Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te ndryshme

Të gjitha Individ Kompanitë
30/01/2019
Kerkoj nje zoteri rreth moshes 43 deri ne 50 vjec
Jam nje zonje nga Tirana, jam e divorcuar kam nje femije, jam intelektuale dhe qytetare, jam ne forme te mire fizike jam shume sportive dhe mbi te gjitha jam shume e korrekte me mardhenie me te tjeret. Kerkoj nje ZOTERI te moshes 43deri ne 50vjec, me banim ne Shetet e Bashkuara te Amerikes te jete i...
Tiranë falas
Ambient biznesi me qira ne Parruce 07/01/2019
Ambient biznesi me qira ne Parruce
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi ne katin e pare me adrese: sheshi "Parruce". Ambienti gezon nje siperfaqe prej 70.52 m2 . Ka nje vetrate xhami e cila mundeson shikueshmeri te qarte te biznesit. Eshte i shtruar ne pllake dhe ka dritare duralumini. Eshte i ndare ne 4 ambiente te cila...
Shkodër falas
Ambient biznesi 2 kateshe, me qira 03/01/2019
Ambient biznesi 2 kateshe, me qira
Sun Real Estate ofron me qira nje ambjent biznesi, dy kateshe te ndodhur ne rrugen "Mirash Ivanaj". Ndertesa ka nje siperfaqe te bollshme: ne katin e pare 460 m2 dhe ne katin e dyte 96 m2 . Prona eshte e rrethuar nga nje oborr me nje siperfaqe prej 500 m2 . Ne brendesi ka tre banjo, nder te cilat nj...
Shkodër falas
10/12/2018
Superpastrues. Pastrues ekologjik vajrash.
Supastruesi eshte nje heqes e shperberes vajrash, grasosh, lyrash e yndyrash, me perberje me baze ujore, pa efekte gerryese. Ideal per motora makinash, shasi, makineri te ndryshme, restorante e bare, pastrim banaqesh e sobash, rroba apo mobilie (divane) te ndotura me vajra, syze, ora, bizhuteri, pro...
Tiranë falas
OKAZION ! Shitet 16.000 m2 toke are ne fshatin Katundi Ri - Elbasan 28/11/2018
OKAZION ! Shitet 16.000 m2 toke are ne fshatin Katundi Ri - Elbasan
OKAZION ! Shitet 16.000 m2 toke are ne fshatin Katundi Ri - Elbasan. Prona ka infrastrukture te mire rrugore dhe ndodhet vetem 150 m distance nga autostrada Elbasan - Metalurgji klm 4 me hipoteke. * Çmim shitje vetem 1200 lek / m2 ! * Cel.0694791410 / viber - whatsapp
Elbasan falas
Shitet 1.100 m2 Toke Are per ndertim te ish-NSHU 28/11/2018
Shitet 1.100 m2 Toke Are per ndertim te ish-NSHU
Shitet 1.100 m2 Toke Are per ndertim me hipoteke dhe adrese ne Lgj."Haxhias " ish- NSHU,Elbasan. *Çmim shitje 40.000 euro ( te negociueshem ) ! *Cel.0694791410 / viber - whatsapp
Elbasan falas
Godine me qira ne Rus 23/11/2018
Godine me qira ne Rus
Sun Real Estate ofron me qira nje godine dy kateshe te ndodhur ne rrugen "Hysen Lacej". Godina ka siperfaqe 110 m2 baze dhe 300 m2 ne total, ku perfshihen: bodrumi, kati perdhe dhe kati i pare. Vecorite e godines: -eshte e rrethur me vetrate xhami 180° e godines -dritare duralumini me dopio-xham -e...
Shkodër falas
Kerkoj dado 16/11/2018
Kerkoj dado
Dua nje babysiter jo shum e re ne mosh un kam dy femi dhe dua dikend qe te kujdeset per ta dua tjet e besushme dhe e kujdeshme me femijet
Durrës falas
07/11/2018
Shkodër falas
Ambient biznesi me qira tek Instituti 07/11/2018
Ambient biznesi me qira tek Instituti
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me siperfaqe 180 m2 te ndodhur ne katin e dyte dhe me adrese: rruga "Vaso Kadia", te Instituti. - Perbehet nga dy banjo. - Eshte i shtruar me pllake. - Ka sistem aspirimi dhe kondicioner. - Ka edhe vetrate xhami. 🏷ÇMIMI: 700 EUR ne muaj ---------...
Shkodër falas
05/11/2018
Superpastrues. Pastrues ekologjik vajrash.
Supastruesi eshte nje heqes e shperberes vajrash, grasosh, lyrash e yndyrash, me perberje me baze ujore, pa efekte gerryese. Ideal per motora makinash, shasi, makineri te ndryshme, restorante e bare, pastrim banaqesh e sobash, rroba apo mobilie (divane) te ndotura me vajra, syze, ora, bizhuteri, pro...
Tiranë falas
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket. 05/11/2018
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket.
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket. Siperfaqja 22 m2 , me certifikate pronesie, me libreza uje dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehe, grila te brendshme, vetrate xhami, wc, aparat i brendshem per matjen e energjise. Vendodhja e dyqanit ne Yzberisht es...
Tiranë falas
05/11/2018
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin.Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin.Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrtare...
Tiranë falas
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket. 29/10/2018
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket.
Siperfaqja 22 m2 , me certifikate pronesie, me libreza uje dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehe, grila te brendshme, vetrate xhami, wc, aparat i brendshem per matjen e energjise. Vendodhja e dyqanit ne Yzberisht eshte ne zone te populluar. Çmimi 26 400 euro Cel. : 068 21 21 765
Tiranë falas
Tirane, shitet depo, 9m2, 3.000eu 23/10/2018
Tirane, shitet depo, 9m2, 3.000eu
OKAZION !!! Shitet Depo 9m2, 3000eu. Depoja ndodhet ne katin -1, pallati Auriga, kompleksi Magnet. Kompleksi ndodhet ne rrugen Artan Lenja, prane zjarrfikeseve 21 Dhjetorit, Tirane. Per me shume informacione na kontaktoni +355 675 83 2721 https://www.facebook.com/erinda.kontaktal.3
Tiranë falas
21/10/2018
Kerkoj pune shperndares fletushkash
Kerkoj pun shperndares fletushkash. Jam 16 vjec. I rregullt ne orarin e punes. Turni II, jam i lir pas ores 1:30 Per me shum informacione mund te me shkruani ne e-mail: [email protected]
Tiranë falas
21/10/2018
Kerkoj pune shperndares fletushkash
Kerkoj pun shperndares fletushkash. Jam 16 vjec. I rregullt ne orarin e punes. Turni II, jam i lir pas ores 1:30 Per me shum informacione mund te me shkruani ne e-mail: [email protected]
Tiranë falas
17/10/2018
Lidhje serioze
Kerkoj nji femer serioze per lidhje ose per martes. viber +38345646305 whatsap +38345646305
Prishtine falas
15/10/2018
Shes truall ne Voskopoje
Ofroj toke per shitje ne VOSKOPOJE. Toka eshte e hipotekuar. Sip. brenda vijes se verdhe: 1000m2, 1700m2 dhe 1800m2 Sip. jasht vijes se verdhe: 4500m2. Cmimi 20-30euro m2 ne varesi te zones. Kontakt 0035676485240
Korçë falas
11/10/2018
Per femrat e deshperuara pa dallim moshe
Ju plotsoj fantazite tuaja
Fier falas
Toke per shitje ne Vrake. 10/10/2018
Toke per shitje ne Vrake.
Sun Real Estate ofron per shitje nje toke ne zonen e Vrakes me siperfaqe 6300 m2 . Toka ndodhet ne rrugen e Liqenit, prane Shkodra Lake Resort. Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. 🏷ÇMIMI: 5 EUR/m2 ----------------------------------------------------------- >Te interesuarit mun...
Shkodër falas
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja! 08/10/2018
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!
Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin.Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqesore me mjedisin.Tek ne do te gjeni zgjidhjen perfundimtare per milingona, furrtare...
Tiranë falas
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket. 08/10/2018
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket.
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket. Siperfaqja 22 m2 , me certifikate pronesie, me libreza uje dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehe, grila te brendshme, vetrate xhami, wc, aparat i brendshem per matjen e energjise. Vendodhja e dyqanit ne Yzberisht es...
Tiranë falas
08/10/2018
Superpastrues. Pastrues ekologjik vajrash.
Supastruesi eshte nje heqes e shperberes vajrash, grasosh, lyrash e yndyrash, me perberje me baze ujore, pa efekte gerryese. Ideal per motora makinash, shasi, makineri te ndryshme, restorante e bare, pastrim banaqesh e sobash, rroba apo mobilie (divane) te ndotura me vajra, syze, ora, bizhuteri, pro...
Tiranë falas