Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartamente pushimi 09/05/2018
Apartamente pushimi
Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]
Durrës falas
100 Apartamente per plazh 08/05/2018
100 Apartamente per plazh
Pershendetje !! Kemi apartamente & hotele me qera me pamje nga deti & anasjelltas, Mund te Rezervoni kur te doni. Apartamentet ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: shkembi kavajes/ iliria Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]
Durrës falas
25/04/2018
Njohje per lidhje sekrete
Jam Marjo Shkoder 30 vjec kerkoj nhe femer per ludhje sejrete nga shkodra ska ransi mosha jam i gatshem ti pergjigjem per qdo gje tel 0693982733
Shkodër falas
25/04/2018
Njohje per lidhje sekrete
Jam Marjo Shkoder 30 vjec kerkoj nhe femer per ludhje sejrete nga shkodra ska ransi mosha jam i gatshem ti pergjigjem per qdo gje tel 0693982733
Shkodër falas
22/04/2018
Apartament Per Plazh
35EUR ne nate ne nje super apartament 3+1+2t+2b ku mund te akomodohem deri ne 6 persona.Apartamenti ndodhet ne Vlore vetem 5 min me makine nga Bregdeti cel/watsapp +355685529525
Vlorë falas
22/04/2018
Apartament Per Plazh
35EUR ne nate ne nje super apartament 3+1+2t+2b ku mund te akomodohem deri ne 6 persona.Apartamenti ndodhet ne Vlore vetem 5 min me makine nga Bregdeti cel/watsapp +355685529525
Vlorë falas
19/04/2018
Dhoma plazhi
Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh te mobiluara me te gjitha kushtet 20 meter nga deti.per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416
falas
Dhoma plazhi 19/04/2018
Dhoma plazhi
Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh te mobiluara me te gjitha kushtet 20 meter nga deti.per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416
falas
16/04/2018
Shtepi per pushime ne Shengjin
Japim me qera shtepi pushimi ne plazhin e bukur te Shengjinit, shtepija eshte e mobiluar dhe me te gjitha kushtet. Cmimi 25 euro nata. Per kontakt nr. Cel. 00355(694753378) dhe 0039(3383010683).
Lezhë falas
16/04/2018
Shtepi per pushime ne Shengjin
Japim me qera shtepi pushimi ne plazhin e bukur te Shengjinit, shtepija eshte e mobiluar dhe me te gjitha kushtet. Cmimi 25 euro nata. Per kontakt nr. Cel. 00355(694753378) dhe 0039(3383010683).
Lezhë falas
16/04/2018
Shtepi per pushime ne Shengjin
Japim me qera shtepi pushimi ne plazhin e bukur te Shengjinit, shtepija eshte e mobiluar dhe me te gjitha kushtet. Cmimi 25 euro nata. Per kontakt nr. Cel. 00355(694753378) dhe 0039(3383010683).
Lezhë falas
PER ME SHUME KESHTJE PER PERDORIMIN E RIVOTRILIT TE 5MG 2MG 1OMG NUK LEXONI TE BASHKOHET ME 25/02/2018
PER ME SHUME KESHTJE PER PERDORIMIN E RIVOTRILIT TE 5MG 2MG 1OMG NUK LEXONI TE BASHKOHET ME
PER ME SHUME KESHTJE PER PERDORIMIN E RIVOTRILIT TE 5MG 2MG 1OMG NUK LEXONI TE BASHKOHET ME ME PER ADRESIN IME: [email protected]
Ferizaj falas
Fondet e shpejte. 31/01/2018
Fondet e shpejte.
I japin ndihme te garantuara per organizatat serioze te interesuara te biznesit dhe individeve ne nje te ulet kontakt te normes se interesit tani email [email protected]
Tiranë falas
02/10/2017
Kerkoj goca per shoqri
Pershendetje jam viktori nga kosova , do vi pas dy dite ne shqipri ma saksishr ne durres me nje shok dhe duam te kemi nga nje goc per shoqrim , te interesuarat le tma dergojn numrin e telefonit ne modul
Durrës falas
APARTAMENT TURISITIK 14/08/2017
APARTAMENT TURISITIK
JEPET ME QERA APARTAMENT TUISTIK GJATE GJITHE MUAJIT E VITIT , DHOME E GUZHINE , E KOMPLETUAR ME GJITHE PAJISJET. . PANORAMA DETI DHE PLAZHI PESE MINUTA ME KEMBE.PRENOTONI SA ME SHPEJTE . NUK DO ZHGENJEHENI
Vlorë falas
Shtepi plazhi me cmim te arsyeshem 02/08/2017
Shtepi plazhi me cmim te arsyeshem
Jepen hyrje 1+1 dhe 2+1 me qera ne Sarande, ne dalje te qytetit, rruges per ne Ksamil. Hyrjet jane te mobiluara dhe te kompletuara, me hapesire per parkim, me oborr dhe me ballkon. Largesia nga deti 100 metra.
falas
Dhoma plazhi me qera 26/07/2017
Dhoma plazhi me qera
**Jap me qera dhoma plazhi per pushime verore. Dhomat jane te pajisura me kushte moderne, kondicioner, kuzhine gatimi dhe tualet personal per cdo dhome. Ambjenti perreth eshte i gjelberua dhe i rrethuar me lule, per tu ofruar pushime sa me te qeta dhe plot freski. Cmimi i dhomave teke eshte 2000 lek...
Vlorë falas
Dhoma plazhi me qera 26/07/2017
Dhoma plazhi me qera
**Ofroj dhoma me qera per familjare dhe cifte per periudhen e turizmit ne uje te ftohte Vlore. Dhomat jane te pajisura me te gjitha kushtet komode. Me dhome gatimi, frigorifer, televizor, kondicionere, krevat dopjo, 2 krevata tek dhe tualet me kushte komode. Ambjenti perreth i gjelberuar, ku ju dhe ...
Vlorë falas
23/07/2017
apartament plazhi
Jepet me qera apartament 1+1 e kompletuar e gjithe
Tiranë falas
Shtepi Pushimi Vlore 21/07/2017
Shtepi Pushimi Vlore
Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madh perreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmimi: 25 mije lek nata. Per me shume informacion dhe per prenotime kontaktoni ne numrin e meposhtem.
Vlorë falas
18/07/2017
Dhoma te lira ne Ulqin
Ofroje Apartmane me qira ne Ulqin ne pllazh te madhe, gjindemi para hotelit hills, apo mund te reservoni me tel 0037744253409 Ju mirepresim
Ulqin falas
18/07/2017
Ofroje apartmane me qira
Apartmane te lira ne Ulqin pllazh e madhe te paisura komplet me te gjitha kerkesat. Per reservim ne viber 0037744253409 Ku mirepresim
Ulqin falas
Orikum Vlore, qera apartament ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Rent apartment on the beach) 17/07/2017
Orikum Vlore, qera apartament ne plazh 1+1 dhe 2+1 (Rent apartment on the beach)
Jepet apartament me qera ne Orikum, Vlore. Apartamente 1+1 dhe 2+1 te mobiluar mire. Dhome gjumi, kuzhin, banjo dhe ballkon me pamje fantastike te detit dhe te gadishullit te Karaburunit. Parkim per automjete te madhesive te ndryshme. 5 min larg detit. Apartamenti ka vendodhje strategjike, midis par...
Vlorë falas
Apartament 1+1 me qera ne zonen e plazhit 12/07/2017
Apartament 1+1 me qera ne zonen e plazhit
Jepet apartament 1+1, 77 metra kateror, me qera ne zonen e plazhit Durres. Apartamenti ndodhet perball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne katin e pare te kompleksit Rotondo. Parkim falas, Internet WF, TV Kabllor.
Durrës falas