Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Zyra

Të gjitha Individ Kompanitë
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Me pagese
15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
18/04/2019
OKAZION! NJESI SHERBIMI RR. SIRI KODRA
NJESI SHERBIMI, E PERSHTATSHME PER CDO AKTIVITET. AFER RRUGES RR. SIRI KODRA. Nga 121'200 Euro behet 80'000 Euro. ME HIPOTEKE.
Tiranë 80000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira pranë Sahatit 11/04/2019
Ambient biznesi me qira pranë Sahatit
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Ambjenti është me të gjitha kushtet dhe është i ndërtuar kohët e fundit dhe mund të përdoret për çdo lloj aktiviteti. Përbët nga: – zyra – banjo – ba...
Shkodër 2000.00 Euro €
Ambient biznesi me qira në Pedonale 11/04/2019
Ambient biznesi me qira në Pedonale
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek rruga “Kolë Idromeno”, Pedonale. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 170 m² e ndodhur në katin e tretë. Sipërfaqja e bollshme e ambientit ofron: – një paradhomë (recepsion) -një banjo -zyrë e veçantë -dhomë e madhe. Ambienti ndodhet në n...
Shkodër 80000.00 Lek
Don Bosko, Zyre Me Qira 09/04/2019
Don Bosko, Zyre Me Qira
Don Bosko Jepet me Qira zyre. Ndodhet ne katin e 2 banim, te nje pallati te ri dhe organizohet nga nje ambient dhe 1 tualet. E pershtatshme per Zyre ose klinike. Cmimi: 250 Euro/Muaj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Redin ne nr. 0698742723
Tiranë 250.00 Euro €
27/03/2019
Shkodër falas
23/03/2019
Shkodër falas
19/03/2019
With Love And Care.
With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And Care.With Love And C...
Gjermani falas
Shitet ambient zyre tek Rezidenca Alpha 19/03/2019
Shitet ambient zyre tek Rezidenca Alpha
Shitet ambient zyre tek Rezidenca Alpha, prane QSUT me siperfaqe 100 m2. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te objektit. Me fasad xhemi qe ben te mundur ndricim natyral gjate gjithe dites, ka pamje relaksuese, gjithashtu dhe hyrje te dedikuar vetem zyrave te ndare nga banoret. Per me shume informacion...
Tiranë falas
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira 15/03/2019
Super Ambjent Zyre Ne Bllok Me Qira
Jepet super ambjent zyre me qira. Ambjenti ndodhet ne qender te Bllokut. Eshte ne katin e nente (jot e fundit) te nje pallati te ri te pajiur me dy ashensore. Ambjenti eshte i projektuar per zyre dhe ka sherbyer gjithmone si e tille. Ai eshte i organizuar si me pohte: recepsion area, dhome mbledhje,...
Tiranë falas
Qender, Ambient Biznesi Me Qira 15/03/2019
Qender, Ambient Biznesi Me Qira
Qender, Ambient Biznesi me Qira. Godina organizohet ne tre kate: Kati i pare eshte 120m2 open space dhe 1 Tualet. Kati i dyte eshte 140m2 open space dhe 1 Tualet. Kati i trete eshte 170m2 i organizuar ne pese ambiente dhe dy tualete. Me Qira jepet komplet si godine ose e ndare ne kate. Cmimi i Godin...
Tiranë falas
Shiten ambiente biznesi tek Rezidnca Alpha 12/03/2019
Shiten ambiente biznesi tek Rezidnca Alpha
Tek Rezidenca Alpha,prane QSUT shiten ambiente sherbimi me siperfaqe te ndryshme. Me fasade xhami e cila i jep ambientit ndricim natyral gjate gjithe dites, kane akses te plote me ambientet rekreative te rezidences, hyrje te dedikuar vetem ambienteve te sherbimit. Ambientet te pershtatshme per zyra ...
Tiranë falas
Zyre me Qira 26/02/2019
Zyre me Qira
Prane Presidencen, jepet me qira ambjent per zyra. Ambjenti organizohet nga 4 hapesira, 1 depo, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e 2 banim, pallat i ri me 2 ashensore. Cmimi: 800 euro / muaj Per me shume informacion, kontaktoni ne nr 0676088300
Tiranë falas
Ambjent Biznesi Me Qira 25/02/2019
Ambjent Biznesi Me Qira
Ne Bllok, Rr. Ismail Qemali jepet zyre me qira. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Zyra eshte e organizuar si me poshte: 11 ambjente te ndara dhe 5 tualete. Cmimi i negociueshem. Cmimi: 8 euro / m2 Per me shume info ju lutem kontaktoni Redin ne nr 0672049600.
Tiranë falas
Ne Bllok Ambjent Me Qira 25/02/2019
Ne Bllok Ambjent Me Qira
Ne Rr. "Ismail Qemali", ambjent biznesi me Qira. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ai eshte i organizuar si me poshte: 3 ambjente, 2 tualete dhe dy ballkone. Cmimi: 880 euro / muaj Per me shume info ju lutem k...
Tiranë falas
Orlandokasembi31@outlook.com 10/01/2019
[email protected]
Jam m43 kerkoj cifte sekret dhe serjoz .dhe m dhe f jam i hapur per gjithcka
Shkodër falas
Zyre me Qira tek Zogu I Zi 10/01/2019
Zyre me Qira tek Zogu I Zi
Tek Zogu i Zi jepet me qira ambjent open space per zyra. Ambjenti ka fasade xhami me mundesi te shumta reklamimi dhe akses shume te mire me rrugen kryesore, ka dy tualete dhe sistem qendror ngrohje - ftohje. Cmimi: 1.600 euro / muaj Per me shume informacion, kontaktoni ne nr 0676022313
Tiranë falas
21/12/2018
Shkodër falas
03/12/2018
Ambient biznesi me qira
Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi me siperfaqe 160 m2 ne katin e dyte dhe me adrese: rruga "Revolucioni Antikomunist Hungarez". ✅Ambienti ka keto cilesi: - Eshte i shtruar ne pllake. - Kolonat jane te veshura me mermer dhe tavani me gips. - Ka dritare duralumini dhe grila elektrike...
Shkodër falas
29/11/2018
Shkodër falas
29/11/2018
Shkodër falas
Ambient 120 m2 200EUR 27/11/2018
Ambient 120 m2 200EUR
Objekti eshte i vitit 2009 kati 1 120m2 2 wc mund te perdoret per cdo lloj biznesi ose si zura. Objektit eshte montuar sistem A/C edhe sistem security ka Tavane me punime gipsi dhe dricim me llamba led, e shum extra tjera . Eshte 50 metra larg shkolles 9-Vjecare 17 Shkurti perpara objektit eshte nje...
Tiranë falas
27/11/2018
Shkodër falas
Prane Kristal Center, Jepet Ambjent Me Qira 27/11/2018
Prane Kristal Center, Jepet Ambjent Me Qira
Prane Kristal Center, jepet ambjent me qira. I ndodhur ne katin e 2, organizohet nga 4 ambjente pune dhe 1 tualet. Ambjenti eshte bosh dhe pershtatet per cdo lloj biznesi si klinike, zyra, etj.. Cmimi: 1.000 euro Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin 0676088300
Tiranë falas
Ambient biznesi ne shitje ne Pedonale 26/11/2018
Ambient biznesi ne shitje ne Pedonale
Sun Real Estate ofron per shitje nje ambient biznesi te ndodhur tek rruga "Kole Idromeno", Pedonale. Ambienti gezon nje siperfaqe prej 170 m2 e ndodhur ne katin e trete. Siperfaqja e bollshme e ambientit ofron: - nje paradhome (recepsion) -nje banjo -zyre e vecante -dhome e madhe. Ambienti ndodhet n...
Shkodër falas