ata kanë qenë të dëmtuar dhe të dhënë kontrollin e pleshtit dhe i janë dhënë ushqim mace të thatë të kotele. Ata të gjithë po përdorin kutinë e mbeturinave. Ata janë shumë të pastër dhe të shë...
Tiranë falas
Shtëpi e bukur e ngriti Kittens Ragdoll 27/04/2019
Shtëpi e bukur e ngriti Kittens Ragdoll
Unë kam kotele 12 javë të vjetra (1 meshkuj 1 femër) që kanë nevojë për shtëpi përgjithmonë të dashur! Ata kanë qenë të dëmtuar dhe të dhënë kontrollin e pleshtit dhe i janë dhënë ushqim mace të thatë të kotele. Ata të gjithë po përdorin kutinë e mbeturinave. Ata janë shumë të pastër dhe të shëndets...
Tiranë falas
27/04/2019
Kittens Persiane për Miratimin falas
Dy kittens persiane të dashur gati për shtëpitë e reja! Të gjithë janë unike në ngjyra, personalitete dhe manierizime. Të gjithë po hain ushqim të thatë për kotele, ujë të pijshëm dhe janë të trajnuar për kuti të mbeturinave. Duhet të shkojnë në shtëpi të mirë ata janë të regjistruar dhe të dewormed...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Dy kotele T.I.C.A Bengal 27/04/2019
Dy kotele T.I.C.A Bengal
Ne kemi një kotele bukuroshe Bengal meshkuj dhe femra. mahnitëse leopard kafe të ndotura kotele Bengal, ata janë të mrekullueshëm shumë miqësore, GCCF dhe T.I.C.A regjistruar, wormed, siguruar, plan manar Sigurimi, letrat e plota, kittens tona janë rritur me dashuri brenda shtëpisë tonë. kotele janë...
Tiranë falas
Puppy frengjisht Bulldog 30/01/2018
Puppy frengjisht Bulldog
Ne kemi nje pjelle mahnitese te bulldogeve chunky frengjisht qe tani jane gati per te gjetur atje pergjithmone shtepite. Puppies jane rritur ne nje shtepi te dashur familjare. Ata jane mire te socializuar dhe perdoren per te gjitha zhurmat shtepiake. Ata jane te kontrolluar shendetin, flead dhe worm...
Tiranë falas
MINI SPITZ 21/01/2018
MINI SPITZ
Shitet Mini Spitz femer, 100 % race e paster. E lindur me 24 nentor 2017. Shume lozonjare e urte dhe e bindur. Shitet bashke me enen e ushqimit, kocken prej gome dhe nje litar ( gjoksore). Cmimi 10000 lek te reja. Cmimi i diskutueshem.
Tiranë falas
18/12/2017
Tiranë falas
Dy gra te bukura Chow chow puppies ne dispozicion per adoptim. 18/12/2017
Dy gra te bukura Chow chow puppies ne dispozicion per adoptim.
Nje mashkull dhe nje femer me te gjitha dokumentet shendetesore deri tani. te interesuarit mund te kontaktojne per me shume detaje dhe fotografi.
Ulqin falas
Shiten 200 dele. 14/11/2017
Shiten 200 dele.
Shiten 200 dele vendi me 10.000 Leke/secila dhe 10 desh me 12.000 Leke/secili. Delet pjeshin ne dhjetor. Per me shume informacion kontaktoni ne: 0693588992
Tepelenë falas
20/07/2017
Tiranë falas
haski ne shitje 18/06/2017
haski ne shitje
Shes qen haski race e paster mosha 8muaj gjinia mashkull per me shum info 0672443486
Korçë falas