Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te ndryshme

Të gjitha Individ Kompanitë
01/07/2008
Te gjitha qytetet falas
28/06/2008
tonera
shes tonera te zhbrazet per mbusje ,per printera te pc_ ve te ndryshem.. 044/146-145 kontakti
Prishtine falas
27/06/2008
kerkohet nje sasi kerpurdhe tibetiane.......
Kjo qe kerkoj eshte nje kerpudhe qe ka ardhur nga Tibeti, rri ne qumesht dhe dyfishohet brenda dy javeve, eshte e bardhe dhe qumeshti nen efektin e kerpudhes fermentohet dhe behet pak a shume si kos i holluar. E mira e kesaj kerpurdhe eshte qe ka vlera per shendetin e njeriut. Kush e disponon te me ...
Tiranë falas
18/06/2008
Medical Popular Association of Albania
Medical Popular Association of Albania ANNOUNCEMETNT This announcement is for all those people who want explanation on their illness and that have not been recuperated from their first diagnose: 1. Why so many people treat stomach and do not get better. 2. Why so many people suffer from colitis, tre...
Tiranë falas
18/06/2008
Medical Popular Association of Albania
Medical Popular Association of Albania ANNOUNCEMETNT This announcement is for all those people who want explanation on their illness and that have not been recuperated from their first diagnose: 1. Why so many people treat stomach and do not get better. 2. Why so many people suffer from colitis, tre...
Te gjitha qytetet falas
18/06/2008
mjeksia popullore. Mjekja Feride Vrapi
MJEKSIA POPULLORE Mjekja popullore Feride Vrapi eshte e para mjeke qe ka hapur institutin e mjeksise ne vitin 1977 ne Tirane (mbrapa maternitetit te vjeter). Ajo me nje pervoje shume vjecare ne fushen e mjeksise popullore ka sheruar me qindra e mijera paciente jo vetem ne shqiperi por edhe paciente ...
Tiranë falas
18/06/2008
Mjeksia popullore.
Njohja zyrtare e DR. Selim Vrapi brenda vendit dhe ne arenen nderkombetare. 1. Eshte themeluesi i Shoqates Mjeksise popullore te Shqiperise 7 maj 1993 nga Ministria shendetesise. 2. Gjate viteve 1993-1994 ka punuar si mjek ne Ambulancen Nr 4 Tirane ku themeloi edhe Shoqaten e Mjekesise popollore. 3....
Tiranë falas
18/06/2008
Mjeksia popullore( si te sherosh hernes diskale pa thike)
Magjia e bimeve mjeksore Si te sherohet hernes diskale pa thike Nje pergjigje si te sherohet hernes diskale pa thike na e jep z.Selim Vrapi , president i shoqates se mjekesise popullore te Shqiprise. Kjo shoqate eshte krijuar qe me 7 maj 1993 dhe ka si anetar rreth 50 mjeke popullor dhe 60 mjeke te ...
Tiranë falas
Gjimnastike ne uje dhe Kurse Noti 17/06/2008
Gjimnastike ne uje dhe Kurse Noti
"Shoqeri sportive "Aquasport Terme asd" organizon kurse noti dhe gjimnastike ne uje per periudhen Korrik-Gusht me frekuence 2 here ne jave ose nje here ne jave. Per informacion per oraret dhe koston e kurseve telefononi Elona: tel. 231-415 ose 069 2908851 e-mail [email protected]
Tiranë falas
11/06/2008
Shoqeri Sportive noti e gjimnastike ne uje. "Aquasport Terme asd"
I drejtohem pronareve te piscinave ne Shqiperi qe jane te interesuar te organizojne kurse noti dhe gjimnastike ne uje. N.q.s. jeni ne gjendje te organizoni kurse noti dhe gjimnastikes ne uje/ minimumi i turneve ne dite 4 me 40min./ turn) per muajt e veres mos hesitoni te me shkruani ose te kontakton...
Tiranë falas
11/06/2008
Pajisje DJ dhe Projektor
Shes ose jap me qera pajisje Dj te kompletuara dhe ne gjendje shume te mire dhe nje projektor te nje cilesie shume te larte dhe te paperdorur. Cmimet jane shume te arsyeshme. Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr. tel 0693568840
Tiranë falas
10/06/2008
Te gjitha qytetet falas
03/06/2008
Tiranë falas
01/06/2008
www.albmobile.org Forumi i celulareve
Forumi i celulareve ku mund te gjeni cdo gje per telefonin tuaj
Tiranë falas
Talent i Ri 25/05/2008
Talent i Ri
Jam nje vajze 21 vjece prej shkodre, shume e dhene pas muzikes. Kompozoj vet kenget me kitare dhe kendoj LIVE, nuk me pelqen te kendoj me background. kam shume kenge, sa qe mund te them qe mund te nxjerre nje CD me kenget e mia. asnje kenge nuk eshte e kopjuar. muzika, fjalet dhe e kenduara jane nga...
Tiranë falas
23/05/2008
Shitet apartament
Shitet nje apartament 2+1 ne zonen e 21-dhjetorit, e rikonstrukturuar plotesisht, ne menyre bashkekohore. Parafabrikat, kati VI, me uje 24 ore, cmimi 73miljon i diskutushem. Mund te merrni per detaje te tjera ne nr e telefonit 0692132202.
Tiranë falas
21/05/2008
kerkoj vend pune
Pershendetje! Para 1 viti kam mbaruar Fakultetin e Gjuheve e Huaja dega Frengjisht (mesuesi). Aktualisht po punoj si mesuese ne nje shkolle private. Flas anglisht - shume mire italisht - mjaft mire turqisht - mire greqisht - njohuri te pakta komunikimi Kam patur disa eksperienca te ndryshme pune si:...
Tiranë falas
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E QESEVE TE NAJLLONIT LINJE 21/05/2008
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E QESEVE TE NAJLLONIT LINJE
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E QESEVE TE NAJLLONIT LINJE,KERKO OFERTEN ME TE LIRE QE KENI MUND TA GJENI
Tiranë falas
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E GOTAVE TE PLASTIKES LINJE 21/05/2008
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E GOTAVE TE PLASTIKES LINJE
SHES MAQINA PER PRODHIMIN E GOTAVE TE PLASTIKES LINJE,KERKO OFERTEN
Tiranë falas
21/05/2008
Shesim nje Kompani Bastesh Sportive
Shesim nje kompani Bastesh Sportive e Lishencuar me 60 pika ekzistuse ne te gjitha qytetet kryesore te Shqiperise. Shitet per arsye mosmenaxhimi..Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0682001987
Tiranë falas
19/05/2008
www.reklamat.info e shpejte e sigurte dhe falas
PERSHENDETJE TASHME ZGJEDHIA JUAJ BEHET ME E LEHTE ME SHERBIMIN TONE .100% FALAS Kerkoni te blini-shisni nje makine te re, ose te perdorur? . Kerkon pune, a te punesosh dike?. Jeni duke menduar per nje apartament te ri, apo nje ambjent me qira? . . Keni dicka per te shitur: Mobilje, elektroshtepiake...
Tiranë falas
18/05/2008
Tiranë falas
18/05/2008
Tiranë falas
18/05/2008
www.publicitet5.com :: Njofto dhe reklamo Falas ne Shqiperi::::
Njoftim: www.publicitet5.com--- Njofto dhe reklamao FALAS ne Shqiperi publicitet5.com eshte nje platform e re e cila ju mundeson te shesish te blejsh artikuj mallra te ndryshem , gjithashtu sherben per prezantimin e biznesit, firmes ose sherbimin tuaj. Gjithcka eshte F A L A S ( pa pages ). Automjet...
Tiranë falas