Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Te ndryshme

Të gjitha Individ Kompanitë
04/07/2020
Elbasan-Tiranë. Pak kosto!
Transport Elbasan Tirane, nisja në mëngjes, kthimi pasdite. Theksoj se jam student, jo taxi, kërkoj vetëm të ndaj shpenzimet e rrugës, dhe nuk mar më shumë se 3 pasagjerë, me përjashtim të ndonjë rasti specifik. Pagesë e ulët. 067 561 8211
Tiranë 2.00 Lek
04/06/2020
2 vajza
Kerkojm 1/2 vajza per ndarje qeraje. Aktualisht jetojmë 2 motra dhe qeraja është 40.000 lek (katerqind mije leke).Shtepia ndodhet tek Bulevardi Zogu 1,tek pallati i postes perball Colombos. Kerkohen te jene korrekte dhe te komnuikueshme..Te interesuarat tna kontaktojne ne nr tel 0696777753! Falemind...
340.00 Euro €
08/08/2019
prsh kerkoj nje puntore femer per me punu ne fabrik
kerkoj femer per pun te jet e re me pak se 30 vjet te jet e bukur pagesa eshte shum e madhe kush edhte e interesuar ma lini nr ne email dhe do tju kontaktoj vendi gjilan
falas
21/06/2019
Kerkoj punetore (ulqin)
kerkoj punetore per shitjen e luleve ne ulqin.
Ulqin Kontrolloni me shitësin
20/06/2019
un jam valmiri jam i inderesum per pun
kerkoj pun jasht vendit ose ks gjilan kopshtar ose me ujsjells ose me pllaka ose banakier 044 229 448 jam i inderesum per pun jam edhe piktor
Gjilan 450.00 Euro €
12/06/2019
Shoqeruse (Escort)
Ofroj vend pune ne Milano per femra Esckort Shqipetare dhe Kosovare ,fitimi 7000/8000 Euro ne muaj .
Tiranë 8000.00 Euro €
03/05/2019
Kerkoj burre
Quhem Vali jetoj ne Tirane dhe kerkoj burre per lidhje serioze. Dua qe personi te kete para dhe te jete ne gjendje te mire ekonomike. Te kete shtepi dhe makine. Ju lutem kush eshte i interesuar te me kontaktoje ne numrin 069 537 7770.
Tiranë falas
24/04/2019
Kerkohet femer 18-35 per Skype
pagesa 10mij lek ne ore. per me shume info kontaktoni ne [email protected]
Tiranë 10.00 Euro €
13/04/2019
Kurs Turqisht
Nese po kerkoni te mesoni nje gjuhe te re, eshte mundesia e duhur. Ofroj kurse ne gjuhen turke per femije, adoleshente dhe te rritur ne te gjitha nivelet. Kontakto tani: [email protected]
Tiranë 1000.00 Lek