Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te ndryshme

Të gjitha Individ Kompanitë
30/03/2020
Hiqe postimin o fake
Ju kam denoncuar ne polici Per cenim privatsie ju qe keni postu nr Tim 0699740280 Jam burr ja u qifsha grat
falas
28/03/2020
Lajme te rreme
Jan postuar ditet e fundit shum postime te rrema marin numra ke redaksia joq dhe i modifikojn numrat ju si faqe duet ti mbyllni kote se po merni familje ne qaf ose ne te kunderten faqa juaj sot shkon ne polici ju lutemi moa publikoni gjera te tilla se eahte turp per faqen tuaj e aq me keq kur i shkr...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Kërkoj vetëm për çift 13/03/2020
Kërkoj vetëm për çift
Përshëndetje kërkojmë një djalë për një takim për të plotësuar ose më saktë për të provuar me nje aventurë ndryshe dhe te ket experience
Te gjitha qytetet Kontrolloni me shitësin
PERRALLA SHQIP 21/02/2020
PERRALLA SHQIP
Perralla shqiptare, fabula, tregime, vjersha per femije https://perrallashqip.org
Tiranë 1.00 Euro €
Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany 16/02/2020
Paisje Estetike -KAVITATIONSK13 germany
Shes Paisjen estetike per trajtimin e Celulitit -KaviationSK13 Germany (pothuajse e re) prodhim Gjerman, super super kualitet dhe cilsore, posedon te gjithe dokumentacionin perkates me dogane te paguar, eshte ne garancion nga firma SHR Germany ne Duseldorf, e cila paisje sherben per trajtimin e Celu...
Prishtine Kontrolloni me shitësin
Shiten Materiale Ndertimi Armatur Betoni 11/02/2020
Shiten Materiale Ndertimi Armatur Betoni
Shiten Materiale Ndertimi Armatur Betoni: 1.SKELA 2.40M 264COP 2.SKELA 2.20M 20COP 3.SKELA 2.00M 164COP 4.SKELA 1.20M 32COP DOKA 7X20 1.DOKA 4.9M 38COP 2.DOKA 3.30M 275COP 3.DOKA 3.60M 20COP 4.DOKA 2.00M 84COP BINAR 7X20 1.NGA 3.5-5M 120COP 2.NGA 2-3.5M 70COP BINAR 7.5X7.5 1.BINAR 4M 300COP 2.BINAR ...
Fier 1.00 Lek
Programe per BASTORE Racing dogs,Keno e tj. 07/02/2020
Programe per BASTORE Racing dogs,Keno e tj.
Programe per BASTORE Racing dogs,Keno e tj. KERKOHET BASHKEPUNIM ME MENAXHER Whatsapp +306944263289
Prishtine 100.00 Euro €
Fellga SPATH 12/01/2020
Fellga SPATH
Fellgi SPATH od Italija orginallni Fellga SPATH orgjinale të ardhura nga Italia Bandazi 18ki 5x112 Bandazh 18 5x112 4 copë Numri i telefonit: +389 71 687 175 Viber: +389 71 687 175
Tetove 360.00 Euro €
10/01/2020
Jom i omel jom i omel
Pershendetje dua mami te jen nga 35-45 vjece te jen ku te duan vij i mar un pa problem nuk duhet te jen te shendosha per te kaluar nje super nat te jen 2 ose 3 mami e bukura do ishte te ishin psh nen e bij e mbes ose te jen dy kunatat dhe nje vajz e saj ose te jen mami me dy vajzat e saj do ishre pe...
Durrës falas
30/12/2019
Kerkoj falltor
Kerkoj falltor per rregullim mendjesije per gruan time
Prizren Kontrolloni me shitësin
19/12/2019
Ofroj shtepine per cifte qe skan mundesi
Pershendetje. Jam nje djal 23 vjec jetoj vetem ne Tirane. Ofroj shtepine time per ciftet qe duan tken mardhenie seksuale ne pamundesi hoteli. Normalisht qe ne kembim te kesaj kerkoj vetem te shof , ose pasi tmbarojn aktin tshof nje videon e tyre te pakten
Kontrolloni me shitësin
Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike 13/12/2019
Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike
Ne jemi prodhuesi kryesor, tregtari, eksportuesi dhe furnizuesi i produkteve farmaceutike të cilësisë. Ne përqëndrohemi në eksportimin e produkteve shëndetësore në pjesë të ndryshme në botë. Ne kemi cilësinë më të mirë në dispozicion. Duke qenë një udhëheqës në biznesin e farmacisë, ne ju ofrojmë pr...
Tiranë 100.00 Euro €
09/12/2019
Kerkoj Babysitter
Kerkoj urgjent nje Babysitter per dy femij dhe punet e shtepis te interesuarat le te kontaktojn. Numri esht +41762296999
Zvicer falas
03/12/2019
seks per qef
Jam nje babi nga tr 33 vjec shume aktiv per seks i bej te gjitha ne shtrat kam punuar zhigolo ne holland 5 vjet ju pres femra nga mosha 20 vjec deri ne 45 vjec
Tiranë 30.00 Pound £
25/11/2019
Kerkoj Urgjent nje Babysitter
Kerkoj urgjent nje Babysitter per kujdesjen e dy femijeve dhe punet e shtepis te interesuart le te kontaktojn ne kete numer +41765604911
Zvicer falas
25/11/2019
Kerkoj Babysitter
Kerkoj Babysitter urgjent per dy femij dhe punet e shtepis te interesuarat le t lajmrohen ne kete numer +41765604919
Zvicer Kontrolloni me shitësin
23/11/2019
pasaporte maqedonase
Ka humbur nje pasaporte maqedonase e nje vajze adoleshente ne lagjen 14 Shkozet Durres
Durrës Kontrolloni me shitësin
25/10/2019
Lidhje serjoze
PERSHENDETJE JAM NJE DJALE NGA POGRADECI JAM 27 VJET JAM I KOMUNITETIT LGBT JAM BOTOM FULL DHE KERKOJ DIKE TE SINQERTE JO ME SHUME SE 35 VJETE TE JETE KORREKT BESNIK DHE I SINQERTE NE ATE CKA THOTE DHE SHPREH PER BASHKJETESE PSE JO DHE PER JASHT SHTETIT KERKOJ AKTIV PER LIDHJE SERJOZE JO AVENTURA TE...
falas
22/10/2019
38 vjecari nga Tirana kerkon nje femer
pershendetje, Po kerkoj dike qe banon ne Tirane qe te me bej te ndihem mire. Personalisht jam i kompletuar ne cdo aspekt pervec aspektit femeror. Nqs je e interesuar me shkruaj ne email. [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
12/09/2019
Redaksi mos ju lejo foto nudo
E nderuar redaksi jeni të mrekullueshem me ket faqe por mos lejoni njerzit te paraqesin seksin e tyre ne foto gjatë shpalljes. Ju Flm per mirekuptim.
Kontrolloni me shitësin
06/09/2019
Masazheri Profesional Prishtine
Pershendetje, jam masazher profesional ebej masazhen shum me pasion dhe deshir, bej masazh per femra dhe qifte ne qeneder masazhes apo mundem edhe privat si te ndiheni ju me mir. Ju mirpres ne kontakt; instagram; masazher.prishtinas 049 254 277
Prishtine Kontrolloni me shitësin
02/09/2019
N Juve me fotot nudo
Ju qe publikohi me foto nudo nanen zoti ju qift ku i keni e ku sì keni ju jeni pederasta të gjithë dhe parazita
Kontrolloni me shitësin
Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef me mire , Mjalte 100% Natyral 01/09/2019
Kush vlereson te ushqehet shendetshem e njef me mire , Mjalte 100% Natyral
I sapombledhur, i freskët, plot vlera e plot aromë. Perse duhet te na zgjidhni ne ? Ky prodhim eshte bio per faktin sepse i perket kesaj stine , ndryshe nga prodhimet industriale te cilat gjenden ne cdo lloj kohe duke e shtuar prodhimin me metodat me te ndryshme ne ditet e sotme , Por vleresimi juaj...
Përmet 25.00 Lek
28/08/2019
Kujdestare per femij
Kerkoj urgjent nje kujdestare per dy femij te interesuarta le te kontaktojn +41765604911
Zvicer Kontrolloni me shitësin