Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj shtepi,apartament, banesa,

Të gjitha Individ Kompanitë
28/08/2019
kerkoj shtepi me qera
kerkoj shtepi me qera 2+1 te mobiluar... jemi 3 djem... premtojme sdo krijojme probleme.. mundesia e pageses deri ne 25000 leke... 0693810286 0682828649
Tiranë 25000.00 Lek
Apartament 2+1 me qira te Spitalet 02/05/2019
Apartament 2+1 me qira te Spitalet
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m² të ndodhur në katin e katërt të banimit. Apartamenti ndodhet te Spitalet. Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon. Është i mobiluar në mënyrë cilësore.
Shkodër 200.00 Euro €
03/03/2019
KERKOJ TE BLEJ APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE
KERKOJ APARTAMENT 1+1 TEK UNAZA E RE. ME HIPOTEKE 069 97 39 811
Tiranë falas
15/02/2019
Kerkohet babysitter ne zvicer
Pershendetje, Kerkoj kujdestare per femije dhe pune te shtepise ne Zvicer, te jete e moshes deri 30 vjeqare, te kete pervoje adekuate ne kete lemi ( kujdestari per femije ), femija eshte i moshes 5 vjeqare dhe eshte qdo dite nga ora 8-12 ne kopesht. Paga eshte ( 600 Frang apo 500 Euro ne muaj) +4176...
Zvicer falas
13/01/2019
Kerkoj gazoniere me qera
Kerkoj gazoniere me qera pa mobiluar jo me shum se 100 mij lek/muaj
Tiranë falas
10/01/2019
KERKESE PER BLERJE APARTAMENTI 50-60m2
PERSHENDETJE KERKOJE NJE APARTAMENT 50-60M2. E GATSHME PER PAGESE DERI NE 25000EUR JU LUTEM PER CDO INFORMACION [email protected]
Tiranë falas
03/12/2018
Kerkoj dy apartamente
Pershendetje.Une dhe mamaja ime kerkojme te banojme prane njera tjetres, secila ne nje apartament nje dhome e nje kuzhine apo dhe nje dhome e nje kuzhine dhe nje garsoniere. Jemi te interesuara qe apartamentet te jene ne te njejtin pallat, apo edhe ne te njejtin kat.Nese ka ndonje apartament te madh...
Tiranë falas
Perfitoni nga 5000 euro ne 8,000,000 euro e-mail: crangasulucica@gmail.com 29/11/2018
Perfitoni nga 5000 euro ne 8,000,000 euro e-mail: [email protected]
Perfitoni nga 5000 euro ne 8,000,000 euro oferta e besueshme e ndihmes ne 72 ore Perfitoni nga 5000 euro ne 8,000,000 euro Ne jemi ketu per te ofruar ndihmen tone. Zgjidhni formen e ritborso.il Ritmi im eshte viti i 3% mundesia e amortizimit per me shume se 25 vjet. Une jam ne dispozicionin tuaj 24 ...
Tiranë falas
24/11/2018
kerkoj shtepi prej druri te vogla me cmim okazion
kerkoj shtepi druri te vogla te cilat mund te transportohen. Me cmim okazion
Tiranë falas
25/10/2018
Kerkoj dhom , garsoniere me qera
Kerkoj dhome , garsoniere me qera 7000 leke / muaj
Tiranë falas
25/10/2018
Apartament 3+1 ne shitje
Shitet apartament 3+1 prane 21 dhjetorit me siperfaqe 166 m2 dhe cmim ne ofetre 131.000 euro .
Tiranë falas
25/10/2018
Apartament 1+1 tek Ali Demi
Shitet apartament 1+1 me 700 euro/m2 ne themele . Me siperfaqe 60m2 .
Tiranë falas
09/10/2018
Kerkoj vajze per ndarje qeraje
Kerkoj nje vajze te mire qe deshiron te ndaje shtepine me mua. Mundewisht shtepia te jete nga don bosko, stacioni trenit, qender, rruga durresit... megjithese te gjitha te interesuarat te me kontaktojne
Tiranë falas
Jepet Me Qera Apartament 3+1+2+Garazhd 05/09/2018
Jepet Me Qera Apartament 3+1+2+Garazhd
Jepet me qera Apartament 3+1+2+garazhd tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga nje sallon me aneks gatimi dhe me dalje ne ballkon. Tre dhoma gjumi (njera dhome me ballkon dhe tualet) dhe nje tualet dite me dritare, disponon dhe nje gara...
Tiranë falas
01/07/2018
Kerkoj shtepi me qera!
Kerkoj shtepi me qera ne tirane 1+1 deri ne 100 mij lek te vjetra, kush ka ndonje te tille te me shkruaj ne 0685488339.
Tiranë falas
Kerkohen shtepi me qera ne vlore 22/05/2018
Kerkohen shtepi me qera ne vlore
**Colombo Albania Agency Kerkohen shtepi me qera ne vlore Shtepi private dhe apartamente ne pallat. Kerkohen te mobiluara dhe bosh te jene garsoniere 1+1 dhe 2+1 Te jene ne qytetin e vlores. Pronaret e objekteve te banimit nuk do te paguajne asnje detyrim ndaj agjensis per menaxhimin e pronave te ty...
Vlorë falas
22/04/2018
Kerkoj nje hyrje 2+1
Jam studente
Tiranë falas
Prilika za sve! 19/03/2018
Prilika za sve!
Za sve vaÅ¡e potrebe financiranja, Kako dobiti 30.0000 eura na 2.500.000 eura jednostavno, trebate novac danas, izaberite naÅ¡u ponudu, pružit ćemo Vam hitno rjeÅ¡enje financijske situacije. U roku od 30 minuta možete rijeÅ¡iti ... Ne ustručavajte se kontaktirati nas. E-adresa: [email protected]
Gjermani falas
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA 25/02/2018
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA
KTHIMI I AFFEKTIMIT TE RREGULLT DHE URGENT MAITRE MARABOUT ATTAGLAFA Une jam i gatshem per te zgjidhur te gjitha problemet tuaja si rezultat: - Semundje serioze, - Kthimi i shpejte i dashurise se personit te dashur, - Nese dashuria juaj ka lene ju (ai do te kthehet si nje qen pas zotit te tij), - Ke...
Ulqin falas
21/02/2018
Shkodër falas
Ndihma per personin 18/02/2018
Ndihma per personin
Ndihma per personin hi Une jam nje shites i barnave qe nxisin shqisat tuaja Une i shes rivotrinat e 2mg, 5mg, 10mg Per me shume informacion ju lutem me dergoni me email ketu ne adresen time: Email: [email protected]
Elbasan falas
10/02/2018
Hi
Pershendetie ! Si jeni goca .sonte jam i disponueshem per gjdo vaiz ose mami Jam 30 vjec simpatik dhe i paster Nuk do zhgenieheni 😉😉
Tiranë falas