Lajmerime.com
Publikoni lajmerimin tuaj

Turizem

Të gjitha Individ Kompanitë
12/07/2008
Velipoja - Guida e plazhit te mrekullueshem te Velipojes, Shkoder, Albania www.velipojaguide.com
Guida e plazhit te mrekullueshem te bregedetit te Adriatikut, Velipojes. Hotele, Restorante, Kabina/Garsoniere, Bar/Kafe, Pube/Disko dhe sherbime te ndryshme qe ofron ky amngjet teper mahnites. Hija e pishave, rera magjike me jodin karakteristik, freskia perrallore dhe uji tejet i paster, do i bejne...
Shkodër falas
07/07/2008
Kerkoj urgjent shtepi per pushim 3 dhomeshe
Prej dates 10 korrik 2 dhoma me nga 3 shtreter (ose njera me 2 e tjera 4 - ben edhe 3) Prej dates 15 ose 16 edhe nje dhome me 3 shtreter Dhomat duhet te jene ta pajisuara me minikuzhina, banjo, TV dhe klime Parking per dy automjete
Ulqin falas
04/07/2008
kerkoj shtepi me qera
keroj shtepi me qera ne perefri te ulqinit...shtepia duhet te kete se paku 3 ose 4 dhoma...dhe te ket qmim te volitshem... ne fillim te gushtit...per dy jave...daten e sakt se shpejti po ta di... +37744 186 504 skenderi
Ulqin falas
01/07/2008
Vila Gersina -dhoma me qera
Vila Gersian ju fton te kaloni pushime relaksues, mbres-lense, dhe me cmime te arsyeshme ne plazhin e Golemit. Vila Gersina ka nje kapacitet prej 12 dhomash, disa ne formen e Studio Apt. dhe disa Suite (dhome gjymi e ndare nga kuzhina dhe dhoma e femijeve). Dhomat jane te pajisura me: 1. Kuzhina gat...
Durrës falas
01/07/2008
Vila Gersina
Vila Gersian ju fton te kaloni pushime relaksues, mbres-lense, dhe me cmime te arsyeshme ne plazhin e Golemit. Vila Gersina ka nje kapacitet prej 12 dhomash, disa ne formen e Studio Apt. dhe disa Suite (dhome gjymi e ndare nga kuzhina dhe dhoma e femijeve). Dhomat jane te pajisura me: 1. Kuzhina gat...
Durrës falas
29/06/2008
rezervim per pushime
kerkoj shtepi per pushim ne Vlore dhe rrethine afer plazhit, ne kohen prej: 22.07. - 04.08.2008. apartamenti i shtepise te kete: 2+1 shtreter, pardhome, banjo, wc, terase, mini kuzhine, uje dhe rryme 24 ore. Qetsia e banimit me se e nevojsheme.
Vlorë falas
shtepi per pishime Vlore 28/06/2008
shtepi per pishime Vlore
jepet me qera per sezonin e plazhit kati i pare i nje shtepie private. 2dhoma gjumi,sallon dhe guzhine.shtepia eshte e mobiluar me te gjitha,mjaft e fresket dhe me uje te rrjedhshem 24ore. parkim i garantuar ne garazhdin e shtepise. adresa:ne unaze te vlores,prane bulevardit Vlore-skele. Cmimi: 300e...
Vlorë falas
JAP APARTAMENT NE PLAZH (QYTETTI DURRES) 2+1 OSE 1+1 ME QIRA 26/06/2008
JAP APARTAMENT NE PLAZH (QYTETTI DURRES) 2+1 OSE 1+1 ME QIRA
Durres, jap me qera apartament 94 m2 30 Euro/nata (SHETITORE TAULANTIA (TEK VOLLGA)) -------------------------------------------------------------------------------- Zona/Rruga : SHETITORE TAULANTIA (TEK VOLLGA) jap me qira apartament te ri kati i katert me ashensor i mobiluar me te gjitha komoditet...
Durrës falas
23/06/2008
BAR-RESTORANT-HOTEL
BAR-RESTORANT-HOTEL-ENIUS JU FTON TE KALONI MOMENTE RELAKSUESE LARG SMOGUT DHE ZHURMAVE TE QYTETIT, DUKE SHIJUAR PAMJEN FANTASTIKE QE JEP LIQENI ARTIFICIAL DHE FRESKINE E NATYRES SE QETE. GJITHASHTU OFROJME PRENOTIME PER GEZIME TE NDRYSHME FAMILJARE ETJ... KONTAKTONI NE NR E CEL: 0693579965 OSE 0693...
Tiranë falas
17/06/2008
Hotel-Restaurant "Alkre Borsh"
Hotel Restaurant "Alkre Borshi" fton turistet te reservojne per periudhen e veres ambjentet tona te cilat plotesojne keto kushte: dhomat tona jan familiare per kater persona me kuzhine, tualet, dhe te gjitha kushtet e nevojshme dhe bashkohore. Hoteli ofron gatimet na me te shumellojshmet d...
Te gjitha qytetet falas
Hotel-Restaurant "Alkre Borsh" 17/06/2008
Hotel-Restaurant "Alkre Borsh"
Hotel-Restaurant "Alkre Borshi" fton turistet te reservojne per periudhen e veres ambjentet tona te cilat plotesojne keto kushte: dhomat tona jan familiare per kater persona me kuzhine, tualet, dhe te gjitha kushtet e nevojshme dhe bashkohore. Hoteli ofron gatimet na me te shumellojshmet d...
Tiranë falas
BANESE per TURISTA 12/06/2008
BANESE per TURISTA
Jape banese per TURISTA ne Struge ~ 50m. afer plazhit, ka dy dhoma te vecanta, kati i 2 me ballkon, kuzhine komplet, frigorifer dhe minipjekese, WC+Tush, vendparking per automobil, TV+Radio , uje dhe rryme ka 24h. Cmimi = 20 EUR / 1 nate-dite (komplet banesa) Cel. (Edi) 00389-70-622-334
Struge falas
12/06/2008
Glob-Service Travell Albania
Oferta me te mira ne treg per pushime ne Turqi, Alania, Antalia, Kemer, Belek, Bodrum si dhe shum vende te tjera. Pushimet jane 7,10 dhe 11 ditore. Rruga e Dibres Pall 330 shk 3/1. Midis medresese dhe farmacise 10.
Tiranë falas
10/06/2008
Udhetoni me " Lida Travel & Tours " ne Shkoder !!
Ne punojme , Ju pushoni !! Agjensia Turistike " Lida Travel & Tours " me ardhjen e sezonit turistik organizon paketa turistike si brenda dhe jashte vendi. Mjafton te beheni 6 persona dhe agjensia " Lida Travel & Tours " eshte ne dispozicionin tuaj per ne qytetet brenda ve...
Shkodër falas
07/06/2008
kerkoj shtepi ose apartment me qera
Kerkoj shtepi ose apartment afer plazhit ne durres qe posedon me te gjitha paisjet per 7 ose 8 persona te interesuarit let lajmerohen email [email protected]
Durrës falas
28/05/2008
RADIO TAXI SHKODRA tel 49999
Ne qytetin tone, Shkoder, kemi hapur nje sherbim te ri, axhensi taxish, me emrin Radio Taxi Shkodra. Nje sherbim i njohur dhe i frekuentuar ne te gjithe boten tashme eshte ne dispozicion te qytetareve shkodran. Nuk keni makine? Makina juaj ka nje difekt dhe jeni me vonese? Trafiku ju ka ardhur ne ma...
Shkodër falas
27/05/2008
Vlorë falas
16/05/2008
banes me qera ne durres te mali i robit
Jap banesat me qera te mali i robit 300 m larg plazhes cmimi shume i volitshem Tel +37744707638 e-mail [email protected] Banesa me qera te mali i robit ne durres Shqiperi
Durrës falas
Apartamente 11/05/2008
Apartamente
JAP APARTMANE ME QIRA NE ULQNI-SHTOJ . 500M LAR PLAZHIT KOPAKABANA ... AFER APARTMANEVE GJENDEN EDHE ,SHITORET ,RESTORANTET ,LOKALET ETJ .... APARTNET PERMBAJN : TV,KILIM ,KUZHIN ,PARKING TE SIGURAAR DHE TARAS .. JENI TE MIRSEARDHUR ..JU MIR PERSIM ...!! NUMRAT KONTAKTUES : +38285405036 +38269469363...
Ulqin falas
jap me qera apartament 2+1 ne golem? 11/05/2008
jap me qera apartament 2+1 ne golem?
jap me qera apartament 2+1 ne golem me parkim dhe vend shume i pershtatshem per familjaret kushte komode me kondicioner uje,drita 24ore apartamenti eshte ne kat te trete te pallatit dhe shume prane detit etj per me shume detaje per vendodhjen,cmim dhe pronotim ju sygjeroj qe te kontaktonit ne cel sh...
Durrës falas
07/05/2008
miniapartamente me qera
Per sezonin veror ofrojme hyrje te perbera nga dhome,banje,kend gatimi e te pajisura per 4 persona,me tv,frigo,aparat ventilimi.Ndodhen vetem 15mt nga deti.Te pershtatshme per familjet me femije te vegjel.Cmime duke u nisur nga 14 euro/nata x person.Aplikohen dhe ulje nga 25-50%.nese jeni te interes...
Vlorë falas
28/04/2008
Apartament per pushime ne Durres
Jap me qera apartament ne Durres prane detit, i perbere nga hyrje ne korridor, soxhorno me vend gatimi, dhome gjumi me ballkon, banje me dush, kati i pare pamje nga deti. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha, televizor e ajer te kondicionuar. Per kontakt e mail [email protected]
Tiranë falas
26/04/2008
Agjente udhetimesh
Jam agjente udhetimesh,kam pervoje pune prej dy vitesh me sistemet:Galileo dhe Amadeus.Kerkoj pune ne nje agjensi mundesisht rroga te jete mbi 250 eur.Ju lutem mekontaktoni ne e-mailin tim!
Tiranë falas
20/04/2008
Shtepi me qira per pushimet verore ne borsh
Jap shtepi me qira per sezonin veror ne BORSH . Shtepi te reja e te kompletuara me te gjitha konfortet. tel 00355-682220009
Tiranë falas