Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kerkoj Pune

Të gjitha Individ Kompanitë
08/08/2020
Shofer
Kerkoje pune si shofer zotroj klasi b .personal i ne firma kam esperienc mbi 4 vjete ne tirane e ne rethe
Tiranë 350.00 Lek
13/07/2020
Babysiter
Pershendetje, jam nje zonje 50 vjece nga Tirana.Kerkoj te punesohem si babysiter (dado)me orar full time. Kam 7 vite eksperienc, e rregullt dhe korrekte. Nr tel 0692325184
Tiranë 400.00 Euro €
Kerkoj pune si perkthyese 09/07/2020
Kerkoj pune si perkthyese
Pershendetje jam nje studente qe zoteroj shume mire gjuhen spanjisht, si ne te folur edhe ne te shkruar. I njoh shume mire edhe dialektet e spanjishtes sipas rajoneve . E kam mesuar spanjishten qe ne moshen 12 vjecare dhe mund te perkthej shume lehte dokumenta apo seriale e filma.
falas
24/06/2020
kerkoj pune
kërkoj punë ne hotele
Kontrolloni me shitësin
13/06/2020
Zhbllokues Banjosh
Kerkoj pune si zhbllokues banjosh. 20 vite eksperience pune. Te interesuarit te me kontaktojne ne numrin 0693623009
Kontrolloni me shitësin
Kujdestari&te ndryshme 08/04/2020
Kujdestari&te ndryshme
Kerkoj pune ne Israel , perkujdesje dhe pune te ndryshme per nje familje me preokupime te shumllojshme qe do kishte nevoje per nje dore te dikujt qe mund te dedikohej . Do nevojitesha strehim dhe ushqim me kushte modeste , me pagese simbolike , 2 deri ne 3 vjet , me mundesi per tu terhequr ne rast p...
Tiranë falas
01/03/2020
Kerkoj pun si shofer
Persh jam Ermali jam 33 vj, jam nga Qyteti i gjirokasteres, jam i nteresura per pun si shofer. Disponoj patent per kamion. Kategorit. B BE C CE . Kam punuar si agjent shitjesh ne gjit shqiperin pran nje kantine vere ne rahovec kosov. Nr kontakti. 0698874314
Gjirokastër Kontrolloni me shitësin
26/02/2020
Kerkoj pune per dr teknik
Kerkoj pune si drejyus teknik per polici private ne Tirane. Kam license 1.3.A dhe pervoje disa vjecare. Cel 0688798068
Tiranë falas
14/02/2020
Kerkoj pune dr teknik pol private
Kerkoj pune si drejtues teknik ne polici private ne Tirane. Kam licens 1,3, A. Kam pervoje disa vjecare, dhe pranoj page te vogel. Cel 0688798068
Tiranë 35000.00 Lek
17/01/2020
Pastruese ne zyre
Jam e interesuar per pun ne basel ose Mulhouse franc
falas
14/01/2020
Bar pasticeri eldion 2 kerkon staf pune femra
Rihapemi serisht pas demtimeve qe ndodhen me nje arredim komod bar pasticeri eldion 2 kerkon te punsoje 1 menaxhere 2 kamarjere dhe dy banakjere paga e kenaqshme 0695826780 mosha 25 deri 45 vjec
Durrës falas
03/01/2020
Kerkoj pune
Jam nj vajz 20 vjece kerkoj pun si operatore per chat line
Tiranë Kontrolloni me shitësin
26/12/2019
babysister
Jam nje goce 21 vjec nga tirana jam e interesuar te punoj dado ne zvicr franc gjermani ose holand. kam eksperienc me femijet
Kontrolloni me shitësin
25/12/2019
ju lutemm tme gjeni pun
pershendetje jam nga shkupi dua te punoj 16 vjeq jom po kum punu kamos edhe fmi kom rujt nqofe eshofni kontaktoni ne instagram spammgirlss faliminderit nuk dolna si 16 vjet..
Kontrolloni me shitësin
19/12/2019
Kerkoj pune shofer
Pershendetje Kerkoj pune si shofer kam patentet b dhe c jam 25 vjec
Durrës Kontrolloni me shitësin
16/12/2019
Kerkoj pun jasht vendit
Quhem eri jam 29 vj jam nga fieri kerkoj pun ne gjermani ose me ndonje vend tjeter se ketu ne shqiperi nuk po e perballoj dot me ju lutem nese ka ndonje shpiptar te me ndihmoj me ndonje pun jasht vendit ky esht emaili [email protected] 0688861200
Kontrolloni me shitësin
13/12/2019
Punetore
Kerkoj Punetore per ne Zvicer. Per pastrim Shpijash. Mosha prej 18 deri 35 Vjece
Kontrolloni me shitësin
27/11/2019
jam e interesuar per pun
Pershendetje.jam41 vjecare, nga Maqedoniajam jam e interesuar te punoj si dado.ose per mirmbajtjen e baneses,per momentin jam e pa pun..mundesisht kantoni i cirihut.per momentin gjindem ne wintethur..Falemderit
Zvicer Kontrolloni me shitësin
29/10/2019
Shofer Personal
Shofer_Personal ☆☆☆☆
Durrës 400.00 Euro €
Kerkoj Pun 23/10/2019
Kerkoj Pun
Përshëndetje, jam nga Fshati Hotël dhe Kërkoj Punë Si Kamarier ose Diçka tjetër
Kumanove 200.00 Euro €
23/10/2019
Jam pa leternjoftim mund te punoj si fotografe 15 vjeçare
Përshëndetje, jam vajzë dhe jam vetëm 15 vjeç ende nuk kam letërnjoftim por duhet të punoj, mund të punoj si fotografe mirë por për shkak se jam në shkollë jam e lirë të punoj prej orës 14:00 deri sa është orari i mbarimit të punës... Do të isha e lumtur sikur dikush të më kërkonte.. Nëse ka ndonjë ...
Tetove Kontrolloni me shitësin
23/10/2019
kerkoj pune servis
jam 21 vjec nga shqiperia kam eksperience ne pune servis luzern tashme dua te punoj ne zurich kontakt whatsapp +355694883050
Zvicer Kontrolloni me shitësin
23/10/2019
KERKOJ PUNE
Jam 28 vjec Jetoj Durres Kerkoj pune Shofer zoteroj kategorin B te interesuarit te kontaktojne ne 0692256812
Durrës Kontrolloni me shitësin
17/10/2019
Babysitter,dado
Nese deshiron dikush babysitter Te me kontaktoni ne numrin me poshte! 0697296232
Elbasan falas