Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma

Të gjitha Individ Kompanitë
25/08/2019
Jap shtepi me qera ne elbasan lagji dyli haxhire.
Jap shtepi private me qera e kompletuar me te gjitha lagjia dyli haxhire elbasan,shtepia lrivate me oborr perpara vend parkimi per makinen e duhur per te jetuar nje familhe zona shume e mire,cel 0676487422.
Elbasan 20000.00 Lek
Vilë tri-katëshe me qira te shkolla Teknologjike 24/08/2019
Vilë tri-katëshe me qira te shkolla Teknologjike
Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”. Në katin e parë ofron mundësi shfrytëzimi për dyqan apo magazinë, ndërsa dy katet e tjera janë të banueshme. Ambjetet e brendshme janë të bollshme duke ofruar 5 dhoma gjumi dhe...
Shkodër 60000.00 Lek
Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale 23/08/2019
Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale
Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë. Objekti ndahet në këtë mënyrë: Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm. Kati i dy...
Shkodër 1500.00 Euro €
Apartament me qira në qendër të qytetit 22/08/2019
Apartament me qira në qendër të qytetit
Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur në qendër të qytetit. Apartamenti gëzon sipërfaqe 60 m² dhe ndodhet në katin e shtatë. Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me parket - dritaret janë duralumini - banjo e kompletuar - e pa arreduar - ka ashensor. Apartamenti ofron mundësi...
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Qera 1+1 , Kati 4 , Myslym Shyri, drejtoria e policise 20/08/2019
Qera 1+1 , Kati 4 , Myslym Shyri, drejtoria e policise
Jepet me qera 1+1 kati 3 i banimit (4 i nderteses), pallat i ri me ashensor, orientimi jug-lindje, i mobiluar me se miri, kondicionere dhe ngrohje qendrore me kaldaje ne cdo ambient. Pallati eshte 10 katesh dhe ndodhet pas pallatit te ish dyqanit adidas ne kryqezimin e Myslym Shyrit dhe Drejtorise s...
Tiranë 400.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira në Perash 20/08/2019
Apartament 2+1 me qira në Perash
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 105 m² të ndodhur në kat të tretë. Ndodhet në Perash, te Banja e Vogël. Apartamenti ka dy dhoma gjumi, një sallon dhe një banjo të kompletuar. Është tërësisht i arreduar në mënyrë shumë cilësore dhe ka tre kondicionerë.
Shkodër 35000.00 Lek
19/08/2019
Jepet ms qera apartament 1+1
Apartamenti ndodhet ne hyrje te Selites,prane supermarketit Coop.Ideal per nje cift ose studente.Apartamenti ndodhet ne katin e pare.Eshte i mobiluar dhe ne gjendje te mire.Gjithashtu ndodhet edhe nje oborr i cili mundeson parkimin e dy makinave (me pagese shtese).Preferohen persona korrekte dhe mun...
Tiranë 25000.00 Lek
17/08/2019
apartament me qira 1+1 prane farmacise nr.10 Tirane
Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar, ne pallat te ri, kati i trete, 70 m2. Adresa: Rruga Bardhyl, perballe spitalit Onkologjik, prane farmacise nr. 10 Cel. 068 61 577 11 067 55 62 310 Kerkohen njerez serioz dhe te pergjegjshem.
Tiranë 26000.00 Lek
Apartament 2+1 me qira pranë Kinema Millennium 14/08/2019
Apartament 2+1 me qira pranë Kinema Millennium
Sun Real Estate ofron me qira një apartament të ndodhur pranë Kinema Millennium. Apartamenti ka sipërfaqe 170 m² dhe ndodhet në katin e tretë (i parë banimi). Përbëhet nga: – sallon + kuzhinë, – dy dhoma gjumi, – dy banjo, – verandë. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë, – dritare du...
Shkodër 350.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira te Sahati 13/08/2019
Apartament 2+1 me qira te Sahati
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Lulishtja te Sahati, rruga "Vaso Kadia". Apartamenti ka sipërfaqe 145 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Hapësira e bollshme e apartamentit ofron: - sallon - kuzhina - dy dhoma gjumi - dy banjo - dy ballkone. Cilësitë e apartamentit:...
Shkodër 300.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 Heronjtë. 08/08/2019
Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 Heronjtë.
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 60 m² tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkon në të dyja anët e pallatit. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe pallati ka ashensor.
Shkodër 25000.00 Lek
Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 Heronjtë 01/08/2019
Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 Heronjtë
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkon në të dyja anët e pallatit. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe pallati ka ashensor.
Shkodër 25000.00 Lek
Garsoniere me Qera ditore - Pogradec 01/08/2019
Garsoniere me Qera ditore - Pogradec
Jepet me Qera ditore Garsoniere prane hotel Perles ne Pogradec. Cmimi 25'000 Leke (20 EUR) nata. Pallat i ri ne kate te 6 me ashensor te garantuar. Shtepia eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ideale per nje fundjave ose pushimet verore ne Pogradec. Prenotoni ne nr 0673941618.
Pogradec Kontrolloni me shitësin
Apartment ne Golem me Qera 30/07/2019
Apartment ne Golem me Qera
Jepet apartament me qera ne Golem 1+1 afer detit, Apartament eshte i ri i mobiluar me te gjith kushtet tek kompleksi Alb adriatik, me pishine , vende parkimi, lulishte, pishine etj Nr kontakti 0675701113; +355 69 329 7288cmimi 25 euro nata gushti shtatori 20 euro nata
Kontrolloni me shitësin
Hyrje 2+1 me qira, te Spitalet 30/07/2019
Hyrje 2+1 me qira, te Spitalet
Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në kat të parë të një shtëpie private. Banesa ka një sipërfaqe prej 85 m² dhe ndodhet te Spitalet. Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo me të gjitha hidrosanitaret cilësore, vaskë me hidromasazh dhe dy ballkone. Ka 3 kondicionerë, termoizolim dhe kapotë të...
Shkodër 320.00 Euro €
27/07/2019
For rent
Jap me qira ap 1+1 dmth dhomë, sallon e guzhinë bashkë 2 ballkone I mobiluar komplet 67 m , ish parku I autobuza pallati condor centër
260.00 Euro €
255mij lek ne muaj 23/07/2019
255mij lek ne muaj
SHTEPI PRIVATE QENDER TIRANE ME PARKING.PAZARI I RI.E MOBILUAR JEPET X KOH TE GJAT.X 3 PERSONA...OSE ÇIFT ME QEN OSE MACE....INF 00393293333445
Tiranë 25.50 Lek
Apartament me qera 20/07/2019
Apartament me qera
Jepet apartament me qera me Tirane :1+1, i kompletuar. Adresa :rruga 5 Maji tek qendra tregtare Concord. Kerkohet 6 muaj paradhenie.
Tiranë 260.00 Euro €
15/07/2019
kerkoj 2 goca per ndarje qeraje
kerkohen dy goca per ndarje qeraje. 5600 leke ne muaj per secilen. hyrja ne pallat kati i 1. zona don bosko pa vajtur ne vizion plus. hyrje e mobiluar 2+1. kushte te mira jetese. nr.kontakti +355699439528
Tiranë 5600.00 Lek
Apartament 1+1 me qira, Rus. 10/07/2019
Apartament 1+1 me qira, Rus.
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet në katin e tretë. Përbëhet nga: - salloni - një dhomë gjumi - një banjo - dy ballkone. Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë - ka dritare duralumini - ofron pamje nga rruga k...
Shkodër 15000.00 Lek
Tirane, japet me qera APT 1+1+A+BLK, i kompletuar 35000 Leke (Shkolla e Baletit). 04/07/2019
Tirane, japet me qera APT 1+1+A+BLK, i kompletuar 35000 Leke (Shkolla e Baletit).
Tirane, japet me qera APT 1+1+A+BLK, i kompletuar 35,000 Leke (Shkolla e Baletit). Pranë Shkolles se Baletit jepet me qira apartamenti 1+1+Blk ne katin e 4 te nje pallati te ri, 7 katesh me ashensor. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine. 1 dhome gjumi me kondicioner dhe ballkoni...
Tiranë 35000.00 Lek
Garsoniere me qira tek Varrezat Katolike. 03/07/2019
Garsoniere me qira tek Varrezat Katolike.
Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere të ndodhur në rrugën "At Martin Gjoka", pranë varrezave katolike. Garsonieria ka sipërfaqe 30 m² dhe ndodhet në katin e parë. Cilësitë e garsonieres: - është e shtruar me pllakë - ka kondicioner - ka të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme - banjoja është...
Shkodër 10000.00 Lek
Apartament 1+1 me qira në Parrucë. 02/07/2019
Apartament 1+1 me qira në Parrucë.
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – salloni – kuzhina – një dhomë gjumi – një banjo – ballkon (ndodhet në dhomën e gjumit) Cilësitë e apartamentit: – salloni është i shtruar me pa...
Shkodër 20000.00 Lek
Apartament 1+1 me qira në Parrucë 29/06/2019
Apartament 1+1 me qira në Parrucë
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – salloni – kuzhina – një dhomë gjumi – një banjo – ballkon (ndodhet në dhomën e gjumit) Cilësitë e apartamentit: – salloni është i shtruar me pa...
Shkodër 20000.00 Lek