Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Biznesi

Të gjitha Individ Kompanitë
27/10/2008
shes Hotel ne Golem
Hoteli eshte ne Golem, ne koder me nje pamje fantastike te detit Adriatik , rreth 1 km nga plazhi. Hoteli eshte rikonstruktuar teresisht ne 2001-2002. Sip 2.500 m2 . Vend parkimi, 15 dhoma,me banjo dhe kondicioner Restaurant i brendshem per 50 veta Salle konferencash per 40 veta 2 salete per takime ...
Tiranë falas
09/10/2008
Njoftim Shitje
Disponoj raki rrushi 2-3 vjecare shitet me 550 leke kilja (deri ne 400 kg)
Elbasan falas
05/10/2008
TRANSPORT DETAR DURRES-BRINDISI-DURRES,VLORE-BRINDISI-VLORE
OROJME TRANSPORT DETAR ME ANIJE 250t.KONTAKTONI NE NUMRIN CEL.0692130031
Durrës falas
MAQINERI PER PRODHIMIN E THASEVE PER CIMENTO,MIELL ETJ 25/09/2008
MAQINERI PER PRODHIMIN E THASEVE PER CIMENTO,MIELL ETJ
MAQINERI PER PRODHIMIN E THASEVE TE CIMENTOS DERI NE 5 SHTRESA + 1 SHTRESE PP/PE TE REJA PRODHIM I 2008 TEKNOLOGJI GJERMANE DHE JAPONEZE.
Tetove falas
"BAUMAX"shpk ofron PARKET, MOBILJE, DYER, DRITARE, SHKALLE TE BRENDESHME 22/09/2008
"BAUMAX"shpk ofron PARKET, MOBILJE, DYER, DRITARE, SHKALLE TE BRENDESHME
"BAUMAX"shpk tashme e njohur ne tregun Shqiptare per prodhimin e dhe shtrimin e PARKETIT. MOBILJEVE, SHKALLEVE TE BRENDESHME, DYER, DRITARE. Per me shume informacione rreth produkteve tona ju mund te gjeni ne [URL]http://www.donimeraj.com[/URL]
Tiranë falas
19/09/2008
SHITJE
TREGETOJME PER PICERITE DHE DYQANET MOZARELA DHE 7 LLLOJE TE TJERA DJATHI (CILIEGINE ,TRECINE,GORGONZOLA ETJ) TE PRODHUAR NGA KOMPANIA JONE NGA NJE MJESHTER ITALIAN .TRANSPORTI I GARANTUAR NGA ANA JONE .KONTAKTONI TEL 04367350
Tiranë falas
02/09/2008
SHES / JAP ME QERA APARTAMENTE DHE OBJEKTE BIZNESI
Jap me qera keto ambiente : -Nje bar (lokal) me cmim 300 Euro/ne muaj -Ambjenti poshte eshte 300 m2 keshtu si eshte 4 Euro/m2 (me mundesine per shfrytezim te ambjentit jashte perpara barit ) -Ambjenti siper(lokali-keshtu si eshte)me S=85 m2 me cmim 300 Euro/pagese mujore -Salle bilardo me S=85 m2 me...
Durrës falas
Produkte Letre "Harmony" 15/08/2008
Produkte Letre "Harmony"
Tregtojme produkte letre
Tiranë falas
Transport 15/08/2008
Transport
Bejme transportin e mallrave me kontejner nga Greqia per ne Kosove apo nga Durrsi per ne Kosove
Ferizaj falas
Okazion Biznesi 30/07/2008
Okazion Biznesi
Shes nje aktivitet mobilerie (per shitje mobiljesh)te krijuar prej 3 vitesh per arsye biznesi jasht shtetit.Mobileria ka eskluzivitetin e nje fabrike prestigjoze serbe qe eshte e njohur ne te gjith boten per prodhimet e saj,per me teper mund ta vizitoni ne sitin:www.simpo.co.yu Per cdo informacion m...
Durrës falas
21/07/2008
Shitet ose me qera ambient biznesi 950 euro/m2, rruga e durresit
Shitet ose Jepet me qera objekt 970 m2 (ne nje kat) ne rrugen e Durresit, perballe me hyrjen kryesore te Laprakes. Pak metra nga selia e Komisionit Evropian. Kati i dyte i nje pallati, i rrethuar me ballkone nga te gjitha anet. Shume e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti (zyra, banka, shkolla, kurs...
Tiranë falas
Roba te perdorura dhe stock me kg 19/07/2008
Roba te perdorura dhe stock me kg
perfaqesues gjeneral i firmes Daneze,per ballkan,you ofron cmimin me te lire dhe kualitetin me te mire ne europe dhe amerike.Posedojme certifikate nga ministria e shendetesise se danimarkes,BIZNESI JUAJ DHE NE JEMI ME HAPIN E KOHES, NJE KG 0.68 - 1.79 EURO.Vendeve qe ju shesim :Ukraine me 100 ton vj...
Tetove falas
18/07/2008
kerkoj pune
Jam ing.ndertimi, me nje eksperience prej 23 vjet, ne zbatim, hartim preventiva, dokumentacioni teknik, etj.perdori shume mire kompjuterin, si dhe autocad, zoteroj gjuhen angleze me shume ne te shkruar e perkthim e me pak ne te folur, po keshtu dhe gjuhen italiane. kerkoj qe te punesohem ne nje firm...
Tiranë falas
16/07/2008
habaho video billborde
habaho video billborde esht kompania epare ne tregun e reklamimit der mjet video billborde ne vendet turistik oher struge qe ndodhet ne qender te qytetit te ohritd dhe te struges ju keni mundesi ti rekllamoni bisneset ndermjet video billbord 6 mujore & 1 vjetcare reklama juaj do te pulikohet 30 ...
Struge falas
08/07/2008
Shitet qender interneti
Shitet qender internet kafeje,ku perfshihen 7 kompjutera te vitit 2008,me karte grafike 512mb,ekran te sheshte,parametra cilesore kufje dhe kamera dixhitale dhe me garanci per nje vit,se bashku me ruterin,lidhjet ne rrjet,tavolinat,karriket dhe tabelen e reklames. Cmimi i arsyeshem. Nr.Kontakti:069 ...
Tiranë falas
01/07/2008
Flete alumini te kategorise se II-te
Importojme Flete alumini dhe duralumini AlMg3 te spesoreve nga me te ndryshmet. Posedojme gjithashtu fleta alumini te ngjyrosura si dhe fleta plastike te perthyshme me siperfaqe alumini. Ideale per zbukurime. Per me teper te dhena kontaktoni me ne. Importimi behet vetem me sasi te medha por me lever...
Te gjitha qytetet falas
20/05/2008
Ferizaj falas
20/05/2008
Ferizaj falas
20/05/2008
Shitet Aktiviteti I Nje Qendre Interneti
Shitet aktiviteti i nje Qendre Interneti per arsye mos menaxhimi me keto paisje: 11 kompjutra me ekran Flet Dell & Compac markat me te mira 512 mb Ramn Pentium 4 Kart Grafike 256mb Nvidia Geforce Inverter me 3 bateri i cili mban ne pune kompjutrat deri ne 7 ore Printer 3 in 1 (Printer,Skaner,Fot...
Tiranë falas
17/05/2008
MAKINERI BISNESI TE PERDORURA
KERKOJ BISNESMEN SHQIPTAR PER FUTJEN E MAKINERIVE BISNESI NGA FALIMENTIME NE ITALI GJERMANI EDHE FRANCE KUSH ESHTE I INTERESUAR MUN TE ME SHKRUAJ .... CMIMET MUND TA HARRIN DERI 70% ME LIRE...
Tiranë falas