Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Oferta Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
17/04/2019
Kujdestare per femi
Kerkojm kujdestare per vajzen ton 17 muaj, pastrimin e baneses dhe te gatuaj
Kontrolloni me shitësin
17/04/2019
Operatore Telefonike
BSD Marketing ofron vend pune Operatore ne gjuhen Angleze, Italiane, Gjermane dhe Spanjolle. Kriteret : Kandidatet duhet te zoterojne nje nga gjuhet ne nje nivel te pakten mesatar. Eksperienca e meparshme perben avantazh por nuk eshte e domosdoshme. Ofrohen : Kushte shume te mira pune Page baze plus...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
16/04/2019
Kerkojm Kujdestare
Kerkojm Kujdestare (max 45 vjecare) per dy vajzat tona 2 & 9 vjecare. Jemi familje seriose dhe jetojm ne Kanton te Luzernit ne Zvicerr. Per me shum informata ju lutemi na kontaktoni +41 78 850 55 56. Ju falenderojm. Pagesa Fr. 700.--
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Nese flet nje nga gjuhet si : ANGLEZE, GJERMANE, ITALIANE DHE SPANJOLLE atehere po te kerkojme ty :) 16/04/2019
Nese flet nje nga gjuhet si : ANGLEZE, GJERMANE, ITALIANE DHE SPANJOLLE atehere po te kerkojme ty :)
​Flet nje nga gjuhet e huaja : -Italisht -Anglisht -Spanjisht -Gjermanisht Nese pergjigja eshte PO, atehere ne po te kerkojme TYY!!! Jemi ne kerkim te njerezve me deshire per tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht! Ne kerkojme te rinj me dhe pa pervoje.. Ofrojme: -orare full time dhe part time -...
350.00 Euro €
14/04/2019
Babysitter
Kërkoj kujdestare për vajzen time 8 muajsh në zvicer të jeni në moshen 40-58 vjeqare për daten 25 maj për interesim më kontakoni në viber ose wazap 0041762166523
Zvicer Kontrolloni me shitësin
12/04/2019
Kujdestart per nji Bebe ne Zvicerr
Kerkojme nje kujdestare per vjzen ton. Preferohet mosha 25-40 vjece. Te kete eksperienca te meparshme me femijet, te jete e dashur dhe e ndjeshme ndaj nevojave qe kane femijet. Mundsisht me vullnet per pun te shpis. Presim vetem lajmerime serioze, vetem nga persona qe vertete jane te interesuar. Pag...
500.00 Euro €
Agjent i Shitjes 11/04/2019
Agjent i Shitjes
Aplikoni tani per tu bere pjese e platformes me te madhe te shitjes online ne trojet shqiptare. Dergoni CV ne [email protected] duke perfshire te gjitha njohurite dhe eksperiencat tuaja. Vetem te perzgjedhurit ftohen ne interviste.
Tiranë 250.00 Euro €
Ofrohet vend pune si kamariere/banakiere. 10/04/2019
Ofrohet vend pune si kamariere/banakiere.
Caffè del Libero Pensatore, nje vend i qete ne zemer te Tiranes,i frekuentuar nga klientele e zgjedhur kerkon te punesoje nje kamariere/banakiere(vajze)per turnin 15.00 me 23.00.
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09/04/2019
Redattore
Per apertura a Tirana della filiale di societa editoriale italiana ricerchiamo : 10 Redattori Si richiede: • Buona conoscenza della lingua italiana parlata e scritta • Laurea • Ottime conoscenze informatiche • Velocità di scrittura • Capacità di analisi Si offre: • Stipendio tra i più elevati del se...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
Vende pune vakante ne hoteleri 09/04/2019
Vende pune vakante ne hoteleri
Hotel Emerald ne Tirane kerkon te punesoje: 1. Banakier/e me eksperience pune 25-35 vjec 2. Kamarier me eksperience pune 20-35 vjec 3. Sanitare mosha 30-40 vjec me eksperience ne hoteleri 4. Receptionist/e (24-35 vjec) me eksperience ne hoteleri dhe te permbushi kriteret e meposhtme: te kete aftesi ...
Tiranë 30.00 Lek
09/04/2019
Magazinier
Magazinier Kerkohet nje magazinier, te kete mbaruar shkollen e mesme ose i diplomuar. Kandidati duhet te zoteroje keto cilesi: • Njohje e mire e gjuhes italiane • Njohuri te mira te paketes Office. • Eksperience e meparshme ne magazine si dhe ne perdorimin e vincit (pirun) eshte avantazh. Vendi i pu...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09/04/2019
Teleseller
Kerkohen Teleseller qe deshirojne te punojne ne nje kontekst sfidues dhe anti -konvencional. Kandidati do te futet ne ekipin e Telesales dhe me mbeshtetjen e trajnimin e duhur, do te merret me shitjen e sherbimeve qe do ti ofrohen klientit nepermjet bisedimeve telefonike. Ne menyre me specifike, kan...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
09/04/2019
Social Media Marketing
Kerkohet nje SOCIAL MEDIA MARKETING per tu punesuar prane nje shoqerie me baze sherbimesh ne Tirane. Kandidati duhe te kujdeset per keto detyra: -te menaxhoje ne menyre aktive faqet e kompanise (LinkedIn, Facebook, Instagram,Twitter dhe rrjete te tjera sociale duke prodhuar material grafik dhe tekst...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
29/03/2019
Magazinier
Kerkohet nje magazinier, te kete mbaruar shkollen e mesme ose i diplomuar. -Njohuri te mira te internetit dhe paketes Office. -Njohje e mire e gjuhes italiane. -Eksperience e meparshme ne magazine si dhe ne perdorimin e vincit (pirun) eshte avantazh.
Tiranë falas
28/03/2019
Kerkohet farmaciste per kohe te plote ose part time Tirane
Kerkohet farmaciste per kohe te plote ose part time. Te interesuarit te kontaktojne ne 067 491 1797 Prane Shkolles se Baletit, Tirane
Tiranë falas
28/03/2019
Kerkohet farmaciste per kohe te plote ose part time Tirane
Kerkohet farmaciste per kohe te plote ose part time. Te interesuarit te kontaktojne ne 067 491 1797 Prane Shkolles se Baletit, Tirane
Tiranë falas
Kopshtar(Ndihmes) ne Gjermani 28/03/2019
Kopshtar(Ndihmes) ne Gjermani
Kopshtar(Ndihmes) ne Gjermani Detyrat dhe Pergjegjesite : - Mirembajtja e kopshteve dhe zonave te gjelbra - Modifikimet dhe krijimi i kopshteve te reja - Ndertimi i mureve, rrugicave dhe pushimoreve Eksperiencat : - Shkollimi apo pervoje pune si kopshtar - Pervoje disa vjecare Vendi: Winterthur, Gje...
Prishtine falas
Kuzhinier/e (Gjermani) 21/03/2019
Kuzhinier/e (Gjermani)
Kuzhinier/e (Gjermani) Detyrat dhe Pergjegjesite: - Ekzekutimi i sakte i pergatitjes se ushqimit - Kontrollin e blerjeve - Pergjegjes ne kuzhine - Zbatimi i standardeve te cilesise - Pajtueshmeria me rregulloret e higjienes - Inkorporimi dhe udhezimi i te trajnuarve dhe praktikanteve Eksperiencat: -...
Prishtine falas
21/03/2019
QeramikaApollon Shpk
Shoqeria "Qeramika Apollon "Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2. INVESTITOR PRIVAT NE FUSHEN E NDERTIMIT. 3.KERKIM,ZBULIM,SHFRYTEZIM MINERALESH PER TE GJITHA LLOJEVE". Adresa "Sheq i madh" Fier, Pas karburant ALBES. Afron vende pune per : 1. Inxhinier /e kimiste. Te...
Fier falas
21/03/2019
QeramikaApollon Shpk
Shoqeria "Qeramika Apollon "Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2. INVESTITOR PRIVAT NE FUSHEN E NDERTIMIT. 3.KERKIM,ZBULIM,SHFRYTEZIM MINERALESH PER TE GJITHA LLOJEVE". Adresa "Sheq i madh" Fier, Pas karburant ALBES. Afron vende pune per : 1. Inxhinier /e kimiste. Te...
Fier falas
21/03/2019
QeramikaApollon Shpk
Shoqeria "Qeramika Apollon "Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2. INVESTITOR PRIVAT NE FUSHEN E NDERTIMIT. 3.KERKIM,ZBULIM,SHFRYTEZIM MINERALESH PER TE GJITHA LLOJEVE". Adresa "Sheq i madh" Fier, Pas karburant ALBES. Afron vende pune per : 1. Inxhinier /e kimiste. Te...
Fier falas
21/03/2019
QeramikaApollon Shpk
Shoqeria "Qeramika Apollon "Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2. INVESTITOR PRIVAT NE FUSHEN E NDERTIMIT. 3.KERKIM,ZBULIM,SHFRYTEZIM MINERALESH PER TE GJITHA LLOJEVE". Adresa "Sheq i madh" Fier, Pas karburant ALBES. Afron vende pune per : 1. Inxhinier /e kimiste. Te...
Fier falas
21/03/2019
QeramikaApollon Shpk
Shoqeria "Qeramika Apollon "Shpk Fier, me objekt veprimtarie :- 1. PRODHIM TULLA QERAMIKE. 2. INVESTITOR PRIVAT NE FUSHEN E NDERTIMIT. 3.KERKIM,ZBULIM,SHFRYTEZIM MINERALESH PER TE GJITHA LLOJEVE". Adresa "Sheq i madh" Fier, Pas karburant ALBES. Afron vende pune per : 1. Inxhinier /e kimiste. Te...
Fier falas
20/03/2019
Dado/ndihmese
Pershendetje zonja te nderuara Jemi nje familje nga Zvicra qe kem nevoj per nje zonje te dashur te sinqert qe te kujdeset per vajzen tone 5 vjeqare dhe per punet e shtepis. Te sjell eksperienc e nje humor te mire.E presim me shum dashuri dhe respekt.
Zvicer falas