Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Ora e bizhuteri

Të gjitha Individ Kompanitë
Unazë Diamant 16/11/2019
Unazë Diamant
Unazë flori i bardhe 18k,peshon 4,6gr me diamante cel 0694269595
Tiranë 400.00 Euro €
Shes Umaze me diamant 16/11/2019
Shes Umaze me diamant
Unaze flori i bardhe 18k,peshon 3gr,me gur diamant 0,33carat,cmimi 500€
Tiranë 500.00 Euro €
21/05/2019
Ore muri
Ore muri ne gjendje perfecte
160.00 Euro €
ore fossil 24/04/2019
ore fossil
shes ore fossil *FS4778* 80€ 0035569835310
Elbasan 80.00 Euro €
Shitet biznesi 11/06/2018
Shitet biznesi
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Durrës falas
Shitet biznesi 28/05/2018
Shitet biznesi
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Durrës falas
Shitet biznesi 21/05/2018
Shitet biznesi
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Tiranë falas
Shitet biznesi 30/04/2018
Shitet biznesi
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Durrës falas
Shitet biznesi 23/04/2018
Shitet biznesi
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Durrës falas
27/10/2017
Tiranë falas
Byzylyke dore 21/04/2017
Byzylyke dore
Shes byzylyka per dore per te gjitha moshat , mund te na vizitoni ne instagram "greenleaa" dhe te beni porosi .
Prishtine falas
Ore Fossil Townsman 200 Euro 25/01/2017
Ore Fossil Townsman 200 Euro
Ore Fossil Townsman automatike, arkepa flori i kuq, ne kuti...etj
Vlorë falas
Shitet ore Apple Watch Series 2 12/01/2017
Shitet ore Apple Watch Series 2
Shitet Apple Watch Series 2 , e paperdorur ne kuti . Ngjyre ari , rripat blu si ne foto . Cmimi : 400 Euro . Cel : 0696328669
Tiranë falas
05/09/2016
Itali falas
18/02/2016
Ore Rolex daytona
shes Rolex Daytona fusha Gold Fosforishente shum e bukur,imitim shum i mir. Ora Eshte Bler ne itali, dhe eshte Made in Zvicra, ka me Gllendje kodin origjinal te Rolex. koka Lart I rrotullohet Kopjo si origjinali Xhamin e Ka Zafir As Nuk Thyhet AS nuk Gervishtet. Ora Eshte e Lare me Flori nrm eshte K...
Tiranë falas
Shitet Ore Michael Kors Origjinale e Paperdorur 09/10/2015
Shitet Ore Michael Kors Origjinale e Paperdorur
Chronograph Silicone Mens Watch MK8184 Shitet Ore Michael Kors Origjinale e Paperdorur. Ora eshte ne qese , me etikete dhe gjithashtu ka dhe kutine origjinale si ne foto. Cmimi : 250.000 leke Per me shume info 0692653061
Tiranë falas
Shitet Ore Michael Kors Origjinale e Paperdorur 09/10/2015
Shitet Ore Michael Kors Origjinale e Paperdorur
Chronograph Silicone Mens Watch MK8184 Shitet Ore Michael Kors Origjinale e Paperdorur. Ora eshte ne qese , me etikete dhe gjithashtu ka dhe kutine origjinale si ne foto. Cmimi : 250.000 leke Per me shume info 0692653061
Tiranë falas
Breil Altimeter Midway Watch Okazion!!!! 20/02/2015
Breil Altimeter Midway Watch Okazion!!!!
Breil Altimeter Midway Watch Okazion!!!! Pershendetje! shes ore Breil ne gjendje shkelqyer, ora ka chronograf, date, altimeter, dual time! I reziston ujit deri ne 10 Bar! Xhamin e ka zafirqe eshte shume rezistent ndaj cdo gervishtjeje, akrepat edhe nr me fosfor! Limited edition! cmimi i blerjes ka q...
Pogradec falas
Ringjallja e Jezus Krishtit (shitet) The Resurrection of Jesus Christ (for sale) 04/11/2009
Ringjallja e Jezus Krishtit (shitet) The Resurrection of Jesus Christ (for sale)
Ne shitje Ringjallja e Krishtit e punuar me mermer "limeston" cmimi i diskutueshem. Beni oferten tuaj/ For sale The Resurrection of Jesus Christ worked in marble "limeston". Make your bids Dimensions: 128x70x12 Vendndodhja/Location: Gramsh, Albania Celular/Mobile: +355682219712 M...
Elbasan falas
14/10/2009
kerkoje nje vende te lire pune
kekoj pune financiere, kam mbaruar fakultetin ekonoik, kam eksperience pune mbi 7 vjete,dhe jam aktualisht e punesuar ne nje firme ne tirane
Tiranë falas