Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Biznesi

Të gjitha Individ Kompanitë
Kerkoj ortaker me Kapital per investuar me stalla Lope e viça ne veri te Spanjes Galicia 17/08/2019
Kerkoj ortaker me Kapital per investuar me stalla Lope e viça ne veri te Spanjes Galicia
Kerkoj ortaker me kapital per te investuar ne stalla Lope e viça. ne veri te spanjes Galicia. Me kapital fillestar 10000 euro fitimet Jane te konsiderueshme. Fitimet mujore variojne nga 1000-2000 euro. Kush eshte i interesar te me shkruaj nga ketu. Cdo contrate biznesi me ortaket behet legale sipas ...
Prishtine 10000.00 Euro €
Kerkoj ortaker me Kapital per investuar ne blegtori ne veri te Spanjes Galicia 16/08/2019
Kerkoj ortaker me Kapital per investuar ne blegtori ne veri te Spanjes Galicia
Kerkoj ortaker me Kapital per te investuar ne blegtori ne veri te Spanjes Galicia. Te githa kotratat qe do te nenshkruhen dhe firmosen per cdo capital depositado do te behen sipas ligjeve Spanjolle. Intereset parave ndahen sipas fitimeve per aq euro sa fut. Minimumi I lekeve qe mund te investosh esh...
Te gjitha qytetet 10000.00 Euro €
16/08/2019
Kerkoj ortaker per te investuar ne blegtori ne spanje
Kerkoj ortaker me kapital per te investuar ne blegtori ne spanje. Ofroj contrata kompanie te gjitha te legalizuara sipas ligjeve spanjole. Biznesi i blegtorise ne spanje. Este shume fitimprures. Kujt tju interesoje te me shkruaj ne watssap dhe flasim. Kapitalistat qe duan te investojne. Nga 10000 eu...
Te gjitha qytetet falas
05/08/2019
Dhoma frigoriferike
Jepet me qera dhoma frigoriferike 37m katror me 4m lartesi. Dhoma eshte freskuse. Cmimi i diskutueshem. Nr i telefonit 0675784492
Durrës Kontrolloni me shitësin
Shitet biznesi Klinke Dentare ne gjendje pune tek rr.Barrikadave, prane ish kinema 17 nentori,kati2 23/07/2019
Shitet biznesi Klinke Dentare ne gjendje pune tek rr.Barrikadave, prane ish kinema 17 nentori,kati2
Shitet biznesi Klinke Dentare ne gjendje pune tek Rr.Barrikadave, 50m nga Aleanca Franceze/Ish kinema 17 nentori. Ambienti ka siperfaqe te brendshme prej 50m2 me 1 dhome pune, 1 dhome pritje, dhome sterilizimi te vecante, tualet, ballkon me siperfaqe 20m2. Klinika ka 2 poltrona, 2 kompresore, autokl...
Tiranë 22000.00 Euro €
19/07/2019
Seks me leke ne shkoder
Paguaj mire , jam M 22 emigrant Takime vetem per femra 16-45 vjece Me shkruani , flm x
Shkodër 1000.00 Euro €
09/07/2019
RUAJME OBJEKTE
Ju ofrojme ruajtje te objekteve,bizneseve, vilave etj, me roje, me kamera e sinjale alarmi, ne cdo zone te Tiranes me cmimet me te ulta te tregut. Jemi polici private me pervoje te gjate.cel 0685146423
Tiranë falas
Dua nje vajz 09/07/2019
Dua nje vajz
Dua nje vajz ner moshen 16 vjeqare per te ber seks ❤️
Kontrolloni me shitësin
Brumatrice Zanusi 15kg 25/06/2019
Brumatrice Zanusi 15kg
Shitet brumatrice italiane zanusi profesionale ne gjendje shume te mire pune, punon me tension trefazor, me kapacitet 15kg
Librazhd 38000.00 Lek
Zgjidhja për të zgjidhur të gjitha këto probleme financiare 20/06/2019
Zgjidhja për të zgjidhur të gjitha këto probleme financiare
Fundi i shqetësimeve tuaja financiare tani na kontaktoni Zgjidhja për të zgjidhur të gjitha këto probleme financiare Ju dëshironi të blini një shtëpi, dëshironi të blini një makinë apo të ndërtoni një hotel ose të investoni në pasuri të paluajtshme ose keni nevojë për ndihmë të vogël financiare na k...
Gjermani Kontrolloni me shitësin
RENT A ROOM 13/06/2019
RENT A ROOM
SUITA ME QERA FAMILIAR GOLD SILVER
Sarandë 40.00 Euro €
10/06/2019
Pershendetje
Pershendetje nese ka ndonje vajz qe ka interes per punesim ne kosov ne kafeteri si puntore e mire pagesa eshte e mire dhe e sigurt me kontrat pune. Femra duhet te jet e paster mosha 20 deri 40 te jet pa probleme me shtetin. Te wet shkollen e mbaruar te pakten 12 klas . Gjdo gje me marrëveshje ju mir...
Gjakove 1000.00 Euro €
09/06/2019
Mekanik
Kerkoj mekanik gjenerik per makina o me perqindje o me rrog te kenaqur me eksperienc gomisteri konvergjenc gjenerik me paisjet me moderne per nje ofiqin +lokal+lavazh mirpres tel 0683280449 flm
Dibër Kontrolloni me shitësin
22/05/2019
dyqan me qera
Jepet me qira ambient biznesi tek rruga Siri Kodra, Kompleksi Siri, Tiranë. Ambienti ndodhet në katin sipërfaqësor, ka një sipërfaqe prej 80 m2 plus 16 m2 verande, dyqani jepet hapsire bosh dhe mund te perdoret per çfare do lloj aktiviteti. Zona është në zhvillim, me infrastruktur të lartë. Çmimi pë...
Tiranë 400.00 Euro €
19/04/2019
KURS PER THONJTE PER VETEM 1000 LEKE
SALLON BORA OFRON KURS PER THONJTE PER VETEM 10000 LEKE. OFERTA ESHTE E VLEFSHME PER MUAJIN PRILL. KURS PARUKERIE VETEM 100 EURO NE MUAJ. 069 66 79 730
Tiranë 10000.00 Lek
AGStudio.al ofron dizenjim profesionalë për aktivitetin tuaj personal apo të kompanisë suaj. 17/04/2019
AGStudio.al ofron dizenjim profesionalë për aktivitetin tuaj personal apo të kompanisë suaj.
Ne jemi agjensi Dizajni & Prodhimi e cila ka 11 vite që është prezente në tregun shqiptar. Ne jemi krenar për sukseset qe kemi arritur si edhe në aftësinë për të ofruar zgjidhje inovative. Shembujt tanë më të mirë janë: • Zhvillim të plotë të markave • Strategji fituese dhe inovative • Parapërga...
Tiranë 50.00 Euro €
Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes. 26/03/2019
Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes.
🌺Pranvere ne Permet & Banjat e Benjes🏞 🗓Nisje dt.30.mars & 6.prill. 🐾Udhetim 1 ditor. 👉🏻Grup i konfirmuar per udhetimin e dt.30.mars.👌🏻 âž– âž– âž– âž– âž– âž– 💰Cmimi: 1800 LEK/P 💰Cmimi per grupe mbi 5 veta e lart (te vete konfirmuar): 1500 LEK /P âž– âž– âž– âž...
Tiranë falas
Kerkoj ortak me capital per investim ne blegtori dhe ne bujqesi per ne spanje 21/03/2019
Kerkoj ortak me capital per investim ne blegtori dhe ne bujqesi per ne spanje
Kerkoj aksionere qe duan te investojne ne bisnesin e blegtorise stallve te lopeve deleve dhe dhive dhe bujqesise per ne spanje. Fitimet jene te medha ne kete bisnes ketu ne spanje. Leket Jepen dhe meren me nje kontrate noteriale spanjolle. pastaj perqindja ndahet sipas shumes qe ke futur dhe fitimet...
Lushnjë falas
03/03/2019
SALLON BORA,KURSE PROFESIONALE ME SUPEROFERTET
KURSE PER PARUKERI DHE ESTETIKE PER THONJTE. MJETET KRYESORE DHURATE. 069 66 79 730
Tiranë falas
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera 01/03/2019
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera
Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Transporti falas.Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...
Tiranë falas
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera 01/03/2019
Noka Event- Tavolina karrige tenda stola me qera
Ju sherbejme me tavolina karrige stola tenda me qera per rastet tuaja familjare si dasma ditelindje fejesa mbremje festive si dhe me raste te tjera .Ju sherbejme me materiale mjaft cilesore dhe me cmime konkuruese .Transporti falas.Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat tane te telefonit ...
Tiranë falas
Linje prodhimi betoni e re 03/02/2019
Linje prodhimi betoni e re
Linje betoni e re. Kapaciteti 50m3 per ore.
Elbasan falas
Linje prodhimi betoni e re 03/02/2019
Linje prodhimi betoni e re
Linje betoni e re. Kapaciteti 50m3 per ore.
Elbasan falas
Linje prodhim betoni e re 01/02/2019
Linje prodhim betoni e re
Linje prodhimi betoni e re.Kapaciteti 35 m3 ne ore.
Elbasan falas