Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
25/03/2019
Kerkoj pune
Pershendetje jam 29 vjece dhe interesohem te punoj si babysitter kam tre vjet eksperience pune ose edhe pune te tjera ne restorat per me shume info kontaktoni ne WhatsApp ne nr e tel 00355682245718
Fier falas
19/03/2019
Kerkoj pune
Pershendetje jam 29 vjece kerkoj te punesohem kujdestare femijesh ose shtepie kam tre vjet eksperience pune per me shume info kontaktoni ne nr ne WhatsApp +355682245718 te jen familje serioze dhe te jete puna ne nje nga vendet e unionit europian
Fier falas
19/03/2019
Kerkoj pune
Pershendetje jam 29 vjece kerkoj te punesohem kujdestare femijesh ose shtepie kam tre vjet eksperience pune per me shume info kontaktoni ne nr ne WhatsApp +355682245718 te jen familje serioze dhe te jete puna ne nje nga vendet e unionit europian
Fier falas
19/03/2019
Kerkoj pune
Pershendetje jam 29 vjece kerkoj te punesohem kujdestare femijesh ose shtepie kam tre vjet eksperience pune per me shume info kontaktoni ne nr ne WhatsApp +355682245718 te jen familje serioze dhe te jete puna ne nje nga vendet e unionit europian
Fier falas
15/03/2019
Kerkoj te punesohem si kujdestare ose Babysitter
Kam ekspperjenc mjaftushem per tu lujdesur jemi dy persona Mama dhe vajze qe interesohemi jemi 54 dhe 25 vjece.kush deshiron.te na kontaktoj 0699982363
Tiranë falas
02/03/2019
Jam 22 vjec dhe kerkoj pune mund te punoj dhe baby...
Jam 22 vjec dhe kerkoj pune mund te punoj dhe babysitter
falas
02/03/2019
Jam 22 vjec dhe kerkoj pune mund te punoj dhe baby...
Jam 22 vjec dhe kerkoj pune mund te punoj dhe babysitter
falas
Kèrkoj punè 25/02/2019
Kèrkoj punè
Mirmbrema Jam nje djal 22 vjecar kam mbaru shkollen e mesme pasi qe mundeit sme lan te vazhdoj universitetin , jam serioz me edukat dhe respekt,Kerkoj pune ne ndonje restorant si kamaljer ose pizza man te gjith te interesuarit mund te me kontaktojn ne nmr :0038972575886 ose email ;[email protected]
Zvicer falas
Kujdestare per femije ne Zurich 22/02/2019
Kujdestare per femije ne Zurich
Pershendetje, jam nje vajze 24 vjecare dhe mund te kujdesem per ndonje femije ne Zurich, nga ora 11 ose 12 deri ne ora 4 ose 5 pasdite. Momentalisht jam ne kurs te gjuhes gjermane dhe ne pjesen tjeter te dites jam e lire keshtu qe nese dikush ka nevoje dhe i kovenon nje orare i tille, me kontaktoni.
Zvicer falas
30/10/2018
Kerkoj pune
Pershendetje, Une quhem valentina jam 17 vjeqare kerkoj pune Skam eksperience pune
Te gjitha qytetet falas
05/10/2018
Kerkoj Pune
Dua te punoj ne Zvicer si mesues i gjuhes shqipe ose ne bujqesi apo ferma te ndryshme!Kam mbaruar shkollen per mesues si dhe per agronom.Flas anglisht dhe p ak frengjisht.Mund te punoj dhe pune te tjera! Me kontaktoni ne WhatsApp,+355684430320 Ju faleminderit!
Zvicer falas
05/09/2018
babysitter
Kerkoj pune si babysitter,2 vite eksperience, te jene familje e rregullt dhe serioze,nr +355692463166
Zvicer falas
N.N.SH DEKOR 23/08/2018
N.N.SH DEKOR
Kryejm keto pun.Ndertimin e shtepive dhe fasadimin e tyre mrena dhe jasht.glet.suvatim.knauf.ngjyra.etj.MARRIM EDHE QFARDO MAKINE ME KOMPENZIM PUNE
Prishtine falas
08/08/2018
Kujdestare per femij
Pershendetje,kerkoj pun jam 43 vjet dhe flas tri gjuh ju lutem te me kontaktoni ne ket numer
Zvicer falas
06/08/2018
kerkoi pune pastruese shtepijash ose banesash
jam 21 vjeqare dhe jam duke kerkuar pune si pastruese.
Zvicer falas
28/07/2018
Kerkoj
Kerkoj te kujdesem per femij si baby sisterkam eksperjenc me femijet kam punuar ne gjermani ...Me plqen ti argetoj ata te merrem te loz nuk e mendoj si nje pune por si nje argetim sepse femija eshte gjeja me e bukur qe ka fal zoti .Te interesuarit te me kontaktojn ne whssp 0675942625
Tiranë falas
24/07/2018
Kerkoj
Kerkoj te punesohem si dado kam eksperjenc dhe i dua shum femijet .Te interesuarit te konktaktojn n 0675942625
Tiranë falas
07/07/2018
Kerkoj pune
Pershendetje jam nje zonje 56 vjec nga Berati doja te punoja si babysitter ne familje serioze ku te kujdesem per nje femij dhe per punet e shpise. Kam punuar kuzhuniere dhe gjithashtu kam eksperienc n rritjen e femijeve.
Berat falas
25/06/2018
pastruese
kerkoi pune si pastruese ju lutem kush ka nevoi me lajmroni
Zvicer falas
19/06/2018
Kerkoj pun shofer me patente C-E kategori dhe ADR
Pershendetje,kerkoj pune si shofer maune ne zvicer,kam patente C-E kategori dhe ADR,kam punuar 1 vit ne gjermani me tank conteiner tek firma Bulkhaul GMBH,vazhdoj punoj ne greqi tek firma transporti pansseraiki ananeosi IME EPE 5 vjet,banoj ne greqi dhe jam shtetas grek
Zvicer falas
Kekoj pun 09/06/2018
Kekoj pun
Kerkoj pun si ndimes guzhinjer kam baruar nje kurs 3 mujor per guzhin dhe kam punuar vetem neper dasma 4 sezone dhe 2 vite te zgarat e tiranes per ndimes guzhinjer nuk jam shum i aft thjesht dua nje pun si ndimes fillestar ju faleminderi
Tiranë falas
jam andia kerxhaliu 28/05/2018
jam andia kerxhaliu
jam babysiter ne tiran jam kurva ma e madhja ne tiran i mashtroj njerzttt tham se dot vi dhe nuj vi baj shaka me njerzttt jam andia kerxhaliu mos merrni ket ket person toksik ne shtepin tuajj se kjo usht mashtrusjaa me e madhe se kam njoftuar. +355 67 562 6216 ky usht numri jem personal
Tiranë falas
26/05/2018
Kerkoj pune
Jam e interesuat per pune si babyssiter ne Ch, per dt 6Korrik-deri26korrik
Tiranë falas
24/05/2018
jam bojaxhi me eksperience
Pershendetje. Jam bojaxhi profesinist -ne patinime lyrje me plastik hidromat bojra vaji korniza gipsi ,punoj me cmime the arsyeshme familje-zyra shkolla Vila etj. Cel/0673014793 flm mondi.
Tiranë falas