Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Dhoma plazhi

Të gjitha Individ Kompanitë
Apartament 1+1 me qera ne zonen e plazhit 12/07/2017
Apartament 1+1 me qera ne zonen e plazhit
Jepet apartament 1+1, 77 metra kateror, me qera ne zonen e plazhit Durres. Apartamenti ndodhet perball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i kompletuar dhe ndodhet ne katin e pare te kompleksit Rotondo. Parkim falas, Internet WF, TV Kabllor.
Durrës falas
Jepen me Qera pushimesh 10/07/2017
Jepen me Qera pushimesh
JEPEN ME QERA, DHOMA, GASONIERE DHE APARTAMENTE PUSHIMESH NE SHKEMBIN E KAVAJES. DUKE FILLUAR NGA 10 EURO PERSONI, CDO AMBJENT ESHTE I PAISUR ME KLIMA
Durrës falas
10/07/2017
Jepet hyrje me qera
Jepet hyrje me qera ne zonen Mali Robit (ne krah te MAC Albania); Pallati ndodhet 100 pa shkuar tek Kompleksi Kastrati (mes pishash). Kati 3; dhome guzhine, ballkon; e mobiluar Per periudhen Korrik - Gusht cmimi 15 Euro ne dite Per periudhen Korrik - Dhjetor 150 Euro ne muaj
Tiranë falas
Shtepi pushimi ne Orikum 04/07/2017
Shtepi pushimi ne Orikum
Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jahteve pa shkuar ne Orikum.Apartamentet ndodhen 50m larg detit, kane pamje nga porti jahteve, kane te siguruar dhe parkimin per automjetet. cmimi kenaqshem....
Vlorë falas
Dhoma plazhi ne Sarande 03/07/2017
Dhoma plazhi ne Sarande
Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim.Apartamentet permbajne secili tv kabll...
falas
100 Apartamente me qera 02/07/2017
100 Apartamente me qera
Kemi banesa & hotele me qera me pamje nga deti , Mund te Rezervoni kur te doni. Banesat ndodhen afer detit plazhi durrsit me kushte te Rregullta e moderrne. Zona e Plazhit: plazhi durrsit/shkembi kavajes/ Tel 00355685589400 (viber)(whatsApp) Imail: [email protected]
Durrës falas
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH 30/06/2017
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
JAP ME QERA APARTAMENTE PER PLAZH NE VLORE. APARTAMENTET GJENDEN NE ZONEN E SKELES PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT NE LUNGOMARE 100 METRA NGA DETI. APARTAMENTET JANE TE MADHESIVE TE NDRYSHME PER 2-3 PERSONA, PER 4-5 PERSONA DHE PER 6-7 PERSONA, DHE TE KOMPLETUAR ME GJITHCKA. JU LUTEMI NA KONTAKTONI ME ...
Ferizaj falas
Shtepi pushimi me qera 29/06/2017
Shtepi pushimi me qera
Jap me qera apartament per pushime, 2+1 ne Vlore. Apartamenti eshte totalisht i arreduar dhe perbehet nga; Dhome gjumi matrimoniale, Dhome gjumi me dy krevate tek, Salloni dhe kuzhina ne nje ambient. Apartamenti eshte prane detit, afersisht 50m larg. Per me teper info kontaktoni ne cel +355697202337
Vlorë falas
28/06/2017
Korçë falas
GARSONIERE PER PLAZH VLORE 28/06/2017
GARSONIERE PER PLAZH VLORE
GARSONIERE PER PLAZH E MOBILUAR ME T GJITHA KUZHINE ; FRIGORIFER ;TV; LAVATRICE ; BANJO ;BALLKON 50 METRA NGA DETI ; NDODHET TEK LUNGOMARE BUZE DETIT : KA AFER CDO SHERBIM TE NEVOJSHEM DYQANET BARET ETJ ; CMIMI 2000 LEK NATA ; ESHTE ENDE E LIRE PER PERIUDHEN 1-15 KORRIK ;0692290314
Vlorë falas
Vila Cela apartamente me qerra 25/06/2017
Vila Cela apartamente me qerra
Vila Cela eshte nje ndertese 3 kateshe ne hyrje te Sarandes, me 4 apartamente me mobilim te ri. 2 apartamente jane 2+1 dhe marrin deri 8 veta. Kushtojne 40EUR nata. Apartamentet e vogla jane 1+1, marrin deri ne 4 persona dhe jane 25EUR. Vila ka pamje mahnitese te detit, qytetit dhe ishujve te Korfuz...
falas
22/06/2017
Dhoma plazhi
Japim me qera dhoma plazhi ne Shengjin, dhomat jane te mobiluara e me te gjitha kushtet. per info:tel. 00355694753378 thirjet edhe me whatsapp.
Lezhë falas
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH 22/06/2017
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
JAP ME QERA APARTAMENT NE VLORE PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT NE LUNGOMARE 100 METRA NGA DETI. APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA SENDET E NEVOJSHME PER NJE JETESE KOMODE, DHE ESHTE I PERBERE SI ME POSHTE: HYRJE NE KORRIDOR, DHOME NDENJE ME GUZHINE DHE DALJE NE BALLKON, DY DHOMA GJUMI MARTESORE...
Vlorë falas
Okazion Jepet apartament me qira per pushime ne Sarande 18/06/2017
Okazion Jepet apartament me qira per pushime ne Sarande
Okazion ditet e mbetura nga data 19 qershor-4 korik dhe nga 26 gushti dhe ne shtator shtepia jepet me 25 euro nata nga 30. Jepet me qera apartament 1+1 ne qender te Sarandes per pushimet e veres. Apartamenti eshte kompletisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e reja, kondicioner dhe me nje mobilim ba...
falas
Sarande,jepet me qera vile per plazh 18/06/2017
Sarande,jepet me qera vile per plazh
Jepet me qera vile e vogel per plazh gjate muajve korrik,gust shtator. e pershtatshme per familjar internet Wi-Fi,vend parkimi,oborr ambjent I fresket shume afer plazhit. 3000leke ata. cel: 0684877871/0695579546/0698264839
Lezhë falas
13/06/2017
Apartament 1+1 me qera ne plazhin e Durresit
Apartament plazhi me qera Durres! Jepet apartament 1+1 (48 m2) me qera ne zonen e plazhit Durres. Apartamenti ndodhet perball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i kompletuar dhe ndodhet ne katin e pare te kompleksit Rotondo. Parkim falas, Internet WF. Cmimi. 15 euro / dita.
Durrës falas
13/06/2017
Apartament 1+1 me qera ne plazhin e Durresit
Apartament plazhi me qera Durres! Jepet apartament 1+1 (48 m2) me qera ne zonen e plazhit Durres. Apartamenti ndodhet perball resortit Tropikal. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i kompletuar dhe ndodhet ne katin e pare te kompleksit Rotondo. Parkim falas, Internet WF.
Durrës falas
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH 12/06/2017
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH 100 METRA NGA DETI NE ZONEN E SKELES ZONE E RREGULLUAR NGA LUNGOMARE. APARTAMENTI ESHTE I PERBERE NGA HYRJE NE KORRIDOR NJE BANJE, NJE ANEKS-GUZHINE DHE NJE DHOME GJUMI MARTESORE ME BALLKON. KY APARTAMENT ESHTE I PERSHTATSHEM PER 2-3 PERSONA. JU LUTEM NA KONTAKTONI M...
Vlorë falas
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH 12/06/2017
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
JAP ME QERA APARTAMENTPER PLAZH NE ZONEN PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT 100 METRA NDA DETI. SHUME KOMOD SI PER VAJTJEN NE PLAZH, SHETITOREN DHE PER SHERBIMET TE CILAT NDODHEN TE GJITHA FARE AFER. ZONE E RREGULLUAR NGA PROJEKTI LUNGOMARE. APARTAMENTI ESHTE I PERBERE SI ME POSHTE : HYRJE NE KORRIDOR, DH...
Vlorë falas
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH 12/06/2017
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
JAP ME QERA APARTAMENT PER PLAZH NE VLORE NE ZONEN PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT 100 METRA NGA DETI. ZONA E RREGULLUAR SIPAS PROJEKTIT LUNGOMARE, DHE GJITHCKA ESHTE FARE AFER SI SHERBIMET EDHE SHETITORJA DHE SHUME KOMODE PER TE SHKUAR NE PLAZH. APARTAMENTI ESHTE I PERBERE SI ME POSHTE: DHOME NDENJE M...
Vlorë falas
Papafingo 1+1 me pamje nga deti 11/06/2017
Papafingo 1+1 me pamje nga deti
Apartament ne katin e fundit me pamje te shkelqyer nga deti
falas
Dhoma plazhi ne Sarande 09/06/2017
Dhoma plazhi ne Sarande
Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere per 3 persona , apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim.Apartamentet permbajne secili tv kabll...
falas
JEPET ME QERA 09/06/2017
JEPET ME QERA
JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 NE KATIN 5 ME ASHENSOR I MOBILUAR ME KUSHTE BASHKEKOHORE
Durrës falas
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH 08/06/2017
APARTAMENT ME QERA PER PLAZH
JAP ME QERA APARTAMENT NE VLORE NE ZONEN E SKELES PERBALLE ISHULLIT TE DIELLIT, 100 METRA NGA DETI. APARTAMENTI ESHTE I PERBERE SI ME POSHTE : HYRJE NE KORRIDOR NJE DHOME NDENJE ME GUZHINE DLJE NE BALLKON, DY DHOMA GJUMI MARTESORE TE DYJA ME DALJE NE BALLKON, DHE NJE BANJE ME DRITARE PER AJRIM. APAR...
Vlorë falas