Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Agjensi imobiliare,Real estate

Të gjitha Individ Kompanitë
Shitet apartament
Me pagese
27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Toke ne shitje 01/03/2020
Toke ne shitje
Toka ndodhet ne vijen e pare bregdetare. Ngjitur me detin. 150m vije bregdetare. Perballe plazhit te Ulqinit, Lezhes, Shengjinit. E hipotekuar. E pershtatshme per aktivitete turistike te ndryshme.  Zone e virgjer, e pershtatshme per camping. SE SHPEJTI PORTI I JAHTEVE NGJITUR ME PARCELEN!!!!!!
Te gjitha qytetet 2500000.00 Euro €
23/09/2019
Apartament 3+1 me qira tek "Markata" Rus.
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me sipërfaqe 140 m² tek "Markata" Rus. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë dhe ofron një sallon, tre dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkon në të dyja anët e pallatit. Hyrja ofrohet e mobiluar dhe pallati ka ashensor.
Shkodër 250.00 Euro €
Shitet apartament 27/03/2019
Shitet apartament
Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Cmimi : 78.000 Euro. Vendparkim me vlere 10.000 Euro i paperfshire ne cmimin e apartamentit.
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 26/03/2019
Apartament per Shitje:
Apartamneti ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me siperfaqe totale 81 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim nga Jugu. Eshte i mirembajtur, i shtruar me parket laminat, dritare te pajisura me grila. Aktualisht perdoret si ambient zyre. Eshte i pajisur...
Tiranë falas
Jepet me qera ambient biznesi 26/03/2019
Jepet me qera ambient biznesi
Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe totale 270m2, 118 m2 brenda dhe 152 m2 pjesa e verandes. Eshte ne nje pallat te ri, i paperdorur asnjehere. Kati 1. Cmimi: 1000 Euro/muaj.
Tiranë falas
Shitet ambient biznesi 26/03/2019
Shitet ambient biznesi
Shes Lokal dublex me siperfaqe totale 28 m2 total ku 18 m2 kati 1 dhe 10 m2 Kati 2. Cmimi 70.000 Euro, me gjithe paisjet ose 65.000 Euro bosh. Me hipoteke!
Tiranë falas
Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 80 m2 500 Euro (21 dhjetori) 20/03/2019
Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 80 m2 500 Euro (21 dhjetori)
Perballe me Inxh e Ndertimit, jepet me qira apartament 1 dhome +soxhorno. Siperfaqe 80 m2. Kati 7 i banimit. Pallat i ri me punime shume cilesore. Apartament i kompletuar me cdo gje te re. Cmimi : 500 Euro/muaj.
Tiranë falas
ambient biznesi me qira 27/02/2019
ambient biznesi me qira
Ambjenti me qera eshte i pozicionuar ne qender tek Turdiu Center. Siperfaqe totale eshte 700 m2 ,me tualete, kubature e rregullt. Kati -1 me shkalle elektrike. Opsion ideal per investim. Cmim: 11.000 Euro/muaj.
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 27/02/2019
Apartament per Shitje:
Apartamenti perbehet nga 2 dhoma+soxhorno+gatim +2 tualete+ ballkon. Siperfaqja totale eshte 117 m2, Kati 5, me ashensor. Punime dhe kompletim cilesor ne cdo pjese. Me hipoteke te rregullt! Cmimi 118.000 Euro.
Tiranë falas
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 110 m2 500 Euro (Rruga e Bogdaneve) 26/02/2019
Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 110 m2 500 Euro (Rruga e Bogdaneve)
Jepet me qera apartament panoramik 2+1, siperfaqe 110 m2. Perbehet nga salloni ndenie + gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. Ndohet ne katin 7 me ashensor modern. Ka vend parkimi ne katin -1. Cmimi: 500 Euro/muaj.
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 26/02/2019
Apartament per Shitje:
Shitet apartament 2+1 ne katin e I-re ne rrugen Jordan Misja,pallat ekzistues, me siperfaqe 96 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndjenje, 2 dhome gjumi, 1 tualet dhe korridor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon dokument te rregullt hipotekor. Vendodhja e ketij apartament...
Tiranë falas
Shitet ambient biznesi 26/02/2019
Shitet ambient biznesi
Shitet ambient biznesi tek rruga Dritan Hoxha, ne rruge kryesore, 25 m2 ne katin e 2-te me pamje nga rruga kryesore, me fasade xhami. Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Cmimi: 35.000 Euro.
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 26/10/2018
Apartament per Shitje:
Shitet super apartament 3+1+2 banjo+1 ballkon me siperfaqe totale 139 m2 ne pallat te ri. Kati i 7 banimit, orientim fantastik,punime super cilesore,ashensor modern. Aktualisht eshte ne faze ndertimi,perfundon per 5 muaj. Çmimi: 140.000 Euro.
Tiranë falas
Jepet Ambient Biznesi me Qira: 26/10/2018
Jepet Ambient Biznesi me Qira:
Jepet magazine me qira, mbrapa Mondial. Magazina ka nje siperfaqe prej 500 m2 dhe nje cmim prej, qe shkon ne 500 EUR/muaj.
Tiranë falas
Apartament me Qira: 26/10/2018
Apartament me Qira:
Buze rruges se Kavajes prane Policise Bashkiake jepet apartament me qira, 2 dhoma +soxhorno. Siperfaqe 100 m2. Kati 7 I banimit, pallat i ri. Punime shume cilesore, pamje fantastike. Apartament i pabanuar me pare. Cmimi 600 euro/muaj.
Tiranë falas
Apartament me Qira: 26/10/2018
Apartament me Qira:
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. Eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet brenda, dhome femijesh, 1 tualete i pergjithshem. Apartamenti ka punime shume cileso...
Tiranë falas
Ambient Biznesi me Qira: 01/10/2018
Ambient Biznesi me Qira:
Jepet ambient biznesi me qira, me siperfaqe prej 110 m2. Ambienti ndodhet ne Condor Center, ne katin e 2. Eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme. Cmimi 550 euro/muaj.
Tiranë falas
13/09/2018
Shkodër falas
Apartament per Shitje: 07/08/2018
Apartament per Shitje:
Shitet super apartment tek rruga Ndre Mjeda, ish Parku. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi +1 sallon ndenje I bollshem +2 banjo+ 1 dhome Depo,larje-tharje ,kati 7 I banimit,I parafundit I pallatit. Siperfaqe totale 220 m2 nga te cilat 55 m2 verande personale. Sistem i plote filtrimit te ujit, ka...
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 01/08/2018
Apartament per Shitje:
Apartament ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi, Laprake. Ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati te sapo perfunduar me sip 108 m2, ne nje zone shume te kerkuar dhe prane te gjitha faciliteteve te nevojshme, si linje autobusi, kopshte, cerdhe, shkolla, markete, farmaci, bare, restorante etj. ...
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 28/07/2018
Apartament per Shitje:
Apartamenti ndodhet tek TIRANA GOLDEN PARK, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne Tirane. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 200 m2, nga te cilat 100 m2 jane vetem verande. Ndodhet ne katin 8. Esht...
Tiranë falas
25/07/2018
OKAZION! Shitet ambient tregtar 80.8 m2 RR,Siri Kodra
Shitet ambient tregtar 80.8m2 nga 137.000 euro behet 125.000 nga 1550euro/m2 behet 1547euro/m2 Ambienti gjendet ne rrugen siri kodra 5 min nga bulevardi
Tiranë falas
25/07/2018
OKAZION! Shitet ambient tregtar 64.7 m2 RR,Siri Kodra
**Shitet ambient biznesi64.7m2 nga 110.000 euro behet 100.000 nga 1550euro/m2 behet 1545euro/m2 Ambienti gjendet ne rrugen siri kodra 5 min nga bulevardi**
Tiranë falas
Apartament per Shitje: 20/07/2018
Apartament per Shitje:
Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG. Perbehet nga 2 dhoma, soxhorno, 2 tualete dhe ballkon. Sip totale 117 m2 Kati 3 banimit. Cmimi : 117.000 Euro.
Tiranë falas