Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Vila per shitje,shtepi

Të gjitha Individ Kompanitë
Vilë per shitje tek Ish-Artistikja 29/09/2020
Vilë per shitje tek Ish-Artistikja
Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private tre-katëshe të ndodhur në zonën ish-Artistikes, 1 km nga qendra e qytetit. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 139 m² për kat. Prona përfshin dhe një dyqan. ✔Prona ka këto cilësi: – Shtëpia është ndërtim i ri. – Zotëron dokumentacion të rregullt pronësie.
Shkodër 170000.00 Euro €
Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej 29/09/2020
Vilë 3-katëshe per shitje ne rrugen Hysej
Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe me sipërfaqe ndërtimi prej 450 m² (150 m² për kat) dhe me adresë: rruga “Hysej”, te Dugajët e Reja. Vila ka edhe 180 m² oborr dhe është e konstruktuar në mënyrë të tillë: – Kati i parë ka një sallon të madh, një dhomë ndenjeje dhe një banjo. – Ka...
Shkodër 270000.00 Euro €
Vilë 3-katëshe per shitje ne lagjen Mar' Lula 29/09/2020
Vilë 3-katëshe per shitje ne lagjen Mar' Lula
Sun Real Estate ofron për shitje një vilë me sipërfaqe 315 m² të ndodhur në lagjen Mar' Lula. Vila është 3-katëshe dhe ofron: 11 dhoma gjumi. Cilësitë e vilës: - ka kondicioner, - ujë me shpim, - dritaret janë dopio xham dhe kanë grila etj., - ofron garazhd, - hapësirë parkimi deri në 2 makina, - ka...
Shkodër 200000.00 Euro €
19/09/2020
Shtepi private ne dsh
Shitet vile dy kateshe ne Durres, pese minuta ne kembe nga Muzeu i Deshmoreve. Kati i pare ka dhome ndenje, kuzhine ngrenie, aneks gatimi, tualet dhe depo. Kati i dyte ka tre dhoma gjumi, njera dhome me ballkon dhe tualeti i katit. Zone shume e qete dhe me ajer te paster. Shtepia eshte e rrethuar me...
Durrës 105.00 Euro €
Vilë 3-katëshe per shitje ne Velipoje 19/09/2020
Vilë 3-katëshe per shitje ne Velipoje
Sun Real Estate ofron per shitje nje vile 3 kateshe me vendodhje ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe totale prej 700 m², ku 132m² jane ndertim dhe 568m² oborr perreth Viles. Cilesi te kesaj vile: – Eshte e shtruar ne pllake – Ofrohet per shitje e mobiluar. – Ndodhet ne nje zone mjaft te qete me dalj...
Shkodër 200000.00 Euro €
Vilë 3-katëshe me qira në G'juhadol 27/08/2020
Vilë 3-katëshe me qira në G'juhadol
Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 kate + papafingo. Vila ndodhet në hyrje të G’juhadolit. Ka një sipërfaqe prej 340m² dhe një oborr prej 80m². Kati i I-rë përbëhet nga: – Sallon – Kuzhinë. – Koridor. – Verandë. – Banjo. Kati i II-të përbëhet nga: – 3 (tre) dhoma gjumi. – Ballkon. – Koridor. –...
Shkodër 900.00 Euro €
Shitet vile ne zonen bregdetare te Golemit, Kavaje 12/05/2020
Shitet vile ne zonen bregdetare te Golemit, Kavaje
Shitet vile 2 kateshe ne Golem, Kavaje, 100m nga vija bregdetare. Vila ka nji siperfaqe ndertimi prej 150m dhe toke 225m. Vila permban 1 sallon, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, 3 veranda, kopesht dhe vend parkimi brenda siperfaqes se tokes. Vila ndodhet ne kompleks privat me siguri maksimale dhe ...
Durrës 320000.00 Euro €
Vile per shitje ne zonen e bregdetit, Golem, Kavaje 12/05/2020
Vile per shitje ne zonen e bregdetit, Golem, Kavaje
Vile ne shitje ne zonen e Golemit, Kavaje. Vila ka nji siperfaqe ndertimi prej 150m dhe toke 225m. Vila eshte 2kateshe dhe permban 1 sallon/kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 3 veranda, se bashku me kopeshtin dhe parkimin brenda siperfaqes se tokes. Prona ndodhet ne kompleks privat ne vijen e par...
Durrës 320000.00 Euro €
07/05/2020
Shes shtepi dykateshe
Shtepi dykateshe ndodhet ne Linze, njeri kat imobiluar,me bodrum dhe pjese toke
Tiranë 115000.00 Euro €
Shtepi Gurie individuale Himare Fshate 28/01/2020
Shtepi Gurie individuale Himare Fshate
Objekt me pozicion fantastik Himare fshate 200m2 me oborre te rrethuar me mure Guri. Munde te realizohen 3 Apartament 2+1 me ballkone die me hyre te veqanta secila. Investime interesante si individual poashtu per 3 pronaret e ardheshem Kerkone renovime total.
Vlorë 200000.00 Euro €
16/01/2020
FRESKU, RRUGA E THESARIT, SHITET APARTAMENT 90m2, ME ÇERTIFIKATË PRONËSIE
Fresku, Tiranë. Shitet apartament 90m2, kati I, me çertifikatë pronësie. 50000 euro. 0696679730
50000.00 Euro €
Objek 4 kate 13/12/2019
Objek 4 kate
Objekt kater kate ne lagjen 13 plazh Durres 300 mt nga deti .me leje ndertimi dhe objekti nuk eshte i modifikuar ose me shtese dhe perballon termeteve .cdo kat ka 250mq .0039/3401205206.cmimi i diskutushem
Durrës Kontrolloni me shitësin
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit 07/11/2019
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit
Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. Kompleksi “Vala Mar Residence” po ndertohet ne nje zone Elitare te detit Adriatik, prane gjirit te Lalzit, i paprekur nga turizmi masiv, vetem 38 km nga Aeroporti Nderkombetar i Rinas...
Durrës 240000.00 Euro €
Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! 07/11/2019
Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !
Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro ! Vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2. Kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje tualet .Cilesia e ndertimit e...
Durrës 189000.00 Euro €
Shitet Shtepia 01/09/2019
Shitet Shtepia
Shitet shtepi 2 kateshe 600m2.Kati i pare garazhd kati I dyte banim. Shtepia perbehet nga 1 soxhorno 2 dhoma gjumi 1 kuzhine 1 para banjo dhe 1banjo.
Durrës 180.00 Euro €
Shitet vile ne Koder Lalm 30/07/2019
Shitet vile ne Koder Lalm
Shitet vile ne Koder lalm ne mes te pishave dhe ajrit te paster,vetem 800 m nga rruga kryesore . 2 kate plus 1 kat bodrum i mobiluar me tualet.
Tiranë 165000.00 Euro €
Shitet objekt 6 katesh ne Durres buze rruges kryesore 19/06/2019
Shitet objekt 6 katesh ne Durres buze rruges kryesore
Shitet objekt 6 katesh i kombinuar, buze rruges kryesore ne hyrje te Durresit.Objekti mund te pershtatet per aktivitete te ndryshme si hotel etj... 1.5 Mil euro tel +355692125388
Durrës 1.50 Euro €
SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE 15/06/2019
SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE
SHITEN 6 VILA MODERNE e LUKSOZE NE TIRANE Gjashte Vila te mrekullueshme,me koficent 17% te hapsires se zene me ndrertim , konceptuar e orientuar ne stilin arkitektonik modern , respektojne rregullat dhe hapsirat e nevojshme te komoditetit per te jetuar ne harmoni mes natyres dhe sherbimeve te nje qy...
Tiranë 350.00 Euro €
Vilë për shitje në Shtoj 15/05/2019
Vilë për shitje në Shtoj
Sun Real Estate ofron për shitje një vilë të ndodhur në Shtoj. Prona ka sipërfaqe 720 m² nga ku ndërtim janë 220 m² dhe është dy-katëshe. Vila përbëhet nga: – salloni, – dhomë ndenje me oxhak, – kuzhina, – 3 dhoma gjumi, – 2 banjo, – 2 ballkone. Cilësitë e vilës: – ka sistem kaldaje, – të gjitha dho...
Shkodër 155000.00 Euro €
Vile 3 kateshe ne shitje ne Velipoje 13/05/2019
Vile 3 kateshe ne shitje ne Velipoje
Sun Real Estate ofron per shitje nje vile III kateshe me vendodhje ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe totale prej 700 m², ku 132m² jane ndertim dhe 568m² oborr perreth Viles. Cilesi te kesaj vile: – E gjithe shtepia eshte e shtruar ne pllaka. – Ofrohet per shitje e mobiluar. – Ndodhet ne nje zone m...
Shkodër 200000.00 Euro €
Vilë 2-katëshe për shitje në Shirokë 13/05/2019
Vilë 2-katëshe për shitje në Shirokë
Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe 2+1 me vendndodhje në Shirokë afër restorant “Univers” dhe me sipërfaqe prej 234 m². ✅Vila përbëhet nga: – 2 dhoma gjumi – 2 sallone – 2 kuzhina – 2 ballkone – 2 banjo ✔Cilësitë e vilës: – Është e shtruar e gjitha me pllaka – Ka dritare dopio-xham ...
Shkodër 150000.00 Euro €
Shitet objekt 6 katesh buze rruges kryesore 11/05/2019
Shitet objekt 6 katesh buze rruges kryesore
Shitet objekt 6 katesh i kombinuar buze rruges kryesore i pershtatshem per aktivitete te ndryshme hotel etj... 1.5 ml Euro 0692125388
Durrës 1.50 Euro €
Vilë 3-katëshe për shitje në Velipojë 08/05/2019
Vilë 3-katëshe për shitje në Velipojë
Sun Real Estate ofron për shitje një vilë të ndodhur në rrugën nr.9, Velipojë. Vila është tre-katëshe dhe secili kat ka një sipërfaqe prej 100 m². Secili kat përbëhet nga: – 2 dhoma gjumi, – një sallon, – një banjo. Vila shitet tërësisht e mobiluar dhe ofron kondicioner në çdo dhomë. Gjithashtu ofro...
Shkodër 180000.00 Euro €
Vile 3 kateshe tek Ish fusha e beksave, prane profarmes, rruga Demir Zyko 13/04/2019
Vile 3 kateshe tek Ish fusha e beksave, prane profarmes, rruga Demir Zyko
Shitet vile 2 kate banimi + 1 kat garazhd me hipotek & dokumenta te rregullta. Shtepia ka vetem 1 pronar. Siperfaqja e truallit eshte 350 m2. Siperfaqja e garazhdit eshte 120 m2 & 2 katet e banimit jane nga 140 m2 secila. Siperfaqae totale e nderteses eshte 400 m2 Cdo kat ka: nje sallon te m...
Tiranë 475000.00 Euro €