Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
17/06/2008
Shitese
Ofrohet vend pune si shitese ne rrjetet prestigjioze te dyqaneve me aksesore modern femerore dhe mashkullore, ne Tirane. Te interesuarat te dergojne CV-ne ne [email protected] ose te kontaktojne ne numrin e telefonit 00355692021181. Jeni te mirepritur!
Tiranë falas
Parukier/e 16/06/2008
Parukier/e
Salloni I bukurise"Demore" kerkon te punesoje Titulli: Parukier/e Kanditaure e sukseshme do te jete ajo qe ploteson keto kritere: 1.Te jete i komunikueshem dhe i organizuar 2.Te kete njohuri te produkteve dhe sherbimeve. 3.Kandidati ideal duhet te jete I kualifikuar dhe me experience te plote ne te ...
Tiranë falas
15/06/2008
Ofrojme pune.......
Stafi i lajmerime.com kerkon vajza dhe djem per ti punesuar prane kompanise tone, per tu marre me marketing dhe promocion.. Gjithashtu mirepresim edhe vullnetare te cilet kohen e tyre te lire duan tja perkushtojne lajmerime.com. Per informacione na kontaktoni me e-mail nepermjet modulit.
Tiranë falas
12/06/2008
Kerkojme urgjentisht nje person qe te na ndihmoje ...
Kerkojme urgjentisht nje person qe te na ndihmoje ne gjetjen e nje locali ne qender te tiranes per hapjen e nje bari. Ne qoftese arrijme synimin tone, ofrojme pune fikse ne bar sipas deshires, rroge shume e mire.
Tiranë falas
12/06/2008
Kerkoj te punesoj nje ekonomiste per nje firme pri...
Kerkoj te punesoj nje ekonomiste per nje firme private me pajsije mjekesore. - Personi duhet te dije mire marrdheniet me bankat dhe detyrimet me shtetin. - Personi duhet te jete me moshe mbi 30 vjec deri 45 vjec dhe te kete eksperience ne sektorin privat. - Paga eshte e larte dhe e siguruar. - Duhet...
Tiranë falas
11/06/2008
Printec Albania Kerkon te punesoje Software Developer
Printec Albania, dege e kompanise Printec Group, nje nga kompanite lider ne fushen e teknologjise dhe informacionin kerkon te punesoj nje person ne pozicionin "Software Developer". Aktiviteti yne perfshin zgjidhjet hardware & software ne fushen transaksioneve financiare si ATM ,POS , E...
Tiranë falas
11/06/2008
Specialist kompjuteri
-------------------------------------------------------------------------------- Pershendetje. Divitech Computers kerkon specialist kompjuteri te kene njohuri ne hardware dhe software.Marrim ne konsiderate eksperiencen dhe deshiren per te punuar ne grup.Kerkohet orar i plote dhe mundesi per te punua...
Tiranë falas
11/06/2008
INXHINIER ZBATIMI
Kerkojme : INXHINIER ZBATIMI Pershkrimi I punes dhe cilesite: 1. Te njohe shume mire projektin (arkitekturen dhe konstruksionin) 2. te kete njohuri te mjaftueshme ne projektet hidraulike dhe elektrike dhe te ndjeke zbatimin e tyre 3. te kete njohuri te mjaftueshme gjeodezike ( te hartoje nje plan pi...
Tiranë falas
10/06/2008
Kerkoj ekonomiste ose menaxhere zyre
Kerkohet nje ekonomiste per menaxhim zyre dhe mbajtje aktiviteti ekonomik. Shoqeria ka nje aktivitet te gjere ne fushen e pajisjeve elektronike prej shume vitesh. Paga eshte e mire dhe sigurimet e menjehershme.
Tiranë falas
10/06/2008
Kerkoj inxhiniere ndertimi
Firma "Kevin Construksion" kerkon te punesoje nje inxhiniere (femer) ndertimi qe te kete eksperience pune disa vjecare ne fushen e preventivimit dhe te kostos se ndertimit. Vendi i punes do jete ne zyre (kushte sh.te mira) Paga e kenaqshme. Tel 247 771
Tiranë falas
10/06/2008
Asistent Marketingu me prespektive rritje ne detyre
Pershkrimi I punes dhe cilesite: - Te kete experience ne shitje ose ne marketing. - Te jete person I motivuar, me energji dhe punetor. - Te jete I afte per te punuar me nje skuader energjike. - Te jete I mire orientuar. - Te jete I afte per te marre dhe per te dhene drejtime. - Te kete njohuri shume...
Tiranë falas
06/06/2008
CONAD SHQIPERIA
Hap Magizine CASH & CARRY ne Tirane KERKON TE PUNESOJ Pergjegjes Dep. i Blerjeve - Dep. i Shitjeve - Dep. i Logjistikes Punonjes Administrate ne Dep. e Blerjeve - Informatikes - Ekonomise - Sekretarise - Shitjeve Punetor Magazinier - Karrelist Kurikulum vitae duhet te permbajne: Te dhena persona...
Tiranë falas
06/06/2008
CONAD SHQIPERIA
Conad Shqiperia Apre magazzino CASH & CARRY a Tirana ASSUME Responsabili Commerciali - Vendite - Logistica Impiegati commerciali - informatici - amministrativi - di segreteria - Venditori Operai magazzinieri - carrellisti Il curriculum vitae dovranno essere compilatI con: dati anagrafici - recap...
Tiranë falas
04/06/2008
Drejtues Komuniteti Rinor & Keshilltar Psiko - Pedagogjik (Kohe e kufizuar punesimi - 1 vit
Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate private, pa qellime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit apo qe per arsye te ndryshme nuk mund te jetojne me prinderit e tyre. SOS Fshatrat ...
Tiranë falas
03/06/2008
Tiranë falas
03/06/2008
kerkoj puntor llotoje(bookmaker)CEL/0692109335
KERKOJ TE PUNESOJ NJE PUNETOR LLOTOJE (BOOKMAKER) PAGESA E KENAQSHME.ORARI 09:00-19:00 KONTAKTONI MAKSI CEL/0692109335
falas
30/05/2008
Kekoj menaxher shitje (djal)
Kerkoj te punesoj nje menaxher shitjesh per pajisje elektronike te fushave te ndryshme. Personi duhet te jete i shkathet dhe do te jete i paguar mire.
Tiranë falas
30/05/2008
INXHINIER ZBATIMI
Pershkrimi I punes dhe cilesite: 1. Te njohe shume mire projektin (arkitekturen dhe konstruksionin) 2. te kete njohuri te mjaftueshme ne projektet hidraulike dhe elektrike dhe te ndjeke zbatimin e tyre 3. te kete njohuri te mjaftueshme gjeodezike ( te hartoje nje plan piketimi te objektit dhe te dre...
Tiranë falas
30/05/2008
ARKITEKT
Emertesa : arkitekt i profiluar apo me eksperience ne zbatim Pershkrimi I punes : te plotesoje nje projekte te ndryshme dhe do te beje integrimin e projektit arkitektonik me projektet konstruktiv,hidrosanitar dhe elektrik.do te plotesoje projektin me detaje , rifinitura ,plotesime te ndryshme sipas ...
Tiranë falas
30/05/2008
Punonjese ARKE-PROTOKOLL
Pershkrimi I punes dhe cilesite: 1. Te kete eksperienca te ngjashme. 2. Te kete minimalisht shkollen e mesme ekonomike, por do te preferohen candidate me shkolle te larte ekonomike pavaresisht nga profile. 3. Te njohe programin Alpha ose Financa 5 ne nivelin e arkes. 4. Te njohe programet baze te ko...
Tiranë falas
Kerkohen djem dhe vajza per menaxhere shitjesh 26/05/2008
Kerkohen djem dhe vajza per menaxhere shitjesh
Kompania kozmetike BIO-08 sh.p.k kerkon te punesoje djem dhe vajza nga mosha 21-28 vjec ne pozicionin menaxhere shitjesh. Te interesuarit te komunikojne ne numrat e telefonit 042267238 ose 0682011227 ose te dergojne nje CV ne adresen e e-mailit [email protected] Adresa :Rr.Jul Varibova.Mbrap...
Tiranë falas
26/05/2008
Kerkoj te punesoj nje Inxhinier dhe nje magazinier
Kam nje aktivitet privat prej disa vitesh me aparatura elektronike. Kerkoj te punesoj: 1. Nje Inxhinier Elektronik/Informatik 2. Nje Punonjes Logjistike & Magazinier Rroga do te jete e kenaqshme dhe siguracione te paguara. Te interesuarit te kontaktojne ne: 0682076261
Tiranë falas
25/05/2008
shofer
KERKOJ NJE SHOFER ME EKSPERIENCE PUNE TE KETE NJOHURI DHE TE KETE PUNUAR RRUGET E GREQISE DHE ITALISE TE KETE PATENTEN ADR. SHOFERI DUHET TE PUNOJ ME TRAILER OSE ME BOT NR KONTAKTI:0692066014
Tiranë falas
21/05/2008
Kerkohet agjent shitjesh
REGINA kafe kerkon te punesoje agjent shitjesh per qytetin e Tiranes. Aplikanti duhet te kete pervoje pune dhe leje drejtimi automjeti.
Tiranë falas