Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Perkthyes

Të gjitha Individ Kompanitë
Perkthyes 15/08/2019
Perkthyes
ALS Albanian Language Service shoqeri e specializuar ne sherbime perkthimi kerkon perkthyes ne gjuhet: 1-Anglisht-Turqisht 2-Anglisht-Kineze 3-Anglisht-Arabisht 4-Anglisht-Rumanisht 5-Anglisht-Serbisht
Tiranë Kontrolloni me shitësin
15/07/2019
Spanjisht
Kerkoj nje pune si perkthyese, te perkthej spanjisht shqip
Berat Kontrolloni me shitësin
PERKTHYES GJYQESOR 30/06/2018
PERKTHYES GJYQESOR
Pershendetje kliente te nderuar! Kam kenaqesine te ju njoftoj qe ne zyren tone behen perkthime gjyqesore te gjuheve huaja sikurse qe eshte publikuar ne foto. Perkthimet behen nga gjuha shqipe dhe anasjelltas, dhe ato kryhen brenda dites (varesisht nga materiali) i ofruar per perkthim, po njashtu me ...
Te gjitha qytetet falas
PERKTHYES GJYQESOR 30/06/2018
PERKTHYES GJYQESOR
Pershendetje kliente te nderuar! Kam kenaqesine te ju njoftoj qe ne zyren tone behen perkthime gjyqesore te gjuheve huaja sikurse qe eshte publikuar ne foto. Perkthimet behen nga gjuha shqipe dhe anasjelltas, dhe ato kryhen brenda dites (varesisht nga materiali) i ofruar per perkthim, po njashtu me ...
Prizren falas
PERKTHYES GJYQESOR 30/06/2018
PERKTHYES GJYQESOR
Pershendetje kliente te nderuar! Kam kenaqesine te ju njoftoj qe ne zyren tone behen perkthime gjyqesore te gjuheve huaja sikurse qe eshte publikuar ne foto. Perkthimet behen nga gjuha shqipe dhe anasjelltas, dhe ato kryhen brenda dites (varesisht nga materiali) i ofruar per perkthim, po njashtu me ...
Kukës falas
Flori 15/11/2017
Flori
Pershendetje. Quhem Flori dhe banoj ne Durres. Nese kerkoni perkthyes shqip-anglisht ose anasjelltas me kenaqesi do te ofroja sherbimin tim. Kam mbaruar universitetin per gjuhe te huaja perkthim dhe interpretim master anglisht dhe italisht. Nese jeni te interesuar mund te me kontaktoni ne kete nr 06...
Tiranë falas
perkthys shqip anglisht 12/09/2017
perkthys shqip anglisht
Pershendetje nga tirana me quajn sokol banoj e tirane ne qoftese kerkoni per perkthys shqip anglisht jam ktu kam qene vete ne angli per 20 vjet po tani jetoj ne tirane per me shume informacione contact koli ne tel 0666232611 ju faleminderit
Tiranë falas
11/07/2017
Ofroj Perktihme
Ofroj perkthime Anglisht-Shqip, Shqip-Anglisht, Spanjisht-Shqip dhe Spanjisht-Anglisht. Njohje shume e mire e gjuhes angleze dhe asaj spanjolle.
Te gjitha qytetet falas
05/07/2017
ofroj perkthime
ofroj perkthime me nje cmim te arsyeshem ne gjuhet anglisht frengjisht dhe italisht. materialet e derguara nga ju do te perkthehen ne nje kohe rekord dhe me nje cmim shume te arsyeshem. mund te me kontaktoni ne emailin tim [email protected] ose ne nurmin tim te telefonit 0693522569
Tiranë falas
03/02/2017
Perkthyese Gjermanishte.
Ofroj perkthime te gjuhes Gjermane.
Tiranë falas
02/02/2017
Kerkojme perkthyese te gjyhes Gjermane
Disponojme nje zyre perkthimesh ku kryejme disa sherbime te ndryshme por kryesisht bejeme perkthime zyrtare te njohura nga Min e Drejtesis dhe nga te gjitha Institucionet kombetare dhe nderkombetare.Bejme perkthime ne gjuhet e meposhtme:Anglisht,Italisht,Greqisht,Gjermanisht,Frengjisht,Rusisht,e,tje...
falas
01/02/2017
Kerkojme perkthyese te gjyhes Gjermane
Jemi nje zyre perkthimesh ne qytetin e Sarandes dhe kerkojme nje te bashkepunojme me nje perkthyese te gjuhes Gjermane (Mundesisht zyrtare). Per sqarime te metejeshme na kontaktoni ne tel:069 20 93975
falas
17/12/2016
Perkthime
Ofroj perkthime te librave mjekesore apo materialeve shkencore mjekesore nga anglishtja shqip apo dhe italisht shqip me cmim te arsyeshem ☺
Tiranë falas
15/12/2016
ofroj perkthime
Ofroj perkthime nga anglishtja ne shqip dhe anasjelltas me nje cmim mjaft te arsyeshem Bejme nje pune ne kohe rekord dhe me cilesine me te larte
Tiranë falas
14/12/2016
PERKTHÄ°ME Turqisht-Shqip dhe anasjelltas.
Po bej perkthime nga gjuha turke ne shqip dhe anasjlltas me cimim te arsyshem. P.s:Jam vet turk,por kam vite qe jetoj ne shqiperi. Respekte...
Berat falas
11/11/2016
Perkthyes dhe interpret per frengjisht
Pershendetje, Quhem Jasha Menzelxhiu. I rritur dhe arsimuar ne France qe ne moshen tre vjecare propozoj sherbimet e mia per dhenie kursesh por edhe interpretim per gjuhen frenge. Programet e mia ne fushen e mesimdhenies jane hartuar, pas vleresimi dhe analize te nivelit te nxenesit, dhe sipas nevoja...
Tiranë falas
31/10/2016
Interpreter,linkworker,Perkthyes,kordinator,
Hi l am luan rama.jam perkhyes i kualifikuar ne gjuhen angleze ne fushat:mjekesi,emigracion,turizem,ligj,Industri ndertimi,etj,,, Gjithashtu flas mire greqisht,turqisht,dhe disi italisht. Ofrohem per cdo lloj pozicioni vakant. Ju lutem kontaktoni:0692669767 Me respekt luan rama
Berat falas
12/10/2016
kerkoj pune
Jam 30 vjec..kerkoj te punsohem si perkthyes i gjuhes turke ose si shofer...kam eksperience pune dhe iu garantoj pune te paster....ju lutem telefononi ne kte nr...0696328922...
falas
11/10/2016
Perkthime
Pershendetje, quhem Gjergji Pashaj dhe jam i dipllomuar me master shkencor ne perkthim interpretim ne gjuhen Italiane dhe Frenge, jam i interesuar te filloj pune si perkthyes i ketyre gjuheve, Italisht-Shqip, Shqip-Italisht dhe Frengjisht-Shqip, Shqip-Frengjisht. Po ju le numrat e mi te kontaktit pe...
Tiranë falas
27/09/2016
Perkthime Italisht-shqip dhe shqip-anglisht
Ofroj perkthime italisht-shqip dhe shqip-italisht. Cmimi konkurrues .
Tiranë falas
20/08/2016
perkthyese dhe mesuese e gjuhes frenge
Ofroj sherbimin tim si perkthyese dhe mesuese e gjuhes frenge. Me nje experience 30 vjecare ne mesimdhenie dhe 12 vjecare ne perkthim, kam aftesi optimale per keto sherbime. No i tel:
Vlorë falas
Mesuese private 17/08/2016
Mesuese private
Ofroj mesime private ne Gjuhen Angleze per nxenesit qe kane nevoje per perforcim te gjuhes dhe mesimin e gramatikes.
Gjakove falas
Kerkoj te punesohem si perkthyese e gjuhes angleze 01/08/2016
Kerkoj te punesohem si perkthyese e gjuhes angleze
Kerkoj te punesohem si perkthyese e gjuhes angleze. Kam studiuar 12 vjet gjuhen angleze, pervecse academike jam e afte te perkthej dhe tekste te ndryshme shkencore per lende shkollore dhe gjithcka tjeter. Kam mar diploma te ndryshme nga testime te ndryshme me rezultate te shkelqyera
Durrës falas