Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Kurse kompjuteri

Të gjitha Individ Kompanitë
Kurse Italisht Call center 13/03/2017
Kurse Italisht Call center
Vazhdojne rregjistrimet per kurset e reja Italisht Fillestar+Call Center... PUNESIM I GARANTUAR Punesoni veten tuaj duke mesuar nje gjuhe dhe duke fituar nje pune,..qofte dhe te dyte.. Per vetem 65 gjithesej i gjithe kursi Italisht qe perfshin dy nivele.. A1 A2 Telemarketing dhe tekste komunikimi pe...
Tiranë falas
08/06/2016
Kurse Informatike
Ofroj kurse programimi SQL,JAVA,C,C++,WEB DESIGN(html,css,javascript,jquery..)
Durrës falas
kerkoi pune ndimes guzhinieri?? 29/09/2015
kerkoi pune ndimes guzhinieri??
Kam tre vite eksperience Pune si (guzhinjer,ndimes guzhinier, edhe zgarist mishi edhe peshku).
Durrës falas
22/05/2015
kerkoj nje vajze per seks me lek.
kerkoj nje vajze qe mos te kemi lidhje serioze por thjesht disa caste romantike qe sigurisht do paguhet adresa e e-mail eshte [email protected]
Tiranë falas
18/03/2015
kurse Gjermanisht
Ofroj kurse te gjuhes Gjermane individuale per te gjitha nivelet me metoden Schritt-Plus ,kurset i zhvillojme ne shtepi cmimi 8000 leke te vjetra ora Adresa Unaza e RE prane Astirit Nr cel 0695154894
Tiranë falas
10/02/2014
perkthyes
kerkoj pun si perkthyes nga gjuha gjermane ne shqip dhe anasjelltas mund te kontaktoni ne 070 634 846
Shkup falas
Ofertat e fundit E Qendres se formimit profesional 20/10/2009
Ofertat e fundit E Qendres se formimit profesional
Ofertat per kurse vazhdojne tek Qendra "VITRINA".perfitoni nga ky okazion qe zgjat deri me 25 tetor!!
Tiranë falas
20/10/2009
Ofertat e fundit E Qendres se formimit profesional
Ofertat per kurse vazhdojne tek Qendra "VITRINA".perfitoni nga ky okazion qe zgjat deri me 25 tetor!!
Tiranë falas
19/10/2009
Shkolla"kUJT e sA"
shkolla "Kujt E Sa",ORGANIZON KURSE KOMPJUTERIKE, DHE ATE: WINDOWS, WORD,EXCEL, ACCESS, AutoCad 2D dhe 3D SI DHE KURSE PER KONTABILITET FINANCIAR. ÇDO KURS ZGJAT NJE MUAJ. UDHEHEQIM EDHE KONTABILITET FINANCIAR PER BIZNESE TE VOGLA DHE TE MESME. Prishtine; Tel. +377 44 173 173 e-mail: shko...
Prishtine falas
29/08/2009
shpallje : Kursi i AUTO CAD- it
Q.K.SFERA sjell oferten speciale per mbajtjen e kursit Auto Cad 2D dhe 3D,gjate muajit GUSHT, SHTATOR, TETOR, NENTOR DHE DHJETOR.( i zgjidhni 2 muaj qe ju pershtaten juve.) me cmim shume te volitshem me zbritje -40%,prej 100EUR ne 60EUR per dy muaj. Per informata me te hollesishme mund te na drejtoh...
Prishtine falas
29/08/2009
shpallje : Kursi i AUTO CAD- it
Q.K.SFERA sjell oferten speciale per mbajtjen e kursit Auto Cad 2D dhe 3D,gjate muajit GUSHT, SHTATOR, TETOR, NENTOR DHE DHJETOR.( i zgjidhni 2 muaj qe ju pershtaten juve.) me cmim shume te volitshem me zbritje -40%,prej 100EUR ne 60EUR per dy muaj. Per informata me te hollesishme mund te na drejtoh...
Prishtine falas
24/03/2009
Ofroj kurse Informatike
Ofroj kurse kompjuteri per te gjitha nivelet: 1. programet baze(word,excel, power point, publisher,etj)] 2. access, spss, sas, photoshop etj 3. gjuhe programimi shkencore C, C++, octave, latex, fortran, matlab 4. ndertoj faqe interneti 5. detyra kursi ne programet e mesiperme
Tiranë falas
04/03/2009
Kurse Kompjuterike per programim te avancuar 3d
Ofroj mesime private per modelim 3D me Rhinoceros dhe rendering me 3DMax, mesimi eshte i programuar ne pakete 300 ore per 500EUR. I drejtohet profesionisteve dhe studenteve te arkitektures e design. Te interesuarit te kontaktojne ne [email protected]
Tiranë falas
10/01/2009
ju-sm
offroi montimin e skelve telefoni 0038971224655
Tetove falas
26/12/2008
Kurse Kompjuteri
Ofroj kurse kompjuteri ne nivelet baze, mesatar dhe te avancuar per programet Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access. Pagesa e leverdisshme dhe me marreveshje. Per me shume me kontaktoni.
Tiranë falas
15/11/2008
Ofroj Kurs per mesimin e Autocadit
Ofroj seanca private per mesimin e programit autocad Kam nje eksperience disa vjecare mbi kete program si dhe aktualisht jap mesim ne nje shkolle private. Cmimi i arsyeshem. Cel:355692493310
Tiranë falas
14/10/2008
TRAJNIM PER AGJENT UDHETIMESH
SUPER OFERTE PAKETE 3 NE 1 OLYMPIC CENTER OFROJME TRAJNIM PROFESIONAL PER AGJENT UDHETIMESH SEKRETARI MENAXHIM AGJENSI UDHETIMESH AMADEUS SYSTEM ESHTE FILLIMI JUAJ SI NJE AGJENT UDHETIMESH VETEM 250 EURO Nese rregjistroheni 2 veta 10 % zbritje KOHEZGJATJA E TRAJNIMIT ESHTE 2 MUAJ (praktike ne agjens...
Tiranë falas
21/08/2008
OKAZION Shes Mesime Video - WebDesign & Graphic Design-Multimedia per 4 euro mesimi
Shes nje koleksion per WebDesign GraphicDesign ne programet perkatese. Programe per te krijuar Website Adobe Dreamweaver Cs3 4 euro Adobe Flash CS3 Professional 4 euro Adobe Fireworks CS3 4 euro Programe Design Adobe Photoshop CS3 4 euro Adobe Illustrator CS3 4 euro Adobe Indesign CS3 4 euro Program...
Tiranë falas
14/08/2008
Kurse Kompjteri
Ofroj kurse kompjuteri individuale ose ne qendra qe ofrojne kete sherbim. Zoteroj shume mire Windows xp, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Access, MS Outlook etj. Kam eksperience pune ne kete drejtim. Kam arsim te larte ne fushen e ekonomise, Administrim biznesi.
Tiranë falas
01/08/2008
KURS PROFESIONAL PER AGJENT UDHETIMI & TURIZMI
SOEN TRAVEL & TOURS ATHORISED TRAINING CENTRE IATA COURSE AMADEUS E vetmja qender e Autorizuar ne mesimdhenien dhe pregatitjen e Agjenteve te udhetimit.Organizon kurse per pregatitjen e agjenteve te udhetimit e te turizmit.Mesimdhenia e ndertuar mbi bazen e shkollave me te njohura mbi industrine...
Te gjitha qytetet falas
01/08/2008
KURS PROFESIONAL PER AGJENT UDHETIMI & TURIZMI
SOEN TRAVEL & TOURS ATHORISED TRAINING CENTRE IATA COURSE AMADEUS E vetmja qender e Autorizuar ne mesimdhenien dhe pregatitjen e Agjenteve te udhetimit.Organizon kurse per pregatitjen e agjenteve te udhetimit e te turizmit.Mesimdhenia e ndertuar mbi bazen e shkollave me te njohura mbi industrine...
Tetove falas
01/08/2008
KURS PROFESIONAL PER AGJENT UDHETIMI & TURIZMI
SOEN TRAVEL & TOURS ATHORISED TRAINING CENTRE IATA COURSE AMADEUS E vetmja qender e Autorizuar ne mesimdhenien dhe pregatitjen e Agjenteve te udhetimit.Organizon kurse per pregatitjen e agjenteve te udhetimit e te turizmit.Mesimdhenia e ndertuar mbi bazen e shkollave me te njohura mbi industrine...
Prishtine falas
25/07/2008
NJE KURS - NJE PROFESION
SOEN TRAVEL & TOURS Qender e Autorizuar per Pregatitjen e Agjenteve te Udhetimit. KURS PROFESIONAL PER TE GJITHE ATA QE DUAN TE PUNESOHEN NE NJE AGJENSI UDHETIMI . MESIMI I SISTEMIT TE REZERVIMIT AMADEUS .REZERVIMI ,I BILETAVE TE AVIONIT ME TE GJITHE ELEMENTET E SAJ. KURS INTENSIV 1 JAVE ( 7 ORE...
Tiranë falas
25/07/2008
KURS PROFESIONAL PER AGJENT UDHETIMI & TURIZMI
SOEN TRAVEL & TOURS ATHORISED TRAINING CENTRE IATA COURSE AMADEUS E vetmja qender e Autorizuar ne mesimdhenien dhe pregatitjen e Agjenteve te udhetimit.Organizon kurse per pregatitjen e agjenteve te udhetimit e te turizmit.Mesimdhenia e ndertuar mbi bazen e shkollave me te njohura mbi industrine...
Tiranë falas