Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te ndryshme

Të gjitha Individ Kompanitë
Shitet ndertes 3 kate ne ksamil-sarand 04/04/2021
Shitet ndertes 3 kate ne ksamil-sarand
Ndertesa eshte ne ane te ruges kryesore ne ksamil afer qendres dhe detit ka nje siperfaqe 1200m² total toka bashk me ndertesen. Cmim i diskutushem.
Sarandë 1.00 Euro €
21/03/2021
Ndarje qiraje
Pershendetje kerkoj nje vajz per ndarje qiraje 70 mi lek ne muaj nqs ka ndonje te interesuar tme shkruaj ne email faleminderit [email protected]
Tiranë Kontrolloni me shitësin
P I K A S E X I 09/02/2021
P I K A S E X I
Femrat, të cilat më pas nën ndikimin e këtyre produkteve abuzohen me lehtësi prej atyre që i kanë si cak. Në rast se konsumohen përmes pijeve (jo) alkoolike ngjallin epshin tek femrat, duke i çuar ato në marrëdhënie seksuale pa qenë në dijeni se ai akt ndodh nën ndikimin e substancave stimuluese. Pë...
Prishtine 80.00 Euro €
Akullore.Com 31/01/2021
Akullore.Com
www.akullore.com Dating Shqip
Kontrolloni me shitësin
TITAN XHEL - E RRIT DHE E ZGJERON PENISIN 23/01/2021
TITAN XHEL - E RRIT DHE E ZGJERON PENISIN
Super produkt per rritjen e penisit . Porosit online. Efektet ma te veqanta; rritja she trashja e penisit deri ne 5 - 6 cm ), Zgjat kohen e marredhenies, Permireson penguin produces tek mashkujt, 100 % me licence origjinal dhe barked Pa efekte anesore. Xhel per rritjen e penisit fale substancave akt...
Prishtine 40.00 Euro €
Shiten bokse kompiuteri 23/01/2021
Shiten bokse kompiuteri
Arsyeja mosperdorimi
500.00 Lek
TITAN XHEL - Per rritjen dhe zgerimin e Penisit 20/01/2021
TITAN XHEL - Per rritjen dhe zgerimin e Penisit
Super produkt per rritjen e penisit . Porosit online. Efektet ma te veqanta; rritja she trashja e penisit deri ne 5 - 6 cm ), Zgjat kohen e marredhenies, Permireson penguin produces tek mashkujt, 100 % me licence origjinal dhe barked Pa efekte anesore. Xhel per rritjen e penisit fale substancave akt...
Tiranë 40.00 Euro €
31/12/2020
Taakim bonize
ijam një djal 18 vjeç nga TR pasiv *&( M shkuani ne insta për takime zef_hasanii Sdhkirdcbighoogewrvbiotf
Tiranë falas
RRITENI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM P 30/11/2020
RRITENI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 CM P
Produkti bimor - natyral e rrit penisin cm per gjithmone. Perdorimi behet rregullisht deri ne 30 dite. Kete produkt bimor e zbuluane Afrikanet, dhe me ndihmen e ketij produktit bimore ata fituan rekord boterore me penisin e tyre, gjithashtu edhe sot penisi i tyre eshte i njohure ne boten e sotme me ...
Prishtine 130.00 Euro €
klysh akita inu dhe amerikan 17/11/2020
klysh akita inu dhe amerikan
shiten klysh akita inu dhe amerikan
Tiranë 300.00 Euro €
Makineri pvc 05/10/2020
Makineri pvc
Shesim makineri plastike
8600.00 Euro €
05/10/2020
Femer simpatike
Nje femer simpatike ,kerkoj te tjerat fls nga afer thjeshte te set simpatike max 23vj ......Arjoni
100.00 Dollar US$
02/10/2020
Keshilla per gruan
Kerkoj nje njeri qe me keshillon per gruan pse ajo nuk eshte ne form të bej seks shpesh me mue por vetem njeher muaj, keshilltari duhet të jetë me eksperienc per ket lemi e Jo per shaka, dhe duhet jetë njeri i pjekur. Flm per mirekuptim [email protected]
Kontrolloni me shitësin
02/10/2020
Kerkoj dado femije 5 ore/dite
Kerkoj dado per nje bebe 10 muajshe vetem 5 ore ne dite (nga e hena ne te premte) Pagesa 200 mij leke. Te jete e afte te angazhohet dhe ne mirembajtjen e shtepise. Rr. Rexhep Jella, Tiranë. Tel: 0693700667
Tiranë 20000.00 Lek
22/09/2020
Babysiter Dado
Kerkojme nje dado qe eshte e sjellshme Te kujdestet per cajzen tone 7vjeqare pagesa sipas marveshjes +41791290946
Zvicer Kontrolloni me shitësin
20/09/2020
E kam gruan etrash
E kam gruan me pesh nuk di qka bej nuk ka kurfar lezeti. Po vuaj
Kontrolloni me shitësin
04/09/2020
Kerkoj nje grua me eskperience
Pershendetje jam nje djal 24 vjec nga dr, fiksimi im esht te shkoj me nje femer me te madhe se une, ska rendsi mosha, 30-40 vec tket flak, thjesht per qef, whatsapp: +1 (712) 306-2616
Durrës Kontrolloni me shitësin
Mace 02/09/2020
Mace
kotele persjane ne gjendje na kontaktoni ne nr 0673682329
250.00 Euro €
15/08/2020
Libra
Shes gjith librat e Farmacis nga viti 1 ne te 5
Tiranë Kontrolloni me shitësin
14/08/2020
Lidhje serioze
Jam 30 vjec kerkoi vajza per lidhje serioze 3774047896
Durrës falas
02/08/2020
Femer ose mami per lidhje te fshehte
Mami ose femra per lidhje te fshehta. Mund te dergoni ftese ne FB: Julian HR ajo qe eshte me foto, ajo qe tregon se jeton ne Tirane.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
01/08/2020
Puno nga shtepia
Ofrohet pune nga shtepia perafersisht 4 ore ne dite pagaduke filluar nga 200€ regjistrohuni duke klikuar ne linkun https://ldemoney.xyz/383067073766142/ Mjafton te jepni emer mbiemer dhe nje adrese email.
200.00 Euro €
17/07/2020
Gruja ime ezhgenjyer
Nuk di as nuk mund kuptoj pse gruja ime eshte zhgenjyer né raporte seksuale me mua qe dy vite, a thua pesha qe ka 86 kg dhe mosha 53 vj, une si burr i saj kam 55 vite jam ende ne form per seks, kjo me jep vetem njeher muaj. Cili mjek apo njeri me profesion di me tregoj rastin.
Kontrolloni me shitësin
15/07/2020
Shtepi me qera
Jepet me qera. Shtepia ka dy dhoma gjumi fhe sallonin me guzhine. Eshte kati i pare, ka edhe obor per makine.
Tiranë 30.00 Lek