Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Finance

Të gjitha Individ Kompanitë
04/10/2018
Kompania "Eurogjici Security" shpk per nevojat e sa kerkon te punesoje Financier/e
DETYRAT Te nxjeri dhe te zbatoje ligjet, VKM-te, udhezimet, urdherat e organeve publike, qe kane te bejne direkt me tatimet, sigurimet shoqerore e shendetesore, inspektoriatin e punes, bankat si dhe cdo gje tjeter qe ka te beje me natyren e detyrave dhe profesionit te finances; Ndjek kontabilitetin ...
Tiranë falas
finansiranje i investicije 27/02/2018
finansiranje i investicije
finansiranje i investicije Zdravo, ja sam biznismen slovenačkog porekla, ali živim u Francuskoj. Slažem se da vam pomognem u iznosu od 5000 EUR do 10.000.000 EUR sa stopom od 3% godiÅ¡nje i trajanjem od 1 do 30 godina E-mail: [email protected]
Ulqin falas
Fondet e shpejte. 16/01/2018
Fondet e shpejte.
I japin ndihme te garantuara per organizatat serioze te interesuara te biznesit dhe individeve ne nje te ulet kontakt te normes se interesit tani email: [email protected]
Tiranë falas
Fondet e shpejte 16/01/2018
Fondet e shpejte
I japin ndihme te garantuara per organizatat serioze te interesuara te biznesit dhe individeve ne nje te ulet kontakt te normes se interesit tani email: [email protected]
Tiranë falas
02/01/2018
Gjakove falas
02/01/2018
Shkup falas
02/01/2018
Oher falas
02/01/2018
Gostivar falas
02/01/2018
Vitia falas
02/01/2018
Dibër falas
02/12/2017
Monedha euro
Kush ka monedha te shkoqura euro dhe deshiron ti kthej ne leke le te telefojne. 10 cent = 10 leke, 20 cent = 20 leke, VETEM TE SHKOQURA,
Tiranë falas
Ofroj vend pune Ekonomiste 03/07/2017
Ofroj vend pune Ekonomiste
Alfa Fab SHPK me qender ne Tirane(Autostrada Tirane Durres km.5, prane "Tek Stela") eshte nje nder kompanite me te medha ne Shqiperi per prodhimin e dyerve dhe dritareve PVC dhe alumin. Kompania jone eshte partnere me VEKA AG, nje nga kompanite me prestigjoze ne bote per profile PVC. Kerko...
Tiranë falas
30/05/2017
Kerkojme sponsor
Kerkojme nje sponsor per nje projekt real ne Shqiperi. Ofrojme kuotat e kompanise qe e mbulojne tre here shumen e kerkuar . Per me shume informacion na kontaktoni.
Tiranë falas
14/05/2017
KERKOJ FEMER
JAM 27 VJEC 190 CM 85 KG ME FORMA TE PALESTRUARA,SHUME ENERGJIK NE SHTRAT ME SHUME EKSPERIENCE.peR CDO FEMER QE DESHIRON TE KENAQET DO JU BEJ TJU DRIDHEN KOFSHET NGA ORGAZMAT E SHUMTA.PRES KONTAKTET TUAJA.FLM
Tiranë falas
11/05/2017
Berat falas
hua dhe financim 14/03/2017
hua dhe financim
Pershendetje,une jam nje individ i cili ofron fonde per l nderkombetare. Me nje kapital qe do te perdoret per te dhene hua ne mes individeve ne te shkurter dhe afat te gjate duke filluar nga 4000 500,000 per te gjithe te renda, duke qene ne nevojat reale, shkalla e interesit eshte 3% ne vit Une jam ...
Kumanove falas
hua dhe financim 14/03/2017
hua dhe financim
***Pershendetje,une jam nje individ i cili ofron fonde per l nderkombetare. Me nje kapital qe do te perdoret per te dhene hua ne mes individeve ne te shkurter dhe afat te gjate duke filluar nga 4000 500,000 per te gjithe te renda, duke qene ne nevojat reale, shkalla e interesit eshte 3% ne vit Une j...
Prishtine falas
02/02/2017
Studio kontabileti Barakat Palace kerkon kontabiliste
Studio kontabileti Barakat Palace kerkon kontabiliste te kete minimalisht 2 vjet eksperience pune.Pagesa e kenaqeme. Adresa:Rruga Brigada e VIII pallati jeshil ngjitur me universitetin Metropolitan hyrja nr 4 kati 10 Email:[email protected] Nr tel:0695743167 Ju lutem dergoni CV ne email.
Tiranë falas
31/01/2017
Kerkon te punesoje
Kompleksi Eiffel kerkon te punesoje kamarjer,banakjere,ekonomiste.Te interesuarit duhet te kene eksperience pune.
Tiranë falas
10/12/2016
Tiranë falas
Cift f m per treshe . Vetem femer 20/11/2016
Cift f m per treshe . Vetem femer
Cift m25 f23 per femer te gatshme per 3she
Tiranë falas
23/10/2016
Shkodër falas
23/10/2016
Shkodër falas