Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma

Të gjitha Individ Kompanitë
Shtepi me qera ditore 20/01/2020
Shtepi me qera ditore
Kati i trete i nje vile private....hyrje 1+1 me mundesi akomodimi 2 persona. Minimumi 3 nete akomodimi.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Shtepi qera mujore 16/01/2020
Shtepi qera mujore
Jap shtepi me qera mujore be qender te tiranes per nje ose dy muaj
Tiranë 400.00 Euro €
Shtëpi private 2+1 me qira tek Spitalet 11/01/2020
Shtëpi private 2+1 me qira tek Spitalet
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Spitalet. Apartamenti ka sipërfaqe prej 85 m² dhe 100 m² oborr, ndodhet në katin e parë (I). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi– një banjo –parking. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dhomat janë të mo...
Shkodër 320.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek Sahati 09/01/2020
Apartament 2+1 me qira tek Sahati
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati, te lulishtja. Apartamenti ka sipërfaqe prej 145 m² dhe ndodhet në katin e parë (I) banim. Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi– dy banjo –dy ballkone . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dhomat j...
Shkodër 300.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek Teatri 27/12/2019
Apartament 2+1 me qira tek Teatri "Migjeni"
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Teatri "Migjeni", pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe prej 108 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi,njëra dhomë gjumi ka ballkon francez– një banjo –një ballkon . Cilësitë e apartam...
Shkodër 350.00 Euro €
18/12/2019
KËRKOHET AMBJENT ME QERA 1+1
KËRKOHET AMBJENT ME QERA 1+1 BOSH. PREFEROHET SHTËPI PRIVATE, ZONA LAPRAKË, DON BOSKO. 0682810326
Tiranë 15000.00 Lek
16/12/2019
Kerkoj shtepi ne qera bosh
Kerkoj shtepi me qera bosh. Preferohet 2+1, katet e para shtepia te kete te pakten kundrabufene
Tiranë 150.00 Lek
Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë 14/12/2019
Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 tek ish-5 Heronjtë . Apartamenti ka sipërfaqe prej 60 m²dhe ndodhet në katin e nëntë(IX). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo - dy ballkone . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumini –dh...
Shkodër 25000.00 Lek
Apartament 1+1 me qira tek Sahati 11/12/2019
Apartament 1+1 me qira tek Sahati
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Sahati . Apartamenti ka sipërfaqe prej 55 m²dhe ndodhet në katin e dytë (II). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – një dhomë gjumi – një banjo . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumini. Apartamenti ...
Shkodër 150.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni 06/12/2019
Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni, tek Spari . Apartamenti ka sipërfaqe prej 120 m²dhe ndodhet në katin e tretë banim (III). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – dy banjo . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë du...
Shkodër 250.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek Enoteka 04/12/2019
Apartament 2+1 me qira tek Enoteka
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Enoteka, pallati i ri . Apartamenti ka sipërfaqe prej 90 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III). Përbëhet nga: – sallon – dy dhoma gjumi – një banjo –tre ballkone. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket – dritaret janë dura...
Shkodër 250.00 Euro €
30/11/2019
KËRKOHET APARTAMENT 1+1 BOSH NË TIRANË
Kërkohet ambjent për marrje me qera 1+1 në Tiranë. Preferohet shtëpi private. 069 66 79 730
Kontrolloni me shitësin
29/11/2019
Shtëpi private 2+1 me qira tek lagjia" Mar' Lula"
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 në lagjen Mar' Lula ,pas shkollës Cuore Jesu. Shtëpia ka sipërfaqe 110 m² po ashtu ka 100 m² oborr. Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – 2 dhoma gjumi – 1 banjo – oborr të bollshëm - parking . Cilësitë e shtëpisë: - është i shtruar me pllakë – drit...
Shkodër 250.00 Euro €
25/11/2019
Jepet Shtepi me Qera tek 21 Dhjetori/Kompleksi Delijorgji
Shtepia jepet me qera ne zonen e 21 dhjetorit ose sic quhet Kompleksi Delijorgji. Eshte 75m2 dhe permban 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje,1 banjo dhe nje ballkon relativisht te bollshem.Apartamenti ka nje mobilim te mire/modest. Ndodhet ne kompleksin dhe zonen me te mire te Tiranes ku zoteron qetesia. R...
Tiranë 350.00 Euro €
Apartament 2+1 me qira tek Teatri Migjeni 23/11/2019
Apartament 2+1 me qira tek Teatri Migjeni
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Teatri Migjeni . Apartamenti ka sipërfaqe prej 120 m²dhe ndodhet në katin e katërt (IV). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo –dy ballkone. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë du...
Shkodër 25000.00 Lek
Shtëpi private 2+1 me qira tek lagjia 22/11/2019
Shtëpi private 2+1 me qira tek lagjia "3 Heronjtë"
Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 në lagjen 3 Heronjët , në rrugën Pashko Gjeçi. Shtëpia ka sipërfaqe 90 m² ndërtim dhe 135 m² oborr dhe parking . Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – 2 dhoma gjumi – 1 banjo – oborr të bollshëm.. Cilësitë e shtëpisë: - është i shtruar me pllakë dhe...
Shkodër 350.00 Euro €
18/11/2019
Jepet ap 1+1 komuna parisit
Jepet apartamenti i mobiluar me qira te komuna e Parisit. Kati II me mundesi parkimi. Apartamenti eshte 1 dhome e kuxhine.Per me shume tel 04224855 0692111915 cmimi280mije leke
Tiranë 280.00 Lek
16/11/2019
SHTEPI ME QERA 1 + 1, 80 m2
Jepet me qera kati i pare i nje vile te re. Dhome e guzhine i mobiluar ne menyre bashkekohore. Vend parkimi. Rruga Jordan Misja, Rruga e Burgut 313 te stacioni i trenit, prane lavazh 313. Vlera: 25000 Leke. Kontakt: 0693861912
Kontrolloni me shitësin
10/11/2019
JEPET SHTEPI ME QERA VLORE
JEPET SHTEPI ME QERA VLORE NE LUNGOMARE. AFER UNIVERSITETIT TE VLORES. SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR NE PALLAT TE RI PAJISUR ME ASHENSOR. CEL 0693165379 CEL 0699818940. WHATS APP 0693165379. SHTEPIA JEPET VETEM PER FEMRA. CMIMI 120 MIJE LEKE.
Vlorë 12000.00 Lek
Shitje blerje qera shkoder 07/11/2019
Shitje blerje qera shkoder
Jepet hyrje me qera shkoder 2+1 tek ish 5 heronjte e pa mobiluar 200mije lek
Shkodër 200.00 Lek
Jepet kati i trete i nje vile me qera 02/11/2019
Jepet kati i trete i nje vile me qera
Jepet me qera kati i trete i nje vile ne Rrugen Gramoz Pashko. Shtepia eshte e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. 3+1,ballkon,verande,oborr dhe mundesi parkimi shume te mire.
Tiranë 300.00 Euro €
Jepet me qera Garsonere 30m2, Tirane 26/10/2019
Jepet me qera Garsonere 30m2, Tirane
Jepet me qera Garsonere 30m2 Ambienti eshte I mobiluar dhe ndodhet me hyrje te vecuar ne Katin 1 Adresa: Rruga Rexhep Pinari, prane Universitetit Marin Barleti – ne zonen Selite, Tirane. Cmimi 15.000 leke Nr. 0682058615
15.00 Lek
22/10/2019
Shtepi me qera 2+1
2+1 Adresa : Shkolla e bashkuar (afer universitetit te mjeksise tirane) Kontakto nr cel 0685480265
Tiranë falas
19/10/2019
Qera
Jepet apartament 1+1 me qera ne plazh durres prane hotel Adriatik 1 deri ne fillim te sezonit,e mobiluar kati 4 me ashensor.tel 0686122379.
Durrës 12000.00 Lek