Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi

Të gjitha Individ Kompanitë
25/01/2009
Dhoma plazhi
Zona/Rruga : Shengjin,kune Ofroj 4 garsoniere ne Shengjin(Kune),ne nje zone te qete e te pastert.Garzonieret jane te reja rreth 600m nga deti e te pajisura me krevat dopio,krevat marinari,kuzhine;dollap,tavoline me karrige,frig.ajer i kondencionuar.Cmimi20euro nata e-mail [email protected] Te...
Tiranë falas
18/01/2009
Writing Better Sentence in 30 Min .
Have problem in writing , Sentence . Take tips from the blog - http://www.rcmsite.blogspot.com . With the help of the blog you will able to write more faster and Without Any Sentence Problem . You will also find more about English in this blog . [URL]http://rcmsite.blogspot.com[/URL]
Prishtine falas
10/09/2008
ambjente, dhoma plazhi
1. ambjent dhome e guzhine 52 m2 kati katert. 2. 170m2 kati 5 e ndare ne ambjent 2 dhoma e guzhine 85 m2, dhome e guzhine 52 m2, garsioner 32m2 me gjithe tarracen e shfrytezueshme me dalje banjo e shkarkime. 3. Kati pare 85m2 me lartesi 3.5m e ndare ne 2 ambjente 52m2 dhe 32 m2 me ambjent rrethues 6...
Durrës falas
16/07/2008
GARSONIERE NE VLORE
OFROJME GARSONIERE ME QERA PER VERE ME TE GJITHA PAJISJET,BANJE ME DUSH 24 ORE,GUZHINE .
Vlorë falas
12/06/2008
kerkoj me qira dhoma afer plazhit
dua nje dhom per tre persona,pra duhet te jete nje kuzhin edhe nje dhome me banjo dhe te kete uje.drita,dhe e pajisur me te gjitha gjesendet tjera muji korrik,apoedhe gusht nuk ka problem tel,0037744208302 sefa
Durrës falas
13/05/2008
SHES 1+1
SHES NJE APARTAMENT 1+1 ,TE MALI I ROBIT, NDERTIM I RI, PUNIME CILESORE ME DOKUMENTE TE RREGULLTA. CMIMI 35999 EURO. TEL 04235414. MOBIL 0692067729
Tiranë falas
13/05/2008
JAP GARSONIERE ME QERA
JAP GARSONIERE ME QERA NE NJE NDERTIM SHUME KOMOD DHE TE RI NE KOMPLEKSIN MALI I ROBIT. CMIMI PER 10 DITE 200 EURO. TEL 04235414.TEL 0692067729
Tiranë falas
APATAMENT ME QERA PER PLAZH NE BREG TE DETIT DURRES ALB. 10/05/2008
APATAMENT ME QERA PER PLAZH NE BREG TE DETIT DURRES ALB.
JAP APARTAMENT ME QERA PER PLAZHISTE, NDODHET NE DURRES PERBALLE HOTEL DURRAHU , PRANE HOTEL FLORIDA E HOTEL ADRIATIK. APARTAMENTI ESHTE PERFUNDUAR VITINE SHKUAR, NE KATIN E KATERT, ME ASHENSOR, AJER TE KONDICIONUAR, I MOBILUAR ME MOBILJE BASHKEKOHORE E ME KOMODITETET E NEVOJSHME PER PUSHIME SHLODHE...
Durrës falas
Dhoma plazhi 10/05/2008
Dhoma plazhi
Prane stacionit trenit golem durres nga ana e detit ndodhet vila " Gudisi" e pershtateshme per pushime .vila ka dhoma te kompletuara, me banjo,aneks gatimi,krevat dopio,teke,2 ktesh,tv,frigo,vend clodhes, parkim mamkinash,Qetesi aposolute, me shume kontatoni ne nr.tel.00355/0682187294 ose ...
Durrës falas
29/04/2008
jap me qera dhoma plazhi
prane stacionit trenit golem durres nga ana e detit jepen dhoma me qera ne periudhen e plazhit.te kompletuara me Krevat dopio.krevat teke,krevat 2 katesh,banjo cdo dhome,guzhine gatimi.tv,frigo,frskuese,uje 24 ore,pamje nga deti,parkim makinash,vend clodhes,qetesi apsolute. me hollesi klikoni ne htt...
Vitia falas