Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Gazeta

Të gjitha Individ Kompanitë
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA 26/02/2018
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I DASHURI te SHPEJTE DHE URGJENTE MASTER MARABOUT ATTAGLAFA Une jam i gatshem per te zgjidhur te gjitha problemet tuaja si ne vijim : Semundje Te Renda, - Te shpejte te kthimit te dashuri te personit te aimee, - Nese dashuria juaj ju kane lene (ajo do te kthehet si nje qen prapa tij master) -...
falas
08/09/2016
A ka ndonje femer apo mami qe deshiron ti shperthej adrenalina
Jam nje djal qe merrem me biznes dhe shpesh here nuk me del koha as te fle tani kam 1 muaj pushim dhe kush do sexx te pa harrushem te me shkruaj posht tek moduli une , nga shqiperia e mesme dhe lart Jo nga jugu se i kam bezdi rruget e gjata dhe s ja vlen ... Gjatesia e penisit do te mbetet mister de...
Tiranë falas
08/09/2016
A ka ndonje femer apo mami qe deshiron ti shperthej adrenalina
Jam nje djal qe merrem me biznes dhe shpesh here nuk me del koha as te fle tani kam 1 muaj pushim dhe kush do sexx te pa harrushem te me shkruaj posht tek moduli une , nga shqiperia e mesme dhe lart Jo nga jugu se i kam bezdi rruget e gjata dhe s ja vlen ... Gjatesia e penisit do te mbetet mister de...
Tiranë falas
08/09/2016
"Shoqeri" 👅
Jam nje djal qe kerkoj femra mundesisht me eksperienxe ,qe te jene te etura per mardhenje seksuale Mosha qe kerkoj 18-30 nr cel ⬇️ """TMobile-gjashte374539 """"
Tiranë falas
12/05/2016
Operatori
Operatore ne gjuhen angleze
Zvicer falas
12/05/2016
Operatori
Operatore ne gjuhen angleze
Zvicer falas
10/12/2014
Ndihmes elektroauto
Pershendetje jam nje djale rreth 29 vjec dhe kerkoj te punsohem ndihmes elektroaut jam i kualifikuar ne 2 nivele ne shkollen e formimit profesional per me teper info0674228365
Tiranë falas
08/11/2014
Shitje Shtepie
**Pershendetje. Shesim nje apartamenti 1+1 ,50m. me cmim te arsyeshem . adresa eshte : lagjia 2 pallati 29 balaori, ngjitur me Kabllorin.** Pres te na kontaktoni sa me shpejt, e kemi te nevojshme ta shesim..jam i sigurt qe do mund te bejme nje pazar te mire. Faleminderit
falas
08/11/2014
Shitje Shtepie
**Pershendetje. Shesim nje apartamenti 1+1 ,50m. me cmim te arsyeshem . adresa eshte : lagjia 2 pallati 29 balaori, ngjitur me Kabllorin.** Pres te na kontaktoni sa me shpejt, e kemi te nevojshme ta shesim..jam i sigurt qe do mund te bejme nje pazar te mire. Faleminderit
falas
08/11/2014
Shitje Shtepie
**Pershendetje. Shesim nje apartamenti 1+1 ,50m. me cmim te arsyeshem . adresa eshte : lagjia 2 pallati 29 balaori, ngjitur me Kabllorin.** Pres te na kontaktoni sa me shpejt, e kemi te nevojshme ta shesim..jam i sigurt qe do mund te bejme nje pazar te mire. Faleminderit
falas
08/11/2014
Shitje Shtepie
**Pershendetje. Shesim nje apartamenti 1+1 ,50m. me cmim te arsyeshem . adresa eshte : lagjia 2 pallati 29 balaori, ngjitur me Kabllorin.** Pres te na kontaktoni sa me shpejt, e kemi te nevojshme ta shesim..jam i sigurt qe do mund te bejme nje pazar te mire. Faleminderit
falas
08/11/2014
Shitje Shtepie
**Pershendetje. Shesim nje apartamenti 1+1 ,50m. me cmim te arsyeshem . adresa eshte : lagjia 2 pallati 29 balaori, ngjitur me Kabllorin.** Pres te na kontaktoni sa me shpejt, e kemi te nevojshme ta shesim..jam i sigurt qe do mund te bejme nje pazar te mire. Faleminderit
falas
08/11/2014
Shitje Shtepie
Pershendetje. Shesim nje apartamenti 1+1 ,50m. me cmim te arsyeshem . adresa eshte : lagjia 2 pallati 29 balaori, ngjitur me Kabllorin.
falas
29/04/2014
masazhier rilaksues
Jam 35 vjec, kerkoj te punoj masazhier rilaksues.Tirane ose Durres .email: [email protected]
Tiranë falas