Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te ndryshme

Të gjitha Individ Kompanitë
30/04/2008
Start a new life in Canada
Per te gjithe frankofonet qe duan te fillojne nje jete te re,rasti me i mire per te emigruar ne Kanada.Shpejt,lehte dhe lire.Me kontaktoni per detaje.
Tiranë falas
28/04/2008
Agjensi imobilare Durresi
Agjensia imobilare Durresi SHITJE ,QERA,BLERJE Agjensia imobilare durresi ben shitjen dhenjen me qera te .Shtepive Banesave ,Trualleve,Restaurenteve, per informatave me te hollsishme mund te paraqiteni drejteperdrejt tek agjensia e cila ndodhet ne plazh tek hekurudha ose nepermjet telefonit +3556831...
Tetove falas
28/04/2008
Agjensi imobilare Durresi
Agjensia imobilare Durresi SHITJE ,QERA,BLERJE Agjensia imobilare durresi ben shitjen dhenjen me qera te banesave ,trualleve,restaurenteve, per informatave me te hollsishme mund te paraqiteni drejteperdrejt tek agjensia e cila ndodhet ne plazh tek hekurudha ose nepermjet telefonit +355683139311 +355...
Prishtine falas
26/04/2008
australia
kerkoi dike qe din te me ndihmoi dua une me familjen 6antarshe te iki ne australi kush mundet te me ndihmoi ne kete dreitim normal pason pagesa e mir
Tiranë falas
25/04/2008
Kompania jone kerkon dike te punoje part-time gjat...
Kompania jone kerkon dike te punoje part-time gjate periudhes dy mojore Maj - Qershor. Punonjesi duket te kete IT beckground dhe te kente njphuri te Anglishtes. Puna e tij/saj do te konsistoje kryesisht ne pergjigje te telefonatave gjate fushates se marketingut qe do te ndermarre kompania jone. Paga...
Tiranë falas
23/04/2008
shes pulari
Pulari me te gjitha mekanizmat komplet, moderne e gatshme per pune ka punuar deri para pak kohesh, ndodhet ne Libofsh te Fierit, me mbi 6000 m2 toke, e shes per aresye se banoj larg dhe nuk jam mire me shendetin per te ndjekur punen. Pularia ka edhe makinerite e veta te ushqimit pra eshte komplet. M...
Fier falas
23/04/2008
Lajmerim per punesim
Kompania jone kerkon dike te punoje part-time gjate periudhes dy mojore Maj - Qershor. Punonjesi duket te kete IT beckground dhe te kente njphuri te Anglishtes. Puna e tij/saj do te konsistoje kryesisht ne pergjigje te telefonatave gjate fushates se marketingut qe do te ndermarre kompania jone. Paga...
Tiranë falas
20/04/2008
AGJENSI IMOBILARE ALBANIA
OFROJME SHITBLERJE +QERA : APARTAMENTESH , VILASH , DYQANESH , GARAZHESH DHE TROJESH, NE TIRANE DHE NE BREGDET
Tiranë falas