Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Turizem

Të gjitha Individ Kompanitë
15/08/2019
HOTEL 500 Lek
Ofrojme hotel te lire, me 500 lek nata, perballe spitalit. Cel 0688798068
Tiranë 500.00 Lek
28/07/2019
Shtepi per pushime ne Shengjin
Japim me qera shtepi pushimi ne Shengjin .shtepija ka dhome gjumi me shtrat dopio e dy shtreten tek, ka banjon dhe kuzhinen.
Lezhë 25.00 Euro €
40Euro nata Apartament 3 dhoma 85 m2 per qera gjate veres 22/07/2019
40Euro nata Apartament 3 dhoma 85 m2 per qera gjate veres
Apartament eshte i pajisur me guzhin, dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi. Ka 1 krevat dopio dhe 2 krevat tek. Jepet me qera 40 euro nata.
Durrës 40.00 Euro €
Pushime ne Himare 14/07/2019
Pushime ne Himare
Jepet me qira hyrje 1+1, ne katin e pare të një vile, ne një vend shumë te qete ne afersi të qendres së qytetit. Parkimi falas brenda oborrit te godines.
Vlorë 4000.00 Lek
Dhoma plazhi 1+1 Orikum 2500 leke nata 09/07/2019
Dhoma plazhi 1+1 Orikum 2500 leke nata
Jepen dhoma plazhi 1+1 ne Orikum E kompletuar . Me guzhine gatimi Gatimi me korrent Me parkim 0694583603
2500.00 Lek
Apartamente me qera 05/07/2019
Apartamente me qera
Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 dhe 2+1 te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.Apartamentet ndodhen te Porti Jahteve pa shkuar ne Orikum.Apartamentet ndodhen 50m larg detit, kane pamje nga porti jahteve , kane te siguruar dhe parkimin per automjetet .cmimi kenaqshem ....
Vlorë 4000.00 Lek
Dhoma plazhi Vlore 05/07/2019
Dhoma plazhi Vlore
Nr tel 0693215355 .Jepen me qera dy dhoma plazhi 20 metra larg detit ne lungomare .Me te tera paisjet e nevojshme per pushim ,dhomat kan ambjente gatimi, kondicioner ,dush,tv, dollap ,me uje te rrjedhshem dhe te pijshem . Njera nga dhomat eshte e paisur me nje krevat dopio dhe nje krevat marianr mun...
Vlorë 30.00 Euro €
Apartament per pushime verore ne Shengjin 03/07/2019
Apartament per pushime verore ne Shengjin
Leshohet apartament me qera ne plazhin e Shengjinit. Çmimi 4000 leke dita. Adresa prane resortit ANTAG tek kompleksi ULAJ. Kontaktoni ne numrin +355692201337 Faleminderit
Lezhë 37.00 Euro €
Jap me qera dhoma plazhi 29/06/2019
Jap me qera dhoma plazhi
Okazion, apartament1+1 dhe grasoniere me qera per sezonin veror me cmime fantastike. Apartamentet ndodhen vetem 200metra larg detit me nje rezidence banimi e administruar 24/7. Apartamenti eshte i mobiluar teresisht dhe ju do ndiheni si ne shtepine tuaj. Afer kompleksit ndodhen disa restorante dhe h...
Durrës 3000.00 Lek
22/06/2019
Udhtim ch-ks falas
Per 13korrik 2019 kerkoj bashkeudhtare per shoqerim me makin, udhetimi falas , ajo të jetë simpatike. 0766352928
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Kerkohet : KAMARIER BARI, PICIER , GUZHINIER 19/06/2019
Kerkohet : KAMARIER BARI, PICIER , GUZHINIER
Kerkohet KAMARIER BARI, PICIER , GUZHINIER Tirane Rruga Mikel Maruli (Bar Strasbourg)
Tiranë Kontrolloni me shitësin
19/06/2019
Biletë Trageti Brindisi sarandë 18.07.2019
Shes Bilet per Traget Brindisi-Sarandë me date 18.07 ne ora 20:00. Bileta për dy të rritur dhe dy bebe. Me kabin me 3 shtreter dhe makinë Cmimi 250 Euro (kosto normale 330 Euro)
Zvicer Kontrolloni me shitësin
Jap me qera 10/06/2019
Jap me qera
Ofrojme apartament me qera vetem per muajt e pushimeve ne qytetin e Vlores,Shqiperi. Apartamenti permban dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije me dy krevate dhe sallon I mobiluar. Mobilimi eshte ne menyre moderne dhe ka te gjitha elektroshtepiaket (Televizor,frigorifer, lavatrice , kuzhin...
Te gjitha qytetet 35.00 Euro €
07/06/2019
Shtepi me qera per plazh
Jap shtepi me qera per plazh perball universitetit skel 1+1,dhe 2+1 kush esht i interesuar te kontaktoni tek ky nr 0692563031
Vlorë 30.00 Euro €
RENT A ROOM 04/06/2019
RENT A ROOM
Suitat tona jane nder luksozet ne vend ! Keni nevoje per relax? Ejani. Ju mirpresim! +35585226831 [email protected]
Sarandë 40.00 Euro €
RENT A SUITE 04/06/2019
RENT A SUITE
suitat tona jane nder me luksozet ne vend. sherbim dhe cilesi
Sarandë 40.00 Euro €
Shqipopedia.org 26/05/2019
Shqipopedia.org
Shqipopedia.org ju ofron mundesine te gjeni cfare kerkoni: si njoftime dhe artikuj te kategorive te ndryshme, oferta, produkte dhe detaje mbi kompani e biznese. Vizitojeni nje here faqen shqipopedia.org dhe do shikoni qe aty do te gjeni veten. Faleminderit. https://shqipopedia.org
Tiranë falas
villa ne rugov 20/05/2019
villa ne rugov
villa ne rugov te pejes nr +38345598135
Peje 30.00 Euro €
19/05/2019
PUSHIME NE BREGDET
Ju ofrojme kushte ideale per pushime ne bregdetin shqiptar, Sarande, Vlore, Shengjin, Durres etj dhe me cmimet me te lira. Derg sms ne nr 0355688798068 dhe do mbeteni shume te kenaqur.
Sarandë 15.00 Euro €
11/05/2019
Hotel Tati ulqin
Kerkojm 2 pastruse per pun sezonale Fjetja dhe haja e garantume falas Te ken pak pervoj pune
Ulqin Kontrolloni me shitësin
dhoma plazhi në ksamil 08/05/2019
dhoma plazhi në ksamil
disponojmë dhoma plazhi në ksamil për sezonin turistik ,Dhomat janë me kushte super të mira çmimet fillojnë nga 15 deri në 60 dhe përfundojnë 15 euro. Përfshihet fjetja nëse dëshironi kemi dhe ushqimi në ambientet e restorantit që ndodhet në kat të parë .Obiekti ndodhet 350m nga deti me pamje prej t...
Sarandë 15.00 Euro €
Vuno 08/05/2019
Vuno
Miresevini ne Vuno. Jepet shtepi e kompletuar me te gjitha kushtet per pushimet juaj me relxuse. Shtepia 1+1. Me 1 dhome gjumi me krevat dopjo, plus krevat tek nese deshironi.. 1 dhome prytje me kuzhine te kompletuar (TV, Radio, A/C, Espresso Coffee Machine, Frigorifer, etc). Pamje ne peizazh pa fun...
Vlorë 60.00 Euro €
16/04/2019
shtepi me qera 3+1
shtepi me qera ne Sektor rinia durres ,per sezonin e veres ,20€ nata .e completuar me te gjitha .shtepi private siperfaqe 90 m2 + 400 m2 baqe
Durrës 20.00 Euro €
10/04/2019
qira
Jepet me qira hotel ne qender te Shkoders 900 m ndertese 5 katee 22 dhoma me banjo me parkim.Jepet si hotel,azil,lnstitucion. Cel:0695567222.
Shkodër Kontrolloni me shitësin