Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona ne shitje, prona private blej, qera.

Të gjitha Individ Kompanitë
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
Objekt për shitje në Velipojë 15/06/2019
Objekt për shitje në Velipojë
Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² oborr Godina është një-katëshe dhe ofron 3 hyrje. Cilësitë e hyrjeve: - janë shtruara me pllakë - dritare duralumini - dyer duralumini - kan...
Shkodër 160000.00 Euro €
Toka për shitje në Ulqin 06/06/2019
Toka për shitje në Ulqin
Sun Real Estate ofron për shitje dy toka të ndodhura në Bregna Reç, Ulqin. Sipërfaqja e pronave është përkatësisht 5155 m² dhe ka dokumentacion të rregullt. Pronat janë të përshtatshme për përdorime nga më të ndryshmet për ndërtim: si vilë private, hotel etj., ose bujqësi etj. Zona përreth është shu...
Oher 1.00 Euro €
Shtëpi private në shitje në rrugën “Kokej” 31/05/2019
Shtëpi private në shitje në rrugën “Kokej”
Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² është oborr, e cila ndodhet në rrugën “Kokej”. Shtëpia ofron: – një sallon + kuzhinë, – një dhomë gjumi, – një banjo. Cilësitë e shtëpisë: – është e shtruar me pllakë – ka dritare dural...
Shkodër 4500000.00 Lek
Shtëpi private për shitje në Xhabiej 27/05/2019
Shtëpi private për shitje në Xhabiej
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2 katëshe të ndodhur në Xhabiej. Prona ka sipërfaqe totale150m² nga ku 100m² është ndërtim dhe 50m² është oborr. Shtëpia ofron: – dy sallone – 2 kuzhina – dy dhoma gjumi matrimoniale – dy dhoma gjumi – dy banjo – një papafingo – ballkon – verandë. ...
Shkodër 145000.00 Euro €
Tokë në shitje në Bushat 25/05/2019
Tokë në shitje në Bushat
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bushat me sipërfaqe 10 dynym. ✔Cilësitë e tokës: – Toka ndodhet buzë rruge, në autostradë. – Është shumë e përshtatshme për ndërtim. – Zotëron dokomentacion të rregult pronësie. Çmimi: 30’000 €/dynymi ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në...
Shkodër 300000.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës 23/05/2019
Ambient biznesi për shitje në qendër të Shkodrës
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në qendër të Shkodrës, pas Rektoratit. Ambienti ka një sipërfaqe prej 350 m² dhe ndodhet në katin e parë të një pallati të ri.
Shkodër 420000.00 Euro €
Tokë për shitje pas Zmijanëve 21/05/2019
Tokë për shitje pas Zmijanëve
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1800 m², pas Zmijanëve, në periferi të qytetit të Shkodrës në një zonë të qetë dhe plot ajër të pastër. ✔Cilësitë e tokës: – Toka është e përshtatshme për ndërtimin e një vile, shtëpi private apo firma të ndryshme ndërtimi etj – Toka ës...
Shkodër 2700000.00 Lek
Tokë për shitje në Ndocej 20/05/2019
Tokë për shitje në Ndocej
Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone te populluar qe e ben te pershtatshme per ndertim banese private, te nje pallati, ambient sherbimi etj. Toka ka dalje ne rrugen kryesore Bajram Curri si...
Shkodër 40000000.00 Lek
Tokë në shitje në Kiras 20/05/2019
Tokë në shitje në Kiras
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 1120 m² në rrugën “1 Qershori”, Kiras. Toka gëzon dokumentacion të rregullt.
Shkodër 6000000.00 Lek
Tokë në shitje në Omaraj,Vrakë 20/05/2019
Tokë në shitje në Omaraj,Vrakë
Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake. Toka ka nje siperfaqe prej 7 dynym (7000m²) dhe eshte e rrethuar nga te katra anet me mur rrethues. Hyrja realizohet nga dera kryesore, si e vetmja menyre per te aksesuar pronen. – Toka ne perberje ka nje pus prej 25 metrash te...
Shkodër 110000.00 Euro €
Objekt biznesi, zona ish-Artistikes 18/05/2019
Objekt biznesi, zona ish-Artistikes
Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qendra e qytetit. Objekti ka një sipërfaqe prej 160 m² për kat. Ambjenti mund të shfrytëzohet si një punishte apo kapanon.
Shkodër 35000.00 Euro €
Truall prej 14000 m2 ne Fier 16/05/2019
Truall prej 14000 m2 ne Fier
100 metra siper ktheses patos, 14000 m2, buze rruge, e shtruar me cakull dhe e rrethuar totalisht me mur ndares, e favorshme per ndertimin e objekteve per biznese, parkim mjetesh, me dokumenta te rregullta
Fier 1700.00 Euro €
Shtëpi private për shitje në Shirq 16/05/2019
Shtëpi private për shitje në Shirq
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m². Prona është e ndërtuar mbi një truall me sipërfaqe 2 dynym e 600 m². Shtëpia ka në përbërje: – Një sallon të mobiluar në mënyrë mjaft moderne – Një kuzhinë të kompletuar ...
Shkodër 18000000.00 Lek
Truall ne shitje ne Velipoje 15/05/2019
Truall ne shitje ne Velipoje
Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë) me sipërfaqe totale 4 dynym (4.000 m²) me adresë në Velipoje. Toka ka forme te rregullt drejtkendore. Eshte pershtatshme per perdorime nga me te ndryshmet si ndertim, bujqesi etj. ÇMIMI PËR DYNYM – 20000€ ÇMIMI TOTAL – 80,000€ ———————————————— Te in...
Shkodër 80000.00 Euro €
Tokë për shitje në Kune të Lezhës 15/05/2019
Tokë për shitje në Kune të Lezhës
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Shëngjin, Kune të Lezhës. Toka ka një sipërfaqe prej 10’000 m² dhe është e përshtatshme për vila pushimi, resorte. Toka gjendet në një zonë shumë të qetë dhe vetëm 250 m larg nga plazhi. Zotëron dokumentacionin e duhur të pronësisë.
Lezhë 700000.00 Euro €
Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat 11/05/2019
Shtëpi dy-katëshe në shitje në Bushat
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra. Shtëpia është ndërtim i pas viteve ‘90 dhe është e restauruar kohët e fundit. Ka 300 m² ndërtim dhe 2000 m² truall. Kati i parë dhe i dytë përbëhen secili nga 3 dhoma gjumi, sallon, banjo dhe ambient g...
Shkodër 13000000.00 Lek
Shitet objekt bisnesi 6 katesh buze rruges kryesore 11/05/2019
Shitet objekt bisnesi 6 katesh buze rruges kryesore
Shitet objekt 6 katesh i kombinuar i pershtatshem per aktivitete te ndryshme hotel etj...Ne hyrje te qytetit buze rruges kryesore 1.5 ml € 0692125388
Durrës 1.50 Euro €
Tokë + shtëpi për shitje në Grudë 08/05/2019
Tokë + shtëpi për shitje në Grudë
Sun Real Estate ofron për shitje një dynym tokë të ndodhur në rrugën “Bridaga e Dytë”, Grudë e Re. Ku 100 m² është ndërtim, një shtëpi private dy-katëshe. Shtëpia ofron: – sallon + kuzhinë – tre dhoma gjumi – një banjo – verandë – ballkon. Cilësitë e shtëpisë: – e gjithë shtëpia është e shtruar në p...
Shkodër 60000.00 Euro €
Truall në shitje në Tepe 08/05/2019
Truall në shitje në Tepe
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me një sipërfaqe prej 1000 m² të ndodhur në Tepe dhe me dalje në rrugën kryesore. Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.
Shkodër 15000000.00 Lek
Tokë për shitje në Vrakë 07/05/2019
Tokë për shitje në Vrakë
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në zonën e Vrakës me sipërfaqe 6300 m². Toka ndodhet në rrugën e Liqenit, pranë Shkodra Lake Resort. Është e pajisur me dokumentacion të rregullt pronësie.
Shkodër 31500.00 Euro €
Tokë për shitje në Dobraç 07/05/2019
Tokë për shitje në Dobraç
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 5 dynym të ndodhur në Dobraç, buzë Bypass-it. Toka zotëron dokumentacion të rregullt. ?ÇMIMI: 65’000 € ——————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570 ▶Gjithashtu në adresën tonë të e-...
Shkodër 65000.00 Euro €
Shtëpi private në shitje në Rus 01/05/2019
Shtëpi private në shitje në Rus
Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: lagjja “Rus”, te shkolla 9-vjeçare “10 Korriku”. ✅Kati i I përbëhet nga: – Sallon + kuzhinë. – Dhomë gjumi. – Koridor. – Një banjo. ✅Kati i II përbëhe...
Shkodër 190000.00 Euro €
Vilë tre-katëshe në shitje te Poçeria 30/04/2019
Vilë tre-katëshe në shitje te Poçeria
Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe të ndodhur te Poçeria, Shkodër. Vila ka një sipërfaqe prej 170 m² për kat në një truall prej 600 m². Vila ka 4 dhoma gjumi, dy salla ndenjeje dhe një banjo. ?ÇMIMI: 250’000 € ———————————————————– ▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta nu...
Shkodër 250000.00 Euro €
Ambient biznesi për shitje te Radio Shkodra 29/04/2019
Ambient biznesi për shitje te Radio Shkodra
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gjylbegaj”, pranë Radio Shkodrës, ngjitur me bar-kafe “Dejà vû”. Ambienti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 150 m². ✔Cilësitë e ambientit: – Është i ndarë në dy ambiente – Nuk k...
Shkodër 225000.00 Euro €