Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Arsim dhe Trajnim

Të gjitha Individ Kompanitë
Alta Akademi - Kurse te Licensuara Profesionale Pasticerie, Akullore, Bar/Kafe 24/06/2019
Alta Akademi - Kurse te Licensuara Profesionale Pasticerie, Akullore, Bar/Kafe
http://www.alta.al/academy/ Telefon: +355696060644 Alta Academy eshte akademia e licensuar dhe certifikuar, krijuar nga Alta Group, me synimin e edukimit te profesionisteve te ardhshem ne fushen e pasticerise, gelaterise, furrave te bukes dhe bar/kafe. Alta Group eshte nje nga Kompanite me te medha ...
Tiranë Kontrolloni me shitësin
08/09/2018
Kurse private Matematike,Fizike
Zhvilloj kurse individuale ne lendet Matematike-Fizike per klasat 1-9.Eksperience 3 vjecare ne ushtrimin e profesionit.Ora e pare falas.Gjithashtu zhvillohet nje test paraprak per te percaktuar nivelin.Cmimi i negociueshem :500 L /ore
Tiranë falas
12/07/2018
OFERTE KURS PER THONJTE 20-31 KORRIK 2018
KURS 10 DITOR PER THONJTE NGA DATA 20-31 KORRIK 2018. VETEM 10 000 LEKE. 0696679730
Tiranë falas
06/04/2018
KURSE PROFESIONALE
SALLON BORA, OFRON KURSE PROFESIONALE: - ESTEIKEN E THONJVE; - PARUKERI; - VETULLA TATOO & ME FIJE; - KONTUR & SFUMATURE BUZESH - PENEL I SYVE, ETJ. 069 66 79 730
Tiranë falas
27/03/2018
OFERTE/ KURSE INDIVIDUALE ANGLISHT DHE FRENGJISHT
OFERTE Kurse individuale te gjuheve anglisht dhe frengjisht te te gjitha niveleve. CMIMET: ANGLISHT - 2 HERE NE JAVE (2500 lek) ANGLISHT - 1 HERE NE JAVE (2000 lek) FRENGJISHT - 2 HERE NE JAVE (2000 Lek) FRENGJISHT - 1 HERE NE JAVE (1500 lek) Kurset jane individuale. Kohezgjatja e seancave eshte 60 ...
Tiranë falas
27/03/2018
KURSE INDIVIDUALE (OFERTE)
OFERTE Kurse individuale anglisht dhe frengjisht te te gjitha niveleve. Cmimi: ANGLISHT : 2 here ne jave (2000 lek) / 1 here ne jave (1500 lek) FRENGJISHT : 2 here ne jave (2000 lek) / 1 here ne jave (1500 lek) Pergatitje individuale te te gjitha niveleve, kohezgjatja 60 minuta (1 ore) NR. CEL: 069 ...
Tiranë falas
06/02/2018
KURS PARUKERIE DHE PER ESTETIKEN E THONJVE
SALLON BORA OFRON KURS PER PARUKERINE DHE ESTETIKEN E THONJVE. METODA PROFESIONALE DHE CMIM KONKURUES NE TREG. 0696679730
Tiranë falas
29/12/2017
KURS 2 JAVOR PER THONJTE 15000 LEKE
KURSI ZHVILLOHET NE TEORI DHE PRAKTIKE 0696679730
Tiranë falas
17/11/2017
PARUKERI & ESTETIKE
Sallon BORA ofron sherbime; PARUKERIE DHE ESTETIKE KREHJE, PRERJE, STILIM, MAKE UP, MANIKYR, PEDIKYR, THONJE ME XHEL, DEPILIM. KURS PARUKERIE, KURS PER THONJTE, KURS PER VETULLAT TATOO, KURS PER QERPIK EXTANSION, KURS PER BUZET KONTUR, ETJ.. ADRESA: RRUGA 5 MAJI, PRANE CONCORD CENTER, TIRANE. CEL: 0...
Tiranë falas
13/09/2017
Kurse parukerie me cmim te lire
Kurs per thonjte. Kurs vetulla tatoo. Kur per qerpik extension. Kurs parukerie. 0696679730
Tiranë falas
24/07/2017
Ofroj kurse te gjuhes greke!!!
Pershendetje si jeni? Καλησπέρα σας τι κάνετε; Quhem Marinela dhe ofroj kurse individuale ose ne grupe te greqisht-shqip & shqip-greqisht per te gjitha grupmoshat, per fillestaret e gjuhes greke si dhe per nxenesit ose studentet qe hasin veshtiresi ne lendet e shkollave greke...
Tiranë falas
09/07/2017
KURS MANIKYR-PEDIKYR 10000 LEKE
Kurs per thonjtem 10000 leke. 0696679730
Tiranë falas
09/07/2017
KURS MANIKYR-PEDIKYR
KURS PER ESTETIKEN E THONJVE, VETEM 10000 LEKE. 0696679730
Tiranë falas
05/07/2017
KURS MANIKYR-PEDIKYR
Kurs per thonjte vetem 10000 leke. 0696679730
Tiranë falas
Oferte , kurse Italisht dhe call center 03/07/2017
Oferte , kurse Italisht dhe call center
Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...
Tiranë falas
Oferte!!! Kurse Italisht dhe Call center 03/07/2017
Oferte!!! Kurse Italisht dhe Call center
Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...
Tiranë falas
18/06/2017
KURS MANIKYR-PEDIKYR
Kurs per manikyr-pedikyr vetem 10000 leke. 0696679730
Tiranë falas
18/06/2017
KURS PARUKERIE VETEM 50000 LEKE
KURS PARUKERIE 6-MUJOR, VETEM 50000 LEKE. 0696679730
Tiranë falas
07/06/2017
KURS MANIKYR-PEDIKYR
KURS INTENSIV 15-30 QERSHOR VETEM 10000 LEKE. 0696679730
Tiranë falas
19/05/2017
Trajnim
Zhvilloj kurse programim web dhe grafik dizajn (Programim HTML5 dhe CSS3; Programet e Adobes-Illustrator, Photoshop, In Design, Dream Weaver, Adobe Premiere Pro, Animime..etj.) Te interesuarit mund te lene mesazh ne numrin +355666181945.
Tiranë falas
08/05/2017
Oferte !! Kurse italisht dhe call center
Oferte!!!! ofrojme kurse intensive te gjuhes italiane dhe trajnime per call center !!! kurse te nivelit a1-a2 , 4 deri ne 6 jave me cmim te arsyeshem , vetem 2500 leke !! ne perfundim te kursit , ofrojme punesim ne call center !! per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr +355675668603 ose f...
Tiranë falas
13/04/2017
Kurs Matematika
Ofrohet kurs matematike vetem 250/ ora Per klasat 9 dhe gjimnazin.Tel 0688162571.
Tiranë falas
13/04/2017
Kurs kimie
Ofrohen kurse kimie ne Tirane vetem 250/ora. Per 9 vjecaren dhe gjimnazin. Per grup mbi 5 persona, 5% zbritje.Tel 0688162571
Tiranë falas