Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Zyra

Të gjitha Individ Kompanitë
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Ambient biznesi me qira tek rruga 01/02/2020
Ambient biznesi me qira tek rruga "Rruga Vaso Kadia"
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek tek rruga "Rruga Vaso Kadia". Ka sipërfaqe prej 37 m². Ambienti ndodhet në katin e parë .Është e shtruar me pllakë, vetratë xhami dhe grila, një banjo, kondicioner. Ndodhet në një zonë me mjaft qarkullim për bizneset.
Shkodër 30000.00 Lek
Ambient biznesi me qira tek Sheshi Demokracia 21/12/2019
Ambient biznesi me qira tek Sheshi Demokracia
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek Sheshi Demokracia, ngjitur me Radio Shkodrën. Ka sipërfaqe prej 121m². Ambienti ndodhet në katin e dytë me pamje nga rruga .Është e shtruar me pllakë , ka vetratë xhami, dy dhoma të ndara me vetratë xhami, dy banjo . Ndodhet në një zonë me mjaft ...
Shkodër 1200.00 Euro €
Ambjent biznesi me qira tek rruga Qemal Draçini 07/12/2019
Ambjent biznesi me qira tek rruga Qemal Draçini
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi te rruga Qemal Draçini, tek Conadi. tek Dollari, me sipërfaqe prej 300 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë përballë rruge .Është i shtruar me pllakë , është e ndarë në dy ambiente ,ka vetratë xhami , ka një banjo, një banak për bar .Është i përshtatsh...
Shkodër 2000.00 Euro €
Ambiente zyrash për shitje në rrugën 11/07/2019
Ambiente zyrash për shitje në rrugën "Vaso Kadia".
Sun Real Estate ofron për shitje ambiente zyrash të ndodhura në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut. Ambientet ndodhet në katin e katërt dhe kanë përkatësisht sipërfaqe 52 m², 22 m² dhe 34 m². Ofrojnë mundësi shfrytëzimi si zyra apo salla konferencash. Ambientet janë të shtruara me pl...
Shkodër Kontrolloni me shitësin
Ambient biznesi për shitje tek Juridiku. 11/07/2019
Ambient biznesi për shitje tek Juridiku.
Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut. Ambienti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 18 m². Ofron mundësi shfrytëzimi si zyra apo sallë konferencash. Ambienti është i shtruar me pllakë dhe ka vetrate xhami. Gjithashtu amb...
Shkodër 1900000.00 Lek
Ambient për zyra në shitje pranë Juridikut. 10/07/2019
Ambient për zyra në shitje pranë Juridikut.
Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut. Ambienti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 24 m². Ofron mundësi shfrytëzimi si zyra apo sallë konferencash. Ambienti është i shtruar me pllakë dhe ka vetrate xhami. Gjithashtu amb...
Shkodër 2500000.00 Lek
Ambient zyre për shitje pranë Juridikut. 09/07/2019
Ambient zyre për shitje pranë Juridikut.
Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut. Ambienti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 27 m². Ofron mundësi shfrytëzimi si zyra apo sallë konferencash. Ambienti është i shtruar me pllakë dhe ka vetrate xhami. Gjithashtu amb...
Shkodër 2800000.00 Lek
Ambient zyre me qira përballë Juridikut. 09/07/2019
Ambient zyre me qira përballë Juridikut.
Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakultetit të Juridikut. Ambienti ka sipërfaqe 52 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Cilësitë e ambientit: - janë të shtruara me pllakë - ka vetratë xhami - janë të pajisura me grila - ka kondicioner.
Shkodër 50000.00 Lek
Zyre moderne mbrapa gjykates se larte (600 Euro) 13/06/2019
Zyre moderne mbrapa gjykates se larte (600 Euro)
Ka nje siperfaqe 70m2 ku eshte i ndare ne 3 ambiente. I pajisur me kondicioner dhe ndodhet ne katin e 2 te nje ndertimi me ashensor. Ambienti mund te perdoret per lloje te ndryshme biznesi. Disponon edhe nje post parkimi me cmim ekstra.
Tiranë 600.00 Euro €
Ambient biznesi me qira pranë Sahatit 12/06/2019
Ambient biznesi me qira pranë Sahatit
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ambjenti është me të gjitha kushtet dhe është i ndërtuar kohët e fundit dhe mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti. Përbët nga: – zyra – banjo – ba...
Shkodër 2000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës 10/05/2019
Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gjylbegaj”, pranë Radio Shkodrës, ngjitur me bar-kafe “Dejà vû”. Ambienti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 150 m². ✔Cilësitë e ambientit: – Është i ndarë në dy ambiente – Nuk ka k...
Shkodër 800.00 Euro €
Ambient biznesi në shitje në Pedonale 06/05/2019
Ambient biznesi në shitje në Pedonale
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 170 m² e ndodhur në katin e tretë. Sipërfaqja e bollshme e ambientit ofron: – një paradhomë (recepsion) -një banjo -zyrë e veçantë -dhomë e madhe. Ambienti ndodhet n...
Shkodër 153000.00 Euro €
18/04/2019
OKAZION! NJESI SHERBIMI RR. SIRI KODRA
NJESI SHERBIMI, E PERSHTATSHME PER CDO AKTIVITET. AFER RRUGES RR. SIRI KODRA. Nga 121'200 Euro behet 80'000 Euro. ME HIPOTEKE.
Tiranë 80000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira pranë Sahatit 11/04/2019
Ambient biznesi me qira pranë Sahatit
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ambjenti është me të gjitha kushtet dhe është i ndërtuar kohët e fundit dhe mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti. Përbët nga: – zyra – banjo – ba...
Shkodër 2000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira në Pedonale 11/04/2019
Ambient biznesi me qira në Pedonale
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 170 m² e ndodhur në katin e tretë. Sipërfaqja e bollshme e ambientit ofron: – një paradhomë (recepsion) -një banjo -zyrë e veçantë -dhomë e madhe. Ambienti ndodhet në n...
Shkodër 80000.00 Lek
Don Bosko, Zyre Me Qira 09/04/2019
Don Bosko, Zyre Me Qira
Don Bosko Jepet me Qira zyre. Ndodhet ne katin e 2 banim, te nje pallati te ri dhe organizohet nga nje ambient dhe 1 tualet. E pershtatshme per Zyre ose klinike. Cmimi: 250 Euro/Muaj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Redin ne nr. 0698742723
Tiranë 250.00 Euro €
27/03/2019
Shkodër falas
23/03/2019
Shkodër falas
19/03/2019
With Love And Care.
With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And C...
Gjermani falas
Shitet ambient zyre tek Rezidenca Alpha 19/03/2019
Shitet ambient zyre tek Rezidenca Alpha
Shitet ambient zyre tek Rezidenca Alpha, prane QSUT me siperfaqe 100 m2. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te objektit. Me fasad xhemi qe ben te mundur ndricim natyral gjate gjithe dites, ka pamje relaksuese, gjithashtu dhe hyrje te dedikuar vetem zyrave te ndare nga banoret. Per me shume informacion...
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira 15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Qender, Ambient Biznesi Me Qira 15/03/2019
Qender, Ambient Biznesi Me Qira
Qender, Ambient Biznesi me Qira. Godina organizohet ne tre kate: Kati i pare eshte 120m2 open space dhe 1 Tualet. Kati i dyte eshte 140m2 open space dhe 1 Tualet. Kati i trete eshte 170m2 i organizuar ne pese ambiente dhe dy tualete. Me Qira jepet komplet si godine ose e ndare ne kate. Cmimi i Godin...
Tiranë falas
Shiten ambiente biznesi tek Rezidnca Alpha 12/03/2019
Shiten ambiente biznesi tek Rezidnca Alpha
Tek Rezidenca Alpha,prane QSUT shiten ambiente sherbimi me siperfaqe te ndryshme. Me fasade xhami e cila i jep ambientit ndricim natyral gjate gjithe dites, kane akses te plote me ambientet rekreative te rezidences, hyrje te dedikuar vetem ambienteve te sherbimit. Ambientet te pershtatshme per zyra ...
Tiranë falas
Zyre me Qira 26/02/2019
Zyre me Qira
Prane Presidencen, jepet me qira ambjent per zyra. Ambjenti organizohet nga 4 hapesira, 1 depo, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 2 banim, pallat i ri me 2 ashensore. Cmimi: 800 euro / muaj Per me shume informacion, kontaktoni ne nr 0676088300
Tiranë falas