Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te ndryshme

Të gjitha Individ Kompanitë
21/09/2018
Tiranë falas
20/09/2018
Me ndihmoni me kontaktin e nje hoxhe per te prishur magji
Me ndihmoni me kontaktin e nje hoxhe per te prishur magji . Me kontaktoni ne emai [email protected]
Tiranë falas
Ambient Biznesi me Qira 18/09/2018
Ambient Biznesi me Qira
Jepet me qera ambient biznesi (zyre ose dyqan) me siperfaqe 45 m2, ne katin e 2 te pallatit. Ndodhet ne 1 qender tregtare me fasade xhami duke ju dhene mundesi reklamimi. Eshte ambient open space. Cmimi: 400 Euro. -Nuk perfshihet tatim ne burim.
Tiranë falas
12/09/2018
Kerkoj pune
Kerkoj pune baby sitter 2-vite eksprience Familja te jet serjoze edhe korrekte
Tiranë falas
12/09/2018
Kerkoj pune
Kerkoj pune baby sitter 2-vite eksprience Familja te jet serjoze edhe korrekte
Tiranë falas
Shitet poltron dentar 12/09/2018
Shitet poltron dentar
Shitet poltron dentar KaVo Primus 1058 Life, gjendja shume e mire, vetem 6 muaj e perdorur, e kompletuar + dollap me sirtare profesionale. Shitet per arsye emigrimi. Cel. : 0672699493
Tiranë falas
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket. 10/09/2018
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket.
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket. Siperfaqja 22 m2 , me certifikate pronesie, me libreza uje dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehe, grila te brendshme, vetrate xhami, wc, aparat i brendshem per matjen e energjise. Vendodhja e dyqanit ne Yzberisht es...
Tiranë falas
10/09/2018
Superpastrues. Pastrues ekologjik vajrash.
Supastruesi eshte nje heqes e shperberes vajrash, grasosh, lyrash e yndyrash, me perberje me baze ujore, pa efekte gerryese. Ideal per motora makinash, shasi, makineri te ndryshme, restorante e bare, pastrim banaqesh e sobash, rroba apo mobilie (divane) te ndotura me vajra, syze, ora, bizhuteri, pro...
Tiranë falas
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. 10/09/2018
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Tiranë falas
04/09/2018
Hi
Ckemi . Ka ndonje vajz qe ben takime ne tirane Ju lutem me shkruani Ju pres .per gjera te tjera flasim me me hollesi
Tiranë falas
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja! 03/09/2018
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja!
DEZINFEKTIM, DEZINSEKTIM, DERATIZIM- GRIFIN ALBANIA. Per te gjitha nevojat tuaja! Ne ju ofrojme produkte te cilat jane provuar per efikasitetin e tyre. Ne ju mesojme si te perdorni ne menyre te sigurte dhe efikase produktin.Produktet tona jane nga markat cilesore Evropiane. Produktet tona jane miqes...
Tiranë falas
03/09/2018
Superpastrues. Pastrues ekologjik vajrash.
Supastruesi eshte nje heqes e shperberes vajrash, grasosh, lyrash e yndyrash, me perberje me baze ujore, pa efekte gerryese. Ideal per motora makinash, shasi, makineri te ndryshme, restorante e bare, pastrim banaqesh e sobash, rroba apo mobilie (divane) te ndotura me vajra, syze, ora, bizhuteri, pro...
Tiranë falas
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. 03/09/2018
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend.
Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. Per me shume informacion telefononi 0692080780.
Durrës falas
02/09/2018
Kerkoj pune si babysitter
Kerkoj pune si babysitter.Jam 22 vjec dhe sapo kam perfunduar shkollen.I kam marredheniet shume te mira me femijet,i dua shume te vegjelit.Di te kujdesem shume mire per ta sepse kam punuar me pare . Nese eshte dikush i interesuar te me telefonoj ne nr e telit +355692981595. Faleminderit!
Tiranë falas
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket. 27/08/2018
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket.
Shitet dyqan ne zonen e Yzberishtit, Pallati Pitagora, perballe Hipomarket. Siperfaqja 22 m2 , me certifikate pronesie, me libreza uje dhe drita. I pajisur me qepen elektrik, strehe, grila te brendshme, vetrate xhami, wc, aparat i brendshem per matjen e energjise. Vendodhja e dyqanit ne Yzberisht es...
Tiranë falas
26/08/2018
Kerkoj nji goc qe vjen me pushime me mu.
Kerkoj nji goc qe vje me pushime 1 jav me mu, normale qe te gjitha te pagume nga un, kush interesu te me kontaktoj.
Tiranë falas
26/08/2018
lidhje serioze
pershendetje jam nje djal 33 vjec banues ne tirane dhe jam ne kerkim te nje vajze per qellime serioze kush esht e interesuar le tme kontaktoj ne kete nr e theksoj lidhje serioze ju faleminderit :) 698729085
Tiranë falas
26/08/2018
Kerkohet nje femer per qef dhe argetim sa kohe jam ne shqiperi per pushime 3 jav
Kerkohet nje femer per qef dhe argetim sa kohe jam ne shqiperi per pushime 3 jav Dhe per pushime ne jug lidhja super selrete
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 17/08/2018
Apartament per Shitje:
Shitet apartament ne nje nga Komplekset me te mira ne Tirane, Kompleksi FIORI DI BOSCO. Apartamenti ka siperfaqe 105 m2 te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje+kuzhine, 2 tualete (njeri me dritare),1 ballkon. Apartamenti ka orientim nga Jug-Perendim, ndodhet ne katin e 6 banim. Cilesine,komo...
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 17/08/2018
Apartament per Shitje:
Ky apartament ndodhet prane liqenit Artificial-(Rruga Kosovareve). Apartamenti ka orientim te favorshem te drites , kuadratik, kati shume i favorshem, ndodhet ne katin 3 banimit me pamje nga rruga. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete, soxhorno dhe ambjetin e gatimit me dalje ne ...
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 17/08/2018
Apartament per Shitje:
Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e Adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. Shitet apartament 1+1 ne katin e trete, me siperfaqje 62 m2, me cmim kleringu. Apartamenti organizohen si me poshte, dhome ndenje me ambient gatimi te vecuar...
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 17/08/2018
Apartament per Shitje:
Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e Adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. Shitet apartament 1+1 ne katin e trete, me siperfaqje 62 m2, me cmim kleringu. Apartamenti organizohen si me poshte, dhome ndenje me ambient gatimi te vecuar...
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 17/08/2018
Apartament per Shitje:
Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e Adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. Shitet apartament 2+1 ne katin e pare, me siperfaqje 105 m2 nga e cila 27 m2 eshte oborr, me cmim kleringu. Apartamenti organizohen si me poshte, dhome ndenj...
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 17/08/2018
Apartament per Shitje:
Apartamenti eshte i tipit 2+1 dhe ndodhet ne zonen e Maternitetit te Ri, zone e qete dhe e aksesueshme nga Bulevardi "Bajram Curri" pallat ne ndertim. Konstruksioni eshte nga me cilesoret ne Tirane, me materiale ekstra si: fasade te ventiluar, ndricim LED, 2 kate garazh te nendheshem, 4 ap...
Tiranë falas