Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Prona ne shitje, prona private blej, qera.

Të gjitha Individ Kompanitë
Shtepi private ne shitje prane shkolles
Me pagese
23/03/2019
Shtepi private ne shitje prane shkolles "Ndre Mjeda"
Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 1+1 te ndodhur prane shkolles "Ndre Mjeda". Shtepia ka nje siperfaqe 65 m2 dhe eshte e rrethuar nga 30 m2 oborr. Ofron: - dhomen e ndenjes + kuzhine - nje dhome gjumi - banjo. E gjithe shtepia eshte e rrethuar. Ndodhet ne nje lagje te qete dhe mjaf...
Shkodër falas
06/09/2019
Objekt 2 Kate
Ne rrugen burrel vetem 2 minuta nga istituti bujqesor i Tiranes jepet me qera ose shitet objekt 2 Kate me nje siperfaqe 500m2 .Objekti eshte ne gjendje grexo,keshtuqe eshte shume e lehte transformimi sipas nevojave te biznesit. Trattative e rezervuar. Per me shume info telefono ne numrat: Shqiperi 0...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Tokë për shitje në Ndocej. 31/08/2019
Tokë për shitje në Ndocej.
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet Haxhija”, rruga “Bashej”, Ndocej. Në përbërje të tokës është një shtëpi e vjetër dy-katëshe me sipërfaqe 386,3 m² për kat. ✔Cilësitë e tokës: - Toka ka dalje në rrugën kryesore “Bajram Curri” si dhe n...
Shkodër 40000000.00 Lek
28/08/2019
Toke pron truall
Toke truall, 6500m.Buze autostrades ne Lushnje, eshte shume e favorshme per arsye se ndodhet prane qytetit te Lushnjes, gjithashtu mund te perdoret, pike per materiale ndertimi, grumbullime fruta-perime frigorifer, pike pushimi per udhetar apo tourist te ndryshem. Per informacion kontaktoni ne numra...
Lushnjë 21.00 Euro €
Truall për shitje në Perash 28/08/2019
Truall për shitje në Perash
Sun Real Estate ofron për shitje një truall të ndodhur në Perash, tek Isa Boletini. Ka një sipërfaqe prej 177.7 m², në të cilën ndodhet një shtëpi private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m². Shtëpia është e mobiluar dhe ka një dhomë gjumi dhe një sallon.
Shkodër 6900000.00 Lek
Shtëpi private në shitje në Bahçallëk 20/08/2019
Shtëpi private në shitje në Bahçallëk
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk, Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (kati i parë, kati i dytë dhe oborri). Kati I që mund të përdoret si garazh ose magazinë. Kati II banues përfshin: – dhomë ndenjeje + kuzhinë – dy dhoma gj...
Shkodër 77000.00 Euro €
19/08/2019
Kerkoj toke me qera
Kerkoj toke me qera ne Fier ose Lushnje, 5-7 dylym
Kontrolloni me shitësin
SHITET DYQAN NE ORIKUM 07/08/2019
SHITET DYQAN NE ORIKUM
SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE Dyqani eshte ne kushte mjaft te mira dhe me vetrate anesore xhami.Kordinata ne google maps 40.3317922,19.475865 Me siperfaqe totale 118m², kati 1.Dyqani ndodhet ne Orikum, Vlore, ne hyrje, pallati i pare sapo kalon uren.CMIMI 504 EURO/M² CEL: 0684063009 EDVIN KEC...
Vlorë 60000.00 Euro €
SHITET DYQAN NE QENDER VLORE 07/08/2019
SHITET DYQAN NE QENDER VLORE
SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 360 M² truall dhe 217 M² ndertese.Prona eshte ne qender te qytetit te Vlores, ngjitur me sheshin e Flamurit,kordinatat ne google jane 40.470081, 19.490268 Me mundesi per ndertim te ri permbi ndertesen ekzistuese. Dokument...
Vlorë 600000.00 Euro €
SHITET DYQAN NE LUNGOMARE 07/08/2019
SHITET DYQAN NE LUNGOMARE
Super Okazion! Shitet dyqan ne Lungomare me cmim vetem 1758 Euro/m2. Siperfaqja e Dyqanit eshte 91 m2. Prona eshte me certifikate te rregullt pronesie! Ndertim i ri, me pamje ne Lungomare. CEL: 0684063009-Edvin Keci MAIL: [email protected]
Vlorë 170000.00 Euro €
SHITET DYQAN NE FIER 07/08/2019
SHITET DYQAN NE FIER
SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE Koordinatat ne google maps 40.7269658,19.5553133 Me siperfaqe totale 114m², kati perdhe. Dyqani ndodhet ne rrugen Apollonia, Fier ne afersi te Gjimnazit Janaq Kilica. Ambjent i pershtatshem per tu perdorur si lokal, lloto sporti, Zyre, Furre buke etj. Dyqani shit...
Fier 75000.00 Euro €
Shtëpi private për shitje në rrugën “Shasi”. 05/08/2019
Shtëpi private për shitje në rrugën “Shasi”.
Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi private një-katëshe të ndodhur në rrugën “Shasi”. Prona ka sipërfaqe totale 420 m² nga ku 125 m² është sipërfaqja e shtëpisë. Hapësira e bollshme e shtëpisë ofron: – sallon + kuzhinë – një korridor të bollshëm – dy dhoma gjumi – një banjo – verandë Cilësitë e ...
Shkodër 10000000.00 Lek
Shtëpi private në shitje tek lagjja 03/08/2019
Shtëpi private në shitje tek lagjja "Mark Lula"
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen “Mark Lula” në Shkodër. Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga: ✅ Kati i I: – 2 dhoma gjumi – sallon + kuzhinë – banjo – korido...
Shkodër 120000.00 Euro €
Tokë për shitje në Tepe 01/08/2019
Tokë për shitje në Tepe
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe. Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe ndodhet buzë rrugës kryesore. Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Shtëpi private 2-katëshe në shitje 29/07/2019
Shtëpi private 2-katëshe në shitje
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe, me një sipërfaqe totale prej 205 m² dhe vendndodhje në rrugën “Ludovik Saraçi”, pas Qendrës së Këshillimit dhe Shërbimit “Malteser”. ✅Kati I shërben për njësi tregtare (mund të shfrytëzohet edhe për banim). Kati II është i banueshëm dhe ...
Shkodër 65000.00 Euro €
Objekt për shitje në Velipojë. 26/07/2019
Objekt për shitje në Velipojë.
Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² oborr Godina është një-katëshe dhe ofron 3 hyrje. Cilësitë e hyrjeve: - janë shtruara me pllakë - dritare duralumini - dyer duralumini - kan...
Shkodër 160000.00 Euro €
Shtëpi private në shitje në Tophanë. 25/07/2019
Shtëpi private në shitje në Tophanë.
Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë. Shtëpia ofron një hapësirë të bollshme duke ofruar: - 1 sallon, - 1 kuzhinë gatimi, - 4 dhoma gjumi - 2 banjo. Gjithashtu shtëpia ka papafingo me hapësirë të bollshme që ofron mundësi për dy dhoma gjumi d...
Shkodër 83000.00 Euro €
Shtëpi private për shitje në G’juhadol 24/07/2019
Shtëpi private për shitje në G’juhadol
Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 414 m² në G’juhadol. Në këtë truall përfshihet edhe një ndërtesë e pabanueshme me sipërfaqe 150 m². Prona gëzon dokumentacion të rregullt.
Shkodër 207000.00 Euro €
Shitet Shtepi private ne qender te Sarandes 13/07/2019
Shitet Shtepi private ne qender te Sarandes
Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Shtepia eshte 3 kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe nga me te shumekerkuarat me mundesira shume te mira per zhvillim aktiviteti. Siperfaqia e truallit eshte 108 m2. Kati I pare perbehet nga nje ambjent 72 m2,...
Sarandë 240.00 Euro €
Shtëpi pushimi për shitje në Ulqin 04/07/2019
Shtëpi pushimi për shitje në Ulqin
Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi pushimi të ndodhur në Plazhin e Madh, Ulqin. Prona gëzon një sipërfaqe prej 600 m², ku 87 m² janë ndërtim shtëpi dy-katëshe. Shtëpia ofron: – sallon – dy dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e shtëpisë: – kati i parë (salloni) është i shtruar me pllakë – dhomat e...
Ulqin 100000.00 Euro €
Tokë në shitje në Kuç 04/07/2019
Tokë në shitje në Kuç
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe 3 dynym dhe me adresë te rruga Hekurudhore, te Ura e Kuçit. ✔Cilësitë e tokës: – Ndodhet shumë pranë rrugës kryesore. – Ka dokumentacion të rregullt pronësie.
Shkodër 25000.00 Euro €
Tokë për shitje, në Dobraç 01/07/2019
Tokë për shitje, në Dobraç
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç me sipërfaqe 7 dynym. Toka ndodhet shumë afër Bypass-it. Është në proces dokumentacioni.
Shkodër 12000.00 Euro €
Tokë në shitje në Bardhaj 26/06/2019
Tokë në shitje në Bardhaj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bardhaj me sipërfaqe 1000 m². Toka gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.
Shkodër 1300000.00 Lek
OKAZION: Parking në shitje 25/06/2019
OKAZION: Parking në shitje
Sun Real Estate ofron për shitje një parking me sipërfaqe 450 m² dhe me vendndodhje në rrugën “Hasan Riza Pasha”. Parkingu zotëron dokumentacion të rregullt.
Shkodër 595000.00 Euro €
Tokë për shitje pranë Kullave Italiane 25/06/2019
Tokë për shitje pranë Kullave Italiane
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në rrugën “Sheuqet Muka”, pranë Kullave Italiane. Cilësitë e tokës: – Toka ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë. – Ka një hapësire prej 330m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh. – Kjo pronë është e p...
Shkodër 72600.00 Euro €